Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Les Chalets de Valoria - 4-7 personen

Les Chalets Valoria is een résidence met een perfecte ligging in Valloire. De résidence ligt direct aan de piste en vlakbij de cabinelift La Brive die een prima aansluiting biedt op het ruim 150 kilometer grote Galibier-Thabor skigebied. Het centrum van Valloire is gelegen op loopafstand (ongeveer 700 meter). Op ca. 600 meter ligt de skischool. Tevens is er een gratis shuttle-service tussen de chalets en het centrum. Alle appartementen van Résidence Les Chalets Valoria beschikken over een balkon met uitzicht op het centrum van Valloire. De residence beschikt over overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling), maar er is ook gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid). In een aantal appartementen is een Wi-Fi internetverbinding mogelijk (? 20,00 per week), dit moet bij reservering worden aangevraagd aangezien niet alle appartementen deze mogelijkheid bieden. Wel is er, tijdens openingstijden, gratis Wi-Fi bij de receptie.

Vanaf € 199,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Résidence Sun Valley - 6-8 personen

Appartement Résidence Sun Valley - 6-8 personen
Chalet.nl

Direct aan de pistes van Plagne Soleil ligt résidence Sun Valley. Deze ski-in-ski-out résidence herbergt 65 verzorgde appartementen, variërend in grootte voor 4 tot 14 personen. Via de blauwe Dou du Praz piste bereik je de stoeltjeslift Bergerie, die je het skigebied van La Plagne in brengt. Winkels, restaurants en de skischool (met kinderopvang) vind je op een afstand van ongeveer 100 meter. Résidence Sun Valley beschikt o.a. over een verwarmd binnenzwembad (9 x 6 meter), jacuzzi, hammam en sauna. Deze faciliteiten worden gedeeld met het naastgelegen hotel Vancouver en je kunt hier gratis gebruik van maken. Verder zijn er o.a. een skiberging, wasserette (tegen betaling), parkeergarage (max. hoogte 2.10 m) en een lounge met open haard en biljart aanwezig. Broodjesservice is te regelen via de receptie en er bevindt zich een bar/restaurant in het gebouw. Alle appartementen hebben een balkon of terras en gratis Wi-Fi.

Chalet-appartement Dame Blanche met cabine en open haard - 8 personen

Chalet-appartement Dame Blanche met cabine en open haard - 8 personen
Chalet.nl

Direct aan de gemakkelijke blauwe piste (Boyes), in de wijk Bruyeres in Les Menuires, ligt Résidence Dame Blanche. Deze kleinschalige résidence (slechts 13 appartementen) is open sinds eind 2008 en in traditionele chaletstijl gebouwd. Het geheel bestaat uit 4 verdiepingen (met lift). De appartementen zijn geschikt voor 4 tot 14 personen en het merendeel beschikt over een open haard (inclusief één gratis zak openhaardhout) en een aantal zelfs over een privé-sauna (zie indeling appartement). Verder is er een Wi-Fi-verbinding (gratis), een skiberging met schoendroger, een wasmachine en droger (tegen betaling) en is broodjesservice mogelijk (tegen betaling). Je auto parkeer je tegen betaling in de eigen parkeergarage (max. hoogte: 2.00 meter) of op de gratis openbare parkeerplaatsen naast het gebouw. Je kunt 's morgens naar beneden skiën vanwaar je de Pointe de la Masse of de Mont de la Chambre op gaat met een van de skiliften. Na het skiën keer je gemakkelijk weer terug naar de résidence over de blauwe piste. Deze piste is ook voor beginners goed te doen. Alle nodige faciliteiten zoals een bakker, supermarkt, slager, diverse restaurants en bars, de skischool, ski-verhuur, kinderopvang, de bioscoop en een zwembad (met kinderbad) vind je binnen een straal van ongeveer 200 meter van Chalet Dame Blanche.

Appartement Annapurna - 6 personen

Appartement Annapurna - 6 personen
Chalet.nl

Résidence Annapurna heeft een centrale ligging in het authentieke wintersportdorp Les Gets. Zowel de Mont Chéry cabinelift, piste en het centrum vind je binnen een straal van 200 meter! De Mont Chéry cabinelift brengt je het gelijknamige skigebied in, waar voornamelijk rode en zwarte pistes te vinden zijn. Aan de andere kant van het centrum (ca. 300 meter loopafstand) liggen de skischolen en de Chavannes skiliften. Met deze skiliften begeef je je in het Chavannes/Ranfoilly skigebied, dat aangesloten is op de pistes van Morzine. Aan luxe en comfort geen gebrek bij een verblijf in Résidence Annapurna! Deze résidence bestaat uit ruime, smaakvol ingerichte appartementen voor 6 tot 12 personen. In de mooie wellnessruimte is het heerlijk vertoeven na een dag in de sneeuw. Je vindt hier een verwarmd zwembad, jacuzzi, sauna en hammam, waar je allemaal gratis gebruik van kunt maken (van zondag t/m vrijdag). Voor een hapje en drankje kun je terecht in het tapasrestaurant met wijnbar en terras en ook is er een skishop in de résidence. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en één of meerdere balkons. Er is een gemeenschappelijke skiberging met skischoenendrogers aanwezig en de auto kun je parkeren in de parkeergarage onder de résidence (één parkeerplaats per appartement). Extra parkeerplaatsen zijn op aanvraag en tegen betaling. De receptie is op zaterdag geopend tot 20.00 uur. Later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal er dan een toeslag van ? 60,00 per appartement in rekening worden gebracht.

Chalet Les Flocons du Soleil - 5-7 personen

Chalet Les Flocons du Soleil - 5-7 personen
Chalet.nl

Les Flocons du Soleil bestaat uit 60 houten twee-onder-één-kap chalets, geschikt voor maximaal 7 of 8 personen. Les Flocons du Soleil is prachtig gelegen aan de rand van La Joue du Loup. Dit is een vriendelijk en klein skistation tussen Grenoble en Gap in de zuidelijke Alpen. Het centrum en de pistes van het sneeuwzekere skidomein Devoluy (ca. 100 km pistes) bevinden zich op ca. 300 meter afstand. Ook loopt de langlaufloipe onder het chaletpark langs, op ongeveer 50 meter afstand. Les Flocons du Soleil beschikt verder over een receptie met gratis internetverbinding (Wi-Fi), skiberging, bagagedepot, verwarmd binnenzwembad en een sauna. Ook is er de mogelijkheid (tegen betaling) om gebruik te maken van de gezamenlijke wasmachine en droger. Parkeren kan aan de rand van het chaletpark. In- en uitladen op wisseldagen bij het chalet is toegestaan. Het is mogelijk om een combinatie te boeken van twee naast elkaar gelegen 5-7-persoons chalets, beschikbaarheid op aanvraag.

Appartement Les Chalets du Thorens - 7-9 personen

Appartement Les Chalets du Thorens - 7-9 personen
Chalet.nl

Wat een bijzondere locatie is dit! Midden op de piste, even boven het bruisende dorp Val Thorens vind je Les Chalets du Thorens. Deze appartementen zijn alleen via de piste bereikbaar, via een wandelpad van 750 meter of met behulp van de sneeuwscooter (via de receptie te regelen) zodat je 's avonds toch het dorp in kunt. Verder is de bekende après-ski bar "360" bij de résidence. Hier gaat elke middag het dak eraf tijdens de après-ski! Ook draaien er regelmatig bekende DJ's en worden er evenementen georganiseerd. Vanuit de appartementen Les Chalets du Thorens stap je 's ochtends dus direct de piste op! Via de piste bereik je de stoeltjeslift Modaine (100 meter), die je richting de Glacier de Thorens brengt. Je kunt ook afdalen naar het dorp (ca. 750 meter), waar meerdere skiliften je verder het skigebied van Les Trois Vallées in brengen. Les Chalets du Thorens beschikt over meerdere piste-restaurants met terrassen, waaronder een pizzeria, wokrestaurant en buffetrestaurant. Bij de restaurants kun je tegen een gereduceerd tarief lekker eten. Op aanvraag is het mogelijk om halfpension vanaf 4 personen te regelen of room service. Voor skischolen, skiverhuur, supermarkten, diverse winkels en meer uitgaansgelegenheden kun je terecht in het centrum van Val Thorens. Résidence Les Chalets du Thorens bestaat uit acht verzorgde appartementen, van 2 tot 12 personen. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en per appartement heb je een eigen skilocker met skischoenendroger tot je beschikking in de gezamenlijke skiberging. Er is een gemeenschappelijke ruimte met een sauna en fitnessapparaten aanwezig, waar je gratis gebruik van kunt maken. In het autovrije Val Thorens is het verplicht je auto te parkeren op één van de openbare parkeerplaatsen of in één van de openbare parkeergarages in het dorp (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, kan tot 1 week voor vertrek). Voor Les Chalets du Thorens is het aan te raden om op de P2 te parkeren. De résidence is te voet, per ski of per sneeuwscooter te bereiken (op aanvraag bij de receptie en mogelijk buiten de openingstijden van de pistes: gratis van 08.00 - 8.45 uur, om 17.45, om 18.30 en om 19.30 uur en daarna tegen betaling). Na 20.00 uur en de hele nacht door is het mogelijk om het centrum van Val Thorens of de residence per sneeuwscooter te bereiken voor ? 5,00 per persoon (minimaal 2 personen - iedere dag voor 18.00 uur bij de receptie te reserveren).