Chalet Blake
Voel jezelf de koning(in) te rijk in chalet Blake! Midden in het ongerepte natuurlandschap van de Hochkönig en in het hart van het idyllische dorpje Hinterthal ligt dit luxe, half vrijstaande chalet. De vakantiewoning heeft een moderne inrichting en is met oog voor detail afgewerkt. De riante woonkamer heeft een heerlijke zithoek met toegang tot het zonnige terras. Vanaf het terras heb je een schitterend uitzicht op de bergen. Aan de grote eettafel is het heerlijk vertoeven met z?n allen! De open keuken is van alle gemakken voorzien en heeft een gezellig ontbijtbarretje. Er zijn vier prachtige slaapkamers en twee luxe badkamers. Twee slaapkamers zijn ingericht met een 2-persoonsbed, één slaapkamer heeft twee 1-persoonsbedden en een stapelbed en in de vierde slaapkamer staan 2 bedden. In dit chalet kun je met maximaal 10 personen van een comfortabel verblijf genieten. In de winter zit je binnen no-time bij de skilift en kun je een dag vol sneeuwpret beginnen. Hinterthal maakt onderdeel uit van het skigebied Hochkönig, dit skigebied behoort tot het skigebied Ski Amadé met méér dan 760 kilometers aan piste. Wat een winterwalhalla! Wie de echte typisch Oostenrijkse wintersfeer wil proeven is hier aan het goede adres. Er zijn diverse wandelpaden en langlaufloipes en je kunt een romantische arrenslee tocht maken door de prachtige winterse omgeving. Voor de rodelliefhebbers zijn er ook volop mogelijkheden, genoeg te beleven in de regio! Na een prachtige dag in de buitenlucht kun je heerlijk nagenieten rondom een knetterend en sfeervol open haardvuur in het luxe chalet. In de zomer is dit het ideale startpunt voor een actieve vakantie in de prachtige omgeving van Hochkönig. Hoe ga jij de fascinerende natuur verkennen? Ga je wandelen over één van de vele uitgestippelde wandelroutes, pak je de mountainbike of een (elektrische) fiets? Voor een spectaculaire rit stap je in de 1,6 km lange Alpine Coaster zomerrodelbaan in Saalfelden, Plezier gegarandeerd! Wil je je adrenaline peil nog hoger laten stijgen? Breng dan een bezoekje aan de ?Erlebnisberg Natrum?, de plek bij uitstek om je grenzen te verleggen.
Vergelijkbare Accommodaties
Villa Chieri
Beautiful vakantievilla met zwembad in panoramic position on a hill between Tuscany and Umbria, skillfully restored preserving the structural characteristics and tastefully furnished in order to offer a pleasant stay in this region. The villa is divided into 6 apartments and offers privacy to customers even though there's a spacious common room with fully equipped kitchen to spend joyful time together. Independent heating. Access through 1km unpaved road in good condition. Final cleaning included in the rental price.
Vanaf € 4.473,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Alpina 5
Midden in het gemoedelijke bergdorp Königsleiten staat het appartementencomplex Alpina, waar Alpina 5 deel van is. Op een hoogte van 1.600 meter is het in alle seizoenen van het jaar genieten van een heerlijke vakantie in dit gezellige dorp. De liften, restaurants en de supermarkt zitten allemaal op loopafstand, ideaal! In dit appartement is plaats voor 8 personen. Er is een gezellige woonkamer met comfortabele zithoek en een woonkeuken met grote eethoek. Er zijn twee slaapkamers met 2-persoonsbed en een slaapkamer met twee stapelbedden en twee badkamers. In de overdekte parkeergarage zijn twee plaatsen beschikbaar en er is een openbare parkeerplaats voor het gebouw. In de winter stap je vanuit het appartement zo de oefenweide op en gaat via het sleepliftje naar boven. Of je loopt naar de gondel die je hoog in het skigebied de Zillertal Arena brengt. Bij de skilift kun je de skispullen desgewenst opbergen in een skilocker, zo hoef je niet met die zware ski?s en skischoenen heen en weer te lopen. Je kunt een mooie dagtocht maken richting Zell am Ziller of je blijft gewoon lekker in de buurt skiën. Er zijn volop mogelijkheden voor jong en oud en voor de zowel beginnende- als de ervaren skiër. Maar je kunt ook op andere manier een geweldige wintervakantie beleven! Waag eens een rit van de rodelbaan, wie roetsjt het hardst naar beneden? Of stap in een arrenslee en maak een romantische tocht naar de Krimmler watervallen. In de zomer is Königsleiten een heerlijk dorp om helemaal tot rust te komen. Maar ook voor de sportieve vakantieganger is dit een goed startpunt voor mooie wandelingen of fietstochten. Er zijn volop mogelijkheden voor makkelijke wandelingen in het dal, tot uitdagendere wandelingen in het hooggebergte. Ook kun je samen met een gids leuke tochten maken over prachtige routes en door mooie natuurparken. Wat ook niet mag ontbreken als je in deze regio bent, is een bezoek aan de Krimmler watervallen, de hoogste van Europa. Een gezellig uitstapje voor jong en oud, met een pittige klim omhoog die absoluut de moeite waard is. Onderweg kun je pauzeren onder het genot van Oostenrijkse lekkernijen bij de waterval.
Vanaf € 693,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Colonna 4
Comfortable Agriturismo just 2km from Leonardo da Vincis birth town ?Vinci?. One can visit here the Museo Leonardiano, the Castello dei Conti Guidi and the Church Santa Croce, where throughout the year exhibitions of Leonardos most famous works are held. The property is surrounded by olive trees and vineyards and is divided into 7 rustic style holiday apartments. Agriturismo Colonna is very indicated for families and people in search of history, culture and art of Tuscany.
Vanaf € 287,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Gretl inclusief catering - 28-32 personen
Chalet Gretl heeft een centrale maar rustige ligging in het familievriendelijke Serfaus. Het dorp is autovrij en beschikt over een ondergronds metrostelsel waardoor alles gemakkelijk te bereiken is. Het chalet ligt 60 meter van de dichtstbijzijnde metrohalte, deze metro brengt je binnen enkele minuten naar het dalstation. Vanaf hier vertrekken er drie gondels die je direct middenin het skigebied van Serfaus-Fiss-Ladis brengen. Het sfeervolle dorpscentrum van Serfaus bevindt zich zowat voor de deur van het chalet (50 m). Hier vind je alle benodigde faciliteiten voor een top wintersport. Zo zijn verschillende leuke eettentjes, supermarkten, (sport) winkels, verschillende barretjes en gezellige aprés-ski mogelijkheden. Het typisch Tirolse chalet is goed onderhouden en ademt veel sfeer uit. In het chalet is een infraroodsauna waar je lekker kunt bijkomen na een dag in de buitenlucht. Tussen 17.00 en 19.00 uur kun je de sauna gratis gebruiken. Daarbuiten wordt een toeslag berekend van ? 15,- per dag. Alle kamers hebben een mooi uitzicht over de omliggende besneeuwde bergen en zijn er meerdere balkons waar je na een dag op de latten, als je geluk hebt, kunt genieten van de laatste winterse zonnestralen. Verder is er skiberging waar je het materiaal kunt opbergen en beschikt het chalet over Wi-Fi. Omdat het dorp autovrij is en je overal gemakkelijk komt met de ondergrondse metro zul je de auto niet nodig hebben tijdens je vakantie. Alleen op zaterdag is het mogelijk om met de auto naar het chalet te rijden zodat je de bagage makkelijk uit en in kunt laden. Aan het begin van het dorp zijn er verschillende uitgebreide parkeermogelijkheden waar je de auto kunt parkeren. Chalet Gretl wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd! Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletboy of -girl een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.
Vanaf € 19.880,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Villa Chiara
Villa Chiara ligt te midden van het Umbrische platteland. Een typisch landhuis, dat onlangs is gerenoveerd, het onderhoud ervan's kenmerken zoals houten balken, terracotta vloeren en stenen muren en het toevoegen van alle gemakken voorzien. Villa Chiara is ingericht met een fotovoltaïsch systeem. Het pand van 1hectar, met zwembad, pergola met tafel en stoelen en een overdekte parkeerplaats is volledig omheind en neemt een deel van de wijk Lago Trasimeno. De eigenaar is een zeer behulpzaam en prachtige persoon advertentie kan toegang krijgen tot het terrein elke dag om te zorgen voor het zwembad en de tuin. Goed onderhouden rustieke stijl ingericht met antieke meubels. Toegang via 800 m onverharde weg in goede omstandigheden. Eindschoonmaak en airconditioning inbegrepen in de huurprijs.
Vanaf € 1.400,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
