Voordelig een Vakantiebungalow huren

Mountainresort Top 1

Dit 4-kamer appartement ligt op de eerste verdieping van het Mountain Resort in Dienten am Hochkönig en is sfeervol ingericht voor 9 gasten. Zowel de keuken als de woonkamer hebben veel ramen waardoor je prachtig uitzicht hebt over de bergen van de Hochkönig! Het balkon is via een openslaande deur bij de zithoek in de woonkamer bereikbaar. In de volledig ingerichte keuken kun je een heerlijke maaltijd bereiden waar je met z?n alle van geniet in de gezellige eethoek. Er is één slaapkamer met 2-persoonsbed en badkamer en suite. Verder zijn er nog twee slaapkamers, één met twee stapelbedden en één met een 2-persoonsbed en 1-persoonshoogslaper. Op de begane grond van het Mountain Resort appartementencomplex is een gezelschapruimte met ongeveer 30 zitplaatsen. In deze ruimte staat een pooltafel (gebruik tegen betaling) en een tafeltennistafel. Naast sport en spel biedt het resort ook ontspanning met de heerlijke, gemeenschappelijke ontspanningsruimte waarin je gratis gebruik kunt maken van een Finse sauna, infraroodsauna, inloopdouche en ligbedden, wat een luxe! In de winter loop je vanuit het appartement zo de skipiste op. De skipiste van het skigebied Hochkönig loopt namelijk achter het appartement langs richting het dorp Dienten, wat een luxe! Het skigebied Hochkönig staat bekend als één van de meest sneeuwzekere skigebieden van Oostenrijk, dat zit dus wel goed! Na een heerlijk dagje skiën kom je thuis en zet je de ski?s in de skiberging neer. Daarnaast hang je de skischoenen aan de skischoendroger zodat je de volgende dag weer heerlijk droge en warme skischoenen hebt. In de zomer is er in de Hochkönig regio veel te beleven. Dienten is een klein maar gezellig dorpje aan de voet van deze regio waar allerlei leuke activiteiten en uitstapjes zijn te maken. Voor kinderen is het klimpark ?Alpin Park Dienten? bijvoorbeeld erg leuk. Snelheidsduivels kunnen hun lol op met de ?Alpine Coaster? zomerrodelbaan in Biberg (20 km vanaf Dienten). En dagje thuisblijven en genieten van de fenomenale uitzichten vanaf het balkon is natuurlijk ook een heerlijke manier om je vakantie door te brengen.

Vanaf € 363,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement CGH Résidence De Jouvence - 6-8 personen

Chalet-appartement CGH Résidence De Jouvence - 6-8 personen
Chalet.nl

De centraal gelegen, in 2009 gebouwde CGH Résidence de Jouvence bestaat uit acht chalet-gebouwen en is aan de voet van de piste gelegen. De résidence is op 5 tot 10 minuten loopafstand van de dorpskern gelegen, naast de skischool en op korte loopafstand van de 'Kedeuze' gondel. Deze lift biedt een rechtstreekse verbinding met het Grand Massif skigebied. Résidence De Jouvence beschikt over een compleet wellnesscentrum met zwembad, jacuzzi, sauna, Turkse stoombaden en een fitnessruimte (gratis te gebruiken). Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. Tevens is in alle appartementen Wi-Fi internet aanwezig (één code per appartement) en er is een parkeergarage (tegen betaling, maximale hoogte 2.10 meter). Broodjesservice is via de receptie te regelen en elk appartement heeft zijn eigen skiberging.

Vanaf € 2.050,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Acacia - 20-30 personen

Chalet-appartement Acacia - 20-30 personen
Chalet.nl

Chalet Acacia is een recent gerenoveerd chalet waarin drie appartementen zijn ondergebracht; twee 12-persoonsappartementen en één 6-persoonsappartement. Direct naast Acacia is chalet Balcons Acacia gelegen, deze kunnen eventueel gecombineerd worden voor grote groepen. Het chalet is gelegen in St. Marcel, een karakteristiek bergdorpje tussen St. Martin de Belleville en Les Menuires. De cabinelift en skipiste liggen circa 1,1 km van chalet Acacia vandaan, in St. Martin de Belleville. Naar St. Martin en Les Menuires is een busverbinding. De skibushalte ligt op ca. 150 meter afstand. Binnen het chalet kan er gratis gebruik gemaakt worden van de wellness ruimte met twee sauna's en een douche. Verder is er een skiberging en een skischoenendroger.

Chalet Wachterhof Waldhütte - 6-9 personen

Chalet Wachterhof Waldhütte - 6-9 personen
Chalet.nl

Wachterhof bestaat uit een hoofdgebouw en omliggende chalets. Wil je een luxe chalet met privé-wellness of liever een rustig gelegen chalet waar de herten in je tuin lopen? Alles is hier mogelijk. De ligging is fantastisch, op ca. 900 meter hoogte met zicht over het dal en Kaltenbach. Alle chalets bevinden zich vrijwel aan de piste van de dalafdaling naar Kaltenbach. De skibus stopt op ca. 50 meter afstand. Het centrum van Kaltenbach en het dalstation van de Hochzillertalbahn zijn op ca. 2 km afstand. In het centrum vind je een paar restaurants, bars en winkels. In het hoofdgebouw van Wachterhof is een receptie. Hier kun je o.a. broodjes bestellen. Ook is het mogelijk om een compleet ontbijt in je chalet te laten bezorgen (ca. 12 euro p.p.) Heb je s' avonds geen zin om te koken? Er is een bezorgservice met een keuze uit 15 gerechten (tegen betaling). Lekker wijntje er bij? De eigenaar van Wachterhof laat je graag een heerlijke fles uitkiezen uit zijn wijnkelder (tegen betaling). Voor de appartementen is er in het hoofdgebouw een skiberging met skischoenendroger. Er is een privé parkeerplaats voor alle gasten.

Vanaf € 2.225,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Mooshütte

Mooshütte
Chaletsplus.com

Het zeer comfortabel ingerichte vrijstaande Chalet Mooshütte ligt op de zuidelijke helling het het berdorp Königsleiten. De vakantiewoning biedt ruimte voor 12 personen. In de knusse zithoek kun je heerlijk relaxen bij de open haard en in de Oostenrijkse eethoek kan gezellig na-getafeld worden. Vanuit de woon- en eetkamer heb je een prachtig uitzicht op de bebosde en bergachtige omgeving. De twaalf slaapplaatsen zijn verdeeld over 5 slaapkamers. Vier van de kamers hebben een 2-persoons bed, de overige vier bedden staan op de bovenste verdieping te bereiken via een trap in de woonkamer. Een heerlijk en royaal chalet, ideaal voor een vakantie met familie of vrienden. In de winter biedt het sneeuwzekere skigebied van de Zillertal Arena voor ieder wat wils, zowel voor de beginnende als de ervaren skiërs biedt het gebied een grote variëteit aan pistes. De skiliften, restaurants en de après ski zijn allemaal te voet te bereiken vanaf het chalet. Het skidorp Königsleiten is een gezellig dorp om doorheen te wandelen en op één van de vele terrasjes een lekker hapje en drankje te nuttigen. Kleine kinderen kunnen zich opperbest vermaken op de oefenweide midden in het dorp waar ze sleetje kunnen rijden of beginnen aan de eerste skilessen bij één van de skischolen. In de zomer is het rustige Königsleiten een ideale plek voor de rustzoeker maar ook zeker voor de sportieve vakantieganger. Je kunt hier mooie bergwandelingen maken of met de mountainbike door de bergen crossen. In het nabij gelegen Durla?bodem stuwmeer bij Gerlos kun je heerlijk de hele dag vermaken met zwemmen, surfen, peddelen en na afloop lekker barbecueën aan de rand van het meer. Op heldere dagen is het planetarium in Königsleiten een aanrader. Bekijk de sterren van dichtbij in Europa?s hoogstgelegen sterrenwacht. oor actie en avontuur is de Actionberg Penken in Mayrhofen een bezoekje waard. Of durf jij het aan om van de Gipfelliner of de Arena Skyliner af te roetsjen?

Appartement Le Domaine du Pâtre - 8-10 personen

Appartement Le Domaine du Pâtre - 8-10 personen
Chalet.nl

De appartementen Le Domaine du Pâtre zijn in 2018 gebouwd in het wintersportdorp Vaujany, in de skiregio Alpe d'Huez - Le Grand Domaine. Vanaf de appartementen is het slechts 250 meter lopen naar de cabinelift Vaujany-L'Alpette. Door middel van deze en de cabinelift Alpette-Rousses, sta je in ca. 8 minuten op 2800 meter hoogte! In Vaujany zijn diverse faciliteiten te vinden, waaronder een bakker, supermarkt, (afhaal)pizzeria, een aantal bars en restaurants, sportwinkels en een kinderopvang. Bij de skiliften vind je een skischool en skibushalte. Verder vind je op ongeveer 500 meter afstand van de appartementen Le Domaine du Pâtre een sportcentrum met o.a. een indoor schaatsbaan, overdekt zwembad, wellnessfaciliteiten en vier bowlingbanen. Deze modern ingerichte appartementen zijn allemaal voorzien van Wi-Fi en een ruim balkon. Er is een gezamenlijke skiberging in het gebouw. Dit 8-10-persoons appartement heeft een eigen garagebox met plaats voor één auto (max. hoogte 2.30 meter). Overige auto's kun je parkeren op gratis openbare parkeerplaatsen in het dorp (dichtstbijzijnde op ca. 50 meter).