Appartement Résidence Cybèle - 4-6 personen
Résidence Cybèle is een recent vernieuwde résidence met 132 appartementen. De résidence (met lift) ligt op ca. 600 meter van de cabinelift, die je naar het centrum van Méribel brengt. Tussen de résidence en de skilift rijdt er een gratis shuttlebus. Je kunt gratis gebruik maken van het binnenzwembad (5 x 10 meter) en de jacuzzi. Verder beschikt de résidence over een sauna (eerste keer gratis, daarna tegen betaling) en een wasserette. Het centrum van Brides-les-Bains, met alle benodigde winkels en restaurants, vind je op ongeveer 300 meter.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Les Constellations studio - 2-5 personen
Résidence Les Constellations bestaat uit meerdere grote chalets, gebouwd met veel hout en steen. In totaal zijn er 158 appartementen verdeeld over deze chalets. De appartementen zijn ideaal gelegen, direct aan de piste, waardoor de mogelijkheid bestaat van en naar de résidence te skiën! Het verzamelpunt van de ESF skischool bevindt zich op slechts 100 meter afstand. Winkels, bars en restaurants vind je op ongeveer 200 meter afstand van de résidence. De appartementen Les Constellations zijn eenvoudig, maar comfortabel ingericht en hebben allemaal een balkon of terras. Zowel bij de receptie als in de appartementen is Wi-Fi aanwezig. Tegen betaling is er high-speed internet mogelijk. Verder is de résidence voorzien van een skiberging, bagageruimte en een parkeergarage (tegen betaling). Parkeerplaatsen zijn niet vooraf te reserveren, dit kan alleen ter plaatse.
Vanaf € 313,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Echo des Montagnes - 8-10 personen
Résidence Echo des Montagnes is centraal gelegen in Châtel, op slechts 100 meter afstand van het centrum. In dit sfeervolle centrum vind je vele gezellige barretjes en restaurants, diverse winkels en allerlei andere voorzieningen. Ook skischolen en kinderopvang vind je in het dorp. De Super Châtel cabinelift ligt op ca. 300 meter afstand van het appartement en geeft je toegang tot het immense skigebied van Les Portes du Soleil. In het dorp rijden gratis skibussen. Vanuit het centrum van Châtel kun je ook de skibus nemen naar de Télécabine du Linga of Télésiège de Pré-La-Joux (richting Avoriaz). Résidence Echo des Montagnes is gebouwd in chalet-stijl en is onderverdeeld in meerdere appartementen. De appartementen zijn netjes ingericht en beschikken o.a. over Wi-Fi en een balkon of terras op het zuiden. Er is een gezamenlijke ruimte met een wasmachine en droger en parkeergelegenheid aanwezig (twee parkeerplaatsen per appartement).
Vanaf € 330,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Opaline met privé-sauna - 12-14 personen
Chalet Opaline ligt midden in het dorp Vaujany, in het skigebied Alpe d'Huez - Le Grand Domaine. Het chalet is in 2018 volledig gerenoveerd en is onderverdeeld in twee ruime appartementen met privé-sauna. Op slechts 25 meter afstand van het chalet vind je een roltrap, die beneden in het dorp bij de skiliften uitkomt. Aangezien er geen afdaling is naar Vaujany, kun je aan het einde van je skidag met deze skiliften ook weer terugkomen in het dorp. Boven het chalet bevindt zich een winkelgebied met o.a. een supermarkt en enkele restaurants/bars. Tegenover de skiliften vind je o.a. een skischool en sportwinkels. Verder heeft Vaujany een sportcentrum met een binnenzwembad, schaatsbaan, fitness, wellness en een bowling. In chalet Opaline vind je een gezamenlijke skiberging. Er bevindt zich een gratis openbare parkeergarage op slechts 25 meter afstand van het chalet.
Vanaf € 427,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Le Hameau du Mottaret - 2-4 personen
Residence Le Hameau du Mottaret bestaat uit een aantal chalets met appartementen die volledig in Savoyaardse stijl zijn gebouwd. Vanuit de chalets is er directe toegang tot de blauwe pistes, de liften en de winkels van Méribel Mottaret. Via de blauwe piste Furet kun je een afdaling maken naar het begin van de stoeltjesliften Arolles en Combes, maar ook naar de cabinelift Plattieres. Deze Plattieres lift brengt je naar een hoogte van maar liefst 2700 meter, naar de 3 Marches. Via deze lift kun je ook het snowpark bereiken. In en rondom de chalets zijn er verschillende faciliteiten te vinden, zoals een bar, restaurant, kiosk en kleine supermarkt. De receptie heeft een onbeveiligd bagagedepot, wasserette en skiberging. Ook is er overdekte parkeergelegenheid (ter plaatse te reserveren) en kun je gebruikmaken van internet (Wi-Fi, tegen betaling).
Vanaf € 297,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Le Roc Noir type 2, 75 m² dalzicht - 6-8 personen
De recent gebouwde résidence Le Roc Noir (2015) heeft een gunstige ligging in het wintersportdorp La Rosière. Vanuit de résidence heb je namelijk direct toegang tot de skipiste en ook de verzamelplaats van de ESF skischool bevindt zich voor de deur! De stoeltjeslift Roches Noires Express ligt slechts 100 meter van de résidence vandaan. La Rosière behoort samen met het Italiaanse La Thuile tot het skigebied Espace San Bernardo, met ca. 160 km piste. Aan het einde van je skidag ski je gemakkelijk weer terug tot aan de voordeur! Op slechts 100 meter loopafstand van résidence Le Roc Noir bevindt zich het dorpscentrum met o.a. een supermarkt, diverse sportwinkels met skiverhuur en een aantal restaurants en bars. Résidence Le Roc Noir bestaat uit 34 comfortabele en sfeervol ingerichte appartementen, geschikt voor 2 tot 20 personen. Alle appartementen hebben een Wi-Fi internetverbinding en een groot deel beschikt over een balkon. In de résidence bevindt zich een grote wellnessruimte (400 m²) met een zwembad, kinderbad, sauna's en hammam, waar je gratis gebruik van kunt maken! Daarnaast zijn er een gemeenschappelijke wasruimte met wasmachine en droger, beveiligde bagageruimte, een lift en een skiberging met skilockers met skischoenendrogers aanwezig. Alle appartementen beschikken over één parkeerplaats in de parkeergarage, m.u.v. de studio's. De studio's beschikken over één parkeerplaats buiten.
Vanaf € 455,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
