Appartement Résidence La Turra - 2-4 personen
Résidence La Turra is direct aan de piste gelegen in Valfréjus. De appartementen zijn ondergebracht in vier vrijstaande chalets, die gebouwd zijn in Savoyaardse stijl. De Charmasson skilift vind je op ca. 60 meter afstand (per ski, via de gelijknamige blauwe piste) en het deels autovrije centrum van het gezellige dorpje, met winkels, restaurants en skischool, ligt slechts 300 meter van de appartementen La Turra vandaan. De résidence beschikt over een skiberging, parkeergarage (op aanvraag en tegen betaling), wasserette, broodjesservice en een Wi-Fi internetverbinding bij de receptie (tijdens de openingstijden). Verder kun je in résidence La Turra gratis gebruik maken van de fitnessruimte, sauna en het verwarmde buitenzwembad met panoramisch uitzicht op de omliggende bergen (sauna en zwembad geopend van 16.30 - 19.30 uur, gesloten op woensdag; fitnessruimte op aanvraag bij de receptie en geopend van 09.00 - 19.30 uur, gesloten op zaterdag). Bij de residence is er gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid).
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet du Berger - 12 personen
Chalet du Berger is een sfeervol chalet, gelegen in het rustige dorpje Le Bettaix. Het chalet heeft een comfortabele en gezellige inrichting en is onder andere voorzien van een open haard, meerdere balkons en een privé-sauna. De (blauwe) piste en de stoeltjeslift zijn gelegen op circa 350 meter afstand van het chalet. In Le Bettaix vind je een sportwinkel, maar voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht in Saint Martin de Belleville of Les Menuires (beide op circa 5 minuten rijden gelegen). In het centrum van Les Menuires vind je tevens een skischool, kinderopvang en een aantal uitgaans- en après-ski gelegenheden. Het chalet beschikt over twee parkeerplaatsen. Aangrenzend aan Chalet du Berger vind je Chalet Mil'ans, een ideale combinatie voor een grote groep! De woningen zijn onder één dak gelegen, maar niet onderling met elkaar verbonden.
Vanaf € 244,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Le Grand Panorama I - 4-6 personen
Résidence Le Grand Panorama I is gelegen aan het begin van het dorp Valmeinier 1800. Het bestaat uit individuele chalets, geschakelde chalets en vier chalet-gebouwen met in totaal 115 appartementen. De groene "Epiboles" piste slingert langs de accommodatie en brengt je naar de stoeltjeslift "Le Roi", die vanuit Valmeinier 1500 vertrekt. Hier vandaan kun je ook gemakkelijk richting Valloire en alle pistes die het gebied heeft ontdekken. De stoeltjesliften 'Pre Aynard' en 'Les Jeux', die vanuit het centrum van Valmeinier 1800 vertrekker, zijn gelegen op ca. 800 meter afstand. Hier vind je ook diverse winkels, restaurants en een aantal barretjes. Verder is er in Valmeinier een bioscoop, een schaatsbaan en kinderopvang. De gratis skibus, die vertrekt op ca. 100 meter, brengt je er in enkele minuten naar toe. Na een dag skiën kunnen de gasten van Le Grand Panorama I gratis gebruik maken van het verwarmde buitenzwembad en tegen betaling van de sauna. Verder is er een receptie met Wi-Fi internetverbinding en een biljarttafel, voor elk appartement is er een ski-locker. In de directe omgeving van de résidence kun je gratis parkeren. Bij de appartementen zijn ook overdekte plaatsen, deze zijn wel tegen betaling.
Vanaf € 217,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence L'Ouillon - 2-4 personen
Résidence L'Ouillon bestaat uit drie traditionele chalets met appartementen, gelegen in het centrum van Saint Sorlin d'Arves. Op korte afstand zijn de pistes, liften, het VVV, diverse winkels en faciliteiten te vinden. De résidence beschikt over een lounge, internetverbinding (tegen betaling), skiberging en eigen (gratis) parkeergelegenheid. Naast skiën en snowboarden is het in het centrum van Saint Sorlin d'Arves ook mogelijk om een tocht te organiseren op raquettes, met een sneeuwscooter, sledehonden of te gaan langlaufen of parapenten. Ook is er een bioscoop in Saint Sorlin d'Arves.
Vanaf € 217,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Balcons de La Rosière - 8-10 personen
Recent gebouwde chaletappartementen in Savoyaardse stijl met veel aandacht voor ruimte en privacy, gelegen in de chalet-wijk Les Eucherts in La Rosière. Les Balcons de la Rosière bestaat uit acht chalets waarin de appartementen zijn ondergebracht. Op maximaal 150 meter vind je de eerste stoeltjeslift (Eucherts Express) en het is mogelijk terug te skiën tot de appartementen (bij voldoende sneeuw). In de directe omgeving van Les Balcons de La Rosière vind je een aantal winkels, skiverhuur, bowling, restaurants, bars en terrasjes. Ook de skischool en het VVV zijn op 150 meter afstand gelegen. Meer faciliteiten zijn te vinden in het (oude) centrum van La Rosière, gelegen op ca. 1 kilometer afstand en is te voet bereikbaar via een speciaal wandelpad ('s avonds verlicht). In de résidence bevindt zich het restaurant La Grange, waar zowel het ontbijt als het diner genuttigd kan worden. Ook is er in de résidence een Sherpa supermarkt, hier kan tevens broodjesservice worden geregeld. In alle appartementen en bij de receptie is er gratis Wi-Fi internetverbinding. Elk appartement heeft een eigen skilocker. Les Balcons de la Rosière beschikt over een eigen wellness ruimte met twee sauna's, een jacuzzi en een hammam. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten (niet toegestaan voor kinderen tot en met 13 jaar, kinderen van 14 - 16 jaar dienen te worden begeleid door een volwassene). Tegen betaling kun je er ook gemasseerd worden! Bij de résidence kun je tegen betaling de auto parkeren in de parkeergarage (hoogte 1.90 meter). Nieuw voor December 2018: Een tweede wellness centrum (1000 m²) met zwembad (90 m²), kinderbadje, 2 sauna's, 2 hammams, 1 jacuzzi en fitnessruimte. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten (kinderen onder de 16 alleen onder begeleiding van een volwassene)!
Vanaf € 354,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Terrasses du Corbier met cabine - 4-6 personen
Les Terrasses du Corbier is een recent gebouwde résidence met een perfecte ligging in Le Corbier. De résidence ligt direct aan de piste en vlakbij de stoeltjeslift die een prima aansluiting op het ruim 300 kilometer grote Les Sybelles skigebied. De eerste winkels liggen op loopafstand (ongeveer 200 meter), de restaurants, de skischool en kinderopvang zijn gelegen op ca 300 meter. Résidence Les Terrasses du Corbier heeft een lift en diverse luxe faciliteiten zoals een (verwarmd) binnen- en buitenbad, sauna (tegen betaling), fitness, wasserette, skiberging en gratis Wi-Fi bij de receptie (tijdens openingsuren). In de appartementen is Wi-Fi ook mogelijk tegen betaling. Er zijn overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling), maar er is ook gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid).
Vanaf € 223,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
