Appartement Les Balcons de Tougnettes vierde verdieping - 4-6 personen
Het appartementengebouw Les Balcons de Tougnettes is uitstekend gelegen, vrijwel direct aan de pistes in het hoger gelegen gedeelte van het gezellige dorpje Saint Martin de Belleville. De skischool en de skilift (met directe aansluiting op Les Menuires en Méribel) ligt op ca. 150 meter van de appartementen. Op ca. 300 meter, bereikbaar via het (gedeeltelijk) overdekte trappenhuis, is het centrum met o.a. diverse restaurants, bars en winkels. Er is een skiberging aanwezig.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement CGH Le Chalet Les Marmottons - 4-6 personen
CGH Le Chalet Les Marmottons is een luxe 4-sterren résidence bestaande uit 33 appartementen verdeeld over twee chaletgebouwen. De résidence is in traditionele stijl gebouwd en biedt een prachtig uitzicht over de Mont Pourri. Het centrum van La Rosiere is gelegen op ongeveer 300 meter, hier vind je onder andere diverse restaurants en bars, (sport)winkels en een supermarkt Op ca. 400 meter meter ligt onder andere de Roches Noires Express stoeltjeslift, die je direct een flink eind het skigebied in brengt. Bij deze stoeltjeslift zijn een skischool en kinderweide te vinden. De blauwe piste loopt tot ongeveer 400 meter vanaf de résidence. Gasten van Les Marmottons kunnen voor allerlei behandelingen zoals massages, en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen terecht in de Spa van Le Lodge Hemera (ca. 450 meter van Les Marmottons). Wanneer je een behandeling hebt geboekt kun je gratis gebruik maken van het zwembad. Tevens is in alle appartementen Wi-Fi internet beschikbaar (één code per appartement) en er is een parkeergarage (tegen betaling, maximale hoogte 1.80 meter). Broodjesservice is via de receptie te regelen en elk appartement heeft zijn eigen skiberging met skischoenendroger.
Vanaf € 394,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Le Haut met sauna - 18-22 personen
Chalet Le Haut is een charmant chalet in Champagny Le Haut, een klein, idyllisch gelegen bergdorpje in het prachtige natuurschoon van het Nationaal Park van de Vanoise. Dit ruime chalet heeft een comfortabele inrichting en is o.a. voorzien van een privé-sauna. Champagny en Vanoise, met een cabinelift naar het Paradiski/La Plagne skigebied, is gelegen op ongeveer 5 km afstand van het chalet. Ook kun je hier terecht voor diverse inkoop- en après-ski faciliteiten. De gratis skibus naar dit traditionele bergdorp vertrekt op ca. 150 meter afstand van het chalet. Verder is er op 200 meter afstand van het chalet een restaurant gelegen en op 350 meter afstand bevinden zich langlaufloipen, een kinderrodelbaan en een ijsklimwand. Het chalet beschikt over een privé-garage met plaats voor twee auto's. Ook voor het chalet is gratis parkeergelegenheid. Er is een internetverbinding (Wi-Fi) aanwezig. Ter plaatse is broodjesservice mogelijk.
Vanaf € 359,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Le Mont Chéry - 6 personen
Résidence Le Mont Chéry heeft een zeer gunstige ligging in Les Gets. Het appartementengebouw ligt namelijk direct tegenover de piste en de skiliften naar het Chavannes/Ranfoilly skigebied en bevindt zich daarnaast middenin het centrum van het dorp. In de directe omgeving van de résidence zijn dan ook o.a. diverse winkels, restaurants, barretjes en een supermarkt te vinden. Résidence Le Mont Chéry is onderverdeeld in diverse appartementen, waarvan wij dit 6-persoons appartement op de eerste verdieping aanbieden. Het appartement is o.a. voorzien van een Wi-Fi internetverbinding en een balkon. Er is een skiberging aanwezig en je hebt twee parkeerplaatsen in de parkeergarage van de résidence tot je beschikking. Les Gets biedt veel faciliteiten en activiteiten voor jong en oud. Er is bijvoorbeeld een Spa met o.a. een sauna, hammam en massagemogelijkheden en het dorp heeft een schaatsbaan. Daarnaast vinden er regelmatig evenementen plaats en worden er voor kinderen leuke activiteiten georganiseerd.
Vanaf € 664,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Les Flocons du Soleil - 6-8 personen
Les Flocons du Soleil bestaat uit 60 houten twee-onder-één-kap chalets, geschikt voor maximaal 7 of 8 personen. Les Flocons du Soleil is prachtig gelegen aan de rand van La Joue du Loup. Dit is een vriendelijk en klein skistation tussen Grenoble en Gap in de zuidelijke Alpen. Het centrum en de pistes van het sneeuwzekere skidomein Devoluy (ca. 100 km pistes) bevinden zich op ca. 300 meter afstand. Ook loopt de langlaufloipe onder het chaletpark langs, op ongeveer 50 meter afstand. Les Flocons du Soleil beschikt verder over een receptie met gratis internetverbinding (Wi-Fi), skiberging, bagagedepot, verwarmd binnenzwembad en een sauna. Ook is er de mogelijkheid (tegen betaling) om gebruik te maken van de gezamenlijke wasmachine en droger. Parkeren kan aan de rand van het chaletpark. In- en uitladen op wisseldagen bij het chalet is toegestaan.
Vanaf € 241,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de Bellecôte Type 2, Polman Mansion met sauna - 8 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Polman Mansion is op de bovenste rand van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om tot de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via een paadje langs een paar andere chalets en kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de eventuele drukte bij de lift in het centrum ontwijken.
Vanaf € 757,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |