Appartement Eden Roc - 4 personen
Centraal gelegen in het authentieke dorp Les Gets bevindt zich résidence Eden Roc. Dit appartementengebouw ligt in het hart van het dorp, tegenover de piste en de skiliften Chavannes Express en Télécabine des Chavannes (gebied Chavannes/Ranfoilly). Daarnaast zijn er op slechts een steenworp afstand van de appartementen Eden Roc o.a. diverse winkels, restaurants en een skibushalte gelegen. Aan beide zijden van Les Gets vind je een skigebied. Het kleine skigebied op de Mont Chéry heeft voornamelijk rode en zwarte pistes en het grotere skigebied Chavannes/Ranfoilly beschikt vooral over blauwe en rode afdalingen. Vanuit het Chavannes/Ranfoilly gebied kun je naar Morzine skiën, van waaruit je de rest van Les Portes du Soleil kunt bereiken. Les Gets is een dorp met veel voorzieningen. Er zijn een aantal supermarkten, diverse winkels en er is een groot aanbod aan restaurants en cafés. Er kan daarnaast o.a. geschaatst, gerodeld, gewandeld en gelanglauft worden in Les Gets en omstreken. De sfeervolle appartementen van résidence Eden Roc hebben een verzorgde inrichting en zijn elk voorzien van gratis Wi-Fi en een balkon. Voor het opbergen van de ski's en skischoenen is er een gemeenschappelijke skiberging.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Les Portes du Grand Massif Type B - 8-10 personen
Les Portes du Grand Massif (voorheen: Le Refuge du Golf) is geopend sinds december 2010 en bestaat uit een aantal vrijstaande en twee-onder-1-kap chalets en meerdere chaletgebouwen met daarin zeer comfortabele en modern ingerichte chalet-appartementen. Het geheel ligt boven de chaletwijk Hameau de Flaine. In deze wijk vind je een kleine supermarkt, skiverhuur en een restaurant. In het receptiegebouw zijn een bar en restaurant (met 's morgens broodjes-service en 's avonds meeneem maaltijden). Daarnaast zijn er een verwarmd zwembad, fitnesszaal, sauna, hammam en jacuzzi waarvan je gratis gebruik kunt maken. Om te gaan skiën of snowboarden kun je ervoor kiezen een (vrij vlak) skipad te nemen dat direct naar de blauwe "Opale" piste leidt, of je neemt de gratis skibus naar de piste (ca. 3 minuten) die de hele dag om de 10 à 15 minuten rijdt. De skibushalte vind je vlakbij de receptie en het pad naar de piste begint daar ook. Het centrum van Flaine is op zo'n 2 kilometer afstand gelegen. In dit centrum vind je de skiliften en de pistes van het uitgebreide skigebied. Alle accommodaties hebben een flat-screen televisie en gratis Wi-Fi (max. 3 apparaten). De auto moet (tegen betaling) worden geparkeerd in de ondergrondse parkeergarage (max. hoogte 2.20 meter) van de appartementen.
Vanaf € 326,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence L'Hevana superieur - 4-6 personen
Résidence L'Hevana is een gloednieuwe résidence (opening december 2019) gebouwd in Savoyaardse stijl. Het bestaat uit 95 appartementen verdeeld over verschillende gebouwen. De appartementen zijn gunstig gelegen middenin het centrum van Méribel, dat een ruim aanbod aan winkels, restaurants en barretjes heeft. Het Chaudanne pistegebied ligt op ca. 500 meter loopafstand. Vanaf hier brengen verschillende skiliften je direct een eind het skigebied in, richting Courchevel of Les Menuires. De skibus stopt voor de deur van résidence L'Hevana en ook rijdt er regelmatig een shuttlebusje vanaf de résidence naar de skiliften. De résidence heeft een binnenzwembad en buiten-jacuzzi, maar ook een wellnessruimte met sauna, hammam en massage- en beautybehandelingen. Ook is er in L'Hevana een bar, skiverhuurwinkel, kinderspeelruimte en een parkeergarage (parkeerplaatsen niet vooraf te reserveren). Er is broodjesservice mogelijk via de receptie. De superieur appartementen bieden naast de standaard faciliteiten ook een privé-sauna en een open haard. Omdat de résidence momenteel nog in aanbouw is, zijn er nog geen foto's beschikbaar. De getoonde afbeeldingen en geven je alvast een impressie.
Vanaf € 588,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Le Hameau des Marmottes - 16 personen
Le Hameau des Marmottes is een mooi chalet park, ingeklemd tussen twee blauwe pistes in Preyerand - Les Menuires. Door deze ligging ben je 's morgens snel op pad en kom je aan het einde van de dag ook weer gemakkelijk terug! De stoeltjesliften van Tortellet en Le Bettex bevinden zich in de directe omgeving van de chalets en zijn skiënd bereikbaar over de gemakkelijke blauwe pistes. Het centrum van Les Menuires is gemakkelijk te bereiken m.b.v. de "Preyerand" personenlift (deze draait ook 's avonds). Verder rijdt de gratis skibus naar het centrum de hele dag door de wijk heen (1 halte onderin de wijk en 1 bovenaan). Het park bestaat uit 22 ruime, vrijstaande chalets en drie in chaletstijl gebouwde appartementsgebouwen met elk 12 luxe appartementen. Alle chalets zijn privé eigendom en verschillen daarom van inrichting. Bij voldoende sneeuw kun je terugskiën tot aan de chalets. Deze luxe chalets zijn stijlvol gebouwd met gebruik van veel hout, hebben allen een groot balkon en beschikken over een Wi-Fi aansluiting (gratis). Ze zijn zeer verzorgd en sfeervol ingericht. Qua grootte zijn alle chalets in dit park gelijk, alleen de indeling kan onderling verschillen. Vlakbij het chaletpark vind je een bakker, maar het is ook mogelijk om broodjes aan de deur te laten bezorgen, dat is makkelijk! Verder vind je op loopafstand een aantal restaurants, een kleine supermarkt en de skiverhuur. De skischool is in het centrum en hier vind je ook vele gezellige terrasjes in de ''ski-kom'' van Les Menuires. De auto kun je op één van de parkeerplaatsen van het park parkeren. Dit chalet ligt in het bovenste deel van het park en de blauwe "Bettex" piste loopt vrijwel direct langs het chalet. Skiën tot aan het chalet is hiermee vrijwel het gehele seizoen gegarandeerd. Om 's morgens weg te komen neem je de blauwe piste naar de Tortollet stoeltjeslift, deze lift eindigt in het centrum van Les Menuires. Ook kun je ervoor kiezen om de Rocher Noir stoeltjeslift te nemen, deze vind je naast de Tortollet. Deze brengt je op de Pointe de la Masse. Dit is het rustigste (en misschien wel mooiste) deel van het skigebied waar de zon zich 's morgens als eerste laat zien. Je vindt hier heerlijke blauwe en rode pistes!
Vanaf € 284,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Les Terrasses de Véret - 8-10 personen
Résidence Les Terrasses de Véret is een mooi, modern appartementencomplex in Flaine, een onderdeel van het grote Grand Massif skigebied (265 kilometer piste). Dit complex is gelegen in de autovrije wijk Flaine Forêt, het hoogst gelegen gedeelte van Flaine. De résidence is in een rustig deel gelegen vlakbij het centrum en naast de Grand Vans stoeltjeslift. Het is mogelijk om van en naar de lift te skiën. Met deze skilift zul je al snel op het hoogste punt van het Grand Massif skigebied komen, waarna je allerlei kanten op kunt skiën. Je vindt een barretje vlakbij het complex en op slechts 100 meter van Les Terrasses de Véret vind je een supermarkt. Op zo'n 50 meter vind je ook de skischool met kinderclub 'Piou Piou'. Dit is een kinderopvang waar kinderen ook hun eerste 'stapjes' op de ski kunnen maken. Het is mogelijk om met een gratis liftje naar het lager gelegen deel van Flaine te gaan. Hier is de rest van het centrum met o.a. restaurants en après-ski faciliteiten. Het complex heeft een overdekt zwembad en een sauna, parkeergelegenheden buiten (gratis) en in de parkeergarage (tegen betaling). Er is gratis internet aanwezig bij de receptie en het complex is voorzien van een lift.
Vanaf € 345,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Suzanne inclusief catering, sauna en jacuzzi, zondag t/m zondag - 8-11 personen
Het recent gebouwde chalet-appartement Suzanne (2016) ligt in de sfeervolle wintersportplaats Morzine, behorend tot het grote Les Portes du Soleil skigebied. Het is ongeveer 300 meter lopen naar de cabinelift Super Morzine, die je in de richting van Avoriaz brengt. Het centrum ligt ca. 500 meter van het appartement vandaan en heeft een uitgebreid aanbod aan restaurants en bars, (sport)winkels, supermarkten en skischolen. Op slechts 75 meter afstand van chalet-appartement Suzanne bevinden zich de skibushalte en een restaurant. Dit 11-persoons chalet-appartement heeft een eigen wellnessruimte met sauna en jacuzzi, waarin je na een dag op de ski's heerlijk kunt ontspannen. Verder is het appartement voorzien van een Wi-Fi internetverbinding, skiberging met skischoenendrogers en een terras met uitzicht op het dorp. Er is parkeergelegenheid direct bij het chalet. Chalet-appartement Suzanne wordt alleen verhuurd inclusief cateringservice. Dit houdt in dat de cateringstaf heerlijke maaltijden voor je bereidt en ervoor zorgt dat het appartement schoon en gezellig is. De cateringservice omvat o.a. 7x ontbijt en 6x drie-gangen diner (zie Extra te boeken voor volledige omschrijving). Hierdoor hoef je je dus nergens meer druk om te maken en kun je volop genieten van je wintersportvakantie en de pistes van Les Portes du Soleil! Het chalet bevindt zich boven het 'Espace Aquatique' met o.a. een binnenzwembad, sauna's, stoombaden en een restaurant/bar. Verder heb je in Morzine en omgeving de mogelijkheid om te schaatsen, rodelen, wandelen, langlaufen, paragliden, heli-skiën en sneeuwscooter rijden. De chalet-appartementen Suzanne en Grand Belvedere bevinden zich in hetzelfde chalet.
Vanaf € 7.505,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
