Voordelig een Vakantiebungalow huren

Residenz Sonnenfeld Top 5b

Appartement Top 5B ligt op de tweede verdieping van appartementencomplex Sonnenfeld in Neukirchen am Gro?venediger. Start de dag met een goed ontbijt aan de typisch Oostenrijkse eettafel, deze staat in de erker van het appartement waardoor je met grandioos uitzicht op het prachtige berglandschap gezellig kunt tafelen met z?n alle. In de sfeervol ingerichte woonkamer staat een comfortabele zithoek en de keuken is van alle gemakken voorzien. Je kunt in totaal met 5 personen verblijven in dit appartement. Er is één slaapkamer met 2-persoonsbed en één slaapkamer met 1-persoonsbed en stapelbed. Na er de hele dag op uit te zijn geweest laat je het ligbad vollopen zodat je spieren kunnen ontspannen in een heerlijk warm bad. Het dorpscentrum en twee supermarkten zijn op loopafstand te bereiken. Appartementencomplex Sonnenfeld is voorzien van een lift. In de winter loop je zo naar de nabijgelegen skigondel van skigebied de Wildkogel Arena waar je ?s ochtends al tegenaan kijkt als je van het uitzicht geniet. De Wildkogel Arena is perfect voor zowel beginnende als gevorderde wintersporters. Wil je toch eens iets anders? De gratis skibus brengt je naar de skigebieden de Zillertal Arena en Kitzbüheler Alpen en zijn beide tevens gemakkelijk te bereiken met de auto. De auto kan sneeuwvrij geparkeerd worden in de garage onder het appartementencomplex. ?s Avonds klets je gezellig na over de wintersportavonturen van die dag in de zithoek van de woonkamer. In de zomer geniet je van diverse extra?s en gratis zomeractiviteiten met de ?Nationalpark Sommercard? die inbegrepen zit bij het verblijf. Neem de skilift naar boven waar je diverse wandel- of fietsroutes kunt volgen en eet een hapje bij de berghut waar de kinderen kunnen spelen in de grote speeltuin. Stap op de Pinzgauer Lokalbahn voor een dagtrip naar Zell am See of om één van de omliggende dorpjes te bezoeken. Tijdens je verblijf in appartement Sonnenveld Top 5B valt er genoeg te ontdekken van het prachtige Oostenrijk!

Vanaf € 348,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet de Bellecôte Barbe de Bouc met sauna - 16 personen

Chalet de Bellecôte Barbe de Bouc met sauna - 16 personen
Chalet.nl

Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Barbe de Bouc (chalet nummer 14 op de plattegrond) is een écht ski-in en ski-out chalet! 's Morgens neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken. Vanaf het ruime balkon heb je een prachtig zicht op het dorpje, de pistes én de bergen met toppen tot ruime 3500 meter.

Appartement Le Tikal studio - 1-2 personen

Appartement Le Tikal studio - 1-2 personen
Chalet.nl

Résidence Le Tikal bestaat uit ruime en comfortabel ingerichte appartementen. De résidence heeft een gunstige ligging bij de entree van Val Thorens. De skipiste loopt vlak langs de appartementen en hier ski je zo naar toe! Via de piste bereik je gemakkelijk diverse skiliften, die je verder toegang geven tot het grote Les Trois Vallées skigebied. Binnen een straal van 500 meter van de résidence vind je o.a. een bakker, supermarkt en allerlei (sport)winkels, restaurants en bars. De (kinder)skischool ligt slechts 300 meter verwijderd van résidence Le Tikal. In Val Thorens is een groot sportcentrum te vinden met o.a. twee zwembaden, diverse wellnessvoorzieningen en een groot aantal sportfaciliteiten voor jong en oud. Alle appartementen hebben een Wi-Fi internetverbinding en een balkon met uitzicht op de pistes of het dorp. In de résidence zijn verder o.a. een receptie met kinderspeelhoek en bagageruimte en een skiberging met verwarmde ski-lockers met skischoenendrogers aanwezig. Op ca. 30 meter afstand van de résidence bevindt zich een openbare parkeergarage, waar je tegen betaling je auto kunt parkeren (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, ca. ? 84,00 per auto per week).

Villa Rovi

Villa Rovi
Villaexpert.nl

Villa Rovi is een imposante villa op een geheel omheind landgoed van 7 hectare met bossen en olijfgaarden op de hellingen van de Monte Albano (250m boven zeeniveau) met prachtig uitzicht over het dorp van Monsummano Alto en de omliggende vallei. Strategische ligging om de karakteristieke plekken van de regio te bezoeken en de Tyrrheense kust (met stranden) te bereiken. De villa is verdeeld in twee huizen die afzonderlijk kunnen worden gehuurd in het laag en midden seizoen en als een geheel vrijstaande villa met privé zwembad in het hoogseizoen. De recente restauratie werd persoonlijk begeleid door de eigenaren die een comfortabele en plezierige atmosfeer gecreerd hebben, met behulp van enkele antieke stukken en bijzondere voorwerpen uit het gebied. Mooie antieke meubels, Perzische tapijten, antiek prenten en kostbare schilderijen. enkelvoudige verwarming. Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs.

Vanaf € 3.696,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Le Haut - 12-14 personen

Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Le Haut - 12-14 personen
Chalet.nl

Les Balcons de Val Cenis Le Haut bestaat uit prima chalet-appartementen die in typisch Savoyaardse stijl zijn gebouwd en ingericht. Er is veel gewerkt met hout en andere natuurlijke materialen waardoor het een gezellige uitstraling heeft. De résidence heeft een mooi uitzicht over de vallei. Een kleine supermarkt en bakker vind je direct bij de appartementen, voor de overige faciliteiten kun je terecht in het centrum van Lanslevillard, dat op ca. 500 meter afstand is gelegen. De appartementen zijn prima gelegen, op slechts 150 meter van de piste, skischool en de cabinelift (TC Val Cenis Le Haut). Bij voldoende sneeuw ski je zo naar de piste en lift (off-piste, niet voor absolute beginners). Om terug te komen, maak je gebruik van de sleeplift die begint bij de cabinelift en vlakbij de appartementen eindigt. Je kunt gratis gebruik maken van de fitnessruimte en de twee sauna's van Les Balcons de Val Cenis Le Haut. Elk appartement heeft een eigen skiberging. Op ca. 500 meter van de résidence is een overdekt zwembad met ijsbaan (Parc des Glières) gelegen, waar de gasten van deze appartementen gratis gebruik van kunnen maken. Bij de receptie en in alle appartementen kun je gebruikmaken van gratis Wi-Fi internet. Bij de résidence kun je tegen betaling de auto parkeren in de parkeergarage onder de résidence (hoogte 2.00 meter).

Appartement Gletscherstraße - 4-8 personen

Appartement Gletscherstraße - 4-8 personen
Chalet.nl

In Sölden, op 50 meter van de skibushalte en op ca. 1 km van de Gaislachkogelbahn skilift vind je de appartementen Gletscherstraße. De skischool bevindt zich bij de Innerwald sleeplift op ca. 1,5 km afstand. Het centrum van Sölden met vele après-ski bars, restaurantjes en (sport)winkels ligt op 1,1 km. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de supermarkt op 350 meter. Appartementenhuis Gletscherstraße ligt in de wijk Pitze en heeft 4 appartementen. Verder is er een skiberging met skischoenendroger en kun je gebruikmaken van de Wi-Fi (tegen betaling). Alle appartementen beschikken over een balkon of terras. Bij appartement Gletscherstraße zijn parkeerplaatsen.

Vanaf € 1.125,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje