Appartement Eden Roc - 4 personen
Centraal gelegen in het authentieke dorp Les Gets bevindt zich résidence Eden Roc. Dit appartementengebouw ligt in het hart van het dorp, tegenover de piste en de skiliften Chavannes Express en Télécabine des Chavannes (gebied Chavannes/Ranfoilly). Daarnaast zijn er op slechts een steenworp afstand van de appartementen Eden Roc o.a. diverse winkels, restaurants en een skibushalte gelegen. Aan beide zijden van Les Gets vind je een skigebied. Het kleine skigebied op de Mont Chéry heeft voornamelijk rode en zwarte pistes en het grotere skigebied Chavannes/Ranfoilly beschikt vooral over blauwe en rode afdalingen. Vanuit het Chavannes/Ranfoilly gebied kun je naar Morzine skiën, van waaruit je de rest van Les Portes du Soleil kunt bereiken. Les Gets is een dorp met veel voorzieningen. Er zijn een aantal supermarkten, diverse winkels en er is een groot aanbod aan restaurants en cafés. Er kan daarnaast o.a. geschaatst, gerodeld, gewandeld en gelanglauft worden in Les Gets en omstreken. De sfeervolle appartementen van résidence Eden Roc hebben een verzorgde inrichting en zijn elk voorzien van gratis Wi-Fi en een balkon. Voor het opbergen van de ski's en skischoenen is er een gemeenschappelijke skiberging.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Les Balcons Etoiles Appartement B08 - 4-6 personen
In februari 2018 heeft Résidence Les Balcons Etoiles haar deuren geopend in het charmante wintersportdorp Champagny en Vanoise. Deze nieuwgebouwde résidence ligt op een zeer gunstige locatie in het dorp, direct bij de piste, cabinelift en de skischool. De cabinelift brengt je in ongeveer 8 minuten naar de pistes van het La Plagne skigebied. Het centrum van Champagny en Vanoise ligt slechts 100 meter van de résidence vandaan. Je vindt hier o.a. een supermarkt, diverse (sport)winkels, restaurants en bars. Les Balcons Etoiles beschikt over 18 comfortabele appartementen voor 4 tot 10 personen, verdeeld over twee chaletgebouwen. De appartementen zijn allemaal voorzien van o.a. een Wi-Fi internetverbinding en een balkon op het zuidwesten. Voor gezamenlijk gebruik zijn er in de résidence een skiberging met skischoenendrogers en een wasruimte aanwezig. Parkeren kan op gratis openbare parkeerplaatsen, gelegen op slechts 20 meter afstand van de résidence.
Vanaf € 363,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet De Vallandry Le Dahu met sauna - 12 personen
Chalet Le Dahu is een voormalig restaurant en maakt onderdeel uit van het chaletpark "Chalets de Vallandry". Het ruime chalet is recent compleet verbouwd en opnieuw, in traditioneel Savoyaardse stijl, ingericht. Bij deze verbouwing is gebruik gemaakt van de beste materialen en hierdoor is een prachtig uniek chalet ontstaan. Le Dahu ligt op ca. 150 meter van het dorpscentrum van het vriendelijke Vallandry (vrij vlakke weg). Vanuit het autovrije centrum van Vallandry vertrekt de stoeltjeslift en hier eindigt ook de piste. Hier vind je ook alle benodigde faciliteiten zoals skischool, kinderopvang, winkels, restaurants en skiverhuur. Vanuit het chalet heb je een fantastisch vrij uitzicht over de vallei en de omringende bergwereld met toppen tot liefst 3500 meter hoogte. Er is voldoende gratis parkeergelegenheid in de buurt van het chalet. Broodjesservice is ter plaatse mogelijk.
Vanaf € 479,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de Bellecôte Type 2 - nummer 3 - 8 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet nummer 3 is op de bovenste rand van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om tot de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via het paadje langs een paar andere chalets kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.
Vanaf € 397,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Caseblanche Tawny met open haard en sauna - 12 personen
Chalet Caseblanche is een mooi park met luxe, nieuwgebouwde chalets en chalet-appartementen in het vriendelijke bergdorp Saint Martin de Belleville. In december 2018 is het park geopend. Het park bevindt zich op een perfecte locatie, direct aan de blauwe piste en vlak boven het dalstation van cabinelift Saint Martin 1. Hierdoor is er de mogelijkheid voor ski-in & ski-out. Deze cabinelift heeft aansluiting op de pistes die je naar de skigebieden van Les Menuires en Méribel brengen. Het authentieke dorp St. Martin de Belleville heeft een gezellige dorpskern met alle benodigde voorzieningen zoals een supermarkt, diverse winkels en restaurants die op ca. 500 meter afstand van Caseblanche te vinden zijn. Skilessen starten direct bij de cabinelift, 's morgens glij je hier in een paar tellen naar toe! Op het park zijn meerdere voorzieningen te vinden zoals restaurant Simple & Meilleur, waar je in de middag en avond terecht kan voor goed eten en snackbar Bell'Savoie voor brood en diverse snacks. Naast het restaurant heb je toegang tot de piste naar de cabinelift toe. Er zijn chalets en chalet-appartementen voor 6 tot en met 16 personen, sommige zelfs met privé-sauna en/of jacuzzi. De chalets zijn ruim opgezet en modern ingericht. Tawny is nummer H7 op de plattegrond (zie foto's).
Vanaf € 590,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Alpages de Val Cenis - 2-4 personen
Les Alpages de Val Cenis zijn direct bij de piste gelegen chalet-appartementen in het vriendelijke Val Cenis. De comfortabele appartementen zijn in vijf gebouwen ondergebracht en liggen in de wijk Les Champs, vlakbij de Pré Novel stoeltjeslift. Middels een gemakkelijke groene piste is het mogelijk om naar de résidence te skiën. In de directe omgeving (max. 200 meter) zijn een aantal winkels, bar, restaurant, skiverhuur en de skischool al te vinden, voor de overige faciliteiten kun je in het centrum van Val Cenis terecht (gelegen op ca. 400 meter). Er rijdt een (gratis) skibus gedurende de dag door de verschillende wijken, de halte is op ca. 75 meter te vinden. Via de receptie van Les Alpages de Val Cenis kun je broodjesservice regelen en ook is het mogelijk om eten voor lunch en diner te bestellen. Verder beschikt de résidence over diverse gratis luxe faciliteiten, zoals een verwarmd buitenzwembad, fitnesszaal, sauna, jacuzzi, Turks stoombad en solarium. Tegen betaling kun je massages en beauty-behandelingen ondergaan in het beautycentrum. De appartementen zijn allemaal voorzien van een balkon of terras en een Wi-Fi internetverbinding (voor maximaal 2 apparaten). Tevens is er gratis Wi-Fi bij de receptie en een skiberging met skischoenendrogers aanwezig. Er is één overdekte parkeerplaats beschikbaar voor elk appartement. Extra parkeerplaatsen zijn op aanvraag en tegen betaling.
Vanaf € 307,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
