Hinterthal Lodge D1
Dit zeer luxueuze appartement is onderdeel van de Hinterthal Lodge in het Oostenrijkse dorpje Hinterthal. Via de hal kom je uit in de sfeervolle, grote zitkamer waar je heerlijk kunt vertoeven bij de open haard. De trap in de zitkamer brengt je naar de tv kamer. In de aangrenzende grote keuken staat de typisch Oostenrijkse eethoek waar je heerlijk kunt (na-)tafelen en gezellige spelletjes kunt spelen met z?n alle! De 8 bedden zijn verdeeld over drie slaapkamers waarvan de 2-persoonsslaapkamers een aangrenzende badkamer hebben. De derde slaapkamer heeft twee stapelbedden met eveneens een aangrenzende badkamer en er staat een infraroodsauna in de kamer. In de recreatiekamer van dit appartement zit de wijnkelder met knus barretje. Vanaf het terras kijk je op de Florysee met de schitterende bergtoppen van Hochkönig. Dit chaletappartement is uitermate geschikt voor een vakantie met jonge kinderen, er zijn namelijk traphekjes geplaatst. In de winter kun je in het uitgestrekte skigebied van Hochkönig veel leuke en mooie afdalingen maken. Het skigebied heeft diverse skiverbindingen naar andere plaatsen in de regio. De skischool start zijn lessen in naast Hinterthal Lodge. De op loopafstand gelegen ?Faschingl? skilift zorgt voor de aansluiting met het grote skigebied. Na een lange vermoeide dag is het genieten van de luxe die deze woning biedt, de spieren ontspannen in de infraroodsauna, opwarmen bij de open haard of daag je reisgezelschap uit voor een spelletje om de avond mee af te sluiten. In de zomer heb je vanaf het terras een prachtig uitzicht op de bergtoppen van de omliggende bergwereld van Hochkönig en het zwemmeer de ?Florysee?. Hochkönig biedt veel mogelijkheden voor mooie wandel- of fietstochten. Een bezoek aan het ?Waldrutschenpark? in Maria Alm is ook zeker een aanrader, waar je over vijf glijbanen van de berg naar beneden roetsjt. Of ga eens zomer rodelen op de ?Alpine Coaster? rodelbaan, op ca. 15 km van Hintherthal gelegen.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Tom Sojer - 6 personen
De appartementen Tom Sojer liggen centraal in het centrum van Ellmau. In de directe omgeving bevinden zich tal van winkels, restaurants en café's. Het dalstation Hartkaiserbahn die je naar het Skiwelt skigebied (280 km piste) brengt ligt op 500 meter afstand van de accommodatie. Er zijn diverse langlaufloipes die in de directe omgeving liggen. De bushalte voor gratis vervoer ligt op 50 meter afstand. Het Kaiserbad met binnen- en buitenzwembad, glijbanen en een speeltuin ligt op ongeveer 800 meter afstand. Tom Sojer heeft 15 appartementen, een ontbijtruimte met bar, speelkamer met biljart en darts en een wellness met sauna's en een relaxruimte. Er is een lift aanwezig, een skiberging met skischoenendroger en er zijn parkeerplaatsen. Alle appartementen beschikken over gratis internet (Wi-Fi). Broodjesservice is mogelijk.
Vanaf € 2.240,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement The Peak Melisande 3 - 2-3 personen
The Peak oftewel de top van je vakantiegeluk! De chalets en appartementen liggen aan de piste in Sölden en zijn een perfect startpunt om het Ötztal skigebied te gaan verkennen. Via de rode piste (nr. 21) ski je naar de Gigijochbahn. Pak je liever de skibus? Dat kan ook, want die stopt voor de deur. De appartementen en chalets liggen op een helling waardoor je een prachtig panoramisch uitzicht hebt over de omliggende bergen. De inrichting is comfortabel en luxe. Sommige appartementen of chalets beschikken over een eigen infraroodsauna. Op ca. 150 meter van The Peak is een restaurant 'Panorama Alm'. Bij dit piste restaurant kun je terecht voor lekker eten, maar ook voor een gezellige après-ski. Het restaurant is geopend tot 20:00 en de keuken sluit om 18:00. Het centrum van Sölden ligt op ca. 1,5 km afstand van The Peak. Hier gaat het al vanaf halverwege de middag gezellig los tijdens de après-ski. Ook kun je in het dorp terecht voor je dagelijkse boodschappen of lekker uiteten in één van de restaurants. Er is een skiberging met skischoendroger en er zijn parkeerplaatsen beschikbaar.
Vanaf € 700,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Goasblick - 2-6 personen
Appartement Goasblick bevindt zich op een mooie locatie buiten het centrum van Kirchberg. De Maierl skilift vertrekt op ca. 2,6 km en brengt je direct naar het skigebied van de Kitzbüheler Alpen. De skibus brengt je naar deze skilift en bevindt zich op ca. 100 meter afstand. Het centrum van Kirchberg ligt op ongeveer 900 meter afstand, waar zich diverse winkels en restaurants bevinden. Op ca. 100 meter bevindt zich een supermarkt. Verder vind je in Kirchberg een openbaar zwembad, sauna, solarium en indoor tennis- en squashbaan. Er begint een loipe op ongeveer 450 meter.
Vanaf € 1.235,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet La Couqueille met buiten-jacuzzi - 14 personen
In het sfeervolle wintersportdorp Châtel, in de wijk Roitet, bevindt zich chalet La Couqueille met buiten-jacuzzi. Het chalet ligt op ca. 1,3 km afstand van het centrum en de Super Châtel cabinelift vind je op ca. 1,5 km afstand. De skibus naar het centrum van Châtel vertrekt op slechts 75 meter afstand en rijdt een aantal keer in de ochtend en in de middag. Vanuit het centrum ben je met de skibus in ca. 5 minuten bij de Télécabine du Linga. Châtel is een authentiek en sfeervol bergdorp. Je vindt er o.a. allerlei kroegen voor een gezellige après-ski en daarnaast heb je er een ruime keuze aan restaurants. Ook zijn er in Châtel o.a. een supermarkt, diverse winkeltjes, skischolen en kinderopvang aanwezig. Chalet La Couqueille is een groot en ruim chalet geschikt voor groepen tot 14 personen. Het chalet is comfortabel en gezellig ingericht en beschikt onder meer over een buiten-jacuzzi, houtkachel en een terras. Bij chalet La Couqueille is parkeergelegenheid aanwezig.
Vanaf € 383,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
The Hideout
Dit appartement ligt op ca. 1700 meter hoogte in de prachtige uitgestrekte Zillertal Arena op de grens van het Salzburgerland en Tirol. Dit appartement is luxe en uiterst comfortabel ingericht voor 8 tot 10 personen. Vanuit de woonkamer op de bovenste verdieping heb je een schitterend uitzicht op de bergtoppen en het naastgelegen dorp Königsleiten. Hier kun je relaxen in de zithoek bij de tv, gezellig tafelen aan de eettafel en de keuken is van alle gemakken voorzien. De slaapplaatsen zijn verdeeld over drie slaapkamers. Op de begane grond zijn twee slaapkamers met 2-persoonsbed, een badkamer met douche en wastafel en een apart toilet. Een verdieping lager zit een echte familiekamer met een 2-persoonsbed, twee stapelbedden en een badkamer en suite. De badkamer en suite is voorzien van een heerlijke sauna, douche, wastafel en toilet, je kunt dus letterlijk baden in luxe in appartement the Hideout! In de winter stap je nagenoeg direct de pistes op van de Gerlosplatte die in verbinding staat met de Plattenalm naar Königsleiten/Gerlos. Het skigebied biedt zowel de beginnende als de gevorderde skiër voldoende keuze aan blauwe, rode en zwarte pistes. De skischool is op loopafstand te bereiken vanaf het appartement, ideaal! Hochkrimml heeft een verlichte rodelbaan die dagelijks tot 21.30 geopend is! Wie roetsjt het hardst van de berg af? ?s Avonds is het heerlijk vertoeven in het luxe appartement. De wintersportuitrusting kan worden opgeborgen in de skiberging om vervolgens je spieren te ontspannen in de sauna. In de zomer start je de dag met een schitterend uitzicht vanaf het zuid/westelijk gelegen balkon. Met de kinderen kun je een duik nemen in het overdekte Kristall(zwem)bad van Wald im Pinzgau, op een kwartiertje rijden van Hochkrimml. Er zit ook een heerlijk wellnesscentrum in dit zwembad of je kunt zonnebaden op de ligweide. Een bezoek aan de Krimmler watervallen mag uiteraard niet ontbreken tijdens je vakantie, bekijk de waterval van onderaf of waag de intensieve wandeling naar de top! Het is de moeite dubbel en dwars waard. Het themapark ?WasserWunderWelt? ligt nabij de Krimmler watervallen en is erg leuk voor de kinderen.
Vanaf € 408,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
