Edelweisshaus Top 5
Het Edelweisshaus staat op een schitterende locatie, hoog in het gezellige bergdorp Königsleiten. Appartement Top 5 maakt deel uit van dit luxe appartementencomplex en is ingericht voor 6 personen. In de sfeervolle woonkamer staat een volledig uitgeruste keuken waar je met gemak een heerlijke maaltijd in elkaar zet die je vervolgens nuttigt aan de modern Oostenrijkse eettafel. Verder is er een comfortabele zithoek met tv waar je gezellig kunt relaxen. Vanuit de woonkamer stap je op het balkon met een prachtig uitzicht over Königsleiten. De slaapplaatsen zijn verdeeld over drie slaapkamers met 2-persoonsbed. Eén slaapkamer heeft een eigen badkamer en suite met douche, wastafel en toilet en de andere twee slaapkamers delen een badkamer en suite met douche en wastafel. Het appartementencomplex heeft een gezamenlijke wellnessruimte waar je gratis gebruik van mag maken. Er is niks zo lekker als je spieren ontspannen in een kruiden- of Finse sauna na een dag in de Oostenrijkse buitenlucht. In de winter is het een waar winterparadijs in Königsleiten! De piste en de ?Dorfbahn? skilift lopen direct achter het appartementencomplex langs. Je kunt dus direct beginnen aan de wintersportavonturen vanuit het appartement, echt ski-in, ski-out! De skilift brengt je hoog in het skigebied de Zillertal Arena met vele kilometers vers geprepareerde piste. Langlaufers kunnen direct naast het bergstation van start op de hoogteloipe. De skischool is tevens op loopafstand van het appartement gevestigd en de oefenweide is in het dorpscentrum te vinden, net als de vele restaurants en gezellige après-ski. De sauna?s van het Edelweisshaus bieden ontspanning aan je spieren na de intensieve wintersport. In de zomer is het heerlijk vertoeven in het luxe appartement, je zult geen genoeg krijgen van het grandioze berglandschap om je heen. Bewandel diverse routes die zijn uitgestippeld in de omgeving of maak een intensieve mountainbiketocht door de bergen. Je kunt ook gaan klettern (klimmen) of canyoning onder begeleiding. Op een warme zomerdag biedt het Durla?boden stuwmeer verkoeling, Je kunt hier lekker ontspannen op het gras terwijl de (jonge) kinderen spelen in de speeltuin naast het meer of één van de diverse watersporten uitoefenen. Denk hierbij aan surfen, Stand-Up-Paddling, roeien of waterfietsen!
Vergelijkbare Accommodaties
Edelweisshaus Top 11
Het is heerlijk vertoeven in dit luxe appartement, ingericht voor 8 personen. Het appartement is deel van het Edelweisshaus, een complex dat hoog is gelegen waardoor het een prachtig uitzicht biedt over het bergdorp Königsleiten. Bij binnenkomst betreed je een garderobe en loop je door naar de luxe woonkeuken. In de riante eethoek is het gezellig tafelen en in de comfortabele zithoek kun je ontspannen tv kijken. Zowel vanuit de woonkamer als de drie slaapkamers heb je toegang tot het balkon/terras. Er is één slaapkamer met 2-persoonsbed, één slaapkamer met twee stapelbedden en een slaapkamer met 2-persoonsbed en badkamer en suite. Verder is er een riante badkamer met ligbad, aparte douche, toilet en dubbele wastafel. Je kunt dus letterlijk baden in luxe in Edelweisshaus Top 11. Voor de ultieme ontspanning maak je gebruik van de gezamenlijke wellnessruimte van het appartementencomplex met kruiden- en Finse sauna. In de winter zit je te midden van het uitgestrekte skigebied de Zillertal Arena. Vanuit het ski-in, ski-out appartement stap je direct de piste op die achter het complex langs loopt. De ?Dorfbahn? skilift en de skischool liggen nabij het appartement. Het skigebied biedt niet alleen urenlang vertier aan de fanatieke wintersporter, er zijn nog meer winterse activiteiten te doen! Maak een romantische arrensleetocht naar de Krimmler watervallen of waag eens een ritje van een rodelbaan. Na een lange dag in de sneeuw duik je nog even de bruisende après-ski van Königsleiten in. ?s Avonds klets je gezellig na in het appartement en ga je een heerlijke nachtrust tegemoet zodat je de volgende dag weer fit op de piste staat. In de zomer is het genieten in de omgeving van Königsleiten! Je start de dag met een heerlijk ontbijt in het luxe appartement om er vervolgens op uit te trekken. De ?Jodelwandeling? zal je zeker bijblijven, tijdens deze unieke wandelroute kom je langs diverse traditionele jodels die je vervolgens zelf na kunt doen, erg leuk om te doen met de kinderen. Je kunt zelfs een spoedcursus jodelen nemen! De Krimmler watervallen, Europa?s hoogste (gefaseerde) waterval is voor zowel jong als oud een prachtig spektakel.
Vanaf € 453,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Balcons des Aiguilles - 4-6 personen
Les Balcons des Aiguilles is een mooie résidence aan de voet van de pistes in La Toussuire. Het complex bevindt zich 300 meter van een kleine supermarkt en een restaurant. Op ca. 800 meter vind je het centrum van La Toussuire. Hier kun je terecht voor winkels, restaurants en barretjes. Bij voldoende sneeuw is er de mogelijkheid om terug te skiën naar het appartement. De stoeltjeslift 'Le Soleil' vertrekt op ca. 50 meter van de appartementen. Met deze lift heb je een prima aansluiting op het gebied en kom je gemakkelijk in het centrum en bij de andere liften, die vanuit het centrum vertrekken. Er rijdt een gratis skibus door het dorp. De résidence beschikt verder over een receptie met lounge, een verwarmd binnenzwembad, een sauna en Hammam (1 sessie gratis). Broodjesservice is ook mogelijk via de receptie.
Vanaf € 297,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Klausner Edelweiß - 2-4 personen
Chalet Klausner is een authentieke Tiroolse boerderij (250 jaar oud) waarin zich de smaakvol ingerichte appartementen bevinden. Het chalet is zonnig gelegen tegen een helling, aan een bosrand in het plaatsje Ramsau (bij Mayrhofen). Skigebied Zillertal 3000 bevindt zich op ca. 4 km afstand (Horbergerbahn) van chalet Klausner. Het skigebied is eenvoudig per auto te bereiken, maar ook met de gratis skibus. De skibushalte bevindt zich direct voor het chalet! In het centrum van het schilderachtige dorpje Ramsau, op ca. 1,9 km afstand van chalet Klausner, vind je een aantal skischolen, restaurants, après-ski bars, een overdekt zwembad, enkele wellnessfaciliteiten, een rodelbaan en een ijsbaan. Een supermarkt bevindt zich op ca. 2,6 km van het chalet en een restaurant op een afstand van 900 meter. Het bruisende centrum van Mayrhofen ligt op ca. 5 km afstand. Na een lange dag in de sneeuw kun je in chalet Klausner heerlijk ontspannen in de Finse sauna (tegen betaling), die zich in een blokhutje in de tuin bevindt. Verder beschikt dit ruime en gemoedelijke chalet o.a. over een fraaie houtkachel, gratis Wi-Fi internetverbinding, een skiberging met skischoendroger en een geweldig uitzicht op de omliggende bergen van het Zillertal! Het chalet beschikt over parkeergelegenheid.
Vanaf € 476,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Auhof inclusief catering - 20-26 personen
Het catered chalet Auhof is gelegen aan de rand van Flachau, op 700 meter van de skilift. Er stopt een skibus bij het chalet. Deze bus brengt je in slechts 5 minuten naar de skilift. Het gezellige dorpscentrum van Flachau bevindt zich op 900 meter van het chalet. Hier vind je diverse winkels, restaurants en vele après-skigelegenheden. Het ruime, vrijstaande chalet Auhof is een voormalige boerenwoning die in 2012 geheel is gerenoveerd. Er is een grote eetkamer die tevens gebruikt kan worden als gezamenlijke ruimte. Het chalet beschikt over 12 slaapkamers en 8 badkamers. Verder is er in de tuin een Finse houtgestookte sauna (1x per week gratis te gebruiken, in overleg met de staf ter plaatse, meerkosten extra gebruik: ? 40,- voor 2 uur). Chalet Auhof wordt alleen inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd. Dit houdt in dat de cateringstaf heerlijke maaltijden voor je bereidt en ervoor zorgt dat het chalet schoon en gezellig is. De catering service omvat o.a. 7x ontbijt en 6x drie-gangen diner (zie Extra te boeken voor volledige omschrijving). Met deze service hoef je je nergens meer druk over te maken, echt vakantie! De cateringstaf verblijft in een eigen slaapkamer met badkamer op de begane grond van het chalet.
Vanaf € 8.455,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Villa Soleggiata
Oud en imposant boerenhuis vakantievilla met zwembad, die gerenoveerd zijn met grote zorg en smaak. Aangename ligging met uitzicht over het karakteristieke landschap vol met olijfgaarden, wijngaarden en bossen. Op het landgoed worden olijfolie en wijn geproduceerd. De vakantiewoning grenst aan een weg die leidt tot aan de boerderij (waar de olie en wijn worden geproduceerd) 800m verder en tot het charmante en pittoreske middelleeuwse dorpje Montebenicchi. Comfortabele meubels in perfecte harmonie met de omgeving.Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.
Vanaf € 6.965,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
