Schöneben Achental Hütte
In het mooie rustige dal van Wald im Pinzgau vind je de mooie chalets van het Schöneben vakantiedorp. De Achental Hütte is één van deze vrijstaande chalets waar je met 10 pers. kunt verblijven. De woonkamer van deze split-level vakantiewoning is te bereiken middels enkele traptreden vanuit de compleet uitgeruste keuken met gezellig barretje en royale eethoek. Er zijn in totaal vier slaapkamers, waarvan twee slaapkamers een 2-persoonsbed hebben met een lengte van 2.10 meter. Het chalet heeft een gezellig ingerichte woonkamer met een typisch Oostenrijkse kachelofen. Er zijn twee badkamers en een ontspanningsruimte met sauna en douche, dat is nog eens baden in luxe! In de winter kun je met je gezin of vrienden met de gratis skibus naar 2 skigebieden in de buurt van de Achental Hütte. De Wildkogel Arena bij Neukirchen am Grossvenediger is een heerlijk skigebied voor gezinnen en de Zillertal Arena bij Hochkrimml/Königsleiten is een groot skigebied, waar je heerlijke tochten kunt maken met je vrienden of familie. In de zomer kun je het prachtige berglandschap rondom Wald im Pinzgau gaan verkennen. Je kunt bijvoorbeeld met een gids een wandeling gaan maken in het Hohe Tauern Nationaal Park. Voor de sportievelingen zijn er ook mooie fiets- en mountainbike routes uitgezet. Een bezoek aan de Krimmler Wasserfälle mag natuurlijk ook niet ontbreken, met een totale hoogte van 380 meter is dit de hoogste (gefaseerde) waterval van Europa. Maar je kunt ook genieten van je vakantie in chalet Achental Hüt op het zonnig gelegen terras met een goed boek, omgeven door het prachtige berglandschap.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Avenida Panorama Suites Suite 2 slaapkamers - bergzicht - 4-6 personen
Op een bijzondere plek in Kaprun, met prachtig uitzicht op de Kitzsteinhorn, ligt het resort Avenida Panorama Suites. Bestaande uit drie chalets waarvan er twee aan elkaar geschakeld zijn en het hoofdgebouw vormen. In deze drie gebouwen bevinden zich luxe en mooie appartementen met allen een panoramisch uitzicht. De Maiskogelbahn gondel is op ca. 1,4 km van het de appartementen en met deze lift kom je in het Maiskogel familieskigebied. Vanuit dit gebied kun je met een verbindingslift naar de Kitzsteinhorn gletsjer. Daarnaast kun je nog naar het skigebied van Zell am See waarvan de dichtstbijzijnde lift zich op ca. 6 km afstand bevindt. Het centrum van Kaprun ligt op ca. 1 km van het resort Avenida Panorama Suites en heeft meerdere faciliteiten. Er zijn verschillende winkels, een supermarkt en restaurants. Daarnaast vind je in het centrum gezellige après-ski bars. In Kaprun is ook een rodelbaan en een wellnesscentrum met diverse sauna's, een solarium, massagecentrum en binnenzwembad. Het resort heeft een lobby en een restaurant met een ontbijtbuffet. Verder is er een wellness met een sauna, infraroodcabine en relax ruimte. Er is een skiberging met kluisjes die zijn voorzien van een skischoenverwarming en een wasruimte met wasmachines en drogers. Het resort beschikt over een Wi-Fi internetverbinding en een parkeerplaats. De appartementen van Avenida Panorama Suites zijn comfortabel en modern ingericht. Ieder appartement is van alle gemakken voorzien en hebben een prachtig panoramisch uitzicht op de Kitzsteinhorn.
Vanaf € 666,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Excalibur 3
Twee onafhankelijke woningen, ontstaan na restauratie van een boerderij en het naastgelegen huis, gelegen op een panoramische en rustige locatie in de heuvels van de provincie Grosseto. Het pand wordt omringd door de bossen en biedt een ontspannen geheel. Het is de ideale locatie voor wie op zoek is naar ontspanning te midden van de natuur, maar op hetzelfde moment ook wanneer u geïnteresseerd bent in ongerepte plaatsen en dorpen buiten de gemeenschappelijke Toscaanse tours! Mooi en compleet meubilair. Single verwarming met GPL.Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs..
Vanaf € 1.652,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Daria-I Nor met cabine - 6 personen
Résidence Daria-I Nor is een nieuwe résidence (geopend in December 2018) met een zeer centrale ligging in de wijk Eclose in Alpe d'Huez. De piste en de cabinelift Alpe Express vind je op slechts 100 meter en hiermee heb je direct toegang tot het veelzijdige skigebied. Het centrum met diverse (sport)winkels, restaurants en bars vind je op ongeveer 1 km afstand, maar op ca. 200 meter vind je een supermarkt en enkele winkels. Daria-I Nor bestaat uit 48 appartementen, geschikt voor 2 tot 10 personen. De résidence beschikt over een wellnessruimte met o.a. een binnenzwembad, sauna en hammam en een fitness ruimte, waar je gratis gebruik van mag maken. Tegen betaling kun je bovendien gebruik maken van de spa van het naastgelegen hotel met o.a. zwembad, sauna, jacuzzi, speciale douches en massagebehandelingen. Verder zijn er twee restaurants, een gratis Wi-Fi Internetverbinding, gratis shuttle service (op aanvraag, via de receptie te regelen), broodjesservice (tegen betaling) en wasservice (tegen betaling). Elk appartement heeft een eigen skiberging met skischoendroger en parkeren kan in de parkeergarage (tegen betaling, maximale hoogte 2.05 meter).
Vanaf € 681,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Résidence Les Alpages du Corbier - 2-4 personen
Résidence Les Alpages du Corbier bestaat uit drie gebouwen, die direct aan de voet van de piste zijn gelegen. Via de stoeltjeslift Grand Crozat is er eenvoudig toegang tot het immense Les Sybelles skigebied. Het is mogelijk om tot nabij de appartementen terug te skiën via groene en blauwe pistes. De winkels in het centrum van Le Corbier bevinden zich op een afstand van 300 meter. De résidence heeft verschillende luxe faciliteiten waar gasten gebruik van kunnen maken zoals een verwarmd buitenzwembad en fitnessruimte. Tegen betaling kan men gebruik maken van de sauna en wasserette. Ook heeft de résidence een eigen restaurant, waar klanten ter plaatse kunnen reserveren. Bij de résidence zijn er een beperkt aantal overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling, maximale hoogte 2.10 meter) en onoverdekte parkeerplaatsen.
Vanaf € 228,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Residenz Monica Top 5
Net buiten het centrum van het Oostenrijkse dorpje Sankt Margarethen im Lungau (op 1065 meter hoogte) ligt het appartementencomplex Residenz Monica. Appartement Top 5 ligt op de eerste verdieping. Het vakantieverblijf is netjes ingericht en heeft plaats voor 5 personen met twee slaapkamers en een badkamer. Eén slaapkamer heeft een 2-persoonsbed en één slaapkamer heeft een stapelbed en een 1-persoonsbed. In de knusse woonkamer staat een houtkachel, comfortabele zithoek en een gezellige eethoek. De keuken heeft alles wat je nodig hebt om lekkere maaltijden op tafel te zetten. Geen zin om te koken? Er zit een restaurant op loopafstand van het appartement. Vanaf het balkon heb je een vrij uitzicht op de alm van de Katschberg. Er kan één auto geparkeerd worden bij het appartementencomplex. In de winter ligt het appartement direct aan de skipiste en de gondel de van het skigebied Ainek-Katschberg. Het appartement is dus echt ski-in, ski-out. Bij de op loopstand gelegen gondel vind je allerlei faciliteiten zoals een groot skidepot, een sportwinkel en een skischool. Het skigebied van Aineck-Katschberg is ideaal voor families, met vele kilometers aan blauwe, rode en zwarte pistes De 6km lange piste ?A1? is één van de langste skipistes van Oostenrijk, een aanrader voor de fanatieke wintersporter! Het appartement beschikt over een eigen skiberging met skischoendroger. Dat betekend elke dag heerlijke droge en warme skischoenen! Aan het eind van de dag plof je lekker neer op de bank in het appartement, zie jij jezelf al zitten bij het knisperend haardvuurtje? In de zomer biedt de Lungau regio diverse mogelijkheden voor een heerlijke vakantie. Bezoek verschillende kastelen, zoals de burcht van het nabijgelegen dorp Mauterndorf, kerken en musea. Of maak een nostalgische rit met de stoomtrein over de ?Taurachbahn?, het hoogst gelegen smalspoor in Oostenrijk. Tijdens je vakantie maak je gebruik van de voordelen van de ?LungauCard? die bij je verblijf is inbegrepen. Met deze zomerkaart heb je een grote keuze aan gratis activiteiten en krijg je (hoge) kortingen. Zo kun je bijvoorbeeld gratis met de lift omhoog om daar te gaan wandelen of gratis naar diverse zwembaden in de regio.
Vanaf € 578,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
