Appartement Le Roc Noir type 3, 62 m² - 4-6 personen
De recent gebouwde résidence Le Roc Noir (2015) heeft een gunstige ligging in het wintersportdorp La Rosière. Vanuit de résidence heb je namelijk direct toegang tot de skipiste en ook de verzamelplaats van de ESF skischool bevindt zich voor de deur! De stoeltjeslift Roches Noires Express ligt slechts 100 meter van de résidence vandaan. La Rosière behoort samen met het Italiaanse La Thuile tot het skigebied Espace San Bernardo, met ca. 160 km piste. Aan het einde van je skidag ski je gemakkelijk weer terug tot aan de voordeur! Op slechts 100 meter loopafstand van résidence Le Roc Noir bevindt zich het dorpscentrum met o.a. een supermarkt, diverse sportwinkels met skiverhuur en een aantal restaurants en bars. Résidence Le Roc Noir bestaat uit 34 comfortabele en sfeervol ingerichte appartementen, geschikt voor 2 tot 20 personen. Alle appartementen hebben een Wi-Fi internetverbinding en een groot deel beschikt over een balkon. In de résidence bevindt zich een grote wellnessruimte (400 m²) met een zwembad, kinderbad, sauna's en hammam, waar je gratis gebruik van kunt maken! Daarnaast zijn er een gemeenschappelijke wasruimte met wasmachine en droger, beveiligde bagageruimte, een lift en een skiberging met skilockers met skischoenendrogers aanwezig. Alle appartementen beschikken over één parkeerplaats in de parkeergarage, m.u.v. de studio's. De studio's beschikken over één parkeerplaats buiten.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Les Hauts de Comborcière - 2-4 personen
Les Hauts de Comborcière is een résidence in Savoyaardse stijl gebouwd in het zonnig gelegen La Toussuire. Het bestaat uit 115 appartementen, verdeeld over drie chalet-gebouwen (met lift). De appartementen zijn hoog gelegen in het dorp en de blauwe piste loopt langs de résidence. Ook kun je lopend verschillende skiliften bereiken. Het gezellige centrum van La Toussuire met verschillende winkels, restaurants, barretjes en schaatsbanen vind je op slechts 100 meter afstand van de appartementen. De résidence beschikt onder andere over een receptie met lounge en biljarttafel, een restaurant, een verwarmd binnenzwembad met bubbelbad, sauna en Hammam (1 sessie gratis). Broodjesservice en maaltijden zijn mogelijk bij te boeken. Er is een parkeergarage (max. 1.90m) onder de residence.
Vanaf € 335,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de Bellecôte Type 3, L'Écureuil - 10 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet L'Écureuil is in een hoger deel van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om tot vlakbij de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je langs 1 chalet en dan sta je al op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68" stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.
Vanaf € 421,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Pépé Martin - 8-10 personen
Chalet Pépé Martin is een mooi, natuurstenen chalet, gelegen aan het kerkplein in het oude centrum van het gezellige dorpje Saint Martin de Belleville. Het chalet heeft een rustieke inrichting en is onder andere voorzien van een open haard en drie zonnige balkons met een schitterend uitzicht over het dorpscentrum, het dal en de omliggende bergen. De ligging van het chalet is perfect: op slechts 100 meter afstand van de skilift en de piste en ook de dichtstbijzijnde winkels en restaurants vind je op circa 100 meter afstand. Saint Martin de Belleville beschikt verder over onder andere een skischool, een ijsbaan, een rodelbaan en een aantal après-ski bars. Naast Chalet Pépé Martin ligt Chalet Marie Gros (voor max. 9 personen). Tezamen bieden de chalets plaats voor maximaal 19 personen. In de nabijheid van het chalet is gratis parkeergelegenheid.
Vanaf € 244,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Adele - 4 personen
Chalet Adele is een recent gebouwde résidence (2013), gelegen bovenin het charmante wintersportdorp St. Martin de Belleville. Doordat de résidence zich direct aan de piste bevindt, zijn er ski-in-ski-out mogelijkheden. Via deze blauwe piste bereik je de cabinelift St Martin 1, waarmee je toegang hebt tot het enorme Les Trois Vallées skigebied. St. Martin de Belleville is van een traditioneel bergdorp uitgegroeid tot een modern skioord, waar je alle ingrediënten vindt voor een geslaagde wintersportvakantie! Het dorp kenmerkt zich als familievriendelijk en heeft een gezellige dorpskern met o.a. leuke terrassen, restaurants en bars, diverse winkels, een bakker, supermarkt, kinderweide en skischool. De loopafstand van chalet Adele naar het centrum is ongeveer 500 meter, maar je kunt het centrum ook via de piste bereiken. De appartementen zijn comfortabel ingericht en allemaal voorzien van een Wi-Fi internetverbinding en een balkon of terras. Doordat de résidence op een helling ligt, heb je een prachtig panoramisch uitzicht over de omliggende bergen en het dorp. De auto's kunnen geparkeerd worden in de parkeergarage van de résidence, waar je per appartement over twee parkeerplaatsen beschikt. Verder bevindt zich op de begane grond een gezamenlijke skiberging met skilockers met skischoenendrogers.
Vanaf € 367,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Balcons de Val Thorens - 10-12 personen
Mooie chaletappartementen ideaal gelegen in de nabijheid van de piste, met schitterend uitzicht op zowel het dorp als de vallei. In Val Thorens zijn vele uitgaansmogelijkheden en door de hoge ligging is het skigebied zeer sneeuwzeker tot begin mei. De gratis skibus naar het centrum van Val Thorens (centrum gelegen op ca. 400 meter) stopt direct voor het receptiegebouw. De supermarkt en een bar vind je binnen 50 meter van de résidence. Les Balcons de Val Thorens heeft twee eigen restaurants. Maaltijden kun je alvast van tevoren bij ons reserveren! Ter plaatse is het ook mogelijk om ontbijt te reserveren. Sinds eind 2010 heeft de résidence ook een zeer compleet wellness centrum met zwembad (50 m²), sauna, hammam, jacuzzi en fitnessruimte. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten! Verder is er in alle appartementen en bij de receptie gratis Wi-Fi en hebben alle appartementen een eigen skilocker. Les Balcons de Val Thorens beschikt over een eigen parkeergarage met een hoogte van 2.10 meter. Plaatsen hiervoor zijn op aanvraag beschikbaar en kosten ? 75,00 per week. Openbare parkeergarage P0 van Val Tho Parc is op zo'n 300 meter afstand gelegen (vooraf reserveren via www.valthoparc.com).
Vanaf € 441,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
