Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Eden Roc - 4 personen

Centraal gelegen in het authentieke dorp Les Gets bevindt zich résidence Eden Roc. Dit appartementengebouw ligt in het hart van het dorp, tegenover de piste en de skiliften Chavannes Express en Télécabine des Chavannes (gebied Chavannes/Ranfoilly). Daarnaast zijn er op slechts een steenworp afstand van de appartementen Eden Roc o.a. diverse winkels, restaurants en een skibushalte gelegen. Aan beide zijden van Les Gets vind je een skigebied. Het kleine skigebied op de Mont Chéry heeft voornamelijk rode en zwarte pistes en het grotere skigebied Chavannes/Ranfoilly beschikt vooral over blauwe en rode afdalingen. Vanuit het Chavannes/Ranfoilly gebied kun je naar Morzine skiën, van waaruit je de rest van Les Portes du Soleil kunt bereiken. Les Gets is een dorp met veel voorzieningen. Er zijn een aantal supermarkten, diverse winkels en er is een groot aanbod aan restaurants en cafés. Er kan daarnaast o.a. geschaatst, gerodeld, gewandeld en gelanglauft worden in Les Gets en omstreken. De sfeervolle appartementen van résidence Eden Roc hebben een verzorgde inrichting en zijn elk voorzien van gratis Wi-Fi en een balkon. Voor het opbergen van de ski's en skischoenen is er een gemeenschappelijke skiberging.

Vanaf € 473,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Le Hameau des Marmottes - 16 personen

Chalet Le Hameau des Marmottes - 16 personen
Chalet.nl

Le Hameau des Marmottes is een mooi chalet park, ingeklemd tussen twee blauwe pistes in Preyerand - Les Menuires. Door deze ligging ben je 's morgens snel op pad en kom je aan het einde van de dag ook weer gemakkelijk terug! De stoeltjesliften van Tortellet en Le Bettex bevinden zich in de directe omgeving van de chalets en zijn skiënd bereikbaar over de gemakkelijke blauwe pistes. Het centrum van Les Menuires is gemakkelijk te bereiken m.b.v. de "Preyerand" personenlift (deze draait ook 's avonds). Verder rijdt de gratis skibus naar het centrum de hele dag door de wijk heen (1 halte onderin de wijk en 1 bovenaan). Het park bestaat uit 22 ruime, vrijstaande chalets en drie in chaletstijl gebouwde appartementsgebouwen met elk 12 luxe appartementen. Alle chalets zijn privé eigendom en verschillen daarom van inrichting. Bij voldoende sneeuw kun je terugskiën tot aan de chalets. Deze luxe chalets zijn stijlvol gebouwd met gebruik van veel hout, hebben allen een groot balkon en beschikken over een Wi-Fi aansluiting (gratis). Ze zijn zeer verzorgd en sfeervol ingericht. Qua grootte zijn alle chalets in dit park gelijk, alleen de indeling kan onderling verschillen. Vlakbij het chaletpark vind je een bakker, maar het is ook mogelijk om broodjes aan de deur te laten bezorgen, dat is makkelijk! Verder vind je op loopafstand een aantal restaurants, een kleine supermarkt en de skiverhuur. De skischool is in het centrum en hier vind je ook vele gezellige terrasjes in de ''ski-kom'' van Les Menuires. De auto kun je op één van de parkeerplaatsen van het park parkeren. Dit chalet ligt in het bovenste deel van het park en de blauwe "Bettex" piste loopt vrijwel direct langs het chalet. Skiën tot aan het chalet is hiermee vrijwel het gehele seizoen gegarandeerd. Om 's morgens weg te komen neem je de blauwe piste naar de Tortollet stoeltjeslift, deze lift eindigt in het centrum van Les Menuires. Ook kun je ervoor kiezen om de Rocher Noir stoeltjeslift te nemen, deze vind je naast de Tortollet. Deze brengt je op de Pointe de la Masse. Dit is het rustigste (en misschien wel mooiste) deel van het skigebied waar de zon zich 's morgens als eerste laat zien. Je vindt hier heerlijke blauwe en rode pistes!

Appartement Les Hauts de Comborcière - 2-4 personen

Appartement Les Hauts de Comborcière - 2-4 personen
Chalet.nl

Les Hauts de Comborcière is een résidence in Savoyaardse stijl gebouwd in het zonnig gelegen La Toussuire. Het bestaat uit 115 appartementen, verdeeld over drie chalet-gebouwen (met lift). De appartementen zijn hoog gelegen in het dorp en de blauwe piste loopt langs de résidence. Ook kun je lopend verschillende skiliften bereiken. Het gezellige centrum van La Toussuire met verschillende winkels, restaurants, barretjes en schaatsbanen vind je op slechts 100 meter afstand van de appartementen. De résidence beschikt onder andere over een receptie met lounge en biljarttafel, een restaurant, een verwarmd binnenzwembad met bubbelbad, sauna en Hammam (1 sessie gratis). Broodjesservice en maaltijden zijn mogelijk bij te boeken. Er is een parkeergarage (max. 1.90m) onder de residence.

Appartement Le Christiana - 2-5 personen

Appartement Le Christiana - 2-5 personen
Chalet.nl

In de wintersportplaats La Tania bevindt zich de ski-in-ski-out résidence Le Christiana. Deze résidence ligt direct aan de blauwe skipiste, die naar de Télécabine de La Tania en de sleeplift du Gros Murger leidt. Met deze skiliften heb je toegang tot het immense skigebied Les Trois Vallées met ca. 600 km piste! La Tania is een autovrij en familievriendelijk dorp. In de directe omgeving van de résidence bevinden zich o.a. de skischool, skiverhuur, (sport)winkels, kinderopvang en een aantal restaurants en bars. De résidence bestaat uit goed verzorgde appartementen geschikt voor 2 tot 8 personen. Alle appartementen zijn voorzien van gratis Wi-Fi (high-speed internet mogelijk tegen betaling) en een balkon of terras. In de résidence zijn o.a. een receptie, kinderspeelruimte, bagageruimte en skiberging aanwezig. Via de receptie is het mogelijk om broodjesservice te regelen. Parkeren kan op één van de gratis openbare parkeerplaatsen of in de openbare parkeergarage (tegen betaling) van La Tania.

Chalet Chez Marcel - 10 personen

Chalet Chez Marcel - 10 personen
Chalet.nl

Chez Marcel is een luxe chalet gelegen in het kleine dorp Le Bettaix, onder de wintersportplaats Les Menuires. Het chalet wordt momenteel gebouwd en zal voor het winterseizoen van 2019/2020 worden opgeleverd. Het chalet is gelegen op een perfecte locatie, dichtbij de skilift en piste en toch rustig in Le Bettaix. Op 300 meter afstand van het chalet kan je de stoeltjeslift nemen naar Les Menuires, vanwaaruit je toegang hebt tot het skigebied van Les Trois Vallées met maar liefst 600 km aan pistes. Je kan terug skiën naar Le Bettaix via de blauwe piste. In Le Bettaix en Les Menuires zijn meerdere skischolen te vinden. In het centrum van Le Bettaix is een sportwinkel en skiverhuur te vinden. Voor andere winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden moet je ongeveer 4 km rijden naar Les Menuires. Ter plaatse is er een broodjesservice mogelijk. Voor langlaufers zijn er meerdere loipes te vinden in Les Menuires. Chalet Chez Marcel heeft een luxe, sfeervolle uitstraling en is geschikt voor maximaal 10 personen. In het chalet zijn o.a. een open haard, Wi-Fi en privé-sauna beschikbaar. Er is een gratis parkeerplaats voor het chalet met vier plekken. Omdat het chalet momenteel nog in aanbouw is, zijn er nog geen foto's beschikbaar. De getoonde afbeeldingen geven je alvast een impressie.

Chalet-appartement Koh-i Nor - 8 personen

Chalet-appartement Koh-i Nor - 8 personen
Chalet.nl

Koh-I Nor is een recent gebouwde en luxe 5-sterren résidence met in totaal 35 appartementen. Koh-I Nor is zeer gunstig gelegen bovenin Val Thorens. De luxe, moderne en zeer comfortabele appartementen zijn sinds eind december 2013 open. De naam 'Koh-I Nor' is ontleend aan de gelijknamige diamant, één van de kroonjuwelen van het Britse koningshuis. Koh-I Nor is gelegen op een uitstekende locatie, met directe toegang tot de blauwe piste (Plein Sud) waarmee je een snelle aansluiting op het skigebied hebt. De résidence is gelegen op zo'n 200 meter van het (uitgaans-)centrum, waar je een ruime keus aan restaurants, bars en discotheken vindt. Koh-I Nor heeft diverse luxe voorzieningen zoals een brasserie met een prestigieuze wijnkelder, een lounge bar en een spa. Hier vind je een zwembad, sauna en een fitnessruimte. Men kan hier gratis gebruik van maken. Tegen betaling kun je gebruik maken van de spa van het naastgelegen hotel met hammam, sauna, jacuzzi en speciale douches. Verder beschikt de résidence over een lift, gratis Wi-Fi bij de receptie en broodjesservice. Ook beschikt elk appartement over een ski-locker met schoendroger en één overdekte parkeerplaats in de parkeergarage onder de résidence (overige parkeerplaatsen op aanvraag en tegen betaling).

Vanaf € 1.228,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje