Appartement Les Châteaux d'Abondance Type A - 5 personen
In februari 2019 heeft Résidence Les Châteaux d'Abondance haar deuren geopend op een rustige locatie tussen de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance in. De résidence bestaat uit 20 luxe appartementen en 5 penthouses, geschikt voor 4 tot 8 personen. Deze liggen verspreid over 3 appartementengebouwen, die gebouwd zijn in chalet-stijl. Met de Panthiaz cabinelift, gelegen op ongeveer 7,5 km afstand in La Chapelle d'Abondance, heb je toegang tot de pistes van Châtel. Vanuit Châtel kun je vervolgens verschillende kanten op in het skigebied van Les Portes du Soleil, dat in totaal maar liefst 650 pistekilometers telt! Echter hebben de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance ook ieder een apart, kleinschalig skigebied, met voornamelijk blauwe en rode pistes. De cabinelift de L'Essert in Abondance vind je op ongeveer 2,2 km afstand en de stoeltjeslift Crêt Béni in La Chapelle d'Abondance op ongeveer 6,5 km afstand van de résidence. Zowel in Abondance als in La Chapelle d'Abondance kun je terecht voor voorzieningen als een skischool, supermarkt, sportwinkels en restaurants. De résidence heeft een receptie met lounge, gezamenlijke wasmachine en droger, skiberging met skischoenendrogers en alle appartementengebouwen zijn voorzien van een lift. Je kunt je auto gratis parkeren in de parkeergarage, hier bevindt zich tevens een algemeen oplaadpunt voor elektrische auto's (? 10,- per oplaadbeurt). Alle appartementen zijn luxe ingericht met een ruime woonkamer, meerdere smart-tv's, Wi-Fi en in de gehele woning is vloerverwarming aanwezig. Daarnaast hebben alle appartementen een balkon of terras. De gloednieuwe appartementen van Les Châteaux d'Abondance zijn in februari 2019 opgeleverd. Er zijn nog geen foto's beschikbaar, de getoonde foto's geven je een impressie. Vanaf winter 2019/2020 zal de résidence ook beschikken over een wellnessruimte, waar je o.a. een zwembad, sauna, jacuzzi en fitnessapparatuur vindt.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement CGH Le Lodge Hemera - 6-8 personen
De résidence Le Lodge Hemera (geopend december 2012) is een kleinschalige résidence met 30 appartementen, verdeeld over twee chaletgebouwen. De résidence is in traditionele stijl gebouwd en biedt een prachtig uitzicht over de Tarentaise-vallei. De résidence heeft een ideale ligging in het centrum van La Rosière, op een steenworp afstand van de skiliften, winkels, skiverhuur, restaurants en barretjes. Op ongeveer 150 meter vind je de stoeltjeslift Roches Noires Express, die je direct een flink eind het skigebied in brengt. Hier vind je ook de skischool (ESF). De blauwe piste loopt tot ongeveer 100 meter vanaf de résidence. De résidence heeft diverse faciliteiten zoals een receptie met open haard en broodjesservice, een overdekt, verwarmd zwembad, fitness ruimte, sauna's, jacuzzi en een Turks stoombad. Je kunt hier gratis gebruik van maken. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages, en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. Verder beschikt elk appartement over een eigen skilocker met schoenendroger en Wi-Fi internetverbinding (één code per appartement). Er is een overdekte parkeerplaats met een maximale hoogte van 1.80 meter (op aanvraag, tegen betaling).
Vanaf € 646,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement L'Alpe de Virgile Chez Mado - 8-10 personen
In de wijk Les Verneys, ongeveer 2 km buiten het centrum van Valloire, bevindt zich het appartementenhuis L'Alpe de Virgile. Het huis is onderverdeeld in vier appartementen, geschikt voor 4 tot 10 personen. Op slechts 150 meter loopafstand van de appartementen vind je de piste en de stoeltjeslift Verneys, die je het skigebied Galibier-Thabor (150 km piste) in brengt. Bovenaan de lift kun je afdalen naar het centrum van Valloire of richting Valmeinier. Bij de stoeltjeslift zijn ook een skischool, skiverhuur en skibushalte gelegen. De skibus brengt je naar het centrum van Valloire, dat een ruim aanbod aan restaurants, bars en winkels heeft. Op ongeveer 150 meter afstand van de appartementen vind je een bakker en enkele bars/restaurants. Het huis heeft een gezamenlijke sauna en een wasruimte met een wasmachine en droger. In de gezamenlijke entree zijn een skilocker en skischoenendroger aanwezig. L'Alpe de Virgile beschikt over een privé-parkeerplaats.
Vanaf € 311,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Chalets du Galibier Type 1 - 40 m² - 4-6 personen
De résidence 'Les Chalets du Galibier' is recentelijk gebouwd en verdeeld in twee groepjes van vijf chalets met ieder een eigen verwarmd binnenzwembad (6 x 8 meter) en eigen receptie. Les Chalets du Galibier liggen aan de voet van de piste (waardoor het mogelijk is tot dichtbij de accommodatie terug te skiën) en op ongeveer 200 meter van de skiliften. Het centrum ligt op ongeveer 1 km van de résidence. De gratis skibus stopt direct voor de ingang van de résidence. Tegen betaling is er een wasserette, pooltafel, sauna, Turks stoombad (1 sessie gratis) en een overdekte parkeergarage. Bij de résidence zijn ook onoverdekte parkeerplaatsen (gratis en beperkte beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Tevens kun je (tegen betaling) broodjesservice regelen via de receptie.
Vanaf € 267,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement L'Amara - 2-4 personen
Résidence L'Amara is een luxe résidence met een gunstige ligging in Avoriaz. L'Amara is gelegen in de gelijknamige wijk Amara, bij de ingang van het dorp. De résidence biedt ski-in-ski-out mogelijkheden, waardoor je 's ochtends direct op de ski's kunt stappen en op pad kunt gaan! In de directe omgeving van de résidence zijn winkels en restaurants te vinden. De résidence is volledig gebouwd van natuurlijke materialen en biedt een prachtig uitzicht over de vallei van Morzine. Résidence L'Amara bestaat uit vijf gebouwen, met in totaal 204 appartementen. De résidence heeft diverse luxe faciliteiten, zoals een Spa met o.a. een zwembad met apart kinderbad, sauna's, jacuzzi's, een hammam en een fitnessruimte. Verder zijn er diverse massage- en schoonheidsbehandelingen te boeken (tegen betaling). Bij de receptie is er een kinderspeelhoek, kinderopvang, bagageruimte en pooltafel en je kunt er broodjesservice regelen. Er zijn skikluisjes aanwezig voor het opbergen van je skimateriaal. Verder rijdt er vanuit de résidence een shuttlebus naar de ESF skischool. Er is een parkeergarage direct bij de résidence. Parkeerplaatsen zijn niet vooraf te reserveren, dit kan alleen ter plaatse.
Vanaf € 1.505,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Villarenger Le Petit Chardon + Chalet Chardon - 12-16 personen
Chalet Villarenger ligt in het gelijknamige dorpje Villarenger, op ca. 4 km van het authentieke bergdorp Saint Martin de Belleville. In Saint Martin de Belleville bevinden zich de skipiste en de cabinelift, waarmee je toegang hebt tot de pistes van Les Trois Vallées. Daarnaast heeft dit familievriendelijke dorp een gezellig centrum met een aantal restaurants en bars, sportwinkels, supermarkt en een kinderweide. Bij de cabinelift bevindt zich de skischool. Het chalet is onderverdeeld in twee appartementen, die verzorgd en sfeervol zijn ingericht. Ze zijn voorzien van een Wi-Fi internetverbinding en er is een gedeelde skiberging voor het opbergen van je skimateriaal. Tezamen bieden de appartementen plaats voor maximaal 16 personen. Er zijn openbare parkeerplaatsen in de omgeving van het chalet, waar je gratis je auto kunt parkeren. Bijgeboekt huurmateriaal en de skipassen haal je op in Saint Martin de Belleville.
Vanaf € 286,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |