Residenz Sonnenfeld Top 5b
Appartement Top 5B ligt op de tweede verdieping van appartementencomplex Sonnenfeld in Neukirchen am Gro?venediger. Start de dag met een goed ontbijt aan de typisch Oostenrijkse eettafel, deze staat in de erker van het appartement waardoor je met grandioos uitzicht op het prachtige berglandschap gezellig kunt tafelen met z?n alle. In de sfeervol ingerichte woonkamer staat een comfortabele zithoek en de keuken is van alle gemakken voorzien. Je kunt in totaal met 5 personen verblijven in dit appartement. Er is één slaapkamer met 2-persoonsbed en één slaapkamer met 1-persoonsbed en stapelbed. Na er de hele dag op uit te zijn geweest laat je het ligbad vollopen zodat je spieren kunnen ontspannen in een heerlijk warm bad. Het dorpscentrum en twee supermarkten zijn op loopafstand te bereiken. Appartementencomplex Sonnenfeld is voorzien van een lift. In de winter loop je zo naar de nabijgelegen skigondel van skigebied de Wildkogel Arena waar je ?s ochtends al tegenaan kijkt als je van het uitzicht geniet. De Wildkogel Arena is perfect voor zowel beginnende als gevorderde wintersporters. Wil je toch eens iets anders? De gratis skibus brengt je naar de skigebieden de Zillertal Arena en Kitzbüheler Alpen en zijn beide tevens gemakkelijk te bereiken met de auto. De auto kan sneeuwvrij geparkeerd worden in de garage onder het appartementencomplex. ?s Avonds klets je gezellig na over de wintersportavonturen van die dag in de zithoek van de woonkamer. In de zomer geniet je van diverse extra?s en gratis zomeractiviteiten met de ?Nationalpark Sommercard? die inbegrepen zit bij het verblijf. Neem de skilift naar boven waar je diverse wandel- of fietsroutes kunt volgen en eet een hapje bij de berghut waar de kinderen kunnen spelen in de grote speeltuin. Stap op de Pinzgauer Lokalbahn voor een dagtrip naar Zell am See of om één van de omliggende dorpjes te bezoeken. Tijdens je verblijf in appartement Sonnenveld Top 5B valt er genoeg te ontdekken van het prachtige Oostenrijk!
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Bad Hofgastein - 4-6 personen
Gelegen aan het begin van de voetgangerszone in Bad Hofgastein vind je deze gelijknamige appartementen. De bakker, supermarkt, restaurants en bars vind je allemaal op loopafstand. De skibus vertrekt op slechts 50 meter van je appartement, waardoor je ook gauw bij de skilift bent. De piste en Schlossalmbahn skilift bevinden zich op 1,4 km van de appartementen Bad Hofgastein. Bij deze skilift vind je ook een skischool. Begin de dag goed met een ontbijt in de ontbijtruimte of maak gebruik van de broodjesservice en na een dag skiën kun je nog lekker naar de sauna. In het appartementengebouw is verder een receptie, lift, wasmachine en droger en skiberging. Alle appartementen zijn comfortabel ingericht en beschikken o.a. over Wi-Fi en een balkon of terras. Bij het appartement zijn parkeerplaatsen en er is een parkeergarage.
Vanaf € 1.210,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Ferienhaus Rieder - 7 personen
Ferienhaus Rieder is gelegen in het rustige en authentieke Wald im Pinzgau, op de grens van het Salzburgerland en Tirol. Er vertrekt meerdere keren per dag een skibus (halte op ca. 300 meter afstand) vanuit Wald naar Königsleiten, waar je de Dorfbahn cabinelift kan nemen naar de Zillertal Arena. Direct naast de Dorfbahn ligt het zusterhotel Sonneck en hier bevindt zich ook de skiverhuur. Wald is een rustig dorp met diverse faciliteiten zoals een supermarkt, sportwinkel, après-ski bar, twee restaurants en een zwembad. Eén van de langste langlaufloipes, ongeveer 200 km, gaat langs Wald im Pinzgau. Ferienhaus Rieder is in 2018 gerenoveerd en is verdeeld over drie verdiepingen. Het heeft een gezellige inrichting en is van alle gemakken voorzien. In het gehele Ferienhaus is gratis Wi-Fi beschikbaar en er is voldoende parkeergelegenheid.
Vanaf € 675,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Landhaus Gschwandtner - 15 personen
Deze 200 jaar oude boerderij is in 2007 compleet gerenoveerd en is rustig gelegen met prachtig uitzicht op het Dachstein massief. Het dichtstbij gelegen dorp met o.a. winkels, restaurants en cafés is gelegen op 5 km. Schladming is gelegen op 7 km. De skipistes zijn gelegen op 4 km van het chalet. Parkeermogelijkheid voor het chalet.
Vanaf € 1.735,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Balcons de Val Thorens supérieur - 8-10 personen
Mooie chaletappartementen ideaal gelegen in de nabijheid van de piste, met schitterend uitzicht op zowel het dorp als de vallei. In Val Thorens zijn vele uitgaansmogelijkheden en door de hoge ligging is het skigebied zeer sneeuwzeker tot begin mei. De gratis skibus naar het centrum van Val Thorens (centrum gelegen op ca. 400 meter) stopt direct voor het receptiegebouw. De supermarkt en een bar vind je binnen 50 meter van de résidence. Les Balcons de Val Thorens heeft twee eigen restaurants. Maaltijden kun je alvast van tevoren bij ons reserveren! Ter plaatse is het ook mogelijk om ontbijt te reserveren. Sinds eind 2010 heeft de résidence ook een zeer compleet wellness centrum met zwembad (50 m²), sauna, hammam, jacuzzi en fitnessruimte. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten! Verder is er in alle appartementen en bij de receptie gratis Wi-Fi en hebben alle appartementen een eigen skilocker. Les Balcons de Val Thorens beschikt over een eigen parkeergarage met een hoogte van 2.10 meter. Plaatsen hiervoor zijn op aanvraag beschikbaar en kosten ? 75,00 per week. Openbare parkeergarage P0 van Val Tho Parc is op zo'n 300 meter afstand gelegen (vooraf reserveren via www.valthoparc.com).
Vanaf € 469,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Le Chalet de Montchavin - 4-6 personen
Résidence Le Chalet de Montchavin bestaat uit 22 appartementen, verdeeld over 5 verdiepingen (geen lift). De appartementen zijn gunstig gelegen; op ongeveer 100 meter van de skilift en 200 meter van de piste. Het centrum van het authentieke dorpje Montchavin is gelegen op 150 meter afstand, hier kun je meerdere restaurants, winkels en bars vinden. Ook vind je hier de ESF skischool, een overdekte ijsbaan en de skiverhuur. Op slechts 100 meter afstand vind je een bakker, waar je naast broodjes ook een ontbijtmand kunt kopen. Résidence Le Chalet de Montchavin beschikt over verschillende faciliteiten waaronder een sauna en fitnessruimte (op zaterdag gesloten). Deze zijn door de gasten gratis te gebruiken. Verder is er gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid). Per appartement heb je één skikluis tot je beschikking.
Vanaf € 367,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
