Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Les Chalets de Valoria - 4-7 personen

Les Chalets Valoria is een résidence met een perfecte ligging in Valloire. De résidence ligt direct aan de piste en vlakbij de cabinelift La Brive die een prima aansluiting biedt op het ruim 150 kilometer grote Galibier-Thabor skigebied. Het centrum van Valloire is gelegen op loopafstand (ongeveer 700 meter). Op ca. 600 meter ligt de skischool. Tevens is er een gratis shuttle-service tussen de chalets en het centrum. Alle appartementen van Résidence Les Chalets Valoria beschikken over een balkon met uitzicht op het centrum van Valloire. De residence beschikt over overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling), maar er is ook gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid). In een aantal appartementen is een Wi-Fi internetverbinding mogelijk (? 20,00 per week), dit moet bij reservering worden aangevraagd aangezien niet alle appartementen deze mogelijkheid bieden. Wel is er, tijdens openingstijden, gratis Wi-Fi bij de receptie.

Vanaf € 199,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Les Terrasses du Corbier met cabine - 4-6 personen

Appartement Les Terrasses du Corbier met cabine - 4-6 personen
Chalet.nl

Les Terrasses du Corbier is een recent gebouwde résidence met een perfecte ligging in Le Corbier. De résidence ligt direct aan de piste en vlakbij de stoeltjeslift die een prima aansluiting op het ruim 300 kilometer grote Les Sybelles skigebied. De eerste winkels liggen op loopafstand (ongeveer 200 meter), de restaurants, de skischool en kinderopvang zijn gelegen op ca 300 meter. Résidence Les Terrasses du Corbier heeft een lift en diverse luxe faciliteiten zoals een (verwarmd) binnen- en buitenbad, sauna (tegen betaling), fitness, wasserette, skiberging en gratis Wi-Fi bij de receptie (tijdens openingsuren). In de appartementen is Wi-Fi ook mogelijk tegen betaling. Er zijn overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling), maar er is ook gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid).

Chalet-appartement Les Balcons de La Vanoise plus - 3-5 personen

Chalet-appartement Les Balcons de La Vanoise plus - 3-5 personen
Chalet.nl

Résidence Les Balcons de La Vanoise heeft een ideale ligging in het dorpje Termignon-la-Vanoise, gelegen in de Haute Maurienne-vallei. Deze résidence bevindt zich namelijk aan de voet van de piste en direct bij de skiliften, waardoor je 's ochtends gelijk op je ski's kunt stappen. Tegenover de résidence bevindt zich tevens een kinderweide met oefenpistes en ook de skischool is op loopafstand gelegen. Termignon heeft een klein eigen skigebied met overwegend blauwe en rode pistes. Dit skigebied is aangesloten op dat van Val Cenis, waardoor je in totaal zo'n 125 km piste tot je beschikking hebt. Het dorpscentrum van Termignon ligt op ca. 200 meter van résidence Les Balcons de La Vanoise. Hier vind je o.a. diverse winkels, restaurants en bars. De résidence beschikt in totaal over 65 appartementen, die verspreid liggen over drie kleinschalige gebouwen in chalet-stijl. De appartementen Les Balcons de La Vanoise zijn netjes ingericht en elk voorzien van een balkon of terras. De 'plus' appartementen zijn in 2017 gerenoveerd. In de résidence vind je o.a. een gemeenschappelijke skiberging en bij de receptie is gratis Wi-Fi aanwezig. Buiten is er gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid) en ook kun je tegen betaling je auto parkeren in de overdekte parkeergarage (reserveren noodzakelijk, naar beschikbaarheid).

Chalet Les Flocons du Soleil - 6-8 personen

Chalet Les Flocons du Soleil - 6-8 personen
Chalet.nl

Les Flocons du Soleil bestaat uit 60 houten twee-onder-één-kap chalets, geschikt voor maximaal 7 of 8 personen. Les Flocons du Soleil is prachtig gelegen aan de rand van La Joue du Loup. Dit is een vriendelijk en klein skistation tussen Grenoble en Gap in de zuidelijke Alpen. Het centrum en de pistes van het sneeuwzekere skidomein Devoluy (ca. 100 km pistes) bevinden zich op ca. 300 meter afstand. Ook loopt de langlaufloipe onder het chaletpark langs, op ongeveer 50 meter afstand. Les Flocons du Soleil beschikt verder over een receptie met gratis internetverbinding (Wi-Fi), skiberging, bagagedepot, verwarmd binnenzwembad en een sauna. Ook is er de mogelijkheid (tegen betaling) om gebruik te maken van de gezamenlijke wasmachine en droger. Parkeren kan aan de rand van het chaletpark. In- en uitladen op wisseldagen bij het chalet is toegestaan.

Appartement Les Châteaux d'Abondance met sauna - 8 personen

Appartement Les Châteaux d'Abondance met sauna - 8 personen
Chalet.nl

In februari 2019 heeft Résidence Les Châteaux d'Abondance haar deuren geopend op een rustige locatie tussen de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance in. De résidence bestaat uit 20 luxe appartementen en 5 penthouses, geschikt voor 4 tot 8 personen. Deze liggen verspreid over 3 appartementengebouwen, die gebouwd zijn in chalet-stijl. Met de Panthiaz cabinelift, gelegen op ongeveer 7,5 km afstand in La Chapelle d'Abondance, heb je toegang tot de pistes van Châtel. Vanuit Châtel kun je vervolgens verschillende kanten op in het skigebied van Les Portes du Soleil, dat in totaal maar liefst 650 pistekilometers telt! Echter hebben de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance ook ieder een apart, kleinschalig skigebied, met voornamelijk blauwe en rode pistes. De cabinelift de L'Essert in Abondance vind je op ongeveer 2,2 km afstand en de stoeltjeslift Crêt Béni in La Chapelle d'Abondance op ongeveer 6,5 km afstand van de résidence. Zowel in Abondance als in La Chapelle d'Abondance kun je terecht voor voorzieningen als een skischool, supermarkt, sportwinkels en restaurants. De résidence heeft een receptie met lounge, gezamenlijke wasmachine en droger, skiberging met skischoenendrogers en alle appartementengebouwen zijn voorzien van een lift. Je kunt je auto gratis parkeren in de parkeergarage, hier bevindt zich tevens een algemeen oplaadpunt voor elektrische auto's (? 10,- per oplaadbeurt). Alle appartementen zijn luxe ingericht met een ruime woonkamer, meerdere smart-tv's, Wi-Fi en in de gehele woning is vloerverwarming aanwezig. Daarnaast hebben alle appartementen een balkon of terras. De gloednieuwe appartementen van Les Châteaux d'Abondance zijn in februari 2019 opgeleverd. Er zijn nog geen foto's beschikbaar, de getoonde foto's geven je een impressie. Vanaf winter 2019/2020 zal de résidence ook beschikken over een wellnessruimte, waar je o.a. een zwembad, sauna, jacuzzi en fitnessapparatuur vindt.

Vanaf € 1.750,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Les Balcons de Val Thorens - 8-10 personen

Chalet-appartement Les Balcons de Val Thorens - 8-10 personen
Chalet.nl

Mooie chaletappartementen ideaal gelegen in de nabijheid van de piste, met schitterend uitzicht op zowel het dorp als de vallei. In Val Thorens zijn vele uitgaansmogelijkheden en door de hoge ligging is het skigebied zeer sneeuwzeker tot begin mei. De gratis skibus naar het centrum van Val Thorens (centrum gelegen op ca. 400 meter) stopt direct voor het receptiegebouw. De supermarkt en een bar vind je binnen 50 meter van de résidence. Les Balcons de Val Thorens heeft twee eigen restaurants. Maaltijden kun je alvast van tevoren bij ons reserveren! Ter plaatse is het ook mogelijk om ontbijt te reserveren. Sinds eind 2010 heeft de résidence ook een zeer compleet wellness centrum met zwembad (50 m²), sauna, hammam, jacuzzi en fitnessruimte. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten! Verder is er in alle appartementen en bij de receptie gratis Wi-Fi en hebben alle appartementen een eigen skilocker. Les Balcons de Val Thorens beschikt over een eigen parkeergarage met een hoogte van 2.10 meter. Plaatsen hiervoor zijn op aanvraag beschikbaar en kosten ? 75,00 per week. Openbare parkeergarage P0 van Val Tho Parc is op zo'n 300 meter afstand gelegen (vooraf reserveren via www.valthoparc.com).