Appartement Les Chalets de Valoria - 4-7 personen
Les Chalets Valoria is een résidence met een perfecte ligging in Valloire. De résidence ligt direct aan de piste en vlakbij de cabinelift La Brive die een prima aansluiting biedt op het ruim 150 kilometer grote Galibier-Thabor skigebied. Het centrum van Valloire is gelegen op loopafstand (ongeveer 700 meter). Op ca. 600 meter ligt de skischool. Tevens is er een gratis shuttle-service tussen de chalets en het centrum. Alle appartementen van Résidence Les Chalets Valoria beschikken over een balkon met uitzicht op het centrum van Valloire. De residence beschikt over overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling), maar er is ook gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid). In een aantal appartementen is een Wi-Fi internetverbinding mogelijk (? 20,00 per week), dit moet bij reservering worden aangevraagd aangezien niet alle appartementen deze mogelijkheid bieden. Wel is er, tijdens openingstijden, gratis Wi-Fi bij de receptie.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Résidence Le Buet - 2-4 personen
Perfect naast de pistes gelegen résidences met in totaal 54 appartementen op een rustige locatie in het familievriendelijk gedeelte Morillon les Esserts (1100 meter). Op minder dan 500 meter bevinden zich diverse winkeltjes, barretjes, de skiliften en de oefenpiste (skischool) met kindercrèche. Vanaf Les Esserts ben je snel in zowel het fabuleuze 'Grand Massif' skigebied als in het dorpje Morillon. Op zo'n 800 meter van Résidence Le Buet zijn openbare parkeerplaatsen (niet overdekt) waar je de auto gratis kunt parkeren.
Vanaf € 266,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Chalets du Thorens - 7-9 personen
Wat een bijzondere locatie is dit! Midden op de piste, even boven het bruisende dorp Val Thorens vind je Les Chalets du Thorens. Deze appartementen zijn alleen via de piste bereikbaar, via een wandelpad van 750 meter of met behulp van de sneeuwscooter (via de receptie te regelen) zodat je 's avonds toch het dorp in kunt. Verder is de bekende après-ski bar "360" bij de résidence. Hier gaat elke middag het dak eraf tijdens de après-ski! Ook draaien er regelmatig bekende DJ's en worden er evenementen georganiseerd. Vanuit de appartementen Les Chalets du Thorens stap je 's ochtends dus direct de piste op! Via de piste bereik je de stoeltjeslift Modaine (100 meter), die je richting de Glacier de Thorens brengt. Je kunt ook afdalen naar het dorp (ca. 750 meter), waar meerdere skiliften je verder het skigebied van Les Trois Vallées in brengen. Les Chalets du Thorens beschikt over meerdere piste-restaurants met terrassen, waaronder een pizzeria, wokrestaurant en buffetrestaurant. Bij de restaurants kun je tegen een gereduceerd tarief lekker eten. Op aanvraag is het mogelijk om halfpension vanaf 4 personen te regelen of room service. Voor skischolen, skiverhuur, supermarkten, diverse winkels en meer uitgaansgelegenheden kun je terecht in het centrum van Val Thorens. Résidence Les Chalets du Thorens bestaat uit acht verzorgde appartementen, van 2 tot 12 personen. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en per appartement heb je een eigen skilocker met skischoenendroger tot je beschikking in de gezamenlijke skiberging. Er is een gemeenschappelijke ruimte met een sauna en fitnessapparaten aanwezig, waar je gratis gebruik van kunt maken. In het autovrije Val Thorens is het verplicht je auto te parkeren op één van de openbare parkeerplaatsen of in één van de openbare parkeergarages in het dorp (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, kan tot 1 week voor vertrek). Voor Les Chalets du Thorens is het aan te raden om op de P2 te parkeren. De résidence is te voet, per ski of per sneeuwscooter te bereiken (op aanvraag bij de receptie en mogelijk buiten de openingstijden van de pistes: gratis van 08.00 - 8.45 uur, om 17.45, om 18.30 en om 19.30 uur en daarna tegen betaling). Na 20.00 uur en de hele nacht door is het mogelijk om het centrum van Val Thorens of de residence per sneeuwscooter te bereiken voor ? 5,00 per persoon (minimaal 2 personen - iedere dag voor 18.00 uur bij de receptie te reserveren).
Vanaf € 409,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Backgammon - 12-16 personen
Résidence Backgammon is rustig gelegen aan de rand van het bos van het authentieke dorpje Les Coches, onderdeel van het skigebied Paradiski-La Plagne. De appartementen hebben een gunstige ligging op slechts 50 meter van de piste en 100 meter van de skilift en skischool. Het centrum van Les Coches, met diverse winkels, restaurants en bars, een schaatsbaan, bevindt zich op ongeveer 500 meter afstand. Met de gratis voetgangerslift ''Télébuffette'' kan je eenvoudig het centrum van Les Coches bereiken. De résidence bestaat uit zes verdiepingen en er zijn twee liften in het gebouw aanwezig. De comfortabele appartementen zijn onlangs gerenoveerd wat voor een frisse uitstraling zorgt. Alle appartementen zij voorzien van een balkon en een ski locker met skischoendrogers in de gezamenlijke skiberging. De résidence beschikt over een wellnessruimte met sauna, hammam en een fitnessruimte (tegen betaling en vooraf reserveren bij de receptie). Er is gratis Wi-Fi bij de receptie en wellnessruimte (tijdens openingstijden). In de appartementen is Wi-Fi ook mogelijk (tegen betaling). Broodjesservice is via de receptie te regelen. Rondom de accommodatie bevinden zich gratis, openbare parkeerplaatsen.
Vanaf € 422,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Le Buet - 6-8 personen
Perfect naast de pistes gelegen résidences met in totaal 54 appartementen op een rustige locatie in het familievriendelijk gedeelte Morillon les Esserts (1100 meter). Op minder dan 500 meter bevinden zich diverse winkeltjes, barretjes, de skiliften en de oefenpiste (skischool) met kindercrèche. Vanaf Les Esserts ben je snel in zowel het fabuleuze 'Grand Massif' skigebied als in het dorpje Morillon. Op zo'n 800 meter van Résidence Le Buet zijn openbare parkeerplaatsen (niet overdekt) waar je de auto gratis kunt parkeren.
Vanaf € 271,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Mendi Alde studio - 2-4 personen
Mendi Alde is een in Savoyaardse stijl gebouwde résidence met 189 appartementen verdeeld over 5 gebouwen. De résidence beschikt over o.a. een Spa met sauna en Hammam, fitness, restaurant, een wasserette en een kids club. Via de receptie is het tevens mogelijk broodjesservice te regelen. Mendi Alde heeft een gunstige ligging in La CLusaz, de Bossonet skilift ligt op een kleine 200 meter. Ook verschillende pistes eindigen op nog geen 200 meter van de appartementen. La Clusaz heeft een langgerekt centrum, de eerste winkels zijn al te vinden op 300 meter, ca. 5 minuten lopen. Hier bevinden zich tevens diverse restaurants en bars. De appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en de meeste beschikken over een balkon of terras.
Vanaf € 600,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
