Residence Schönblick 16
Dit 6-persoonsappartement ligt in het centrum van Zell am See en is een ideaal startpunt voor een heerlijke vakantie. Het appartement is gelegen op de 3e verdieping van het Residence Schönblick appartementencomplex en is bereikbaar via zowel de trap als lift. Schönblick 16 beschikt over 2 luxe slaapkamers met elk een 2-persoonsbed. Eén slaapkamer heeft een badkamer en suite en daarnaast is er nog een aparte badkamer met inloopdouche en toilet. In de gezellige woonkamer zit een grote, modern uitgeruste keuken die van alle gemakken is voorzien. Tevens heb je in de woonkamer een gezellige eethoek en comfortabele zithoek met 2-persoons slaapbank. Vanuit één van de slaapkamers en de woonkamer heb je toegang tot het zonnig gelegen balkon met een prachtig uitzicht op de bergen. Na een actieve dag even heerlijk ontspannen? Als gast van Schönblick kun je (gratis) gebruik maken van de gezamenlijke wellnessruimte en heb je de keuze uit 2 type sauna?s. In de winter loop je in slechts enkele minuten vanuit je appartement naar de ?Areitbahn? waardoor je binnen no time op de piste staat van het skigebied Zell am See-Kaprun. Dit familievriendelijke skigebied heeft talloze pistes en mooie afdalingen voor elk niveau skiër / snowboarder. Aan het einde van dagje op de piste berg je je winteruitrusting op in je eigen afsluitbare skilocker met skischoendroger. Luxe hé? Wanneer je in de avond nog zin hebt in een afzakkertje kun je terecht bij gezellige bar/bistro op de begane grond van het complex. In de zomer is dit appartement je uitvalsbasis voor het maken van mooie bergwandelingen en leuke fietstochten. Een leuke aanrader is het wandelen op de Kitzsteinhorn, Maiskogel en Smittenhöhe. Het hoogtepunt van Zell am See is echter het bekende aangrenzende blauwe Zeller See meer, het middelpunt in de regio voor activiteiten zoals; roeien, kanoën en zwemmen. Voor kinderen organiseert Zell am See in de maanden juli en augustus vaak diverse activiteiten.
Vergelijkbare Accommodaties
Nationalpark Chalet Glockhaus
Chalet Glockhaus is een prachtig, luxe vakantiewoning met ruimte voor 8 personen. Het chalet is vernoemd naar één van de bergtoppen uit het Nationalpark Hohe Tauern. Wanneer je de sfeervolle woonkamer binnenloopt sta je meteen in de luxe woonkeuken die van alle gemakken is voorzien. Aan de eettafel kan gegeten worden met uitzicht op de bergen. Vanuit de woonkamer stap je op het balkon/terras. Ontspan in de comfortabele zithoek of in de ontspanningsruimte met o.a. een Finse sauna. Er zijn vier slaapkamers met 2-persoonsbed waarvan er twee een eigen badkamer hebben. In chalet Glockhaus ervaar je het comfort en privacy van een chalet met het gemak van een hotel. Je kunt namelijk voor vele vragen terecht bij de receptie van de Nationalpark Chalets waar je tevens kunt genieten van een hapje in de brasserie en een drankje in de lounge. In de winter begin je binnen de kortste keren aan de eerste afdaling van je vakantiedag, de piste loopt namelijk direct langs de Nationalpark Chalets! Voor skiverhuur en -lessen kun je terecht bij de receptie. De skibus onderaan de piste brengt je naar de ?Wildkogelbahn? skilift in het centrum van Neukirchen. Het familievriendelijke skigebied de Wildkogel Arena staat garant voor urenlang sneeuwplezier. Wil je als ervaren wintersporter iets meer uitdaging? Het uitgestrekte skigebied de Zillertal Arena is gemakkelijk te bereiken met eigen auto of skibus. Aan het einde van de dag biedt het chalet het gewenste comfort, zodat je de volgende dag weer uitgerust bent om nieuwe wintersportavonturen te beleven. In de zomer kun je de dag niet beter beginnen dan met het schitterende uitzicht op de bergomgeving. Ontsnap aan de dagelijkse hectiek en kom tot rust in de luxe vakantiewoning. Het zwemmeertje bij de receptie biedt waterpret voor de kinderen terwijl je zelf ontspannen een boek leest. Of trek je wandelschoenen aan of stap op de fiets en verken de omgeving over de uitgestippelde routes. Tijdens je vakantie maak je gebruik van de ?Nationalpark Sommercard? waarmee je met gratis of met korting leuke activiteiten kunt ondernemen.
Vanaf € 723,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Ballade - 6 personen
Chalet-appartement Ballade is gelegen in Praranger, een klein en karakteristiek gehucht gelegen tussen de dorpen Les Menuires en St. Martin de Belleville. Dit natuurstenen chalet heeft een gemoedelijke inrichting en vanuit de woonkamer, die gelegen is op de bovenste verdieping, heb je panoramisch uitzicht over de daken van Praranger en het omliggende berglandschap. De dichtstbijzijnde skiliften en skipistes zijn gelegen op circa 1,5 km afstand van chalet Ballade. De skibus die je naar deze liften en pistes brengt vertrekt op circa 100 meter afstand. In Praranger zelf zijn verder geen voorzieningen aanwezig, maar voor de dagelijkse boodschappen, uitgaansgelegenheden en andere faciliteiten kun je terecht in Les Menuires en St. Martin de Belleville, die beide op circa 4 km afstand gelegen zijn. Er is parkeergelegenheid nabij het chalet.
Vanaf € 264,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Kreidl Top 40 - 5 personen
In chalet-appartement Kreidl zijn meerdere appartementen gelegen van diverse groottes. Het chalet-appartement is ideaal gelegen, op loopafstand van het centrum (ca. 200 meter) met verschillende restaurants, bars en (sport) winkels en nabij de Märchenwaldlift die je direct in het grote skigebied van de Zillertal Arena brengt. Bij deze skilift is ook het ontmoetingspunt voor de skischool. Bij het chalet is een gemeenschappelijke skiberging. Verder is er parkeergelegenheid en er is broodjesservice mogelijk. Ligging op plattegrond: B5, Nr. 27 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 730,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Alpina - 2-4 personen
In het levendige wintersportdorp Königsleiten vind je het comfortabele chalet-appartement Alpina. Het appartement ligt direct aan de blauwe skipiste, die uitkomt bij de Eberharter's Almdorflift. Bovenaan deze sleeplift kun je oversteken naar de Dorfbahn cabinelift, waarmee je direct toegang hebt tot het Zillertal Arena skigebied! De supermarkt en een aantal restaurants en bars zijn te vinden op ongeveer 450 meter afstand van chalet-appartement Alpina. Bovenaan de Eberharter's Almdorflift bevinden zich ook de skischool en skiverhuur. Chalet Alpina is onderverdeeld in meerdere appartementen. Er is broodjesservice mogelijk. Ligging op de plattegrond: F4, nr. 79 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 715,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement The Peak Melisande 3 - 2-3 personen
The Peak oftewel de top van je vakantiegeluk! De chalets en appartementen liggen aan de piste in Sölden en zijn een perfect startpunt om het Ötztal skigebied te gaan verkennen. Via de rode piste (nr. 21) ski je naar de Gigijochbahn. Pak je liever de skibus? Dat kan ook, want die stopt voor de deur. De appartementen en chalets liggen op een helling waardoor je een prachtig panoramisch uitzicht hebt over de omliggende bergen. De inrichting is comfortabel en luxe. Sommige appartementen of chalets beschikken over een eigen infraroodsauna. Op ca. 150 meter van The Peak is een restaurant 'Panorama Alm'. Bij dit piste restaurant kun je terecht voor lekker eten, maar ook voor een gezellige après-ski. Het restaurant is geopend tot 20:00 en de keuken sluit om 18:00. Het centrum van Sölden ligt op ca. 1,5 km afstand van The Peak. Hier gaat het al vanaf halverwege de middag gezellig los tijdens de après-ski. Ook kun je in het dorp terecht voor je dagelijkse boodschappen of lekker uiteten in één van de restaurants. Er is een skiberging met skischoendroger en er zijn parkeerplaatsen beschikbaar.
Vanaf € 700,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
