Königsblick Top 6
Appartement Königsblick Top 6 is modern ingericht en zoals de naam al doet vermoeden gelegen in het populaire bergdorp Königsleiten. Met een slaapkamer met 2-persoonsbed en twee 1-persoonshoogslapers is er ruimte voor vier personen. De woonkamer heeft een knusse, comfortabele zithoek toegang tot het zuidelijk gelegen balkon en een compleet uit geruste keuken met typisch Oostenrijkse eethoek. De keuken is van alle gemakken voorzien waardoor je in een handomdraai een lekkere maaltijd in elkaar zet. De supermarkt is op loopafstand gelegen, maar als je liever buiten de deur eet vind je in het gezellige bergdorp ook genoeg Oostenrijkse restaurants waar je heerlijk uit eten kunt gaan. In de winter is Königsleiten niet voor niets een populaire wintersportbestemming! De ?Dorfbahn? skilift brengt je hoog in het uitgestrekte skigebied de Zillertal Arena. Beginnende wintersporters kunnen de technieken onder de knie krijgen op de oefenweide met sleeplift (en skischool!) in het dorp terwijl de fanatieke wintersporter een schitterende dagtocht maakt naar Gerlos en Zell am Ziller. Als je het ?sporten? liever achterwege laat tijdens je wintersportvakantie betekend het niet dat je, je hoeft te vervelen. Maak eens een romantische tocht in een arrenslee naar de Krimmler watervallen, roetsj van een rodelbaan of geniet van het prachtige winterlandschap vanaf het terras van een berghut. Uiteraard onder het genot van één van de vele Oostenrijkse lekkernijen. In de zomer valt er genoeg te ondernemen in de regio. Vanuit Königsleiten kun je diverse wandelroutes volgen om de mooie omgeving te verkennen. Een aanrader voor het hele gezin is het volgen van het ?belevenispad?, een interactieve route waar je ook nog wat van opsteekt over de natuur. Of verruil de benenwagen voor de fiets! Huur een mountainbike voor sportieve tochten of een E-bike voor een ontspannen rit. Een dagje erop uit met de kinderen? Ze zullen zich urenlang vermaken in het Sparreboskasteel op de Rosenalm bij Zell am Ziller. Zowel grote als kleine gasten kunnen zich uitleven in dit park.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Bauernhof Heisenhaus Type 1 - 65 m² - 5 personen
In het dorpje Ramsau im Zillertal (bij Mayrhofen) liggen de chalet-appartementen van Bauernhof Heisenhaus. Op ca. 2,5 km van de chalet-appartementen ligt de Horbergerbahn. Met deze skilift kom je in het grote Ski Zillertal 3000 skigebied. Beide gebieden kun je gemakkelijk bereiken met de auto, maar ook met de skibus. De skibushalte bevindt zich op slechts 50 meter van Bauernhof Heisenhaus. Het centrum van Ramsau im Zillertal is op ca. 500 meter afstand van de chalet-appartementen. In het leuke dorp vind je meerdere winkels, een supermarkt en restaurants. Je kunt ook naar het nabij gelegen Mayrhofen (ca. 4 km). In dit bruisende centrum vind je après-ski bars, restaurants en winkels. De chalet-appartementen zijn verzorgd en hebben een balkon. Vanaf het balkon heb je een mooi uitzicht op de omliggende bergen. In het huis is een skiberging met skischoendroger. Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar.
Vanaf € 408,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement A Casa Juwel Top 5 - 2-4 personen
Appartementenhuis A Casa Juwel ligt op 75 meter van de piste en bestaat uit zeven moderne appartementen. Je kunt 's ochtends dus gelijk de piste op en aan het einde van de dag weer gemakkelijk terug skiën. Het beginnersgedeelte Innerwald met een skischool ligt op korte afstand van A Casa Juwel. Ski je een stuk verder, dan kom je uit bij de Gaislachkoglbahn, vanaf hier kun je het skigebied van Sölden met 144 kilometer aan pistes gaan verkennen Het centrum van Sölden ligt op ca. 1,5 km van A Casa Juwel. Hier vind je meerdere restaurants, winkels en een supermarkt. Er zijn ook meerdere barretjes waar de après-ski al vanaf halverwege de middag begint en tot in de late uurtjes doorgaat. In A Casa Juwel is een sauna waar je na een actieve dag op de piste heerlijk kunt bijkomen. Ook is er een skiberging met skischoendroger. Dit type beschikt over één parkeerplaats.
Vanaf € 465,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Mooshütte
Het zeer comfortabel ingerichte vrijstaande Chalet Mooshütte ligt op de zuidelijke helling het het berdorp Königsleiten. De vakantiewoning biedt ruimte voor 12 personen. In de knusse zithoek kun je heerlijk relaxen bij de open haard en in de Oostenrijkse eethoek kan gezellig na-getafeld worden. Vanuit de woon- en eetkamer heb je een prachtig uitzicht op de bebosde en bergachtige omgeving. De twaalf slaapplaatsen zijn verdeeld over 5 slaapkamers. Vier van de kamers hebben een 2-persoons bed, de overige vier bedden staan op de bovenste verdieping te bereiken via een trap in de woonkamer. Een heerlijk en royaal chalet, ideaal voor een vakantie met familie of vrienden. In de winter biedt het sneeuwzekere skigebied van de Zillertal Arena voor ieder wat wils, zowel voor de beginnende als de ervaren skiërs biedt het gebied een grote variëteit aan pistes. De skiliften, restaurants en de après ski zijn allemaal te voet te bereiken vanaf het chalet. Het skidorp Königsleiten is een gezellig dorp om doorheen te wandelen en op één van de vele terrasjes een lekker hapje en drankje te nuttigen. Kleine kinderen kunnen zich opperbest vermaken op de oefenweide midden in het dorp waar ze sleetje kunnen rijden of beginnen aan de eerste skilessen bij één van de skischolen. In de zomer is het rustige Königsleiten een ideale plek voor de rustzoeker maar ook zeker voor de sportieve vakantieganger. Je kunt hier mooie bergwandelingen maken of met de mountainbike door de bergen crossen. In het nabij gelegen Durla?bodem stuwmeer bij Gerlos kun je heerlijk de hele dag vermaken met zwemmen, surfen, peddelen en na afloop lekker barbecueën aan de rand van het meer. Op heldere dagen is het planetarium in Königsleiten een aanrader. Bekijk de sterren van dichtbij in Europa?s hoogstgelegen sterrenwacht. oor actie en avontuur is de Actionberg Penken in Mayrhofen een bezoekje waard. Of durf jij het aan om van de Gipfelliner of de Arena Skyliner af te roetsjen?
Vanaf € 528,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chiantiview
Het ligt in het hart van de Chianti Classico, omringd door wijngaarden en Capannole, een oud gehucht uit de 15e eeuw. "Chiantiview" is een van de 11 onafhankelijke vakantieappartementen op deze rustige plek en biedt een prachtig uitzicht op de omliggende heuvels van Chianti. Een ideale plek om een ontspannende vakantie te combineren met een actieve vakantie en om de hele Chianti-regio en de rest van Toscane te ontdekken, rijk aan cultuur, geschiedenis, lekker eten en beroemde wijnen. Radda in Chianti ligt op slechts een korte afstand en 2 km onverharde weg in goede staat leidt naar het pand, dat toegankelijk is via een elektrische toegangspoort.
Vanaf € 735,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Sport Chalet Suite 1
Ben je pas echt op vakantie als je kunt genieten van luxe en comfort? Dan zal je een heerlijke vakantie beleven in de appartementen van het Sport Chalet appartementencomplex in het traditioneel Oostenrijkse dorpje Maria Alm. Suite 1 heeft plaats voor 7 personen, verdeeld over twee slaapkamers. De ene slaapkamer heeft een 2-persoonsbed en een 1-persoonsbed en de andere slaapkamer heeft een 2-persoonsbed, stapelbed en badkamer en suite. Voor de ultieme ontspanning neem je plaats in de gezamenlijke wellnessruimte, met infraroodsauna, Finse sauna, douche en relax ruimte. Of bouw extra spierkracht op in de gezamenlijke fitnessruimte van het Sport Chalets appartementencomplex. In de comfortabele zithoek in de woonkamer is het heerlijk vertoeven en er kan gezellig getafeld worden aan de eettafel. Indien gewenst kun je ontbijtservice bijboeken zodat je in alle rust aan de dag kunt beginnen. Maar in de volledig ingerichte keuken kun je ook heel goed zelf heerlijke maaltijden bereiden. In de winter sta je binnen no-time op de skipiste, de skibus stopt op loopafstand van het appartement en ook de sleeplift is met een paar minuten lopen te bereiken! In het sneeuwzekere skigebied Hochkönig kunnen zowel beginnende als ervaren wintersporters hun hart ophalen. Maar er is nog veel meer te beleven in de winter! Maak bijvoorbeeld eens een arrensleetocht, sjees van de rodelbaan in Hintertal op een half uurtje rijden afstand en voor de (ervaren) langlaufliefhebbers is de Panorama loipe tussen Dienten en Mühlbach zeker aan te raden. Terug in het appartement berg je de wintersportuitrusting op in de skiberging met hierin een locker om je skikleding te drogen. In de zomer start je de dag uitgerust en wel na een heerlijke nachtrust in dit luxe en comfortabele appartement. Wandelaars kunnen gebruik maken van de wandelbus die rijdt tussen het centrum van Maria Alm en het Arthurhaus in Mühlbach. Golfliefhebbers kunnen een balletje slaan op de 18-holes golfbaan gelegen te midden van het prachtige alpenlandschap. Voor de kinderen is er een groot buitenzwembad, met glijbaan! Waterpret gegarandeerd en tot slot is er plezier voor het hele gezin op de Alpine Coaster rodelbaan waar je kunt zomerrodelen!
Vanaf € 393,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
