Appartement Les Chalets de Valoria - 2-5 personen
Les Chalets Valoria is een résidence met een perfecte ligging in Valloire. De résidence ligt direct aan de piste en vlakbij de cabinelift La Brive die een prima aansluiting biedt op het ruim 150 kilometer grote Galibier-Thabor skigebied. Het centrum van Valloire is gelegen op loopafstand (ongeveer 700 meter). Op ca. 600 meter ligt de skischool. Tevens is er een gratis shuttle-service tussen de chalets en het centrum. Alle appartementen van Résidence Les Chalets Valoria beschikken over een balkon met uitzicht op het centrum van Valloire. De residence beschikt over overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling), maar er is ook gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid). In een aantal appartementen is een Wi-Fi internetverbinding mogelijk (? 20,00 per week), dit moet bij reservering worden aangevraagd aangezien niet alle appartementen deze mogelijkheid bieden. Wel is er, tijdens openingstijden, gratis Wi-Fi bij de receptie.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Les Lumières de Neige - 6-8 personen
Panoramisch gelegen appartementen op slechts 100 meter van de eerste pistes. Naast een skiberging is er een wasserette (tegen betaling) en kan er overdekt worden geparkeerd (max. hoogte 1.90 meter, beperkt aantal plaatsen). In de nabije omgeving zijn er gratis onoverdekte parkeerplaatsen. Tevens is er (tegen betaling) Wi-Fi internetverbinding bij de receptie. De meeste appartementen hebben een balkon, sommige hebben een terras met uitzicht op de vallei of résidence. Het centrum van Valmeinier met diverse winkels is gemakkelijk te voet te bereiken.
Vanaf € 195,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet L'Orée des Pistes - 4-6 personen
In het hogere gedeelte van het vriendelijke Superdévoluy liggen de comfortabele appartementen en twee-onder-één-kap chalets van L'Oree des Pistes. Het geheel is eind 2006 gebouwd. Bij de bouw is gebruik gemaakt van veel hout, waardoor het een typisch Savoyaardse uitstraling heeft gekregen. De gemakkelijke groene piste loopt direct langs het parkje en deze leidt naar het centrum met de stoeltjesliften (ca. 200 meter). Het centrum van het moderne skistation Superdévoluy, met winkels, ijsbaan, bioscoop, restaurants en discotheek, bevindt zich op ongeveer 400 meter. In dit centrum vind je ook de skischool en de kinderopvang voor de allerkleinsten. In het receptiegebouw vind je de receptie, een salon met open haard, bar, een verwarmd binnen zwembad (gratis) en een sauna (tegen betaling). Tevens is er gratis Wi-Fi internetverbinding bij de receptie. Het park beschikt over gratis overdekte parkeergelegenheid.
Vanaf € 193,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement CGH Résidence Le Hameau de Pierre Blanche Zilver - 4-6 personen
CGH Résidence Le Hameau de Pierre Blanche is tegen het bos aan gelegen en bestaat uit zes chaletgebouwen met ieder zes à zeven appartementen. Bij de bouw van de résidence is gebruik gemaakt van traditionele materialen uit de streek, zoals hout en natuursteen. De Bellevue cabinelift is op loopafstand gelegen en de Prarion skilift ligt op 300 meter afstand. Gasten van de résidence mogen gebruik maken van diverse luxe faciliteiten zoals verwarmde ski lockers, Centre Spa & Beauté met overdekt verwarmd zwembad, fitnessruimte, jacuzzi's, sauna en Turks stoombad. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages, en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. Verder beschikken alle appartementen over Wi-Fi internetverbinding (één gratis code per appartement). Broodjesservice is mogelijk via de receptie.
Vanaf € 1.085,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement L'Orée des Pistes - 2-4 personen
Résidence L'Oree des Pistes is gelegen in het hogere gedeelte van het vriendelijke Superdévoluy. Het geheel bestaat uit appartementen en twee-onder-één-kap chalets. De appartementen en chalets zijn comfortabel ingericht en gebouwd in Savoyaarde stijl met gebruik van veel hout. De groene piste loopt direct langs de résidence en de eerste skiliften vind je op ca. 200 meter (gemakkelijk per ski bereikbaar). Het centrum van het moderne skistation Superdévoluy, met winkels, ijsbaan, bioscoop, restaurants en discotheek, bevindt zich op ongeveer 600 meter. In dit centrum vind je ook de skischool en de kinderopvang voor de allerkleinsten. In het hoofdgebouw vind je de receptie, een salon met open haard, bar, een verwarmd binnen zwembad (gratis) en een sauna (tegen betaling). Tevens is er gratis Wi-Fi internetverbinding bij de receptie. Het park beschikt over gratis overdekte parkeergelegenheid.
Vanaf € 198,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Residence Le C - 8 personen
Bij Résidence Le C verblijf je op een gunstige locatie in het dorp Courchevel 1650. Via een roltrap, die zich naast de résidence bevindt, kom je midden in het dorpscentrum uit. Hier vind je o.a. een bakker, supermarkt, sportwinkels, restaurants en bars. Als je de winkelstraat oversteekt kom je, weer via een roltrap, bij de piste en de Ariondaz cabinelift terecht. Bij deze skilift is ook de ESF skischool gevestigd. Na een actieve dag op de piste kun je bij terugkomst in de résidence heerlijk ontspannen in de Spa L'Eau Noire (ter plaatse reserveren). Deze spa beschikt over een jacuzzi en sauna en tegen betaling zijn er massagebehandelingen mogelijk. Voor een hapje en drankje kun je terecht bij restaurant & bar Le Bistrot C (ook voor ontbijt) en verder heeft résidence Le C een receptie, skiberging met skischoenendrogers en een parkeergarage (één parkeerplaats per appartement). Er zijn in totaal 11 appartementen, geschikt voor 4 tot 10 personen. Alle appartementen zijn comfortabel en smaakvol ingericht en hebben o.a. een Wi-Fi internetverbinding en één of meerdere balkons. Net buiten het dorp, op ongeveer 1 km afstand van de résidence, kun je een bezoek brengen aan het Aquamotion Courchevel. Hier vind je o.a. zwembaden met waterglijbanen, een uitgebreid wellnesscentrum en diverse sportfaciliteiten. De receptie van résidence Le C is op zaterdag geopend tot 20.00 uur. Later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal er dan een toeslag van ? 60,00 per appartement in rekening worden gebracht.
Vanaf € 553,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
