Appartement Les Châteaux d'Abondance Type A - 5 personen
In februari 2019 heeft Résidence Les Châteaux d'Abondance haar deuren geopend op een rustige locatie tussen de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance in. De résidence bestaat uit 20 luxe appartementen en 5 penthouses, geschikt voor 4 tot 8 personen. Deze liggen verspreid over 3 appartementengebouwen, die gebouwd zijn in chalet-stijl. Met de Panthiaz cabinelift, gelegen op ongeveer 7,5 km afstand in La Chapelle d'Abondance, heb je toegang tot de pistes van Châtel. Vanuit Châtel kun je vervolgens verschillende kanten op in het skigebied van Les Portes du Soleil, dat in totaal maar liefst 650 pistekilometers telt! Echter hebben de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance ook ieder een apart, kleinschalig skigebied, met voornamelijk blauwe en rode pistes. De cabinelift de L'Essert in Abondance vind je op ongeveer 2,2 km afstand en de stoeltjeslift Crêt Béni in La Chapelle d'Abondance op ongeveer 6,5 km afstand van de résidence. Zowel in Abondance als in La Chapelle d'Abondance kun je terecht voor voorzieningen als een skischool, supermarkt, sportwinkels en restaurants. De résidence heeft een receptie met lounge, gezamenlijke wasmachine en droger, skiberging met skischoenendrogers en alle appartementengebouwen zijn voorzien van een lift. Je kunt je auto gratis parkeren in de parkeergarage, hier bevindt zich tevens een algemeen oplaadpunt voor elektrische auto's (? 10,- per oplaadbeurt). Alle appartementen zijn luxe ingericht met een ruime woonkamer, meerdere smart-tv's, Wi-Fi en in de gehele woning is vloerverwarming aanwezig. Daarnaast hebben alle appartementen een balkon of terras. De gloednieuwe appartementen van Les Châteaux d'Abondance zijn in februari 2019 opgeleverd. Er zijn nog geen foto's beschikbaar, de getoonde foto's geven je een impressie. Vanaf winter 2019/2020 zal de résidence ook beschikken over een wellnessruimte, waar je o.a. een zwembad, sauna, jacuzzi en fitnessapparatuur vindt.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet La Gizerol - 14-15 personen
Op een rustige locatie in het kleine dorpje Le Bettaix is het ruime 15-persoons chalet La Gizerol gelegen. Het chalet heeft een sfeervolle inrichting en is onder andere voorzien van een kleine serre, een privé-sauna en meerdere balkons. Tevens biedt het chalet een prachtig uitzicht over de omliggende bergwereld. De stoeltjeslift van Le Bettaix is gelegen op ca. 300 meter afstand en het dorp is door middel van een blauwe piste aangesloten op het grote Les Trois Vallées skigebied. Het is mogelijk om terug te skiën tot aan chalet La Gizerol. In het centrum van Le Bettaix vind je een sportwinkel en skiverhuur, maar op ongeveer 3 km afstand zijn de dorpen Les Menuires en Saint Martin de Belleville gelegen. Je vindt hier meerdere voorzieningen en uitgaansgelegenheden. Chalet La Gizerol beschikt over eigen parkeergelegenheid. Broodjesservice is mogelijk.
Vanaf € 286,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Iselime - 8 personen
Chalet Iselime is een recent gebouwd chalet (open sinds December 2015) in Les Menuires, waarin vier luxe en hoogwaardig afgewerkte appartementen zijn ondergebracht. Het chalet is voorzien van een verwarmde skiberging met individuele skikluisjes. Elk appartement beschikt over een privé-garage met plaats voor een auto. Twee overige auto's kunnen naast het chalet geparkeerd worden. Kenmerkend aan deze locatie is de gunstige ligging die het heeft. De blauwe piste ''Bettex'' slingert aan de overkant van de straat langs het chalet, zo kun je 's morgens vroeg zo snel mogelijk op pad om het uitgestrekte skigebied Les Trois Vallées te verkennen. Deze blauwe piste brengt je naar de Tortollet en Rocher Noir stoeltjesliften. De Tortollet eindigt vlak boven het centrum van Les Menuires en is ideaal voor de beginnende skiërs die naar de skischool gaan. Na een dag actief in sneeuw ben je in een mum van tijd ook zo weer thuis over dezelfde piste. Direct bij Chalet Iselime is een pizzeria en voor wie van verse broodjes houdt zit er ook een bakkerij. Voor de wat grotere boodschappen, skiverhuur, een hapje en een lekker drankje kun je terecht in het winkelcentrum van de wijk Preyerand. Dit winkelcentrum vind je op ca. 600 meter. Ga je liever naar het centrum (La Croisette) van Les Menuires? Dan is dit ook mogelijk, je komt er zo via de piste en stoeltjeslift of via de gratis skibus, die voor de deur stopt. In dit centrum vind je vele gezellige terrasjes in de ''ski-kom'' van Les Menuires. Hier is het goed vertoeven voor een lekkere lunch met zicht op de gezellige bedrijvigheid van de beginnersheuvel en de diverse pistes en liften!
Vanaf € 448,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Village Montana met cabine - 6 personen
Résidence Village Montana is gelegen op een prachtige en zonnige locatie in Val Thorens, dichtbij de piste en de skiliften. Deze luxe appartementen bevinden zich in het centrum en liggen verspreid over vier aparte chaletgebouwen. Alle appartementen beschikken over gratis Wi-Fi en een balkon. De résidence heeft het een eigen 24-uurs receptie in het hoofdgebouw, lounge met open haard, broodjes afhaalservice (croissanterie), pisterestaurant "Le Montana", kindercrèche van de Franse skischool, skiberging en bagageruimte. In Montana Soleil bevinden zich een spelletjeszaal en een sportwinkel. Het centrum van Val Thorens beschikt over een uitgebreid aanbod aan restaurants, après-ski bars en winkels. Op aanvraag (naar beschikbaarheid) en tegen betaling kan er gebruik gemaakt worden van de luxe spa's van de nabijgelegen résidences Montana Lodge (op ca. 50 meter) en Village Montana Plein Sud (op ca. 150 meter). Deze spa's zijn voorzien van o.a. een binnenzwembad, sauna en hammam.
Vanaf € 518,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Yellowstone met privé-sauna - 12 personen
Het vrijstaande en recent gebouwde chalet Yellowstone bevindt zich in een rustige omgeving in het dorp Les Gets. Het chalet ligt ongeveer 1,5 km van het centrum, de pistes en de Chavannes skiliften vandaan, die eenvoudig bereikbaar zijn met de skibus. De skibus stopt voor de deur van het chalet en vertrekt ongeveer elk half uur (in de schoolvakanties elk kwartier). Les Gets heeft een uitgebreid en sfeervol centrum met o.a. allerlei restaurants en barretjes, supermarkten, boetiekjes, sportwinkels met skiverhuur, kinderopvang en een schaatsbaan. Bij de Chavannes skiliften bevindt zich de ESF skischool en ook vind je hier een rodelbaan. Na een dag skiën is het fijn thuiskomen in chalet Yellowstone. Je kunt er o.a. ontspannen in je eigen sauna, opwarmen bij het haardvuur of genieten van het winterzonnetje op het terras. Verder is het chalet voorzien van faciliteiten als een wasruimte, Wi-Fi en hand- en skischoenendrogers. Er zijn drie parkeerplaatsen bij het chalet.
Vanaf € 4.140,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement L'Ours Blanc met slaaphoek - 4-7 personen
Midden in het centrum van Alpe d'Huez bevindt zich résidence L'Ours Blanc. De appartementen zijn comfortabel en met gebruik van hoogwaardige materialen ingericht. Deze résidence ligt vlakbij de groene piste die door Alpe d'Huez heen loopt. Door de ligging in het centrum vind je alle benodigde faciliteiten binnen een straal van 100 meter; winkels, restaurants, bars etc. Ook de schaatsbaan van Alpe d'Huez bevindt zich op geringe afstand. De skilessen beginnen wat hoger in het dorp, je kunt hier met de gratis skibus naar toe of je kunt een stukje naar beneden skiën (groene piste, ook geschikt voor beginners) en dan met de Telecentre skilift naar de startplaats van de lessen toe. De appartementen L'Ours Blanc hebben allemaal een balkon. Er is gratis Wi-Fi aanwezig bij de receptie en in de appartementen en tegen betaling is er high-speed internet mogelijk. De résidence beschikt over een receptie, skiberging met ski-lockers, wasservice, bagageruimte en broodjesservice. De openbare parkeergarage Le Patinoire ligt op slechts 10 meter afstand van de résidence (ca. ? 70,00 per auto per week, niet vooraf te reserveren).
Vanaf € 354,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |