Voordelig een Vakantiebungalow huren

Auf der Hoss Top 8

In het gemoedelijke bergdorpje Königsleiten ligt het appartementencomplex Auf der Hoss. Appartement Top 8 is sfeervol ingericht voor 4 personen. In de woonkamer staat een 2-persoonsslaapbank en een gezellige ronde, typisch Oostenrijkse eethoek. Vanuit de woonkamer stap je op het zonnige gelegen balkon met een mooi uitzicht op de bergachtige omgeving. De keuken is van alle gemakken voorzien. In het midden van het appartement is een afsluitbare slaapruimte gecreëerd met twee 1-persoonsbedden. Door de centrale ligging zijn faciliteiten zoals supermarkt en restaurants op loopafstand. Perfect voor de dagelijkse boodschappen of als je graag een hapje een uit de Oostenrijkse keuken. In de winter biedt het appartement de perfecte uitvalsbasis voor een veelzijdige wintersportvakantie. De piste van het sneeuwzekere skigebied de Zillertal Arena ligt vlakbij het appartement. De skibus stopt op loopafstand en brengt je snel bij de ?Dorfbahn? skigondel waarmee je binnen no-time op ruim 2200 meter hoogte staat. Naast het bergstation start tevens de hoogteloipe voor de langlaufliefhebber. Op de oefenweides in het dorp kun je de beginselen van het skiën of snowboarden oefenen of sleetje rijden met de kinderen. Je kunt de skipistes ook even laten voor wat ze zijn en genieten van een mooie winterwandeling, of stap eens in een arrenslee en maak een romantische tocht naar de Krimmler watervallen. In de zomer is er genoeg te ontdekken in de omgeving van Königsleiten. Je zit vlakbij de panoramische Gro?glockner Hochalpenstra?e waar je zowel met de fiets als met de auto geniet van onvergetelijke vergezichten. Onderweg zijn er diverse tussenstops mogelijk voor een hapje en een drankje, als startpunt voor mooie wandelingen en er zijn verschillende speelplaatsen voor kinderen te vinden. Voor meer actie kun je terecht bij de Arena Coaster zomerrodelbaan of de Arena Skyliner zipwire. Tijdens warme zomerdagen biedt het durla?boden stuwmeer verfrissing. Hier kunnen zowel jong als oud zich de hele dag opperbest vermaken, relaxen met een goed boek aan de rand van het meer of neem een duik, leer surfen of huur een waterfiets.

Vanaf € 198,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet De La Cote - 12 personen

Chalet De La Cote - 12 personen
Chalet.nl

Chalet De La Côte is een comfortabel ingericht chalet met panoramisch uitzicht. Dit ruime chalet is gelegen op 1.250 meter hoogte, op een zonnige locatie aan de rand van het gezellige bergdorp Champagny. Je kunt het chalet bereiken via een lange, steile trap. Op 250 meter afstand van het chalet bevindt zich de cabinelift, waarmee het slechts 10 minuten duurt om in het La Plagne skigebied te komen. Het centrum van Champagny met skiverhuur, bioscoop, overdekt zwembad, supermarkt en allerlei winkels, restaurants en enkele après-ski gelegenheden ligt ook op ongeveer 250 meter afstand. Vlakbij het chalet (100 meter) is een bakker. Een auto is ter plaatse niet nodig. Het chalet beschikt over een parkeergarage met plaats voor twee auto's.

Appartement Dorfresidence & Residence Schmiedhöfl - 4-6 personen

Appartement Dorfresidence & Residence Schmiedhöfl - 4-6 personen
Chalet.nl

Deze mooie, comfortabele appartementen liggen verdeeld over twee gebouwen in Maria Alm: Dorfresidence en Residence Schmiedhöfl, op 400 meter van elkaar verwijderd. Het dorpscentrum van Maria Alm met diverse winkels, restaurants en bars vind je op 100-400 meter van je appartement. De piste en Natrun Dorfj@t skilift zijn gelegen op 120-600 meter. Vanaf het bergstation kun je skiën naar het beginpunt van de 'Königstour' skitocht, deze loopt via Dienten naar Mühlbach en weer terug naar Maria Alm! Direct naast Dorfresidence bevindt zich het bijbehorende hotel met o.a. de receptie en een ontbijtruimte. In de appartementen is broodjesservice mogelijk. In beide residences is een skiberging en er zijn parkeerplaatsen. In Residence Schmiedhöfl is tevens een lift en een parkeergarage aanwezig.

Vanaf € 1.015,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Panorama - 2 personen

Appartement Panorama - 2 personen
Chalet.nl

De appartementen Panorama hebben een perfecte ligging aan de blauwe piste, midden in de Dolomieten. De liften om je verder in het prachtige gebied van Tre Valli te brengen, zijn dan ook gemakkelijk per ski te bereiken en hier is ook de skischool aanwezig. De appartementen zijn ruim en van alle gemakken voorzien. In het appartementencomplex is een wellness ruimte aanwezig met o.a. sauna, jacuzzi en Turks bad (vooraf te reserveren, kinderen onder de 18 jaar zijn niet toegestaan). Verder is er een eigen bar, een skilocker met skischoendrogers en een wasruimte aanwezig (gebruik van wasmachine is tegen betaling). Een ontbijt buffet is tevens tegen betaling bij te reserveren, ook is het mogelijk simpelweg broodjes te bestellen voor het ontbijt. Het gezellige centrum van Falcade met restaurants en winkels ligt op een afstand van 4,5 kilometer. Dit centrum is met de auto in 5 tot 10 minuten bereikbaar. Naast de appartementen Panorama bevindt zich ook een restaurant en een aprés-ski bar om na het skiën gezellig een drankje te nuttigen. Appartement Panorama wordt standaard aangeboden van zaterdag t/m zaterdag, maar op aanvraag is een verblijf van zondag t/m zondag ook mogelijk!

Appartement Tom Sojer - 2-4 personen

Appartement Tom Sojer - 2-4 personen
Chalet.nl

De appartementen Tom Sojer liggen centraal in het centrum van Ellmau. In de directe omgeving bevinden zich tal van winkels, restaurants en café's. Het dalstation Hartkaiserbahn die je naar het Skiwelt skigebied (280 km piste) brengt ligt op 500 meter afstand van de accommodatie. Er zijn diverse langlaufloipes die in de directe omgeving liggen. De bushalte voor gratis vervoer ligt op 50 meter afstand. Het Kaiserbad met binnen- en buitenzwembad, glijbanen en een speeltuin ligt op ongeveer 800 meter afstand. Tom Sojer heeft 15 appartementen, een ontbijtruimte met bar, speelkamer met biljart en darts en een wellness met sauna's en een relaxruimte. Er is een lift aanwezig, een skiberging met skischoenendroger en er zijn parkeerplaatsen. Alle appartementen beschikken over gratis internet (Wi-Fi). Broodjesservice is mogelijk.

Vanaf € 1.020,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Vakantie In Boerderij Met Zwembad Acacia

Vakantie In Boerderij Met Zwembad Acacia
Villaexpert.nl

Typisch Toscaans landhuis in 6 gezellige vakantie-appartementen. Agriturismo Molinello maakt deel uit van een grote zomer met olijf- en fruitbomen, 11 hectare bossen en truffelvelden. De eigenaren wonen op het terrein en beheren het land, de gewassen en de gasten. Elke vorm van comfort toevoegen. 500 m onverharde weg in goede omstandigheden