Appartement Etoiles des Neiges appartement 7 - 6 personen
De appartementen Etoiles des Neiges hebben een centrale ligging in het authentieke bergdorp Valloire, tegenover de kerk. In de directe omgeving van het appartementengebouw vind je diverse restaurants, bars, sportwinkels en een supermarkt. Vanaf de appartementen Etoiles des Neiges is het slechts 200 meter lopen naar de cabinelift Crêt de la Brive. Met deze cabinelift heb je toegang tot het skigebied Galibier-Thabor, dat ongeveer 150 km piste telt. Bij deze lift eindigen een rode en blauwe piste en bevindt zich de skischool. Appartementengebouw Etoiles des Neiges bestaat uit diverse luxe en sfeervol ingerichte appartementen, geschikt voor 6 tot 9 personen. De appartementen zijn allemaal voorzien van een Wi-Fi internetverbinding, wasmachine en droger en een balkon. Er is een gezamenlijke skiberging met skischoenendrogers en een lift aanwezig in het gebouw. Er is parkeergelegenheid bij het gebouw.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet de Bellecôte Barbe de Bouc met sauna - 16 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Barbe de Bouc (chalet nummer 14 op de plattegrond) is een écht ski-in en ski-out chalet! 's Morgens neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken. Vanaf het ruime balkon heb je een prachtig zicht op het dorpje, de pistes én de bergen met toppen tot ruime 3500 meter.
Vanaf € 392,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Cap Neige - 4-6 personen
In het populaire wintersportoord Tignes is in december 2016 de nieuwe résidence Cap Neige geopend. Deze résidence met wellness bevindt zich in de wijk Tignes Le Lac, op ongeveer 300 meter loopafstand van de piste en het vertrekpunt van de skiliften. Deze skiliften geven je toegang tot de pistes van het moderne en sneeuwzekere skigebied Espace Killy, dat mogelijkheden biedt voor wintersporters van alle niveaus! Voorzieningen als (sport)winkels, de skischool, restaurants, après-ski bars en de skibushalte bevinden zich binnen een straal van 300 meter. De résidence bestaat uit 12 sfeervolle appartementen, geschikt voor 4 tot 16 personen. De appartementen bieden alle comfort en ruimte en het merendeel is voorzien van één of meerdere balkons. In de eigen wellnessruimte van résidence Cap Neige kun je na het skiën heerlijk ontspannen in het zwembad, de sauna en de hammam. Deze wellnessruimte is dagelijks (m.u.v. zaterdag) geopend van 16.00 tot 20.00 uur. Verder is er o.a. een bagageruimte, wasruimte, skiberging met individuele skikluisjes met skischoenendrogers en broodjesservice. In alle appartementen is Wi-Fi aanwezig. Dit appartement beschikt over één gratis parkeerplaats in een openbare parkeergarage in het dorp. Extra parkeerplaatsen kun je zelf vooraf reserveren via https://en.tignes.net/holidays/booking/online-car-parks (dichtstbijzijnde parkeergarage op ca. 500 meter: Lac 3).
Vanaf € 526,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet De Vallandry Le Chamois - 4-6 personen
Het Chaletpark 'Les Chalets de Vallandry' bestaat uit mooie vrijstaande, met veel hout gebouwde, chalets en ligt vlakbij het dorpscentrum van het vriendelijke Vallandry. De skipistes en de skiliften liggen op ca. 100 tot 300 meter van het park verwijderd. Vanuit de chalets heb je een mooi uitzicht over de vallei en de omringende bergwereld met toppen tot 3500 meter hoogte. Het centrum van Vallandry, met alle benodigde faciliteiten zoals skischool, kinderopvang, winkels en restaurants, is gemakkelijk te bereiken en ligt op 100 tot 300 meter van de chalets. Er is voldoende parkeergelegenheid in de buurt van de chalets. Chalet Le Chamois is op de onderste rand van het chaletpark gelegen en heeft een schuin zicht op het skigebied van La Plagne en een prachtig vrij, kilometers ver, uitzicht over de Tarentaise vallei.
Vanaf € 384,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Hameau des Cimes - 10 personen
Hameau des Cimes is een chaletpark met een ideale ligging aan de voet van de piste in La Joue du Loup. Via deze piste ski je naar het dorpscentrum en de stoeltjesliften, die je het 100 km piste tellende skigebied Superdévoluy inbrengen. In dit relatief kleine skigebied vind je een gevarieerd pisteaanbod, wat het gebied geschikt maakt voor wintersporters van alle niveaus! De afstand tot het centrum van La Joue du Loup is ongeveer 500 meter. Je vindt hier o.a. de skischool, een supermarkt en een aantal winkels, restaurants en bars. Het chaletpark Hameau des Cimes bestaat uit 17 houten chalets, geschikt voor groepen van maximaal 10 personen. Vanuit de chalets heb je een schitterend uitzicht op het Massif du Dévoluy. De chalets zijn verzorgd ingericht en hebben allemaal een terras en een eigen parkeergarage met plaats voor twee auto's. Op ca. 100 meter afstand van de chalets zijn meer parkeerplaatsen te vinden.
Vanaf € 272,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de Pierre - 15 personen
Chalet de Pierre is een mooi en ruim chalet, midden in het centrum van het knusse Le Bettaix. Het chalet bevindt zich op slechts 200 meter afstand van de piste en de stoeltjeslift Le Bettaix, die boven Les Menuires uitkomt. Vanuit Les Menuires kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. Naast het chalet vind je een kleine supermarkt met bakker en een sportwinkel met skiverhuur. Met de auto is het centrum van Les Menuires in ongeveer 5-10 minuten bereikbaar. In Les Menuires zijn vele voorzieningen te vinden, waaronder een skischool, een groot sportcentrum met zwembad, een schaatsbaan, restaurants, winkels en diverse uitgaansgelegenheden. Chalet de Pierre is sfeervol en comfortabel ingericht; het is voorzien van twee woonruimtes en alle slaapkamers hebben een badkamer en-suite! Verder beschikt het chalet over voorzieningen als een houtkachel, Wi-Fi en een skiberging met skischoenendroger. Ter plaatse is het mogelijk om broodjesservice te bestellen. Er is gratis parkeergelegenheid in de directe omgeving van het chalet.
Vanaf € 421,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |