Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Fontaines Blanches classic - 2-5 personen

Résidence Fontaines Blanches bestaat uit comfortabele, netjes ingerichte appartementen voor 2 tot 6 personen, allen voorzien van een balkon op het zuiden. De appartementen hebben een gunstige ligging in het sneeuwzekere wintersportdorp Avoriaz, met directe toegang tot de skipiste. Via de piste bereik je gemakkelijk de diverse skiliften in het dorp, waarmee je verder het skigebied Les Portes du Soleil in gaat. Hier geniet je van maar liefst 650 pistekilometers! Fontaines Blanches ligt op korte loopafstand van het centrum, waar je diverse ski shops, supermarkten en (kinder)skischolen vindt. Daarnaast is er een uitgebreid aanbod aan restaurants en barretjes met zonneterrassen te vinden, waar je de dag heerlijk kunt afsluiten met een lekker drankje! Andere faciliteiten die zich in het dorp bevinden zijn o.a. een bowlingbaan, schaatsbaan, diverse wellnesscentra en het subtropisch zwemparadijs 'Aquariaz'. Avoriaz is een autovrij dorp en daarom dien je je auto te parkeren op de openbare parkeerplaats of in een parkeergarage bij de ingang van het dorp. Vanaf daar wordt je bagage, tegen betaling, per sneeuwscooter of arrenslee naar de résidence gebracht.

Vanaf € 422,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet de Bellecôte Marie-Galante - 14-16 personen

Chalet de Bellecôte Marie-Galante - 14-16 personen
Chalet.nl

Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Dit chalet is ruim opgezet en heeft een heel eigen stijl. Daarnaast is er een eigen wellnessruimte met o.a. sauna en jacuzzi! Marie-Galante is op de bovenste rand van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om tot de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via het paadje langs een paar andere chalets kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.

Chalet-appartement Les Oursons - 4 personen

Chalet-appartement Les Oursons - 4 personen
Chalet.nl

Chalet Les Oursons heeft een gunstige ligging in het gezellige skidorp Les Gets. Zowel het centrum als de cabinelift naar het skigebied op de Mont Chéry vind je op slechts 200 meter loopafstand. Er rijdt een gratis treintje tussen de Mont Chéry cabinelift en de Chavannes skiliften, die aan de andere kant van het centrum liggen (ca. 450 meter). Met deze skiliften heb je toegang tot het Chavannes/Ranfoilly gebied dat aangesloten is op de pistes van Morzine. Bij de Chavannes skiliften bevindt zich de ESF skischool. Les Gets is een familievriendelijk dorp met een levendig centrum, waar vele restaurantjes, (après-ski) bars, supermarkten, sportwinkels en boetiekjes te vinden zijn. Voor de allerkleinsten is er een kinderopvang en jong en oud kan zich vermaken op de schaatsbaan of rodelbaan. Chalet Les Oursons is onderverdeeld in drie comfortabele appartementen, geschikt voor 4 tot 12 personen. Er is parkeergelegenheid buiten bij het chalet.

Vanaf € 1.090,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Aubepine - 4-6 personen

Chalet-appartement Aubepine - 4-6 personen
Chalet.nl

De chalet-appartementen Aubepine bevinden zich op 150 meter afstand van de piste en stoeltjeslift Morel in Méribel. Bovenaan deze stoeltjeslift kun je afdalen naar het centrale vertrekpunt van diverse skiliften, aan de rand van Méribel. Hier kun je verder het skigebied in, in de richting van Courchevel of Les Menuires/Val Thorens. Het centrum van Méribel heeft vele voorzieningen, waaronder een uitgebreid aanbod aan restaurants en bars, (sport)winkels en skischolen. Verder zijn er in het dorp o.a. kinderopvang en een sportcentrum met overdekt zwembad, schaatsbaan, bowling en wellnessfaciliteiten aanwezig. Je vindt het centrum op ca. 1 km afstand en de gratis skibus vertrekt ongeveer 80 meter van de chalet-appartementen vandaan. Binnen een straal van 300 meter van de chalet-appartementen Aubepine bevinden zich al enkele winkels en restaurants. Résidence Aubepine is onderverdeeld in 18 appartementen. De appartementen zijn verzorgd ingericht en beschikken elk over een balkon op het zuiden. Verder heeft de résidence een skiberging en er is Wi-Fi mogelijk in de appartementen (d.m.v. Wi-Fi box, opgeven bij boeking). Dit appartement heeft één parkeerplaats in de parkeergarage van de résidence (max. hoogte 2.20 meter).

Chalet Mil'ans - 14 personen

Chalet Mil'ans - 14 personen
Chalet.nl

Op slechts 350 meter van de piste ligt dit mooie, in 2011 gebouwde chalet. Het chalet is geschikt voor 14 personen en beschikt onder andere over 7 slaapkamers, een open haard, een balkon en een privé-sauna! Verder is er een skiberging aanwezig en is broodjesservice mogelijk (ter plaatse te regelen). Het chalet bevindt zich op slechts 350 meter afstand van de stoeltjeslift van Le Bettaix (via een vlakke weg). Na het skiën keer je gemakkelijk weer terug naar het dorp over de blauwe piste. Deze piste is ook voor beginners goed te doen. Voor de dagelijkse boodschappen kun je in Les Menuires of Saint Martin de Belleville (beide op ca. 5 minuten rijden) terecht. Ook vind je in het centrum van Les Menuires onder andere een aantal skischolen, kinderopvang, een bioscoop, een overdekt zwembad en natuurlijk allerlei restaurants en après-ski gelegenheden. Er zijn twee gratis parkeerplaatsen bij het chalet. In het dorp zijn nog meer gratis parkeermogelijkheden. Aangrenzend aan Chalet Mil'ans vind je Chalet du Berger, een ideale combinatie voor een grote groep! De woningen zijn onder één dak gelegen, maar niet onderling met elkaar verbonden.

Chalet-appartement Les Chalets de Wengen met slaaphoek of mezzanine - 4-6 personen

Chalet-appartement Les Chalets de Wengen met slaaphoek of mezzanine - 4-6 personen
Chalet.nl

Les Chalets de Wengen is een recent gebouwde, mooie résidence in het gezellige dorp Les Coches. De résidence bestaat uit 117 appartementen verdeeld over drie chaletgebouwen (met lift) en tien kleine chalets met ieder 3 à 5 appartementen. De résidence heeft een gunstige ligging, op 100 meter van de winkels en op ca. 200 meter van de skilift en de skischool. De résidence heeft diverse luxe faciliteiten zoals een overdekt verwarmd zwembad (10x5 meter, gratis), jacuzzi en sauna (tegen betaling). Gratis Wi-Fi bij de receptie (tijdens openingstijden). In de appartementen is Wi-Fi ook mogelijk (ca. ? 20,00 per week, alleen per creditcard ter plaatse te betalen). De residence beschikt over overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling).