Voordelig een Vakantiebungalow huren

Grünerstein Chalet Nadelbaum

Dit mooie en ruime chalet voor 10 personen ligt aan de rand van het gezellige Oostenrijkse dorpje Bramberg am Wildkogel. Het chalet heeft een ruime woonkamer met comfortabele zithoek bij de open haard, een riante eethoek en keuken die van alle gemakken is voorzien. Vanuit de sfeervolle living geven de twee grote schuifdeuren toegang tot het balkon met een schitterend uitzicht op de omliggende bergen, een uitzicht waar je geen genoeg van zult krijgen! In totaal zijn er vier slaapkamers. Drie slaapkamers hebben een 2-persoonsbed en één slaapkamer heeft een 2-persoonsbed en stapelbed, alle slaapkamers zijn voorzien van een badkamer en suite. Naast de woning staat een heerlijke buitensauna waar je lekker in kunt ontspannen. In de winter zit je hier goed, gelegen tussen verschillende skigebieden in. De Wildkogel Arena is op loopafstand van het chalet en met de auto of skibus ben je zo in de grotere skigebieden Kitzbüheler Alpen of Zillertal Arena. Na een heerlijke dag skiën kun je lekker bijkomen bij de gezellige open haard. De volgende dag heb je weer lekkere droge en warme skischoenen, die je de avond ervoor in de skiberging van het chalet hebt opgeborgen. In de zomer kom je hier helemaal tot rust in dit ruime chalet tussen de prachtige bergen van National Park Hohe Tauern. In het vrij toegankelijke speelplaatsje vlakbij de Grünerstein chalets kunnen de kinderen zich uitleven terwijl je zelf geniet van de rust in en om het chalet onder het genot van een goed boek, een hapje en een drankje. Genieten! Of je kunt lekker actief bezig zijn en te voet of op de fiets prachtige tochten maken, zowel met als zonder gids. Voor een frisse duik ga je naar één van de omliggende bergmeertjes of een zwembad in de buurt. Met de ?Nationalpark Sommercard? kun je gratis een bezoek brengen aan één van deze zwembaden en krijg je korting bij diverse activiteiten in de omgeving. Je hoeft je dus niet te vervelen!

Vanaf € 663,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Glanzer Homes Studio 3 personen - 2-3 personen

Appartement Glanzer Homes Studio 3 personen - 2-3 personen
Chalet.nl

Op 2090 meter hoogte, in de wijk Hochsölden, ligt appartementenhuis Glanzer Homes. Slechts 100 meter bij het chalet ligt de piste. Je kunt hier vandaan naar beneden skiën richting de Rotkogel skilift en aan het einde van de dag ski je weer gemakkelijk terug richting het appartement. De appartementen zijn goed en comfortabel ingericht. In het appartementenhuis is een gemeenschappelijke wellnessruimte waar je na een dag in de buitenlucht heerlijk kunt opwarmen in de sauna of het Turks stoombad. Verder is er een skiberging met skischoendroger, een WiFi-internetverbinding, een verblijfsruimte en een overdekte parkeerplaats. Ontbijt is tegen betaling ter plaatste te regelen. Het bruisende centrum van Sölden ligt op ca. 7 km van het appartementenhuis. Hier vind je een supermarkt voor je dagelijkse boodschappen, meerdere restaurants en gezellige bars. Let op: om de appartementen te bereiken kunnen sneeuwkettingen nodig zijn.

Appartement Emma's - 2-6 personen

Appartement Emma's - 2-6 personen
Chalet.nl

Emma's appartementen zijn gloednieuwe appartementen en openen deze winter voor het eerst hun deuren. De mooie luxe appartementen zijn van alle gemakken voorzien en hebben een heerlijke rustige ligging. De Dorfbahn ligt op slechts 900 meter afstand en heeft een directe aansluiting op het gehele skigebied van de Zillertal Arena. De gratis skibus stopt op 250 meter van Emma's appartementen. De dichtstbijzijnde winkels en restaurants vind je al op 400 meter afstand en hier begint ook de levendige hoofdstraat van Gerlos met vele restaurants, bars en après-ski. Emma's appartementen hebben gratis Wi-Fi, skiberging en parkeerplaatsen.

Vanaf € 1.620,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Tonton Bettex met sauna - 12 personen

Chalet Tonton Bettex met sauna - 12 personen
Chalet.nl

Het compleet gerenoveerd chalet Tonton Bettex is gunstig gelegen in het charmante dorpje Le Bettaix. Het chalet bevindt zich op slechts 250 meter afstand (over een vlakke weg) van de piste en de stoeltjeslift van Le Bettaix. Deze lift biedt goede aansluiting op het verdere skigebied Les Trois Vallées. Aan het einde van de dag keer je terug naar Le Bettaix over een gemakkelijke blauwe piste. Chalet Tonton Bettex is opgetrokken uit natuursteen en is zeer comfortabel ingericht voor 12 personen. Het is voorzien van zes slaapkamers met ieder een en-suite badkamer, een fijne houtkachel, Wi-Fi en een privé-sauna! Ter plaatse is het mogelijk om broodjesservice te bestellen. Er is gratis parkeergelegenheid naast het chalet. Het centrum van Les Menuires is per auto in een paar minuten te bereiken. In dit centrum vind je een skischool, skiverhuur, een groot sportcentrum met een overdekt zwembad, een ijsbaan, wellnessfaciliteiten, gezellige terrasjes, allerlei winkels en natuurlijk uitgaansgelegenheden. Je kunt Les Menuires ook via de stoeltjeslift en de piste van Le Bettaix bereiken. Chalet Tonton Bettex is in 2018/2019 door de eigenaar zelf compleet verbouwd en aangepast aan de wensen van deze tijd. In november 2019 is het chalet gereedgekomen en het resultaat mag er zijn!

Casa Fontane

Casa Fontane
Villaexpert.nl

Seven characteristic holiday apartments in a vast estate of 10ha, property of a well known sculptor of international fame, a very friendly and interesting person who lives in the ?500 Florentine?-style master villa. The garden, where his workshop is also located, is a true open-air museum. Pleasant position at the gates of the small town of Monteverdi Marittima. For each unit, the owner personally oversaw the renovation work and furnishings, using his sculptors and his preferred material, travertine, for the bathrooms, the kitchens and the floors. Simple, essential furnishings, as is the artist's style, with a few Tuscan country pieces. Heating with electric heaters, hot water by means of a water heater. Fontane 1 and 2 are two completely independent apartments in a two-family house. Eva and Boscaiolo are two single houses. Bedrooms with bathroom are available in the villa (price on request). The characteristics of the Querciolaie property make it an ideal place for those who love simplicity and are looking for a unique accommodation, in a pleasant location.

Vanaf € 1.421,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Alpen Resort Saalbach E1

Alpen Resort Saalbach E1
Chaletsplus.com

In dit 6-persoonsappartement geniet je van luxe en comfort met een authentieke Oostenrijkse sfeer. Het appartement is gelegen op de begane grond van het Alpenresort en doordat dit complex tegen de berg is gebouwd kun je op je balkon genieten van een mooi uitzicht over het dal en de omliggende bergen. Het balkon is toegankelijk vanuit zowel de woonkamer als de twee slaapkamers. Alpenresort Saalbach E2 heeft een sfeervol ingerichte woonkamer met typisch Oostenrijkse eethoek en zithoek met open haard. Daarnaast heb je de beschikking over een moderne en compleet uitgeruste keuken. Hierin zet je zelf de lekkerste maaltijden op tafel! Er zijn in het appartement drie luxe slaapkamers met 2-persoonsbed en in totaal twee badkamers waarvan er één beschikt over een grote sauna. Ideaal om na een actieve dag in Saalbach en omgeving even heerlijk te kunnen ontspannen. In de winter is dit appartement een mooie uitvalsbasis om het skigebied van Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn te leren kennen. Dit komt grotendeels door de ideale ligging, direct aan de dal afdaling van de Schattberg. Hierdoor kun je vanuit je appartement naar de 250 meter verderop gelegen Schonleitenbahn skiën of snowboarden. Deze moderne lift brengt je naar de top van de Wildenkarkogel (1.910m), een mooi beginpint om dit veelzijdige skigebied te gaan verkennen. Aan het einde van een dag op de piste begin je hier aan de dal afdaling richting het appartement. Kortom, Ski-in & Ski-out, luxe hé? Je kunt ook gratis gebruik maken van de skibusverbinding om terug te gaan naar het appartement dat op ca. 4km ligt van het centrum van Saalbach. In de zomer kun je vanuit Alpenresort Saalbach E2 beginnen aan diverse leuke wandelroutes. Je hebt de keuze uit méér dan 400km aan gemarkeerde wandelpaden. Tijdens de zomermaanden zijn grote liften zoals Reiterkogelbahn, en Kohlmaisbaan geopend waardoor je op een hoog punt kunt beginnen aan een mooie dagtocht óf je geniet simpelweg op het terras van een berghut van het panoramische uitzicht. Daarnaast staat de regio Saalbach-Hinterglemm bekend als een paradijs voor mountainbikers, dit komt door de glooiende omgeving en de vele km?s aan speciaal aangelegde mountainbike trails.