Appartement Les Montagnards - 14 personen
Appartement Les Montagnards is gelegen in La Chapelle d'Abondance boven Châtel. Op ca. 1 km kan je de cabinelift de la Panthiaz nemen richting Torgon en Châtel. Vanuit Châtel kun je vervolgens verder het skigebied in richting Avoriaz/Morzine of Morgins. Les Portes du Soleil telt maar liefst 650 km aan pistes. Op ongeveer 150 meter kan je de skibus nemen naar de skigebieden. Het centrum van La Chapelle d'Abondance ligt op ca. 1,8 km afstand. Je kan er terecht voor alle benodigde voorzieningen zoals een supermarkt, sportwinkels, restaurants en bars. Voor meer voorzieningen kan je naar het centrum van Châtel op ca. 3,5 km van het appartement. In en rondom La Chapelle d'Abondance zijn diverse langlauf loipes te vinden met een lengte van ca. 21 km, waarvan er één begint op ongeveer 150 meter afstand. Het appartement is geschikt voor 14 personen en is ruim opgezet en comfortabel ingericht. Verder beschikt het over twee balkons en een parkeerplaats voor het chalet.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet de Bellecôte Type 2, Chalet de Neige - 8 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet de Neige is op de bovenste rand van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om tot de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via het paadje langs een paar andere chalets en kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.
Vanaf € 446,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de Bellecôte Le Morey - 10 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Le Morey is een echt ski-in en ski-out chalet; je skiet tot bij de voordeur van het chalet. 's Morgens neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.
Vanaf € 365,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet De Vallandry Le Dahu met sauna - 12 personen
Chalet Le Dahu is een voormalig restaurant en maakt onderdeel uit van het chaletpark "Chalets de Vallandry". Het ruime chalet is recent compleet verbouwd en opnieuw, in traditioneel Savoyaardse stijl, ingericht. Bij deze verbouwing is gebruik gemaakt van de beste materialen en hierdoor is een prachtig uniek chalet ontstaan. Le Dahu ligt op ca. 150 meter van het dorpscentrum van het vriendelijke Vallandry (vrij vlakke weg). Vanuit het autovrije centrum van Vallandry vertrekt de stoeltjeslift en hier eindigt ook de piste. Hier vind je ook alle benodigde faciliteiten zoals skischool, kinderopvang, winkels, restaurants en skiverhuur. Vanuit het chalet heb je een fantastisch vrij uitzicht over de vallei en de omringende bergwereld met toppen tot liefst 3500 meter hoogte. Er is voldoende gratis parkeergelegenheid in de buurt van het chalet. Broodjesservice is ter plaatse mogelijk.
Vanaf € 479,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de Bellecôte Type 2 - Étoile de Neige - 8 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Étoile de Neige is op het bovenste deel van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om zo'n beetje tot de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via het paadje langs een paar andere chalets kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.
Vanaf € 397,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Marmottes - 2-4 personen
Het stijlvolle chalet Marmottes ligt in het historische centrum van Saint Martin de Belleville. De piste en cabinelift zijn op ongeveer 250 meter afstand gelegen. Het chalet bestaat uit een 4- en 6-persoonsappartement, die voor 4, 6 of (4+6) 10 personen gehuurd kunnen worden. Ieder appartement heeft een eigen ingang. Chalet Marmottes beschikt over een skiberging en er is gratis Wi-Fi internet beschikbaar. Tevens kan er in de directe omgeving gratis worden geparkeerd.
Vanaf € 264,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
