Appartement Les Chalets de Valoria - 4-7 personen
Les Chalets Valoria is een résidence met een perfecte ligging in Valloire. De résidence ligt direct aan de piste en vlakbij de cabinelift La Brive die een prima aansluiting biedt op het ruim 150 kilometer grote Galibier-Thabor skigebied. Het centrum van Valloire is gelegen op loopafstand (ongeveer 700 meter). Op ca. 600 meter ligt de skischool. Tevens is er een gratis shuttle-service tussen de chalets en het centrum. Alle appartementen van Résidence Les Chalets Valoria beschikken over een balkon met uitzicht op het centrum van Valloire. De residence beschikt over overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling), maar er is ook gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid). In een aantal appartementen is een Wi-Fi internetverbinding mogelijk (? 20,00 per week), dit moet bij reservering worden aangevraagd aangezien niet alle appartementen deze mogelijkheid bieden. Wel is er, tijdens openingstijden, gratis Wi-Fi bij de receptie.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Les Chalets du Thorens - 3-5 personen
Wat een bijzondere locatie is dit! Midden op de piste, even boven het bruisende dorp Val Thorens vind je Les Chalets du Thorens. Deze appartementen zijn alleen via de piste bereikbaar, via een wandelpad van 750 meter of met behulp van de sneeuwscooter (via de receptie te regelen) zodat je 's avonds toch het dorp in kunt. Verder is de bekende après-ski bar "360" bij de résidence. Hier gaat elke middag het dak eraf tijdens de après-ski! Ook draaien er regelmatig bekende DJ's en worden er evenementen georganiseerd. Vanuit de appartementen Les Chalets du Thorens stap je 's ochtends dus direct de piste op! Via de piste bereik je de stoeltjeslift Modaine (100 meter), die je richting de Glacier de Thorens brengt. Je kunt ook afdalen naar het dorp (ca. 750 meter), waar meerdere skiliften je verder het skigebied van Les Trois Vallées in brengen. Les Chalets du Thorens beschikt over meerdere piste-restaurants met terrassen, waaronder een pizzeria, wokrestaurant en buffetrestaurant. Bij de restaurants kun je tegen een gereduceerd tarief lekker eten. Op aanvraag is het mogelijk om halfpension vanaf 4 personen te regelen of room service. Voor skischolen, skiverhuur, supermarkten, diverse winkels en meer uitgaansgelegenheden kun je terecht in het centrum van Val Thorens. Résidence Les Chalets du Thorens bestaat uit acht verzorgde appartementen, van 2 tot 12 personen. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en per appartement heb je een eigen skilocker met skischoenendroger tot je beschikking in de gezamenlijke skiberging. Er is een gemeenschappelijke ruimte met een sauna en fitnessapparaten aanwezig, waar je gratis gebruik van kunt maken. In het autovrije Val Thorens is het verplicht je auto te parkeren op één van de openbare parkeerplaatsen of in één van de openbare parkeergarages in het dorp (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, kan tot 1 week voor vertrek). Voor Les Chalets du Thorens is het aan te raden om op de P2 te parkeren. De résidence is te voet, per ski of per sneeuwscooter te bereiken (op aanvraag bij de receptie en mogelijk buiten de openingstijden van de pistes: gratis van 08.00 - 8.45 uur, om 17.45, om 18.30 en om 19.30 uur en daarna tegen betaling). Na 20.00 uur en de hele nacht door is het mogelijk om het centrum van Val Thorens of de residence per sneeuwscooter te bereiken voor ? 5,00 per persoon (minimaal 2 personen - iedere dag voor 18.00 uur bij de receptie te reserveren).
Vanaf € 461,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Lou Baitandys - 2-4 personen
Résidence Lou Baitandys heeft een centrale ligging in het dorp Les Gets. Deze résidence ligt namelijk tegenover de skipiste, skischool en de Chavannes skiliften, maar ook het centrum met alle benodigde voorzieningen ligt om de hoek! Op de begane grond van de résidence bevindt zich een bar/restaurant. De Chavannes skiliften brengen je naar het gelijknamige skigebied, dat aangesloten is op Morzine. Vanuit Morzine kun je vervolgens verder Les Portes du Soleil gaan ontdekken. Aan de andere kant van het centrum van Les Gets vind je nog een apart skigebied op de Mont Chéry. Tussen de Chavannes skiliften en de Mont Chéry cabinelift rijdt een gratis treintje. Les Gets is een sfeervol en familievriendelijk dorp. Het dorp heeft o.a. een kinderopvang, rodelbaan en schaatsbaan en er worden regelmatig activiteiten georganiseerd voor kinderen. Verder zijn er allerlei leuke winkeltjes, diverse restaurants en barretjes voor een gezellige après-ski. De appartementen Lou Baitandys zijn beide comfortabel ingericht en voorzien van een balkon met uitzicht op de piste. In de résidence vind je een skiberging en parkeergarage. Dit appartement heeft één parkeerplaats in de parkeergarage.
Vanaf € 1.195,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Chalets de la Ramoure - 4-6 personen
Résidence Les Chalets de la Ramoure heeft een gunstige ligging in Valfréjus. Er zijn in totaal 38 comfortabele appartementen, verdeeld over drie vrijstaande chalets. De chalets zijn in Savoyaardse stijl gebouwd. De appartementen liggen direct aan de piste en slechts 60 meter van de 'Charmasson' skilift (per ski). Het centrum van het gezellige dorpje, met winkels, restaurants en een skischool, ligt slechts 200 meter van de appartementen vandaan. De résidence beschikt over een verwarmde skiberging en een parkeergarage (op aanvraag en tegen betaling). Gasten van Les Chalets de la Ramoure kunnen gratis gebruik maken van verschillende faciliteiten van Résidence La Turra, zoals het verwarmde buitenzwembad, de sauna, fitness en de Wi-Fi internetverbinding bij de receptie (tijdens de openingstijden). Residence La Turra biedt ook broodjesservice en beschikt over een wasruimte (tegen betaling). Deze résidence bevindt zich ca. 100 meter van Les Chalets de la Ramoure vandaan.
Vanaf € 247,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Le Rond Point des Pistes - 2-4 personen
In het hoogste gedeelte van het bekende en sneeuwzekere Tignes, Val Claret, liggen de appartementen Le Rond Point des Pistes. De appartementen liggen direct aan de piste en de skiliften, de skischool en de winkels vind je binnen een afstand van ca. 50 meter. De dichtbij gelegen Funiculaire Grande Motte zorgt ervoor dat je binnen no time op de lange latten naar beneden zoeft. Tegenover de résidence zijn onoverdekte parkeerplaatsen, op zo'n 400 meter van de résidence zijn er overdekte parkeerplaatsen (beiden betaald parkeren).
Vanaf € 327,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Aconit - 4-6 personen
Résidence Aconit ligt in het hart van de levendige wijk Bruyères, in Les Menuires. De résidence ligt aan de voet van de pistes en de stoeltjeslift 'Arcosses'. De cabinelift 'Bruyères 1' vind je op slechts 100 meter afstand. Alle denkbare faciliteiten zijn in de directe omgeving van résidence Aconit te vinden; winkels, restaurants, bars, een schaatsbaan, een overdekt zwembad, een bioscoop en de skischool (met kinderopvang). Er is een parkeergarage (tegen betaling) en verder zijn er openbare parkeerplaatsen in de buurt van de accommodatie (gratis). De résidence beschikt over een skiberging en er is Wi-Fi aanwezig bij de receptie en in de appartementen.
Vanaf € 373,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
