Appartement Les Chalets du Thorens - 10-12 personen
Wat een bijzondere locatie is dit! Midden op de piste, even boven het bruisende dorp Val Thorens vind je Les Chalets du Thorens. Deze appartementen zijn alleen via de piste bereikbaar, via een wandelpad van 750 meter of met behulp van de sneeuwscooter (via de receptie te regelen) zodat je 's avonds toch het dorp in kunt. Verder is de bekende après-ski bar "360" bij de résidence. Hier gaat elke middag het dak eraf tijdens de après-ski! Ook draaien er regelmatig bekende DJ's en worden er evenementen georganiseerd. Vanuit de appartementen Les Chalets du Thorens stap je 's ochtends dus direct de piste op! Via de piste bereik je de stoeltjeslift Modaine (100 meter), die je richting de Glacier de Thorens brengt. Je kunt ook afdalen naar het dorp (ca. 750 meter), waar meerdere skiliften je verder het skigebied van Les Trois Vallées in brengen. Les Chalets du Thorens beschikt over meerdere piste-restaurants met terrassen, waaronder een pizzeria, wokrestaurant en buffetrestaurant. Bij de restaurants kun je tegen een gereduceerd tarief lekker eten. Op aanvraag is het mogelijk om halfpension vanaf 4 personen te regelen of room service. Voor skischolen, skiverhuur, supermarkten, diverse winkels en meer uitgaansgelegenheden kun je terecht in het centrum van Val Thorens. Résidence Les Chalets du Thorens bestaat uit acht verzorgde appartementen, van 2 tot 12 personen. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en per appartement heb je een eigen skilocker met skischoenendroger tot je beschikking in de gezamenlijke skiberging. Er is een gemeenschappelijke ruimte met een sauna en fitnessapparaten aanwezig, waar je gratis gebruik van kunt maken. In het autovrije Val Thorens is het verplicht je auto te parkeren op één van de openbare parkeerplaatsen of in één van de openbare parkeergarages in het dorp (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, kan tot 1 week voor vertrek). Voor Les Chalets du Thorens is het aan te raden om op de P2 te parkeren. De résidence is te voet, per ski of per sneeuwscooter te bereiken (op aanvraag bij de receptie en mogelijk buiten de openingstijden van de pistes: gratis van 08.00 - 8.45 uur, om 17.45, om 18.30 en om 19.30 uur en daarna tegen betaling). Na 20.00 uur en de hele nacht door is het mogelijk om het centrum van Val Thorens of de residence per sneeuwscooter te bereiken voor ? 5,00 per persoon (minimaal 2 personen - iedere dag voor 18.00 uur bij de receptie te reserveren).
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Montagnettes Hameau de la Sapinière met cabine - 6 personen
Direct aan de groene piste, vlak boven het centrum van Les Menuires ligt Résidence Montagnettes Le Hameau de la Sapinière. De negen chaletgebouwen herbergen in totaal 59 appartementen en het geheel is opgezet in de stijl van een klein bergdorpje. De appartementen zijn ruim en comfortabel ingericht en beschikken ieder over een Wi-Fi internetverbinding (1 verbinding per appartement) en de meesten zijn voorzien van een open haard. Tegen betaling (? 8,00 p.p. voor 45 minuten, geopend van 16:00-19:00 uur, op reservering via receptie) kun je gebruik maken van de spa met een sauna, jacuzzi en hammam. Daarnaast is het ook mogelijk om tegen betaling massages te ondergaan. Broodjesservice is via de receptie te regelen en een skiberging is aanwezig. Op ca. 500 meter vind je het centrum van Réberty 1850. Hier zijn alle benodigde faciliteiten zoals een supermarkt, restaurants en dergelijke. Het centrum van Les Menuires, waar ook de lessen van de skischool (ook voor kinderen) beginnen, ligt op ca. 10 minuten lopen via een speciaal wandelpad. Echter, via de groene piste is het centrum gemakkelijker te bereiken, ook voor de beginnende skiërs. Gehuurd skimateriaal haal je op bij de verhuurwinkel op het parkje, makkelijker kan niet! Er zijn diverse parkeermogelijkheden bij Montagnettes Le Hameau de la Sapinière (vooraf reserveren zeer aanbevolen, ter plaatse te voldoen): - Onoverdekte parkeerplaats: ? 49,00 per week. - Overdekte parkeerplaats (carport, maximale hoogte 2.20 meter): ? 105,00 per week voor 2 auto's en ? 147,00 voor 3 auto's. - Parkeergarage (maximale hoogte 1.90 meter): ? 147,00 per week voor 2 auto's.
Vanaf € 378,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Le Rocher - 6 personen
Chalet-appartement Le Rocher vind je in het wintersportdorp Méribel. Op ongeveer 1 km afstand van het appartement bevindt zich het vertrekpunt van diverse skiliften, waaronder de cabinelift Saulire Express (richting Courchevel) en de cabinelift Tougnette (richting Les Menuires). Méribel heeft een centrale ligging in het grote skigebied van Les Trois Vallées, waar je kunt genieten van zo'n 600 pistekilometers! Je kunt de skiliften bereiken met de skibus, die op ca. 100 meter afstand vertrekt. Méribel heeft een sfeervolle uitstraling door de vele chalets en gebouwen in traditionele stijl. Het dorpscentrum ligt op ca. 400 meter loopafstand van appartement Le Rocher. Hier bevinden zich o.a. restaurants, après-ski bars, sportwinkels, supermarkten en skischolen. Ook kinderopvang en een sportcentrum met overdekt zwembad, indoor schaatsbaan en bowling zijn aanwezig in Méribel. Dit 6-persoons appartement ligt op de tweede verdieping van het in chalet-stijl gebouwde appartementengebouw Le Rocher. Het appartement is gezellig en comfortabel ingericht en alle slaapkamers in het appartement hebben een eigen badkamer. Daarnaast is het appartement voorzien van een Wi-Fi internetverbinding en een balkon. Je hebt één ski locker en één parkeerplaats in de parkeergarage van het appartementengebouw tot je beschikking.
Vanaf € 397,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Etoiles des Neiges appartement 5 - 6 personen
De appartementen Etoiles des Neiges hebben een centrale ligging in het authentieke bergdorp Valloire, tegenover de kerk. In de directe omgeving van het appartementengebouw vind je diverse restaurants, bars, sportwinkels en een supermarkt. Vanaf de appartementen Etoiles des Neiges is het slechts 200 meter lopen naar de cabinelift Crêt de la Brive. Met deze cabinelift heb je toegang tot het skigebied Galibier-Thabor, dat ongeveer 150 km piste telt. Bij deze lift eindigen een rode en blauwe piste en bevindt zich de skischool. Appartementengebouw Etoiles des Neiges bestaat uit diverse luxe en sfeervol ingerichte appartementen, geschikt voor 6 tot 9 personen. De appartementen zijn allemaal voorzien van een Wi-Fi internetverbinding, wasmachine en droger en een balkon. Er is een gezamenlijke skiberging met skischoenendrogers en een lift aanwezig in het gebouw. Er is parkeergelegenheid bij het gebouw.
Vanaf € 410,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Des Neiges Arolles duplex - 8 personen
Mooie, comfortabele chalet-appartementen die van alle gemakken voorzien zijn. Chalet des Neiges Arolles is centraal gelegen in het gebied van het zeer sneeuwzekere Les Arcs en heeft een mooi uitzicht. De appartementen zijn over een aantal chaletgebouwen verdeeld en liggen in de chaletwijk van Arc 2000, vlak onder het centrum van dit moderne skistation. De piste eindigt op ca. 30 meter van het hoofdgebouw. De sleeplift is direct tegenover het receptiegebouw gelegen. Met deze lift heb je direct toegang tot het gehele skigebied. Om in het centrum te komen, kun je met een personenlift (deze bevindt zich in het gebouw tegenover de receptie) naar boven en is het daarna nog een klein stukje lopen. In dit centrum zijn diverse winkels, restaurants, bars, een bowlingbaan en ook de skischool te vinden. Chalet des Neiges Arolles heeft diverse luxe voorzieningen zoals een sauna, fitness en verwarmd overdekt zwembad (allen gratis toegankelijk). Op slechts 25 meter van de appartementen vind je een supermarkt, twee pubs en twee skiwinkels. Broodjesservice via de receptie is mogelijk. Er is gratis Wi-Fi bij de receptie en in de appartementen. Chalet des Neiges Arolles beschikt over een eigen parkeergarage, de plaatsen hiervoor zijn op aanvraag beschikbaar en kosten ? 100,00 per week. De hoogte van deze garage is 2.20 meter, vooraf reserveren is sterk aanbevolen. Eventueel kun je de auto ook parkeren op één van de de openbare parkeerplaatsen (ca. ? 70,00 per week) of in één van de openbare parkeergarages (ca ? 90,00 per week) in het dorp.
Vanaf € 816,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Rocher Le Mazot - 2-4 personen
Het recent gebouwde chalet Rocher (2015) is onderverdeeld in drie appartementen. Het chalet bevindt zich bovenin het wintersportdorp Les Gets, ongeveer 650 meter van het centrum en 850 meter van de Chavannes skiliften vandaan. Zowel het centrum als de skiliften zijn bereikbaar met de skibus, die op ca. 150 meter afstand vertrekt. Les Gets is een familievriendelijk wintersportdorp met een authentieke sfeer. In het gezellige centrum vind je vele restaurants en barretjes waar je na het skiën terecht kunt voor een hapje en een drankje. Verder zijn er o.a. een aantal supermarkten, sportwinkels, skischolen en kinderopvang te vinden in het dorp, evenals een schaatsbaan en een Spa. In chalet Rocher kun je na een dag op de piste heerlijk ontspannen in de gezamenlijke sauna! Ook kun je gebruik maken van de gezamenlijke wasruimte en fitnessruimte in het chalet. Dit appartement beschikt over een eigen skikluisje met skischoenendroger en één parkeerplaats buiten.
Vanaf € 450,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
