Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet de Bellecôte Type 2, Chalet de Neige - 8 personen

Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet de Neige is op de bovenste rand van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om tot de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via het paadje langs een paar andere chalets en kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.

Vanaf € 446,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement CGH Résidence De Jouvence - 2-4 personen

Chalet-appartement CGH Résidence De Jouvence - 2-4 personen
Chalet.nl

De centraal gelegen, in 2009 gebouwde CGH Résidence de Jouvence bestaat uit acht chalet-gebouwen en is aan de voet van de piste gelegen. De résidence is op 5 tot 10 minuten loopafstand van de dorpskern gelegen, naast de skischool en op korte loopafstand van de 'Kedeuze' gondel. Deze lift biedt een rechtstreekse verbinding met het Grand Massif skigebied. Résidence De Jouvence beschikt over een compleet wellnesscentrum met zwembad, jacuzzi, sauna, Turkse stoombaden en een fitnessruimte (gratis te gebruiken). Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. Tevens is in alle appartementen Wi-Fi internet aanwezig (één code per appartement) en er is een parkeergarage (tegen betaling, maximale hoogte 2.10 meter). Broodjesservice is via de receptie te regelen en elk appartement heeft zijn eigen skiberging. Dit type appartement is gelegen in Chalet Belle Piste, op ca. 50 meter van het hoofdgebouw.

Vanaf € 1.000,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Les Balcons de Pierre Pomme appartement 3 - 4-6 personen

Chalet Les Balcons de Pierre Pomme appartement 3 - 4-6 personen
Chalet.nl

De chalet-appartementen Les Balcons de Pierre Pomme bevinden zich in de wijk Les Verneys. Op ca. 450 meter is de piste en stoeltjeslift Verneys, die je naar het skigebied van Galibier-Thabor brengt met meer dan 150 km aan piste. Hier bevindt zich ook een skischool. Vanuit Valloire kan je skiën naar Valmeinier. De skibushalte is op ongeveer 100 meter afstand. Binnen een straal van 400 meter is een restaurant, bakker en een aantal winkels te vinden. Het centrum van Valloire is op ca. 2 km en heeft een ruim aanbod aan voorzieningen zoals restaurants, bars en winkels. In het gebied Galibier-Thabor is 21 km aan loipes en 10 km aan wandelpaden te vinden. De chalet-appartementen zijn recentelijk gebouwd en modern ingericht. De appartementen beschikken over een gezamenlijke skiberging en parkeerplaats.

Chalet-appartement CGH Le Village de Lessy duplex - 8-10 personen

Chalet-appartement CGH Le Village de Lessy duplex - 8-10 personen
Chalet.nl

CGH Residence Le Village de Lessy bestaat uit 140 appartementen, verdeeld over 10 chalets. Deze luxe résidence is gelegen in het kleine Franse plaatsje Chinaillon in de Franse Alpen, op slechts 400 meter van de pistes en de 'La Floria' skilift, die je naar 1800 meter hoogte brengt. Het is een gevarieerd skigebied, maar de trajecten die je in Chinaillon kunt vinden, zullen gevorderden meer aanspreken dan beginners. Het is een rustig plaatsje, maar je kunt er wel wat leuke restaurants en winkels vinden. Gasten van de résidence kunnen gebruik maken van de vele luxe faciliteiten, zoals het verwarmde binnenzwembad, jacuzzi, sauna en fitnessruimte. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. In alle appartementen is internet aanwezig (één code per appartement). Tevens beschikt de résidence over een lift, bagage opslag, ski berging en overdekte parkeergarage. Bij de receptie is het mogelijk om broodjesservice te regelen.

Vanaf € 1.790,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Le Pramecou - 4-7 personen

Appartement Le Pramecou - 4-7 personen
Chalet.nl

Le Pramecou is een kleinschalige résidence, gelegen aan de rand van de wijk Val Claret in Tignes. De résidence beschikt over mooie appartementen met allemaal een balkon met prachtig uitzicht over de omliggende bergen. De résidence heeft een gunstige ligging ten opzichte van zowel de piste als de winkels. De 'Tuffs' en de 'Tichot' stoeltjesliften zijn beide gelegen op zo'n 100 tot 150 meter van de résidence. Ook de piste is op zeer korte afstand gelegen. De gratis skibus stopt op ongeveer 50 meter van résidence Le Pramecou. In de directe omgeving van Le Pramecou vind je diverse winkels en uitgaansgelegenheden. Het sportcentrum en overdekte zwembad van Tignes zijn gelegen op zo'n 800 meter. In Tignes is het verplicht om te parkeren in één van de openbare parkeergarages of op één van de openbare parkeerplaatsen in het dorp (tegen betaling). Résidence Le Pramecou beschikt over een lift.

Chalet De Vallandry Le Chamois - 4-6 personen

Chalet De Vallandry Le Chamois - 4-6 personen
Chalet.nl

Het Chaletpark 'Les Chalets de Vallandry' bestaat uit mooie vrijstaande, met veel hout gebouwde, chalets en ligt vlakbij het dorpscentrum van het vriendelijke Vallandry. De skipistes en de skiliften liggen op ca. 100 tot 300 meter van het park verwijderd. Vanuit de chalets heb je een mooi uitzicht over de vallei en de omringende bergwereld met toppen tot 3500 meter hoogte. Het centrum van Vallandry, met alle benodigde faciliteiten zoals skischool, kinderopvang, winkels en restaurants, is gemakkelijk te bereiken en ligt op 100 tot 300 meter van de chalets. Er is voldoende parkeergelegenheid in de buurt van de chalets. Chalet Le Chamois is op de onderste rand van het chaletpark gelegen en heeft een schuin zicht op het skigebied van La Plagne en een prachtig vrij, kilometers ver, uitzicht over de Tarentaise vallei.