Voordelig een Vakantiebungalow huren

Residenz Sonnenfeld Top 5b

Appartement Top 5B ligt op de tweede verdieping van appartementencomplex Sonnenfeld in Neukirchen am Gro?venediger. Start de dag met een goed ontbijt aan de typisch Oostenrijkse eettafel, deze staat in de erker van het appartement waardoor je met grandioos uitzicht op het prachtige berglandschap gezellig kunt tafelen met z?n alle. In de sfeervol ingerichte woonkamer staat een comfortabele zithoek en de keuken is van alle gemakken voorzien. Je kunt in totaal met 5 personen verblijven in dit appartement. Er is één slaapkamer met 2-persoonsbed en één slaapkamer met 1-persoonsbed en stapelbed. Na er de hele dag op uit te zijn geweest laat je het ligbad vollopen zodat je spieren kunnen ontspannen in een heerlijk warm bad. Het dorpscentrum en twee supermarkten zijn op loopafstand te bereiken. Appartementencomplex Sonnenfeld is voorzien van een lift. In de winter loop je zo naar de nabijgelegen skigondel van skigebied de Wildkogel Arena waar je ?s ochtends al tegenaan kijkt als je van het uitzicht geniet. De Wildkogel Arena is perfect voor zowel beginnende als gevorderde wintersporters. Wil je toch eens iets anders? De gratis skibus brengt je naar de skigebieden de Zillertal Arena en Kitzbüheler Alpen en zijn beide tevens gemakkelijk te bereiken met de auto. De auto kan sneeuwvrij geparkeerd worden in de garage onder het appartementencomplex. ?s Avonds klets je gezellig na over de wintersportavonturen van die dag in de zithoek van de woonkamer. In de zomer geniet je van diverse extra?s en gratis zomeractiviteiten met de ?Nationalpark Sommercard? die inbegrepen zit bij het verblijf. Neem de skilift naar boven waar je diverse wandel- of fietsroutes kunt volgen en eet een hapje bij de berghut waar de kinderen kunnen spelen in de grote speeltuin. Stap op de Pinzgauer Lokalbahn voor een dagtrip naar Zell am See of om één van de omliggende dorpjes te bezoeken. Tijdens je verblijf in appartement Sonnenveld Top 5B valt er genoeg te ontdekken van het prachtige Oostenrijk!

Vanaf € 348,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Sonneck - 4-5 personen

Appartement Sonneck - 4-5 personen
Chalet.nl

Appartement Sonneck heeft een perfecte ligging in Königsleiten; zowel de piste als de Dorfbahn skilift bevinden zich naast het appartement! Met de skilift kom je direct in het Zillertal Arena skigebied. Op 100 meter van het appartement is een restaurant en een supermarkt vind je op 400 meter. In Königsleiten vind je tevens après-skibars, een skischool en skiverhuur. Er stopt een skibus op 10 meter van de appartementen. In het appartementengebouw is o.a. een zwembad (geopend van 9.00 - 21.00 uur, tijden onder voorbehoud) en een fitnessruimte (geopend van 16.30 - 20.30 uur, tijden onder voorbehoud). Verder is er een wellnessruimte met sauna, stoomcabine, infraroodcabine en relaxruimte. Tegen betaling kun je gebruik maken van het solarium en massages. Voor de kinderen is er een speelruimte. Verder is er gratis internet (Wi-Fi), een skiberging met skischoenendroger en een wasmachine (tegen betaling). Broodjesservice is mogelijk, en daarnaast is het mogelijk om van het ontbijtbuffet (tegen betaling) gebruik te maken. Per appartement beschik je over één parkeerplaats in de parkeergarage.

Vanaf € 1.315,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Chasa Per La Punt 61 m2 - 4-6 personen

Appartement Chasa Per La Punt 61 m2 - 4-6 personen
Chalet.nl

Het kleinschalige appartementengebouw Chasa Per La Punt is gunstig gelegen middenin het centrum van het kindvriendelijke plaatsje Galtür. De skibushalte bevindt zich op slechts 50 meter afstand van het appartementengebouw. De gratis skibus brengt je naar de skiliften in de wijk Wirl gelegen op ca. 2 km afstand (Silvapark skigebied met 40 km piste). Ook is het mogelijk om met de skibus naar de levendige wintersportplaats Ischgl te gaan op ca. 9 km afstand (Silvretta Arena skigebied met 238 km piste). Binnen een straal van ca. 100 meter afstand vind je o.a. al een bakker, slager, restaurants en cafés. Aan de rand van het dorp is een kleine supermarkt. Meer winkels, restaurants en bruisende après-skigelegenheden vind je in het nabij gelegen Ischgl. Het appartementengebouw Chasa Per La Punt (Romaans voor huis aan de brug) is eveneens gelegen aan een riviertje. Het gebouw is onderverdeeld in acht appartementen, die allemaal een comfortabele en gemoedelijke inrichting hebben en voorzien zijn van gratis Wi-Fi. Verder is er in het gebouw een gemeenschappelijke ruimte met zitgelegenheid aanwezig. Per appartement heb je één gratis parkeerplaats tot je beschikking bij appartementengebouw Chasa Per La Punt. Overige auto's kunnen geparkeerd worden op de openbare parkeerplaats, die op ca. 100 meter afstand gelegen is. Gasten van Chasa Per La Punt hebben gratis toegang tot het openbare zwembad "Erlebnishallenbad Silvapark", gelegen op ca. 250 meter van het appartement.

Appartement Les Chalets du Thorens - 3-5 personen

Appartement Les Chalets du Thorens - 3-5 personen
Chalet.nl

Wat een bijzondere locatie is dit! Midden op de piste, even boven het bruisende dorp Val Thorens vind je Les Chalets du Thorens. Deze appartementen zijn alleen via de piste bereikbaar, via een wandelpad van 750 meter of met behulp van de sneeuwscooter (via de receptie te regelen) zodat je 's avonds toch het dorp in kunt. Verder is de bekende après-ski bar "360" bij de résidence. Hier gaat elke middag het dak eraf tijdens de après-ski! Ook draaien er regelmatig bekende DJ's en worden er evenementen georganiseerd. Vanuit de appartementen Les Chalets du Thorens stap je 's ochtends dus direct de piste op! Via de piste bereik je de stoeltjeslift Modaine (100 meter), die je richting de Glacier de Thorens brengt. Je kunt ook afdalen naar het dorp (ca. 750 meter), waar meerdere skiliften je verder het skigebied van Les Trois Vallées in brengen. Les Chalets du Thorens beschikt over meerdere piste-restaurants met terrassen, waaronder een pizzeria, wokrestaurant en buffetrestaurant. Bij de restaurants kun je tegen een gereduceerd tarief lekker eten. Op aanvraag is het mogelijk om halfpension vanaf 4 personen te regelen of room service. Voor skischolen, skiverhuur, supermarkten, diverse winkels en meer uitgaansgelegenheden kun je terecht in het centrum van Val Thorens. Résidence Les Chalets du Thorens bestaat uit acht verzorgde appartementen, van 2 tot 12 personen. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en per appartement heb je een eigen skilocker met skischoenendroger tot je beschikking in de gezamenlijke skiberging. Er is een gemeenschappelijke ruimte met een sauna en fitnessapparaten aanwezig, waar je gratis gebruik van kunt maken. In het autovrije Val Thorens is het verplicht je auto te parkeren op één van de openbare parkeerplaatsen of in één van de openbare parkeergarages in het dorp (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, kan tot 1 week voor vertrek). Voor Les Chalets du Thorens is het aan te raden om op de P2 te parkeren. De résidence is te voet, per ski of per sneeuwscooter te bereiken (op aanvraag bij de receptie en mogelijk buiten de openingstijden van de pistes: gratis van 08.00 - 8.45 uur, om 17.45, om 18.30 en om 19.30 uur en daarna tegen betaling). Na 20.00 uur en de hele nacht door is het mogelijk om het centrum van Val Thorens of de residence per sneeuwscooter te bereiken voor ? 5,00 per persoon (minimaal 2 personen - iedere dag voor 18.00 uur bij de receptie te reserveren).

Chalet-appartement Legnoso Cervo - 7 personen

Chalet-appartement Legnoso Cervo - 7 personen
Chalet.nl

Chalet Legnoso bevindt zich in het plaatsje Livigno, in dit chalet kunnen we twee appartementen aanbieden. Op korte afstand vind je een oefenweide en de San Rocco/Doss liften. Wil je verder het skigebied in, dan kun je de cabinelift Carosello 3000 nemen, die op ongeveer 500 meter afstand gelegen is (en ook via de piste te bereiken is via de San Rocco skilift). In Livigno rijden gratis skibussen tussen de verschillende skiliften. Op ca. 150 meter afstand van het chalet vind je de eerste winkels, zoals een supermarkt en restaurant. In het centrum van Livigno, gelegen op ca. 500 meter afstand, zijn meerdere restaurants, uitgaansgelegenheden en winkels te vinden. Ook vind je in het dorp o.a. een schaatsbaan en overdekt zwembad. Chalet Legnoso heeft een verzorgde inrichting en is o.a. voorzien van een Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling), balkon en een terras. Verder is er een skiberging en parkeergelegenheid aanwezig. Inclusief: Privilege Card (deze krijg je ter plaatse), hiermee krijg je kortingen in/op bepaalde winkels, restaurants, huurmateriaal en het publieke Wellness Centre van Livigno. Gratis skipas inbegrepen voor boekingen in de periodes van 14/12/19 - 21/12/19 en van 11/04/20 - 18/04/20!

Vanaf € 1.995,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Residenz Wildkogelbahnen Top 6

Residenz Wildkogelbahnen Top 6
Chaletsplus.com

Ben je op zoek naar een luxe en comfortabele vakantie accommodatie voor 8 personen? Dan vind je dit appartement vast interessant! De moderne keuken in de woonkamer is van alle gemakken voorzien, aan de grote eettafel kan lekker gegeten en nagetafeld worden en in de comfortabele zithoek kun je heerlijk relaxen. De (slaap)bank kan omgebouwd worden tot 2-persoonsbed, er zijn twee slaapkamers met 2-persoonsbed en er is een grote familiekamer met 2-persoonsbed, stapelbed en badkamer en suite. Voor de ultieme ontspanning neem je plaats in de Finse- of kruidensauna van de gezamenlijke wellnessruimte van het appartementencomplex, op en top genieten van luxe! Vanuit de woonkamer heb je toegang tot het terras en de tuin van het appartement, waar je uitkijkt op de skilift die de berg op gaat en kunt genieten van de prachtige omliggende bergen. Er zitten twee supermarkten om de hoek en het gezellige dorpscentrum van Neukirchen am Gro?venediger is op loopafstand gelegen. In de winter kun je genieten van dagen vol wintersportplezier in het mooie familie skigebied Wildkogel Arena, de skilift zit op loopafstand van het appartement. Voor de beginners zijn er twee skischolen waar je de beste technieken en stijlen leert op ski- of snowboard gebied. Met de skibus of auto kun je tevens naar één van de omliggende skigebieden, de Zillertal Arena en de Kitzbüheler Alpen. Na een actieve dag op de piste kun je heerlijk uit eten gaan in één van de vele typisch Oostenrijkse restaurants in het dorp om vervolgens te après skiën in één van de ?schirmbars? en skihutten. In de zomer bied dit appartement een heerlijk onderkomen om van daaruit een sportieve of juist relaxte vakantie door te brengen. Er zijn volop mogelijkheden op wandel- en fiets gebied. Wat ook zeker de moeite waard is om te doen, is een ritje met de Pinzgauer Lokalbahn, deze lokale spoorweg vormt de verbinding tussen Krimml en Zell am See en stopt bij verschillende leuke dorpjes tussendoor. Bij de huur van het appartement is de ?National Park Sommercard? inbegrepen waarmee je gratis gebruik kunt maken van deze boemeltrein en diverse andere activiteiten.