Appartement Le Britania - 2-5 personen
De recentelijk gerenoveerde résidence Le Britania ligt in het gemoedelijke wintersportdorp La Tania. De résidence heeft een gunstige ligging, direct aan de skipiste! Via deze piste bereik je de cabinelift van La Tania, die je verder toegang geeft tot het skigebied Les Trois Vallées. Daarnaast vind je in de directe omgeving van de résidence o.a. een supermarkt, enkele restaurants en bars en de skischool. Het centrum van La Tania ligt op enkele minuten loopafstand. Le Britania bestaat uit 71 comfortabel ingerichte appartementen, allemaal voorzien van een balkon met prachtig uitzicht op het Vanoise gebergte. De appartementen beschikken over een Wi-Fi internetverbinding (high-speed internet mogelijk tegen betaling). Verder heeft de résidence o.a. een bagageruimte en skiberging. De auto kun je tegen betaling parkeren in de openbare parkeergarage, die ca. 30 meter van de résidence gelegen is. In het dorp zijn ook een aantal openbare parkeerplaatsen te vinden, waar je gratis de auto kunt parkeren (naar beschikbaarheid).
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet du Linga - 15 personen
Het vrijstaande chalet du Linga ligt in het wintersportdorp Châtel, ongeveer 500 meter verwijderd van de Télécabine du Linga. Vanuit het Linga/Pré-la-Joux gebied kun je twee kanten op in Les Portes du Soleil, namelijk richting Avoriaz/Morzine en richting Petit-Châtel/Zwitserland. Binnen een straal van 500 meter van het chalet vind je enkele restaurants/bars en verschillende sportwinkels. Op ca. 150 meter afstand van het chalet vertrekt ongeveer elk kwartier een skibus naar het centrum van Châtel. Hier vind je naast een uitgebreid aanbod aan restaurants/bars en winkels ook voorzieningen als een supermarkt, kinderopvang, skischolen en een overdekt zwembad met wellnessfaciliteiten. Een grote Intermarché supermarkt ligt iets buiten het dorp, op ongeveer 3 km afstand van chalet du Linga. Chalet du Linga is een ruim chalet dat plaats biedt voor groepen van maximaal 15 personen. Het chalet is o.a. voorzien van Wi-Fi en een skiberging met skischoenendrogers en alle slaapkamers hebben een eigen badkamer! Er is parkeergelegenheid voor ca. 10 auto's bij het chalet.
Vanaf € 399,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement CGH Le Cristal de l'Alpe - 4-6 personen
CGH résidence Le Cristal de l'Alpe (open sinds eind 2011) is een 4-sterren résidence, midden in het centrum van Alpe d'Huez. De (groene) piste ligt op ca. 150 meter van de résidence. Winkels, restaurants en skiverhuur zijn in de directe omgeving te vinden. Résidence Le Cristal de l'Alpe beschikt over een compleet wellnesscentrum met zwembad met apart kinderbad, jacuzzi's, sauna's, Turkse stoombaden en fitnessruimte (gratis te gebruiken). Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages, en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. Tevens is in alle appartementen Wi-Fi internet beschikbaar (één code per appartement) en er is een parkeergarage (tegen betaling, maximale hoogte 1.90 meter). Broodjesservice is via de receptie te regelen en elk appartement heeft zijn eigen skiberging met skischoenendroger.
Vanaf € 558,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Le Kilimandjaro - 6 personen
Résidence Le Kilimandjaro is in 2017 nieuw gebouwd in het skidorp Les Gets. De résidence ligt ongeveer 650 meter verwijderd van de dichtstbijzijnde pistes en de Chavannes skiliften. Deze skiliften zijn lopend bereikbaar, maar je kunt ook gebruik maken van de gratis skibus. De skibus vertrekt op ongeveer 200 meter loopafstand van de appartementen en brengt je via de stoeltjeslift Pérrières Express naar de Chavannes skiliften. Al deze skiliften geven je toegang tot de pistes van het Chavannes/Ranfoilly gebied met aansluiting op Morzine en de rest van Les Portes du Soleil. Vanaf de résidence is het ongeveer 400 meter lopen naar het sfeervolle dorpscentrum van Les Gets. Hier vind je een ruim aanbod aan winkels, restaurants en barretjes voor een gezellige après-ski, maar ook faciliteiten als skiverhuur, kinderopvang en een schaatsbaan zijn er te vinden. Bij het dalstation van de Chavannes skiliften bevinden zich twee skischolen. Le Kilimandjaro bestaat uit meerdere chalets, waarover de diverse appartementen verspreid liggen. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en één of meerdere balkons met uitzicht op het dorp en de pistes. Per appartement heb je één skikluisje en één parkeerplaats in de parkeergarage (max. hoogte 1.90 m) tot je beschikking. Ook buiten bij de résidence zijn parkeerplaatsen. De receptie is op zaterdag geopend tot 20.00 uur. Later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal er dan een toeslag van ? 60,00 per appartement in rekening worden gebracht.
Vanaf € 655,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Club MMV Le Coeur des Loges 70-78 m² - 6-8 personen
Vanuit Résidence Le Coeur des Loges in Les Menuires stap je 's morgens meteen op de ski's! Deze nieuwgebouwde résidence (2016) bevindt zich namelijk direct aan de blauwe piste. Via deze piste kun je naar de stoeltjesliften Tortellet of Le Bettex skiën, waarmee je verder toegang hebt tot het 600 km piste tellende skigebied Les Trois Vallées. Bij Résidence Le Coeur des Loges geniet je van een uitgebreid aanbod aan faciliteiten. Zo is er een verwarmd binnenzwembad aanwezig, waar je gratis gebruik van kunt maken, evenals een wellnessruimte (tegen betaling, alleen toegankelijk voor volwassenen, vooraf reserveren) met sauna, jacuzzi, hammam, massages en schoonheidsbehandelingen. In het restaurant met panoramaterras met uitzicht op de piste kun je terecht voor een heerlijke maaltijd (vooraf reserveren). Verder is er een receptie, broodjesservice, ontbijtservice, kinderclub (van maandag tot en met vrijdag van 09.00-12.00 uur en van 14.00-17.00 uur, gratis, vooraf te reserveren en naar beschikbaarheid), een speelruimte speciaal voor tieners en een parkeergarage (tegen betaling). In totaal zijn er 146 appartementen aanwezig, geschikt voor 4 tot 12 personen. Alle appartementen hebben een balkon, een skikluis en er is Wi-Fi beschikbaar in de gehele résidence (low speed inclusief in de appartementen, high speed tegen betaling). In de directe omgeving van de résidence vind je o.a. een kleine supermarkt en een wasserette. Het centrum van Les Menuires ligt op ongeveer 1 km afstand en is te bereiken via de Preyerand personenlift of met de skibus die vlakbij de résidence vertrekt. Les Menuires heeft een uitgebreid aanbod aan restaurants, bars en winkels. Bij dit type appartement is 1x toegang tot de wellness voor 3 personen inclusief!
Vanaf € 428,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Boedette - 2-4 personen
Résidence Boedette is gelegen in Les Menuires, in de wijk Reberty 1850. De résidence bestaat uit twee gebouwen met ieder 8 verdiepingen. Een lift is aanwezig. Résidence Boedette is gelegen aan de piste en op ca. 50 meter van de skilift 'Sunny Express'. De skibus vertrekt vlak voor de résidence. Deze brengt je eveneens naar het centrum van Les Menuires, gelegen op ca. 1 km. In Reberty 1850 vind je ook een aantal winkels, waaronder een supermarkt, restaurants, ESF skischool, een ijsbaan en een SkiSet winkel.
Vanaf € 353,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
