Königsblick Top 6
Appartement Königsblick Top 6 is modern ingericht en zoals de naam al doet vermoeden gelegen in het populaire bergdorp Königsleiten. Met een slaapkamer met 2-persoonsbed en twee 1-persoonshoogslapers is er ruimte voor vier personen. De woonkamer heeft een knusse, comfortabele zithoek toegang tot het zuidelijk gelegen balkon en een compleet uit geruste keuken met typisch Oostenrijkse eethoek. De keuken is van alle gemakken voorzien waardoor je in een handomdraai een lekkere maaltijd in elkaar zet. De supermarkt is op loopafstand gelegen, maar als je liever buiten de deur eet vind je in het gezellige bergdorp ook genoeg Oostenrijkse restaurants waar je heerlijk uit eten kunt gaan. In de winter is Königsleiten niet voor niets een populaire wintersportbestemming! De ?Dorfbahn? skilift brengt je hoog in het uitgestrekte skigebied de Zillertal Arena. Beginnende wintersporters kunnen de technieken onder de knie krijgen op de oefenweide met sleeplift (en skischool!) in het dorp terwijl de fanatieke wintersporter een schitterende dagtocht maakt naar Gerlos en Zell am Ziller. Als je het ?sporten? liever achterwege laat tijdens je wintersportvakantie betekend het niet dat je, je hoeft te vervelen. Maak eens een romantische tocht in een arrenslee naar de Krimmler watervallen, roetsj van een rodelbaan of geniet van het prachtige winterlandschap vanaf het terras van een berghut. Uiteraard onder het genot van één van de vele Oostenrijkse lekkernijen. In de zomer valt er genoeg te ondernemen in de regio. Vanuit Königsleiten kun je diverse wandelroutes volgen om de mooie omgeving te verkennen. Een aanrader voor het hele gezin is het volgen van het ?belevenispad?, een interactieve route waar je ook nog wat van opsteekt over de natuur. Of verruil de benenwagen voor de fiets! Huur een mountainbike voor sportieve tochten of een E-bike voor een ontspannen rit. Een dagje erop uit met de kinderen? Ze zullen zich urenlang vermaken in het Sparreboskasteel op de Rosenalm bij Zell am Ziller. Zowel grote als kleine gasten kunnen zich uitleven in dit park.
Vergelijkbare Accommodaties
Wellness Chalet Duxeralm
Zoals de naam al doet vermoeden staan ontspanning en luxe hoog in het vaandel bij Wellness chalet Duxeralm. Het vrijstaande chalet ligt in Hochkrimml op circa 1700 meter hoogte. De woonkamer heeft een comfortabele zithoek met 2-persoonsslaapbank, een sfeervolle houtkachel en een grote eettafel. Gezellig met z?n allen tafelen! Alle gemakken zijn aanwezig in de compleet ingerichte keuken. Er is plaats voor een groep van 14 tot 16 vakantiegangers waarbij de slaapplaatsen zijn verdeeld over vijf slaapkamers en de slaapbank in de woonkamer. Er zijn vier slaapkamers met 2-persoonsbed waarvan twee slaapkamers er ook een 1-persoonshoogslaper in hebben staan. Onderin het chalet vind je de luxe Wellnessruimte waar je kunt ontspannen in de infrarood- of Finse sauna en kunt afkoelen onder de douche. Ook is er een voetenbubbelbad en een zithoek waarin je lekker kunt relaxen. Vanuit de wellnessruimte heb je toegang tot de riante tuin/terras. Bij het chalet zijn vier parkeerplaatsen met laadstation voor elektrische auto?s. In de winter is dit een ideale plek op loop afstand van de pistes van het uitgestrekte skigebied Zillertal Arena. Voor zowel de beginnende- als de gevorderde skiërs zijn hier volop mogelijkheden. De skilift staat in verbinding met Königsleiten vanwaar je lange dagtochten kunt maken richting Zell am Ziller. Het restaurant en de après-ski zit op loopafstand van het chalet. Na een koude dag op de piste kun je in de woonkamer heerlijk opwarmen bij de houtkachel, of je duikt de wellnessruimte in om helemaal tot rust te komen. In de zomer vinden zowel rustzoekers als actievelingen heerlijk vakantie vieren in de omgeving van Hochkrimml. Het mooie berglandschap leent zich uitstekend voor het maken van ontspannen wandelingen tot inspannende hikes of mountainbiketochten. Er zijn verschillende bezienswaardigheden in de buurt zoals de indrukwekkende Krimmler watervallen! Hier kun je middels een aangelegd pad de intensieve klim langs de waterval omhoog maken, het is de moeite dubbel en dwars waard. Onderweg zijn diverse uitkijkpunten aangelegd en kun je halverwege en bovenaan de waterval pauzeren bij de restaurants onder het genot van heerlijke Oostenrijkse lekkernijen.
Vanaf € 528,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Le Hameau de Valloire - 6-8 personen
Résidence Le Hameau de Valloire is gelegen bij de entree van het dorp Valloire. Het geheel herbergt in totaal 54 comfortabele appartementen, verdeeld over vijf verdiepingen (met lift). Het centrum van het gezellig Valloire, met een ruime keuze aan winkels en restaurants, is gelegen op ongeveer 1500 meter afstand. De skilift en piste zijn op ca. 1200 meter van Le Hameau du Valloire te vinden. Voor de résidence vertrekt de gratis skibus elke 30 minuten. De résidence beschikt over een wasserette, een gezamenlijke skiberging en over diverse luxe faciliteiten zoals een overdekt en verwarmd zwembad (8 x 14 meter), hammam en sauna (vanaf 16 jaar) en een fitnessruimte. Verder vind je er een squashbaan en een pooltafel. Er is Wi-Fi in het appartement en gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid). Broodjesservice is via de receptie mogelijk.
Vanaf € 298,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Das Wildkogel Type IIa - 4-6 personen
Das Wildkogel is ideaal gelegen in Bramberg am Wildkogel; direct naast de skilift Smaragdbahn, hiermee kom je in het skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation bevindt zich de skischool met oefenweide. De skibus stopt op ca. 150 meter van het resort en brengt je in ca. 10 minuten naar de skilift Panoramabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Hier vandaan heb je toegang tot het veelzijdige skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. Het resort ligt aan de rand van het vriendelijke Bramberg, op ca. 400 meter van het dorpscentrum. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen van Das Wildkogel zijn modern en sfeervol ingericht met comfortabele meubels, zijn voorzien van een ruim terras aan de zonzijde en bieden een prachtig uitzicht. In het appartement is een internetaansluiting (gratis Wi-Fi) aanwezig. Das Wildkogel bestaat uit vijf appartementsgebouwen (onderling verbonden d.m.v. de parkeergarage). In één van de gebouwen bevinden zich het zwembad (dagelijks geopend van 8.00 uur tot 21.00 uur) en wellnesscentrum (dagelijks geopend van 15.00 uur tot 20.00 uur) met diverse sauna's, een Turks stoombad en fitness. Tevens zijn er massagebehandelingen mogelijk (tegen betaling). Wasmachine en droger (muntjes verkrijgbaar bij de receptie, algemeen gebruik) aanwezig. De vijf appartementengebouwen beschikken allemaal over een lift. Er is een ondergrondse parkeergarage (gratis parkeren) en een verwarmde skiberging. Voor het ontbijt is het mogelijk om een ontbijtservice via de receptie te regelen en na het skiën is het heerlijk relaxen in de gezellige lounge. Geen zin om 's avonds te koken? Geniet dan van de Italiaanse en Oostenrijkse keuken in het restaurant van het resort. Voor de kinderen is er een leuke speelkamer. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)
Vanaf € 1.400,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Chalets et Balcons de la Vanoise - 8-10 personen
Résidence Les Chalets et Balcons de la Vanoise ligt in het familievriendelijke wintersportdorp La Norma. De résidence bestaat uit netjes ingerichte appartementen voor 4 tot 10 personen, verdeeld over vijf gebouwen. Er is een gratis parkeergarage en parkeergelegenheid buiten bij de résidence (naar beschikbaarheid). De receptie bevindt zich in het gebouw Chalets de la Vanoise. Bij de receptie is er gratis Wi-Fi. De loopafstand vanaf de appartementen naar de piste en skiliften is ongeveer 250 meter. Hier vind je ook de skischool, kinderopvang en kinderclub. Het skigebied van La Norma bestaat uit 65 km piste en is uiterst geschikt voor beginners en families met kinderen. La Norma heeft een autovrij centrum met een gemoedelijke sfeer. Het centrum ligt slechts 150 meter van Résidence Les Chalets et Balcons de La Vanoise vandaan. Je vindt er een aantal restaurants, bars, winkels en een supermarkt. Verder heeft het dorp o.a. een schaatsbaan, bowling en bioscoop en er worden allerlei leuke activiteiten georganiseerd.
Vanaf € 207,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement CGH Résidence Le Hameau du Beaufortain Zilver - 4-6 personen
Le Hameau du Beaufortain is ca. 2 km boven het centrum van Les Saisies gelegen. De résidence is gelegen in een bosrijke omgeving en biedt een prachtig uitzicht over het omliggende berglandschap. De résidence ligt direct aan de piste waardoor er van en naar de résidence geskied worden. De résidence beschikt over luxe chalet-appartementen en diverse faciliteiten zoals een overdekt en verwarmd zwembad, sauna, Turks stoombad en fitnessruimte. Hier kun je gratis gebruik van maken. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages, en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen.
Vanaf € 1.005,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
