Voordelig een Vakantiebungalow huren

Haus Stöckl Top 18

In het gezellige bergdorp Königsleiten staat Haus Stöckl, waarin je in appartement Top 18 van een heerlijke vakantie kunt genieten. Dit met klassiek Oostenrijks ingerichte appartement heeft plaats voor 6 personen. In de woonkamer staat twee 1-persoonsslaapbanken, een typisch Oostenrijkse eethoek en een volledig uitgeruste keuken waarin je gemakkelijk lekkere maaltijden in klaarmaakt. Er is een slaapkamer met een typisch Oostenrijks 2-persoonsbed en een inpandige slaapkamer met stapelbed en een 1-persoonsbed. Het appartement heeft één badkamer met douche en toilet. Er is een heerlijk balkon op het zuiden, waar je kunt genieten van de rust en het mooie uitzicht op de berg van de Gerlosplatte aan de overkant van het dorp. In de winter is het een klein stukje lopen naar de Märchenwiese piste vanuit het appartement. Vanaf hier kun je naar beneden skiën en over een bruggetje naar de Gerlosplatte. De Gerlosplatte is onderdeel van het grote skigebied Zillertal Arena. In Königsleiten zijn twee skischolen met kundige ski- en snowboard leraren. Ook worden er skitochten en skisafari?s georganiseerd voor alle niveaus. Iedere wintersportliefhebber komt aan zijn trekken in dit mooie Oostenrijkse skidorp Köngisleiten. Na afloop van een mooie dag op de latten kun je ook nog even gaan rodelen op de ca 1 kilometer lange rodelbaan in het dorp, off met de kinderen op de slee van de Märchenwiese piste af suizen. Dikke pret voor jong en oud! In de zomer is dit appartement een heerlijke plek om tot rust te komen of het perfecte startpunt om actief bezig te zijn. Bij de sportwinkels in Königsleiten kun je een e-bike huren en op een comfortabele manier de bergen verkennen. De Zillertaler fietskaarten bieden een overzicht van de beste fietsroutes in dit gebied. Ook de wandelaars genieten van vele mooie uitgezette wandelroutes. Een bezoek aan de Krimmler watervallen is ook echt een aanrader, hier kun je onderaan de waterval het watergeweld aanschouwen of een intensieve klim omhoog maken over het wandelpad. Onderweg even pauzeren bij de berghutten waar je geniet van de Oostenrijkse lekkernijen voordat je weer verder gaat.

Vanaf € 228,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Viktoria - 18 personen

Chalet Viktoria - 18 personen
Chalet.nl

Chalet Viktoria is een groot chalet geschikt voor groepen van maximaal 18 personen, gelegen in de wijk Wildi in Saas-Fee. De afstand tot de piste en de Alpin Express skilift bedraagt ongeveer 750 meter en op ca. 80 meter afstand van het chalet vertrekt een gratis skibus. Vanuit het chalet heb je een schitterend uitzicht op de bergen. Het centrum van Saas-Fee, met o.a. diverse winkels, uitgaansgelegenheden, restaurants, skischolen en skiverhuur, is gelegen op ca. 450 meter van chalet Viktoria. Saas-Fee is een autovrij dorp, maar je kunt gebruik maken van de skibussen en elektro busjes die de hele dag door het dorp rijden. Chalet Viktoria bestaat uit vier verdiepingen en heeft een gemoedelijke inrichting. Het chalet is o.a. voorzien van een gezellige open haard, Wi-Fi internetverbinding, skiberging en meerdere balkons. Daarnaast beschikken alle negen 2-persoons slaapkamers in het chalet over een eigen badkamer. Het is ter plaatse mogelijk om broodjesservice te regelen. Ter plaatse ontvang je de Gästekarte, waarmee je tijdens je wintersportvakantie profiteert van allerlei voordelen. Zo krijg je bijvoorbeeld korting bij de skischool, de parkeergarage, de kinderopvang, (berg)restaurants, het wellnesscentrum met overdekt zwembad en vele andere voorzieningen en activiteiten in Saas-Fee.

Vanaf € 2.050,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Villarenger Le Petit Chardon - 4-6 personen

Chalet-appartement Villarenger Le Petit Chardon - 4-6 personen
Chalet.nl

Chalet Villarenger ligt in het gelijknamige dorpje Villarenger, op ca. 4 km van het authentieke bergdorp Saint Martin de Belleville. In Saint Martin de Belleville bevinden zich de skipiste en de cabinelift, waarmee je toegang hebt tot de pistes van Les Trois Vallées. Daarnaast heeft dit familievriendelijke dorp een gezellig centrum met een aantal restaurants en bars, sportwinkels, supermarkt en een kinderweide. Bij de cabinelift bevindt zich de skischool. Het chalet is onderverdeeld in twee appartementen, die verzorgd en sfeervol zijn ingericht. Ze zijn voorzien van een Wi-Fi internetverbinding en er is een gedeelde skiberging voor het opbergen van je skimateriaal. Tezamen bieden de appartementen plaats voor maximaal 16 personen. Er zijn openbare parkeerplaatsen in de omgeving van het chalet, waar je gratis je auto kunt parkeren. Bijgeboekt huurmateriaal en de skipassen haal je op in Saint Martin de Belleville.

Chalet Berg-Klause inclusief catering - 26-30 personen

Chalet Berg-Klause inclusief catering - 26-30 personen
Chalet.nl

Chalet Berg-Klause is een comfortabel en sfeervol onderkomen. Het chalet biedt plaats aan maar liefst 30 personen. Na een actieve dag op de piste kun je heerlijk bijkomen in de uitgebreide wellness van dit chalet. Op slechts een paar minuten lopen van het chalet bevindt zich de skilift. De Albona lift brengt je tot 2400 meter hoogte en brengt je in verbinding met het gehele Ski Arlberg gebied. Je kunt hier vandaan dus gemakkelijk alle pistes van het skigebied verkennen. Het centrum van Stuben am Arlberg begint al bij de voordeur van het chalet. Stuben is een authentiek en sfeervol Oostenrijks dorp en door de jaren heen heeft het haar charmes en authenticiteit weten te behouden. Het rustige wintersportdorpje is perfect voor als je niet naar het levendige St. Anton wilt maar wel het grote skigebied Ski Arlberg wilt verkennen. De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletstaf een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten te dineren. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.

Vanaf € 16.900,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Haus Windachschlucht - 2-4 personen

Chalet-appartement Haus Windachschlucht - 2-4 personen
Chalet.nl

Net buiten het centrum van Sölden, in een rustige wijk, liggen de chalet-appartementen Haus Windachschlucht. Op ca. 800 meter vind je de Gaislachkoglbahn welke je tot 3058 meter hoogte brengt. Vanaf dit punt heb je meerdere verbindingspistes en daarmee genoeg mogelijkheden om het gebied te gaan verkennen. Het levendige centrum van Sölden ligt op ca. 1 km van Haus Windachschlucht. Hier vind je meerdere winkels, een supermarkt en restaurants. Verder ben je voor een middag/avond gezellige après-ski in Sölden aan het juiste adres. In het centrum vind je verschillende après-ski bars waar het feest al vanaf 15.00 uur losbarst. Verder worden er in Sölden verscheidende activiteiten georganiseerd zoals concerten en internationale wedstrijden. Haus Windachschlucht bestaat uit verzorgde chalet-appartementen voor 2 tot 6 personen. De appartementen hebben een warme en knusse uitstraling door het vele gebruik van hout. Bij het chalet is een skiberging aanwezig en het is ook mogelijk om voor de deur te parkeren. Let op: de sleutel moet eerst in Längenfeld opgehaald worden bij het sleuteladres, dit is op ca. 18 km van Haus Windachschlucht.

Chalet-appartement Le Hameau de Valloire - 4-6 personen

Chalet-appartement Le Hameau de Valloire - 4-6 personen
Chalet.nl

Résidence Le Hameau de Valloire is gelegen bij de entree van het dorp Valloire. Het geheel herbergt in totaal 54 comfortabele appartementen, verdeeld over vijf verdiepingen (met lift). Het centrum van het gezellig Valloire, met een ruime keuze aan winkels en restaurants, is gelegen op ongeveer 1500 meter afstand. De skilift en piste zijn op ca. 1200 meter van Le Hameau du Valloire te vinden. Voor de résidence vertrekt de gratis skibus elke 30 minuten. De résidence beschikt over een wasserette, een gezamenlijke skiberging en over diverse luxe faciliteiten zoals een overdekt en verwarmd zwembad (8 x 14 meter), hammam en sauna (vanaf 16 jaar) en een fitnessruimte. Verder vind je er een squashbaan en een pooltafel. Er is Wi-Fi in het appartement en gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid). Broodjesservice is via de receptie mogelijk.