Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Eden Roc - 4 personen

Centraal gelegen in het authentieke dorp Les Gets bevindt zich résidence Eden Roc. Dit appartementengebouw ligt in het hart van het dorp, tegenover de piste en de skiliften Chavannes Express en Télécabine des Chavannes (gebied Chavannes/Ranfoilly). Daarnaast zijn er op slechts een steenworp afstand van de appartementen Eden Roc o.a. diverse winkels, restaurants en een skibushalte gelegen. Aan beide zijden van Les Gets vind je een skigebied. Het kleine skigebied op de Mont Chéry heeft voornamelijk rode en zwarte pistes en het grotere skigebied Chavannes/Ranfoilly beschikt vooral over blauwe en rode afdalingen. Vanuit het Chavannes/Ranfoilly gebied kun je naar Morzine skiën, van waaruit je de rest van Les Portes du Soleil kunt bereiken. Les Gets is een dorp met veel voorzieningen. Er zijn een aantal supermarkten, diverse winkels en er is een groot aanbod aan restaurants en cafés. Er kan daarnaast o.a. geschaatst, gerodeld, gewandeld en gelanglauft worden in Les Gets en omstreken. De sfeervolle appartementen van résidence Eden Roc hebben een verzorgde inrichting en zijn elk voorzien van gratis Wi-Fi en een balkon. Voor het opbergen van de ski's en skischoenen is er een gemeenschappelijke skiberging.

Vanaf € 473,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet de Bellecôte Type 2 - Étoile de Neige - 8 personen

Chalet de Bellecôte Type 2 - Étoile de Neige - 8 personen
Chalet.nl

Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Étoile de Neige is op het bovenste deel van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om zo'n beetje tot de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via het paadje langs een paar andere chalets kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.

Chalet du Berger - 12 personen

Chalet du Berger - 12 personen
Chalet.nl

Chalet du Berger is een sfeervol chalet, gelegen in het rustige dorpje Le Bettaix. Het chalet heeft een comfortabele en gezellige inrichting en is onder andere voorzien van een open haard, meerdere balkons en een privé-sauna. De (blauwe) piste en de stoeltjeslift zijn gelegen op circa 350 meter afstand van het chalet. In Le Bettaix vind je een sportwinkel, maar voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht in Saint Martin de Belleville of Les Menuires (beide op circa 5 minuten rijden gelegen). In het centrum van Les Menuires vind je tevens een skischool, kinderopvang en een aantal uitgaans- en après-ski gelegenheden. Het chalet beschikt over twee parkeerplaatsen. Aangrenzend aan Chalet du Berger vind je Chalet Mil'ans, een ideale combinatie voor een grote groep! De woningen zijn onder één dak gelegen, maar niet onderling met elkaar verbonden.

Chalet-appartement Résidence Val 2400 - 6 personen

Chalet-appartement Résidence Val 2400 - 6 personen
Chalet.nl

De luxe appartementen van Val 2400 bevinden zich in het hoger gelegen gedeelte van Val Thorens bij Les Balcons de Val Thorens en Altitude. De résidence beschikt over een receptie, skiberging met schoendrogers, sportwinkel en een vernieuwde wellnessruimte met sauna en hammam. De blauwe piste "Plein Sud" (waar ook de bekende Folie Douce aan ligt) loopt boven de appartementen langs, hierdoor is terugskiën tot de deur mogelijk (laatste stukje is off-piste). Om 's ochtends weg te komen, loop je ca. 75 meter langs de weg (naar beneden) en stap je zo de blauwe piste op. De supermarkt bevindt zich op 25 meter van de appartementen en broodjesservice is via de receptie mogelijk. De skiverhuur ligt direct naast de receptie, je gereserveerde materiaal haal je daar dus snel op! De afstand naar het centrum van Val Thorens bedraagt ca. 300 meter. De skibus van en naar het centrum stopt voor de deur. Résidence Val 2400 beschikt over een eigen parkeergarage, plaatsen hiervoor zijn op aanvraag beschikbaar en kosten ? 75,00 per week (ter plaatse te voldoen). De hoogte van deze garage is 2.10 meter. Openbare parkeergarage P0 van Val Tho Parc is op zo'n 150 meter afstand gelegen (vooraf reserveren via www.valthoparc.com).

Chalet Châtel CAN01 - 18-21 personen

Chalet Châtel CAN01 - 18-21 personen
Chalet.nl

Prachtig, nieuw, luxe en groot chalet op een ideale locatie in Châtel; tegenover de "Linga Telecabine" die je direct in het Portes du Soleil skigebied brengt. Het chalet heeft een eigen wellnessruimte met sauna, whirlpool en massagedouche. Het levendige dorpscentrum van Châtel, met vele faciliteiten zoals cafés, restaurants, ijsbanen en een wellnesscentrum, vind je op ongeveer één kilometer. Hier rijdt een gratis skibus naartoe. Naast de "Linga Telecabine" is een skishop en een skischool te vinden.

Chalet-appartement Des Neiges met sauna - 10 personen

Chalet-appartement Des Neiges met sauna - 10 personen
Chalet.nl

Chalet des Neiges zijn comfortabele, netjes ingerichte chalet-appartementen geschikt voor 2 tot 14 personen. De chalet-appartementen zijn verdeeld over vijf grote vrijstaande chalets en zijn centraal gelegen in het sfeervolle chaletdorp Oz-en-Oisans; direct naast de skischool (met kinderopvang!) en langs de blauwe piste. Vanaf de voordeur ski je zo naar de twee gondels toe die vanuit Oz-en-Oisans vertrekken. Met beide gondels kom je direct middenin het gevarieerde skigebied van Alpe d'Huez uit. Chalet des Neiges ligt in het autovrije centrum van Oz-en-Oisans en is dan ook niet per auto te bereiken. Je vindt de (sport)winkels, supermarkt, bakker, enkele restaurants en bars met terrasjes in de directe omgeving (max. 150 meter). Broodjesservice is mogelijk via de receptie en er is gratis Wi-Fi bij de receptie. De appartementen vanaf 8 personen hebben een open haard. In het hoofdgebouw zijn een sauna, zwembad en fitnessruimte aanwezig, van deze faciliteiten kun je gratis gebruik maken! Let op; in de week van 14/03/2020 is de inbegrepen skipas alleen de eerste twee dagen geldig in het hele skigebied. De andere vier dagen is deze alleen geldig in het gebied van Vaujany en Oz-en-Oisans (ca. 53 kilometer piste).