Appartement Les Balcons Etoiles Appartement B20 - 6-8 personen
In februari 2018 heeft Résidence Les Balcons Etoiles haar deuren geopend in het charmante wintersportdorp Champagny en Vanoise. Deze nieuwgebouwde résidence ligt op een zeer gunstige locatie in het dorp, direct bij de piste, cabinelift en de skischool. De cabinelift brengt je in ongeveer 8 minuten naar de pistes van het La Plagne skigebied. Het centrum van Champagny en Vanoise ligt slechts 100 meter van de résidence vandaan. Je vindt hier o.a. een supermarkt, diverse (sport)winkels, restaurants en bars. Les Balcons Etoiles beschikt over 18 comfortabele appartementen voor 4 tot 10 personen, verdeeld over twee chaletgebouwen. De appartementen zijn allemaal voorzien van o.a. een Wi-Fi internetverbinding en een balkon op het zuidwesten. Voor gezamenlijk gebruik zijn er in de résidence een skiberging met skischoenendrogers en een wasruimte aanwezig. Parkeren kan op gratis openbare parkeerplaatsen, gelegen op slechts 20 meter afstand van de résidence.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Gremelle chalet - 14-16 personen
Chalet-appartement Gremelle is gelegen net boven het centrum van Saint Martin de Belleville. Gremelle is verdeeld in twee appartementen en is ook te huren als geheel chalet. Op ongeveer 1 km afstand kan je de cabinelift Saint Martin 1 nemen naar het grote Les Trois Vallées skigebied. Bovenaan de cabinelift kan je twee kanten op, richting Les Menuires of Méribel. De skibus stopt op ca. 60 meter afstand van Gremelle. Het centrum van Saint Martin de Belleville is op ca. 300 meter afstand en is voorzien van alle benodigde faciliteiten zoals een supermarkt, bakker, restaurants, cafés en diverse winkels. Het chalet beschikt over gratis Wi-Fi internetverbinding en een skiberging. Er bevinden zich gratis parkeerplaatsen in het dorp.
Vanaf € 264,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Orelle 3 Vallées - 2-4 personen
In het kleine, rustige bergdorpje Orelle, gelegen in het hart van de Maurienne vallei, vind je résidence Orelle 3 Vallées. Deze résidence bestaat uit acht gebouwen met in totaal 111 verzorgde appartementen, die allemaal voorzien zijn van een balkon of terras. De appartementen vormen een prima uitgangspunt voor wie wil verblijven in een rustige omgeving, maar dichtbij een groot skigebied. Vanuit Orelle brengt de cabinelift '3 Vallées Express', die op ca. 800 meter van de résidence gelegen is, je in ca. 15 minuten naar Plan Bouchet (2350 m), waar je vervolgens de stoeltjeslift naar de Col de Rosaël kunt nemen. Hier kun je via blauwe en rode pistes afdalen naar Val Thorens. Bij Val Thorens vind je al ca. 140 km piste, maar ook heb je vanuit deze bekende wintersportplaats een goede aansluiting op de rest van het immense Les Trois Vallées skigebied. Er rijdt een gratis shuttlebus van de résidence naar de cabinelift. In het centrum van Orelle vind je de skischool en skiverhuur en ook is er kinderopvang in het dorp. In de résidence is er een wellnesscentrum met o.a. een verwarmd zwembad, jacuzzi, sauna, hammam en fitness, waar je gratis gebruik van kunt maken. Tegen betaling zijn er massages en schoonheidsbehandelingen mogelijk. Verder heeft de résidence o.a. een restaurant en bar, kleine supermarkt, wasserette, kinderspeelkamer en een skiberging. Er is gratis Wi-Fi in de appartementen en bij de receptie. Er is gratis parkeergelegenheid buiten bij de résidence (naar beschikbaarheid). Je kunt de auto ook tegen betaling in de overdekte parkeergarage parkeren (vooraf te reserveren).
Vanaf € 316,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Le Hameau des Marmottes 3-kamer + cabine - 6 personen
Le Hameau des Marmottes is een mooi chalet park, ingeklemd tussen twee blauwe pistes in Preyerand - Les Menuires. De stoeltjesliften van Tortellet en Le Bettex bevinden zich in de directe omgeving van de chalets en zijn skiënd bereikbaar over de blauwe piste. Het centrum van Les Menuires is gemakkelijk te bereiken m.b.v. de "Preyerand" personenlift (deze draait ook 's avonds). Verder rijdt de gratis skibus naar het centrum de hele dag door de wijk heen (1 halte onderin de wijk en 1 bovenaan). Het park bestaat uit 22 chalets en drie in chaletstijl gebouwde appartementgebouwen met elk ca. 12 luxe appartementen. Alle verblijven zijn gebouwd in de stijl van de Savoie, waarbij veel gebruik is gemaakt van hout. De appartementen hebben een sfeervolle, luxe inrichting en beschikken over een Wi-Fi aansluiting (gratis). Bij voldoende sneeuw is terugskiën tot aan het appartement mogelijk. In ieder appartementengebouw bevindt zich een skiberging.
Vanaf € 468,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Chalets et Balcons de la Vanoise - 8-10 personen
Résidence Les Chalets et Balcons de la Vanoise ligt in het familievriendelijke wintersportdorp La Norma. De résidence bestaat uit netjes ingerichte appartementen voor 4 tot 10 personen, verdeeld over vijf gebouwen. Er is een gratis parkeergarage en parkeergelegenheid buiten bij de résidence (naar beschikbaarheid). De receptie bevindt zich in het gebouw Chalets de la Vanoise. Bij de receptie is er gratis Wi-Fi. De loopafstand vanaf de appartementen naar de piste en skiliften is ongeveer 250 meter. Hier vind je ook de skischool, kinderopvang en kinderclub. Het skigebied van La Norma bestaat uit 65 km piste en is uiterst geschikt voor beginners en families met kinderen. La Norma heeft een autovrij centrum met een gemoedelijke sfeer. Het centrum ligt slechts 150 meter van Résidence Les Chalets et Balcons de La Vanoise vandaan. Je vindt er een aantal restaurants, bars, winkels en een supermarkt. Verder heeft het dorp o.a. een schaatsbaan, bowling en bioscoop en er worden allerlei leuke activiteiten georganiseerd.
Vanaf € 207,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Terrasses du Corbier - 6-8 personen
Les Terrasses du Corbier is een recent gebouwde résidence met een perfecte ligging in Le Corbier. De résidence ligt direct aan de piste en vlakbij de stoeltjeslift die een prima aansluiting op het ruim 300 kilometer grote Les Sybelles skigebied. De eerste winkels liggen op loopafstand (ongeveer 200 meter), de restaurants, de skischool en kinderopvang zijn gelegen op ca 300 meter. Résidence Les Terrasses du Corbier heeft een lift en diverse luxe faciliteiten zoals een (verwarmd) binnen- en buitenbad, sauna (tegen betaling), fitness, wasserette, skiberging en gratis Wi-Fi bij de receptie (tijdens openingsuren). In de appartementen is Wi-Fi ook mogelijk tegen betaling. Er zijn overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling), maar er is ook gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid).
Vanaf € 219,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
