Schöneben Chalet Anton
Ben je toe aan een ontspannen vakantie om even de ontsnappen aan de dagelijkse hectiek? Dan kun je jouw geluk op in dit chalet. Chalet Anton is gelegen in het gemoedelijke dorpje Wald im Pinzgau en heeft een relaxruimte met sauna, zithoek met tv en cd-speler, douche, wastafel en toilet. Er zijn vier slaapkamers waar je in totaal met 10 personen kunt slapen. Twee slaapkamer hebben een 2-persoonsbed en twee slaapkamers hebben een 2-persoonsbed met 1-persoons hoogslaper erboven. Het modern ingerichte chalet met kookeiland heeft een grote glazen pui in de living die doorloopt tot aan de nok. Hierdoor heb je een grandioos uitzicht op het prachtige berglandschap, In de winter gaat je wintersporthart sneller kloppen in chalet Anton, je kunt namelijk kiezen uit twee nabijgelegen skigebieden! De skibus, op loopafstand gelegen, brengt je naar de Wildkogel Arena of de Zillertal Arena. Na een sportieve dag in de sneeuw berg je de wintersportspullen op in de berging (met skischoendroger!) en verzamel je gezellig rondom de typisch Oostenrijkse hout gestookte kachelofen in de woonkamer van chalet Anton. In de zomer kun je zowel van een actieve zomervakantie als van een ontspannen (gezins-)vakantie genieten in chalet Anton. Wald im Pinzgau biedt de perfecte uitvalsbasis voor verschillende zomerse uitstapjes. Gelegen aan de voet van het Nationalpark Hohe Tauern kun je verschillende wandel-, fiets-, hike- of mountainbikeroutes begaan. Tijdens je verblijf in chalet Anton heb je bovendien gratis toegang tot het Kristall(zwem)bad van Wald im Pinzgau! Heerlijk om met de kinderen naartoe te gaan. Of kom tot rust op het terras/balkon van chalet Anton met een goed boek en raak niet uitgekeken op het mooie uitzicht.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Rüby
Midden in het mooie gebied van de Zillertal Arena staat dit geschakelde chalet Ruby, op de Silberleiten in Hochkrimml. In deze twee-onder-één-kap vakantiewoning kun je met maximaal 10 personen verblijven. Het chalet is modern en sfeervol ingericht, het is dan ook heerlijk vertoeven in de knusse woonkamer met gezellige zithoek en lekker tafelen in de strakke zithoek van de open keuken. De moderne keuken is van alle gemakken voorzien. Vanaf het balkon heb je prachtig uitzicht richting Königsleiten en de omliggende bergen. De slaapplaatsen zijn verdeeld over vier slaapkamers. Er zijn twee slaapkamers met 2-persoonsbed en 1-persoonsslaapbank, één slaapkamer met 2-persoonsbed en één slaapkamer met twee 1-persoonsbedden. Eén van de twee badkamers heeft een Finse/stoomsauna! Dat is nog eens ultiem genieten. In de winter loop je via de privé buitentrap in een paar minuten naar de skilift. Aan het eind van de dag ski of snowboard je zo weer naar het chalet, wat een luxe! Ook de langlaufers stappen vanuit de woning direct in de verse sneeuw van de langlaufloipe. Voor de kinderen is de skischool ook op loopafstand. Hier word op een leuke manier de fijne kneepjes van het skiën of snowboarden aangeleerd. En zo kunnen de kinderen later heerlijk met hun ouders mee om mooie tochten te maken via Königsleiten, Gerloss naar Zell am Ziller. Iedereen kan zich goed vermaken in dit heerlijke gebied. Na zo?n lange koude dag kan iedereen zich lekker opwarmen in de sauna of bij de gezellige kachelofen in het chalet. In de zomer kun je prachtige wandelingen maken vanuit het chalet of uitdagende mountainbiketochten starten. Of stap in de auto en maak een mooie rit over Gerlospass naar het dorp Krimml. Hier vind je de hoogste (gefaseerde) waterval van Europa, de Krimmler watervallen. Via het pad langs de waterwallen kun je helemaal naar boven lopen. Onderweg kom je mooie uitzichtpunten tegen en kun je halverwege én bovenaan de waterval pauzeren onder het genot van Oostenrijkse lekkernijen in de restaurants voordat je weer naar beneden gaat. Het is de intensieve wandeltocht dubbel en dwars waard!
Vanaf € 408,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Smaragdresort Top 4.3
Geniet van luxe en comfort in maisonnettewoning Top 4.3 van het Smaragdresort in Bramberg am Wildkogel. De vakantiewoning heeft een mooie patio die op de bovenste verdieping grenst aan het royale terras. Op de begane grond zorgt de patio voor het binnenstromen van extra daglicht en voor afkoeling in de buitenlucht nadat je in de warme sauna van de ontspanningsruimte hebt gelegen. Op deze etage zijn tevens alle slaapplaatsen te vinden, verdeeld over drie comfortabele slaapkamers, waarvan één met badkamer en suite, en een 2-persoonsslaapbank in een slaapruimte. De trap brengt je een etage hoger waar je uitkomt in een royale woonkeuken met typisch Oostenrijkse eettafel en een grandioos uitzicht op de omgeving door de grote glazen pui. In de sfeervol ingerichte woonkamer kun je lekker relaxen bij de (elektrische) open haard. In de winter stap je vanuit dit appartement zo op de piste en neem je meteen met de ?Smaragdbahn? gondel naar boven. Het skigebied Wildkogel Arena is een gezellig familie skigebied met pistes voor zowel beginnende als ervaren wintersporters. Ben je een fanatieke wintersporter en wil je naar een groter skigebied? Dan is de ?Panoramabahn? in Hollersbach met 5 minuten rijden bereikt die je hoog in het uitgestrekte skigebied de Kitzbüheler Alpen brengt. Wat zeker niet mag ontbreken tijdens je wintersportvakantie is een rit over de 14 kilometer lange rodelbaan van Bramberg, ook de rodelbaan loopt direct langs het Smaragdresort! Na een actieve dag kun je heerlijk ontspannen in Smaragdresort Top 4.3 nadat je hebt genoten van de Oostenrijkse keuken in het gezellige dorpscentrum van Bramberg. In de zomer biedt dit appartement de perfecte uitvalsbasis voor verschillende zomerse activiteiten. Na een heerlijke nachtrust en een goed ontbijt is het tijd om erop uit te trekken. Ben je benieuwd waar het Smaragdresort zijn naam aan te danken heeft? Breng dan eens een bezoek aan het museum van Bramberg. Verken de prachtige natuur over de vele wandel- of fietsroutes of duik in één van de zwemmeertjes in de omgeving. Waterpret met de kinderen gegarandeerd! Met de ?Nationalpark Sommercard?, die bij je verblijf is inbegrepen, krijg je korting en kun je diverse gratis activiteiten doen zoals ritje met de Pinzgauer Lokalbahn naar de omliggende bergdorpjes. Of een bezoek aan de hoogste (gefaseerde) waterval van Europa, de Krimml watervallen. Alle ingrediënten voor een veelzijdige vakantie zijn aanwezig.
Vanaf € 498,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Boccherini
Nice Agriturismo in midst of a property of 105 hectares (approx.. 600m a.s.l.) made of vineyards, olive groves, trekking paths, nature reserve, oak and chestnut forests , a restaurant and CASALE BOSCONI (in our offer as well). Wonderful views from the Apuan Alps to the Chianti hills and a lot of privacy. The agriturismo is divided into 8 carefully renovated holiday apartments, whish ar set in the main building and the ex-barn. High quality furnishings in Florentine Style. Central heating.
Vanaf € 742,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Podere Querci
Klein karakteristiek boerenhuis gerestaureerd met behoud van de originale eigenschappen zoals de terracotta vloeren. Gelegen ten zuiden van Siena in het hart van de Chiana vallei dichtbij de grens tussen Toscane en Umbrië, ideaal om deze twee regios' te ontdekken. Uitzicht over het heuvellandschap. Onverharde toegangsweg van 350m in goede staat. Simpel en landelijk ingericht. Centrale verwarming. Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.
Vanaf € 1.204,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Edelweisshaus Top 10
NIEUW - vanaf december 2019 Badend in luxe vakantie vieren op een schitterende locatie in het populaire bergdorp Königsleiten, dat kan in Edelweisshaus Top 10! In dit sfeervol ingerichte, moderne appartement is plaats voor 6 personen. Je kunt ontspannen in de zithoek met toegang tot het zuidelijk gelegen terras en gezellig (na-)tafelen met z?n allen aan de eettafel in de woonkeuken die van alle gemakken is voorzien. De slaapplaatsen zijn verdeeld over twee slaapkamers, één met 2-persoonsbed, stapelbed en badkamer en suite en één slaapkamer met 2-persoonsbed. Het Edelweisshaus heeft bovendien een wellnessruimte met kruidensauna en Finse sauna waar je gratis gebruik van kunt maken, aan ontspanning geen gebrek! In de winter kun je vanuit het appartement vrijwel direct de berg op! De pistes van het skigebied de Zillertal Arena en de ?Dorfbahn? skilift liggen achter het ski-in, ski-out appartementencomplex. Er zijn skipistes voor ieder niveau te vinden, beginners kunnen de technieken onder de knie krijgen op de oefenweide in het dorp en de doorgewinterde wintersporter kan prachtige dagtochten maken. Ook voor de minder fanatieke wintersporter is het genieten! Maak eens een arrensleetocht naar de Krimmler watervallen of feest in de après-ski in één van de vele gezellige berghutten. Aan het eind van de dag met z?n allen nog even ontspannen in het appartement zodat je de volgende dag weer uitgerust bent voor nieuwe wintersportavonturen. In de zomer start je de dag met een ontbijtje op het zonnig gelegen terras, onder het genot van een schitterend uitzicht. Vervolgens volg je een mooie wandelroute door de hooggelegen Alpenweides, de berglift brengt je namelijk ook in de zomer de berg op! Of laat de adrenaline door je aderen stromen door een ritje van de Arena Coaster zomerrodelbaan. Tijdens een warme zomerdag is het Durlaßboden stuwmeer de perfecte plek om te vertoeven, er kunnen diverse watersporten uitgeoefend worden op het meer, er is een speeltuin voor de jonge kids en je kunt er gezellig barbecueën!
Vanaf € 318,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
