Grünerstein Chalet Nadelbaum
Dit mooie en ruime chalet voor 10 personen ligt aan de rand van het gezellige Oostenrijkse dorpje Bramberg am Wildkogel. Het chalet heeft een ruime woonkamer met comfortabele zithoek bij de open haard, een riante eethoek en keuken die van alle gemakken is voorzien. Vanuit de sfeervolle living geven de twee grote schuifdeuren toegang tot het balkon met een schitterend uitzicht op de omliggende bergen, een uitzicht waar je geen genoeg van zult krijgen! In totaal zijn er vier slaapkamers. Drie slaapkamers hebben een 2-persoonsbed en één slaapkamer heeft een 2-persoonsbed en stapelbed, alle slaapkamers zijn voorzien van een badkamer en suite. Naast de woning staat een heerlijke buitensauna waar je lekker in kunt ontspannen. In de winter zit je hier goed, gelegen tussen verschillende skigebieden in. De Wildkogel Arena is op loopafstand van het chalet en met de auto of skibus ben je zo in de grotere skigebieden Kitzbüheler Alpen of Zillertal Arena. Na een heerlijke dag skiën kun je lekker bijkomen bij de gezellige open haard. De volgende dag heb je weer lekkere droge en warme skischoenen, die je de avond ervoor in de skiberging van het chalet hebt opgeborgen. In de zomer kom je hier helemaal tot rust in dit ruime chalet tussen de prachtige bergen van National Park Hohe Tauern. In het vrij toegankelijke speelplaatsje vlakbij de Grünerstein chalets kunnen de kinderen zich uitleven terwijl je zelf geniet van de rust in en om het chalet onder het genot van een goed boek, een hapje en een drankje. Genieten! Of je kunt lekker actief bezig zijn en te voet of op de fiets prachtige tochten maken, zowel met als zonder gids. Voor een frisse duik ga je naar één van de omliggende bergmeertjes of een zwembad in de buurt. Met de ?Nationalpark Sommercard? kun je gratis een bezoek brengen aan één van deze zwembaden en krijg je korting bij diverse activiteiten in de omgeving. Je hoeft je dus niet te vervelen!
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Hansjörg - 4 personen
Op een zonnige locatie in Fügen vind je de appartementen Hansjörg. De skibus stopt op 350 meter van het appartement en rijdt zowel naar zowel het Spieljoch skigebied (1,4 km vanaf het appartement) als naar het Hochfügen-Hochzillertal skigebied (6 km vanaf het appartement). In beide gebieden is een skischool. Mocht je liever niet de piste op gaan maar wel actief bezig zijn, er is een langlaufloipe op 400 meter en een ijsbaan op 1 km afstand. Liever relaxen? Op 1 km afstand wellnesscentrum Erlebnistherme Zillertal met diverse sauna's en een zwembad. Het centrum van Fügen met diverse winkels, restaurants en bars ligt op 1,7 km afstand. Er is al een supermarkt is 800 meter van het appartementenhuis en het dichtstbijzijnde restaurant is gelegen op 500 meter. Bij het appartementenhuis worden streekproducten verkocht. De appartementen Hansjörg zijn rustig gelegen en worden omgeven door weide. In het appartementenhuis vind je o.a. een skiberging met skischoenendroger. Bij de appartementen zijn parkeerplaatsen.
Vanaf € 364,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Donizzetti
Nice Agriturismo in midst of a property of 105 hectares (approx.. 600m a.s.l.) made of vineyards, olive groves, trekking paths, nature reserve, oak and chestnut forests , a restaurant and CASALE BOSCONI (in our offer as well). Wonderful views from the Apuan Alps to the Chianti hills and a lot of privacy. The agriturismo is divided into 8 carefully renovated holiday apartments, whish ar set in the main building and the ex-barn. High quality furnishings in Florentine Style. Central heating.
Vanaf € 742,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Coeur met buiten-jacuzzi - 8 personen
In het bergdorp La Tzoumaz bevindt zich het comfortabele chalet Coeur. Dit chalet is o.a. voorzien van een buiten-jacuzzi (tegen betaling) en een privé-sauna, zodat je na een lange dag op de ski's heerlijk kunt ontspannen in je eigen chalet. De stoeltjeslift Les Etablons ligt op ongeveer 1 km afstand en de cabinelift La Tzoumaz-Savoleyres (richting Verbier) op ca. 1,5 km. De gratis skibus vertrekt op ca. 350 meter afstand. Zo'n 1,5 km van chalet Coeur vandaan vind je het centrum van La Tzoumaz. Hier bevinden zich alle benodigde voorzieningen, zoals een supermarkt, een aantal winkels, restaurants en bars, skiverhuur en een skischool. Tevens vind je in het dorp een overdekt zwembad en een schaatsbaan. Verder beschikt La Tzoumaz over een 10 km lange rodelpiste, die van de top van de Savoleyres naar het dorp loopt. Chalet Coeur is gezellig ingericht en biedt veel ruimte. Het chalet heeft natuurstenen vloeren en grote ramen in de woonkamer met een mooi uitzicht op de bergen. Naast een eigen sauna en buiten-jacuzzi beschikt het chalet tevens over een open haard, internet (Wi-Fi, tegen betaling), twee balkons en een terras. Parkeren kan direct bij het chalet in de eigen garage of naast het chalet. Sneeuwkettingen worden aanbevolen.
Vanaf € 2.255,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Park Residence Imperator - 6 personen
In het rustig gelegen bergdorpje Carisolo, bevinden zich de appartementen van Park Residence Imperator. In de directe omgeving van de residence vind je een aantal winkels en restaurants. In Pinzolo, op ongeveer 600 meter afstand ligt de cabinelift die je naar het skigebied van Madonna di Campiglio brengt. Ook kun je met de auto naar Madonna di Campiglio rijden (ca. 11 km). Het centrum van Pinzolo ligt op ca. 1 km afstand van Park Residence Imperator. Hier kun je o.a. terecht voor meer winkels, restaurants, bars en een supermarkt. Ook een skischool, overdekt zwembad, schaatsbaan en wellness- en sportfaciliteiten vind je in Pinzolo. Voor een gevarieerd uitgaansleven ga je naar Madonna di Campiglio. Deze kleinschalige residence beschikt in totaal over 18 appartementen, die allemaal netjes en verzorgd zijn ingericht. De appartementen beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. In het gebouw vind je verder o.a. een bar/lounge met televisie en gezelschapsspellen, gemeenschappelijke wasruimte, lift en een skiberging. Ook is er voldoende parkeergelegenheid aanwezig bij Park Residence Imperator. Ter plaatse is het mogelijk om ontbijt te regelen (bij minimaal 5 personen). Bij de receptie kun je navragen of zij kortingen kunnen aanbieden voor de skipassen.
Vanaf € 850,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Huber - 4 personen
De appartementen Huber liggen in Fügen met uitzicht op het skigebied en vlakbij het centrum. Op 1 km van Huber brengt de cabinelift je naar het skigebied van Spieljoch. Vanaf Spieljoch kan je de skibus nemen naar het skigebied Hochfügen/Hochzillertal op 13 km afstand van Fügen. Het is ook mogelijk om via Kaltenbach het skigebied binnen te komen, op ongeveer 7 km van Huber. De skibushalte ligt op 60 meter afstand van de appartementen. De dorpskern van het levendige Fügen ligt op ongeveer 500 meter van Huber. Je kunt er diverse aprés-ski gelegenheden, winkels en restaurants vinden. Ook zijn er meerdere sportfaciliteiten in Fügen zoals golf, tennis, rodelen en langlaufen. In appartementengebouw Huber is ook een supermarkt en bistro gevestigd. Bij de bistro kan je in de ochtend terecht voor een lekker ontbijt om de dag goed te beginnen voor je de piste op gaat. Verder is er een gratis Wi-Fi internetverbinding, gemeenschappelijke sauna (tegen betaling), skiberging en parkeerplaats.
Vanaf € 399,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
