Voordelig een Vakantiebungalow huren

Residenz Sonnenfeld Top 5b

Appartement Top 5B ligt op de tweede verdieping van appartementencomplex Sonnenfeld in Neukirchen am Gro?venediger. Start de dag met een goed ontbijt aan de typisch Oostenrijkse eettafel, deze staat in de erker van het appartement waardoor je met grandioos uitzicht op het prachtige berglandschap gezellig kunt tafelen met z?n alle. In de sfeervol ingerichte woonkamer staat een comfortabele zithoek en de keuken is van alle gemakken voorzien. Je kunt in totaal met 5 personen verblijven in dit appartement. Er is één slaapkamer met 2-persoonsbed en één slaapkamer met 1-persoonsbed en stapelbed. Na er de hele dag op uit te zijn geweest laat je het ligbad vollopen zodat je spieren kunnen ontspannen in een heerlijk warm bad. Het dorpscentrum en twee supermarkten zijn op loopafstand te bereiken. Appartementencomplex Sonnenfeld is voorzien van een lift. In de winter loop je zo naar de nabijgelegen skigondel van skigebied de Wildkogel Arena waar je ?s ochtends al tegenaan kijkt als je van het uitzicht geniet. De Wildkogel Arena is perfect voor zowel beginnende als gevorderde wintersporters. Wil je toch eens iets anders? De gratis skibus brengt je naar de skigebieden de Zillertal Arena en Kitzbüheler Alpen en zijn beide tevens gemakkelijk te bereiken met de auto. De auto kan sneeuwvrij geparkeerd worden in de garage onder het appartementencomplex. ?s Avonds klets je gezellig na over de wintersportavonturen van die dag in de zithoek van de woonkamer. In de zomer geniet je van diverse extra?s en gratis zomeractiviteiten met de ?Nationalpark Sommercard? die inbegrepen zit bij het verblijf. Neem de skilift naar boven waar je diverse wandel- of fietsroutes kunt volgen en eet een hapje bij de berghut waar de kinderen kunnen spelen in de grote speeltuin. Stap op de Pinzgauer Lokalbahn voor een dagtrip naar Zell am See of om één van de omliggende dorpjes te bezoeken. Tijdens je verblijf in appartement Sonnenveld Top 5B valt er genoeg te ontdekken van het prachtige Oostenrijk!

Vanaf € 348,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Oberzinnegg max. 16 volw. + 2 kinderen - 14-18 personen

Chalet Oberzinnegg max. 16 volw. + 2 kinderen - 14-18 personen
Chalet.nl

Rustig gelegen in de wijk Jausern op 1000 meter hoogte, net boven het wintersportdorp Saalbach, bevindt zich chalet Oberzinnegg. Dit charmante en typisch Oostenrijks chalet bestaat uit meerdere appartementen, die alleen gezamenlijk worden verhuurd. Het chalet is van alle gemakken voorzien en beschikt onder andere over vloerverwarming, een wasmachine en wasdroger, een skiberging en een balkon met uitzicht over het Glemmtal en de omliggende bergen. Het chalet Oberzinnegg beschikt tevens over een tuinhuis met privé-sauna en douche! De dichtstbijzijnde skilift (Schönleitenbahn) vertrekt op circa 1,6 km afstand van chalet Oberzinnegg. Aan het begin van de straat, zo'n 1200 meter vanaf het chalet, bevindt zich de skibushalte. Het centrum van Saalbach is gelegen op circa 5 km afstand. Je vindt hier onder andere meerdere skischolen, kinderopvang, diverse restaurants en après-ski gelegenheden. Bij het chalet is broodjesservice mogelijk. De eigenaar van chalet Oberzinnegg is tevens eigenaar van 'Snowmobil-City' in het vlakbij gelegen Vorderglemm. Als gast van dit chalet krijg je 10% korting op de entreeprijs. Het chalet beschikt over parkeergelegenheid. Let op: op de begane grond bevindt zich de woning van de eigenaar.

Vanaf € 2.325,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Casina

Casina
Villaexpert.nl

Cottage, onlangs met veel zorg gerestaureerd. Gelegen in een dominante en rustige omgeving (500m bzn) tussen wijngaarden en olijfbomen. Het bijgebouw behoort tot een landgoed waar wijn en olijfolie geproduceerd wordt en ligt dicht bij het hoofdhuis. Het landgoed bevindt zich in het hart van de Chianti Classico. Uitzicht op het heuvellandschap. Comfortabele inrichting. Centrale verwarming. Toegang tot de woning langs een klimmende onverharde weg van 900m. Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.

Chalet Paulo - 22 personen

Chalet Paulo - 22 personen
Chalet.nl

De chalets Paulo zijn twee identieke en luxueuze 22-persoons chalets, die naast elkaar gelegen zijn. Wij kunnen één van deze chalets aanbieden. De chalets bevinden zich in een rustig gedeelte van het vriendelijke bergdorpje Saint Martin de Belleville. Deze over vier verdiepingen verdeelde chalets zijn voorzien van allerlei moderne gemakken, zoals een grote flat-screen televisie en een sauna. Ze bevinden zich op ongeveer 350 meter van de skilift (geen vlakke weg). De dichtstbijzijnde supermarkt en winkels vind je op ca. 250 meter, de overige winkels en het centrum met restaurants liggen op ca. 400 meter afstand. Elk chalet heeft een privé-garage voor 2 à 3 auto's en vier parkeerplaatsen voor het huis. Verder is er gratis parkeergelegenheid in het dorp.

Chalet-appartement Baita Antlia - 5-7 personen

Chalet-appartement Baita Antlia - 5-7 personen
Chalet.nl

Mooie chalet-appartementen op loopafstand (ca. 100 meter) van de piste in het prachtige skigebied Arabba-Marmolada. Vanuit hier is het dan ook gemakkelijk om naar de eerstvolgende skilift te skiën (die overigens het ideale startpunt vormt voor de beroemde Sella Ronda ski tour). Het centrum van Arabba ligt op een afstand van 400 meter, per ski is het centrum met skischool eenvoudig bereikbaar. Naast de chalet-appartementen is de gezellige stube "Tana dell'Orso" gelegen. Verder is er in de résidence een barretje aanwezig waar je gezellig kunt zitten en een drankje kunt nuttigen. Je kunt gebruik maken van een ontbijtbuffet à ? 9,- p.p.p.d. Wasmachine aanwezig. Skiberging met skischoendroger aanwezig. Wi-Fi aanwezig in de appartementen. Résidence Baita Antlia beschikt over verschillende wellness faciliteiten waar gasten tot rust kunnen komen. Denk hierbij aan een zwembad, sauna, Turks bad, jacuzzi. Gebruik van het solarium is tegen betaling. Deze chalet-appartementen beschikken dus over alle ingrediënten voor een heerlijke wintersportvakantie!

Vanaf € 1.565,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Mondi Holiday Bellevue Panorama - 2 personen

Appartement Mondi Holiday Bellevue Panorama - 2 personen
Chalet.nl

Mondi Holiday Bellevue is een mooi, centraal gelegen resort met o,a. appartementen in Bad Gastein. De piste en skilift liggen op circa 5 minuutjes lopen en is tevens bereikbaar met de skibus, de skibushalte bevindt zich op 200 meter, Met deze skilift, de Stubnerkogelbahn, kom je in het grootste deel van het Gasteinertal: Skischaukel Schlossalm - Angertal - Stubnerkogel. Bij het dalstation bevindt zich ook een skischool. Het centrum van Bad Gastein vind je al op 300 meter. In het resort Mondi Holiday Bellevue is aan alles gedacht, zo is er een bowlingbaan, biljard, fitnessruimte, en zelfs een wellnesscentrum met zwembad, stoombad, sauna, whirlpool en ontspanningsruimte. Zo kan er na het skiën lekker relaxed worden. Ook is er een solarium en zijn massages mogelijk. Voor de kinderen is er een kinderspeelkamer, een kinderprogramma en opvang. Er is een receptie, lift, lounge met televisie, Wi-Fi, een skiberging, wasmachine en droger. Er is een restaurant, bar en ontbijtruimte. Broodjesservice, ontbijt- en/of avondbuffet (halfpension) zijn mogelijk. Tevens zijn er parkeerplaatsen en er is een parkeergarage (tegen betaling, op aanvraag).