Feeling fine timberline
De naam van dit maisonnette-appartement laat niets te wensen over, tijdens je verblijf zal je je zeker goed voelen! Het comfortabele appartement is van alle gemakken voorzien en heeft plaats voor 8 personen. Het appartementencomplex ligt op 1700 meter hoogte in Hochkrimml. De woonkamer heeft een heerlijke zithoek bij de open haard, gezellige eettafel en in de compleet ingerichte keuken zet je met gemak een lekkere maaltijd in elkaar. De hoge ramen in de woonkamer zorgen voor veel licht en bieden een prachtig uitzicht over de Alpen. Er zijn in totaal drie slaapkamers. Twee slaapkamers hebben een 2-persoonsbed en één slaapkamer heeft een 2-persoonsbed, stapelbed en een eigen badkamer met douche en wastafel! De andere badkamer heeft een Finse sauna, douche en wastafel. Hier kun je heerlijk ontspannen na een actieve dag in de bergen. In de winter biedt het uitgestrekte skigebied van de Zillertal Arena veel mooie pistenkilometers met prachtige afdalingen. Het aanbod van blauwe, rode en zwarte pistes is divers. De skischool ligt op loopafstand van het appartement en de skilift vanaf de Plattenalm staat in verbinding met Königsleiten. Fanatieke wintersporters kunnen vanaf hier mooie dagtochten maken richting Gerlos en Zell am Ziller. Onderweg kun je genieten van de Oostenrijkse keuken bij één van de vele berghutten. Hochkrimml heeft ook voor de langlaufliefhebbers mooie loipes uitgezet. Voordat je terug naar het chalet gaat om uit te rusten voor de volgende wintersportdag kun je nog even van de berg af roetsjen over de 2 kilometer lange rodelbaan in Hochkrimml, deze is dagelijks tot 21.30 verlicht! In de zomer biedt de schitterende bergomgeving met verschillende wandel- of fietsroutes de mogelijkheid om de mooie natuur en de groene alpenweides te verkennen. Fanatieke wandelaars kunnen onder begeleiding van een gids meerdaagse wandelingen maken. Krimml is met name bekend om Europa?s grootste (gefaseerde) waterval, de Krimmler watervallen. Een bezoek aan dit indrukwekkende spektakel mag dan ook zeker niet ontbreken tijdens je vakantie! Een belevenis voor jong en oud. Of ga terug in de tijd en maak een nostalgische rit in de stoomtrein die in de zomermaanden twee keer per week rijd over de Pinzgauer Lokalbahn.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Les Flocons d'Argent - 2-4 personen
Les Flocons d'Argent zijn eenvoudige maar mooie appartementen, pal naast de piste in het vriendelijke en gemoedelijke bergdorp Aussois. Deze résidence bestaat uit 8 chalets, ieder met twee tot vijf verdiepingen. Faciliteiten zoals een skiwinkel, skischool, kleine levensmiddelenwinkel/bakker en restaurant vind je direct in de résidence. Het centrum van Aussois, met alle benodigde overige faciliteiten vind je op ca. 300 meter. Vanuit het centrum van Aussois vertrekken er skiliften een flink eind omhoog. Je kunt er voor kiezen een van de stoeltjesliften te nemen of de cabinelift 'Gran Jeu' die je direct naar 2150 meter hoogte brengt, met aansluiting op de 'l'Armoise' die je naar 2750 meter brengt. Op deze hoogte kun je genieten van een aantal leuke restaurants, maar je kunt er natuurlijk ook voor kiezen om in één keer naar beneden te skiën. Via één van de eenvoudige pistes keer je dan prachtig terug in het dorp. Les Flocons d'Argent beschikt over verschillende faciliteiten zoals een overdekt zwembad, twee sauna's (tegen betaling), een kleine fitnesszaal en een wasserette. Verder is er een skiberging en zijn er overdekte parkeerplaatsen (max. 1 per appartement en tegen betaling), maar er is ook gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid). Er is gratis Wi-Fi bij de receptie (indien open).
Vanaf € 285,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Tonton Bettex met sauna - 8 personen
Het compleet gerenoveerd chalet Tonton Bettex is gunstig gelegen in het charmante dorpje Le Bettaix. Het chalet bevindt zich op slechts 250 meter afstand (over een vlakke weg) van de piste en de stoeltjeslift van Le Bettaix. Deze lift biedt goede aansluiting op het verdere skigebied Les Trois Vallées. Aan het einde van de dag keer je terug naar Le Bettaix over een gemakkelijke blauwe piste. Chalet Tonton Bettex is opgetrokken uit natuursteen en is zeer comfortabel ingericht voor 12 personen. Het is voorzien van zes slaapkamers met ieder een en-suite badkamer, een fijne houtkachel, Wi-Fi en een privé-sauna! Ter plaatse is het mogelijk om broodjesservice te bestellen. Er is gratis parkeergelegenheid naast het chalet. Het centrum van Les Menuires is per auto in een paar minuten te bereiken. In dit centrum vind je een skischool, skiverhuur, een groot sportcentrum met een overdekt zwembad, een ijsbaan, wellnessfaciliteiten, gezellige terrasjes, allerlei winkels en natuurlijk uitgaansgelegenheden. Je kunt Les Menuires ook via de stoeltjeslift en de piste van Le Bettaix bereiken. Chalet Tonton Bettex is in 2018/2019 door de eigenaar zelf compleet verbouwd en aangepast aan de wensen van deze tijd. In november 2019 is het chalet gereedgekomen en het resultaat mag er zijn!
Vanaf € 290,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Balcons de La Vanoise studio - 2-4 personen
Résidence Les Balcons de La Vanoise heeft een ideale ligging in het dorpje Termignon-la-Vanoise, gelegen in de Haute Maurienne-vallei. Deze résidence bevindt zich namelijk aan de voet van de piste en direct bij de skiliften, waardoor je 's ochtends gelijk op je ski's kunt stappen. Tegenover de résidence bevindt zich tevens een kinderweide met oefenpistes en ook de skischool is op loopafstand gelegen. Termignon heeft een klein eigen skigebied met overwegend blauwe en rode pistes. Dit skigebied is aangesloten op dat van Val Cenis, waardoor je in totaal zo'n 125 km piste tot je beschikking hebt. Het dorpscentrum van Termignon ligt op ca. 200 meter van résidence Les Balcons de La Vanoise. Hier vind je o.a. diverse winkels, restaurants en bars. De résidence beschikt in totaal over 65 appartementen, die verspreid liggen over drie kleinschalige gebouwen in chalet-stijl. De appartementen Les Balcons de La Vanoise zijn netjes ingericht en elk voorzien van een balkon of terras. De 'plus' appartementen zijn in 2017 gerenoveerd. In de résidence vind je o.a. een gemeenschappelijke skiberging en bij de receptie is gratis Wi-Fi aanwezig. Buiten is er gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid) en ook kun je tegen betaling je auto parkeren in de overdekte parkeergarage (reserveren noodzakelijk, naar beschikbaarheid).
Vanaf € 292,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Balcons des Aiguilles - 4-6 personen
Les Balcons des Aiguilles is een mooie résidence aan de voet van de pistes in La Toussuire. Het complex bevindt zich 300 meter van een kleine supermarkt en een restaurant. Op ca. 800 meter vind je het centrum van La Toussuire. Hier kun je terecht voor winkels, restaurants en barretjes. Bij voldoende sneeuw is er de mogelijkheid om terug te skiën naar het appartement. De stoeltjeslift 'Le Soleil' vertrekt op ca. 50 meter van de appartementen. Met deze lift heb je een prima aansluiting op het gebied en kom je gemakkelijk in het centrum en bij de andere liften, die vanuit het centrum vertrekken. Er rijdt een gratis skibus door het dorp. De résidence beschikt verder over een receptie met lounge, een verwarmd binnenzwembad, een sauna en Hammam (1 sessie gratis). Broodjesservice is ook mogelijk via de receptie.
Vanaf € 297,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Bachgut Luxus Suite Type A - 10 personen
Chalet-appartement Bachgut Luxus Suite heeft een ideale ligging, direct aan de piste (33a en 39) bij het dorp Hinterglemm. Je skiet vanuit het chalet zo naar de Reiterkogelbahn en van hieruit heb je toegang tot het omliggende skigebied Skicircus Saalbach/Hinterglemm/Leogang/Fieberbrunn met ruim 200 kilometer aan gevarieerde pistes en ca. 55 skiliften. Ook kun je in de omgeving gebruik maken van de ca. 120 km aan langlaufloipes. Dit luxe chalet-appartement heeft een zeer moderne inrichting en is werkelijk van alle gemakken voorzien. Elk appartement is uitgerust met vloerverwarming, een sauna en een buiten-whirlpool! Ook de moderne keuken heeft alles in huis om een heerlijke maaltijd te maken. Naast dat het chalet-appartement modern is, is het ook nog eens milieuvriendelijk! Elektriciteit wordt verkregen door zonne-en windenergie en elektrische auto's kunnen worden opgeladen. Het is mogelijk ter plaatse een broodjesservice te regelen. Verder is er een gezamenlijke wasmachine en droger en een skiberging aanwezig en er zijn parkeerplaatsen. De eerste après-skigelegenheden kom je al na 5 minuten lopen tegen. Naar het levendige centrum van Hinterglemm is op ca. 10 minuten lopen. De après-ski in Hinterglemm staat erom bekend dat het in de middag begint en tot in de late uurtjes door gaat! Ook kun je wat cultuur opsnuiven in het volksmuseum, het skimuseum en de kunstgalerie. Verder is er o.a. nog een fitnesscentrum en een indoor tennisbaan.
Vanaf € 4.685,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
