Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Ourson Blanc - 6 personen

Chalet Ourson Blanc is een recent gebouwd en modern ingericht chalet. Het chalet is gelegen in Les Masses op 1550 meter hoogte, waardoor je een schitterend uitzicht hebt op het omliggende berglandschap. De piste en de stoeltjeslift van Les Masses liggen op slechts 350 meter afstand. Deze skilift geeft aansluiting op het gebied van Les Collons. Op ongeveer 500 meter van het chalet vind je een restaurant en een kleine supermarkt. In Les Collons, dat is gelegen op 3,5 km afstand, vind je meerdere winkels, restaurants en bars, een skischool en skiverhuur. In Thyon 2000, dat op ca. 7,5 km afstand gelegen is, kun je ook terecht voor allerlei voorzieningen, waaronder een overdekt zwembad en kinderopvang. Een gratis skibus vertrek op ca. 500 meter van het chalet. Verder kun je bij het chalet gratis parkeren. Ook beschikt het chalet over Wi-Fi internetverbinding. Als gast van Chalet Ourson Blanc ontvang je bij aankomst een kortingscoupon waarmee je profiteert van korting op een 6-daagse skipas! (korting afhankelijk van periode, week 28/12/19 - 04/01/20 uitgesloten)

Vanaf € 1.590,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Almhaus Müller

Almhaus Müller
Chaletsplus.com

Dit vrijstaande chalet ligt op circa 1700 meter hoogte in Hochkrimml, op de grens van het Salzburgerland en Tirol. Het typisch Oostenrijkse chalet heeft plaats voor een groep van 10 personen. De sfeervol ingerichte woonkamer heeft een zithoek bij de houtkachel met slaapbank voor twee personen. In de compleet uitgeruste open keuken zet je met gemak een lekkere maaltijd op tafel van de gezellige klassiek Oostenrijkse eethoek. Of speel eens een ouderwets bordspelletje met z?n allen! Almhaus Müller is perfect voor een vakantie met jonge kinderen, er is een box en een kinderbadje aanwezig en de stopcontacten zijn voorzien van afdekplaatjes. Er zijn in totaal drie slaapkamers, twee slaapkamers hebben een 2-persoonsbed en één slaapkamer heeft twee stapelbedden. Er kunnen twee auto?s geparkeerd worden in de nabijgelegen garage. In de winter biedt het uitgestrekte skigebied van de Zillertal Arena een gevarieerd aanbod aan blauwe, rode en zwarte pistes, zowe beginnende als ervaren wintersporters kunnen zich dus urenlang vermaken. De lift vanaf de Plattenalm geeft verbinding naar Königsleiten. Fanatieke wintersporters kunnen mooie dagtochten maken naar Gerlos tot aan Zell am Ziller. De skischool ligt op loopafstand van het chalet. Liefhebbers van de lange latten kunnen zich uitleven op de hoogteloipes van Hochkrimml. Maar er valt nog meer sneeuwpret te beleven! Roetsj van de berg af over de 2 kilometer lange verlichte rodelbaan of stap in een arrenslee voor een romantische tocht naar de Krimmler watervallen. Na een heerlijke winterdag warm je lekker op bij het knisperende haardvuur in de zithoek van het chalet. In de zomer is het genieten van de mooie groene alpenweides. De bergomgeving nodigt je uit voor mooie fietstochten en wandelingen. Onder begeleiding van een gids kun je prachtige (meerdaagse) tochten maken, zoals bijvoorbeeld de ?Drielandertour? die voert langs berghutten in Tirol, Salzburg en Zuid-Tirol. Maar ook dichter bij huis zijn er veel leuke uitstapjes te maken. Het themapark ?WasserWunderWelt? bij de Krimmler watervallen is een aanrader om met de kinderen te bezoeken, leuk en leerzaam! Op mooie warme dagen biedt een duik in het Durla?boden stuwmeer verkoeling, je kunt hier ook surfen, Stand-Up-Paddling, zeilen of huur een waterfiets!

Appartement Alpenperle - 2-4 personen

Appartement Alpenperle - 2-4 personen
Chalet.nl

Midden in het centrum van Ischgl vind je de appartementen Alpenperle. Direct tegenover het appartement is de voetgangerstunnel die naar de Fimbabahn en de iets verderop gelegen Pardatschgratbahn voert. Ook de Silvrettabahn ligt op slechts 350 meter afstand en hier bevindt zich tevens de skischool. Terug skiën is mogelijk tot aan het centrum van Ischgl, op ca. 100 meter van het appartement. Appartementengebouw Alpenperle is gelegen in de voetgangerszone van Ischgl en wordt omgeven door vele winkels, restaurants en après-ski bars. De appartementen zijn modern ingericht en voorzien van gratis Wi-Fi. Op aanvraag kan de auto worden geparkeerd in de parkeergarage (tegen betaling). In het appartementengebouw vind je verder een kleine lounge, receptie, lift en een skiberging met skischoenendroger. Er is geen broodjesservice in de appartementen mogelijk, maar er is een bakker te vinden op ca. 50 meter van het gebouw. Bij voldoende sneeuw bevindt zich aan de rand van het dorp een wandelpad voor een winterse wandeltocht en voor de langlaufers is er een loipe richting Mathon-Galtür.

Vanaf € 2.540,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Hochlandhäusl - 8-12 personen

Chalet Hochlandhäusl - 8-12 personen
Chalet.nl

Chalet Hochlandhäusl is een typisch Tirools chalet op korte afstand van Kirchberg. Het chalet is met veel hout bewerkt en heeft een mooie landelijke ligging in de wijk Aschau. Op 200 meter afstand vertrekt de skibus. Op ca. 4 km afstand ligt het dalstation van de Pengelstein lift. Hiermee heb je een directe verbinding met het gehele skigebied van Kircherg, Kitzbühel en Jochberg. Bij goede sneeuwcondities kun je tot aan het chalet skiën. Op ca. 2,8 km afstand ligt de Ki-West gondel. Deze gondel gaat naar het skigebied van Westendorf, welke deel uit maakt van de Skiwelt Wilder Kaiser/Brixental. Bij goede sneeuwcondities kun je terug skiën naar Aschau. Naast Chalet Hochlandhäusl ligt restaurant en café Hochland. Hier kun je een hapje eten of gezellig wat drinken. Op ca. 200 meter afstand is het kleine centrum van Aschau, hier is ook een supermarkt. Het centrum van Kirchberg is op ca. 7 km afstand. Hier vind je een grote keuze aan winkels, restaurants, bars en supermarkten. Kirchberg staat bekend om zijn levendige après-ski in bijvoorbeeld de London Pub, de Tiroler en de Eisbär. Naar het centrum van het mondaine Kitzbühel is het ca. 12 km.

Vanaf € 1.010,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Le Haut - 12-14 personen

Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Le Haut - 12-14 personen
Chalet.nl

Les Balcons de Val Cenis Le Haut bestaat uit prima chalet-appartementen die in typisch Savoyaardse stijl zijn gebouwd en ingericht. Er is veel gewerkt met hout en andere natuurlijke materialen waardoor het een gezellige uitstraling heeft. De résidence heeft een mooi uitzicht over de vallei. Een kleine supermarkt en bakker vind je direct bij de appartementen, voor de overige faciliteiten kun je terecht in het centrum van Lanslevillard, dat op ca. 500 meter afstand is gelegen. De appartementen zijn prima gelegen, op slechts 150 meter van de piste, skischool en de cabinelift (TC Val Cenis Le Haut). Bij voldoende sneeuw ski je zo naar de piste en lift (off-piste, niet voor absolute beginners). Om terug te komen, maak je gebruik van de sleeplift die begint bij de cabinelift en vlakbij de appartementen eindigt. Je kunt gratis gebruik maken van de fitnessruimte en de twee sauna's van Les Balcons de Val Cenis Le Haut. Elk appartement heeft een eigen skiberging. Op ca. 500 meter van de résidence is een overdekt zwembad met ijsbaan (Parc des Glières) gelegen, waar de gasten van deze appartementen gratis gebruik van kunnen maken. Bij de receptie en in alle appartementen kun je gebruikmaken van gratis Wi-Fi internet. Bij de résidence kun je tegen betaling de auto parkeren in de parkeergarage onder de résidence (hoogte 2.00 meter).

Chalet Juen - 10 personen

Chalet Juen - 10 personen
Chalet.nl

Chalet Juen is gelegen in Kappl op een rustige locatie op een heuvel naast de dalafdaling, die tot op 40 meter van het chalet loopt. Juen is een oude boerderij uit 1742 die gerenoveerd is. De Dias cabinelift is op 4 km afstand en brengt je naar het skigebied van Kappl met 40 km aan pistes. Kappl is onderdeel van de Silvretta Arena, één van de grootste en populairste skigebieden van Oostenrijk. Op 13,3 km van Juen ligt het skigebied van Ischgl. De skibushalte ligt op 50 meter. Het centrum van Kappl ligt op ongeveer 2,7 km en er zijn diverse restaurants, winkels en supermarkten te vinden. Er is 30 km aan loipes in de omgeving van Kappl.

Vanaf € 1.155,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje