Appartement Résidence Le Hors Piste - 6 personen
In het centrum van Saint Martin de Belleville, direct aan de voet van de piste liggen de appartementen Le Hors Piste. Op ca. 50 meter is de sleeplift gelegen die je naar het hogere gedeelte van St. Martin brengt. Vanuit het hogere gedeelte is er met de cabinelift aansluiting op het skigebied van Les Menuires en Méribel. De supermarkt, restaurants, skiverhuur liggen allemaal binnen een straal van 50 meter van de appartementen. Via de VVV is tegen betaling Wi-Fi te regelen.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Les Chalets et Balcons de la Vanoise - 8-10 personen
Résidence Les Chalets et Balcons de la Vanoise ligt in het familievriendelijke wintersportdorp La Norma. De résidence bestaat uit netjes ingerichte appartementen voor 4 tot 10 personen, verdeeld over vijf gebouwen. Er is een gratis parkeergarage en parkeergelegenheid buiten bij de résidence (naar beschikbaarheid). De receptie bevindt zich in het gebouw Chalets de la Vanoise. Bij de receptie is er gratis Wi-Fi. De loopafstand vanaf de appartementen naar de piste en skiliften is ongeveer 250 meter. Hier vind je ook de skischool, kinderopvang en kinderclub. Het skigebied van La Norma bestaat uit 65 km piste en is uiterst geschikt voor beginners en families met kinderen. La Norma heeft een autovrij centrum met een gemoedelijke sfeer. Het centrum ligt slechts 150 meter van Résidence Les Chalets et Balcons de La Vanoise vandaan. Je vindt er een aantal restaurants, bars, winkels en een supermarkt. Verder heeft het dorp o.a. een schaatsbaan, bowling en bioscoop en er worden allerlei leuke activiteiten georganiseerd.
Vanaf € 207,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Chalets Des Ecourts - 4-6 personen
Dit mooie chaletpark bestaat uit 27 chalets met elk 5 appartementen die op het zuiden gelegen zijn. Het chaletpark is gelegen in het oude dorpje St. Jean d'Arves in de wijk 'Les Chambons'. Het beschikt over vele faciliteiten zoals een verwarmd openlucht zwembad, sauna, hammam en fitness. Deze faciliteiten zijn gratis toegankelijk. In het chaletpark is er een gezamenlijke skiberging. De piste en skilift liggen in het dorpsgedeelte 'La Chal', zo'n 2 km van het chaletpark. Elk half uur vertrekt er een gratis skibus van en naar de piste (tussen 08.30-18.30). De bushalte ligt voor het chaletpark. Ook vertrekken er gratis shuttlebussen naar de bioscoop en discotheek. Er is Wi-Fi internetverbinding in de appartementen (tegen betaling). Bij de receptie is er, tijdens de openingstijden, een gratis Wi-Fi internetverbinding. Broodjesservice is mogelijk via de receptie. Er zijn overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling), maar er is ook gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid).
Vanaf € 216,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Le Roc Belle Face - 6-8 personen
Le Roc Belle Face is een prachtige nieuwe résidence in Arc 1600 met in totaal 122 appartementen. In de directe omgeving zijn alle benodigde faciliteiten te vinden zoals winkels, skiverhuur, bars, restaurants en de skischool. Le Roc Belle Face is perfect gelegen, direct aan de piste met ski-in, ski-out mogelijkheid. De résidence beschikt over diverse luxe faciliteiten zoals een overdekt verwarmd zwembad en jacuzzi (gratis) en sauna en Turks stoombad (eerste keer gratis, daarna tegen betaling). Ook is er een wasserette en skiberging aanwezig. Tegen betaling kun je in de appartementen gebruik maken van Wi-Fi internet (ca. ? 24,90 per week, voor max. 3 apparaten, alleen per creditcard te betalen). Ook is het mogelijk om ter plaatse (tegen betaling) broodjesservice te regelen.
Vanaf € 395,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Residence Le C penthouse - 7 personen
Bij Résidence Le C verblijf je op een gunstige locatie in het dorp Courchevel 1650. Via een roltrap, die zich naast de résidence bevindt, kom je midden in het dorpscentrum uit. Hier vind je o.a. een bakker, supermarkt, sportwinkels, restaurants en bars. Als je de winkelstraat oversteekt kom je, weer via een roltrap, bij de piste en de Ariondaz cabinelift terecht. Bij deze skilift is ook de ESF skischool gevestigd. Na een actieve dag op de piste kun je bij terugkomst in de résidence heerlijk ontspannen in de Spa L'Eau Noire (ter plaatse reserveren). Deze spa beschikt over een jacuzzi en sauna en tegen betaling zijn er massagebehandelingen mogelijk. Voor een hapje en drankje kun je terecht bij restaurant & bar Le Bistrot C (ook voor ontbijt) en verder heeft résidence Le C een receptie, skiberging met skischoenendrogers en een parkeergarage (één parkeerplaats per appartement). Er zijn in totaal 11 appartementen, geschikt voor 4 tot 10 personen. Alle appartementen zijn comfortabel en smaakvol ingericht en hebben o.a. een Wi-Fi internetverbinding en één of meerdere balkons. Net buiten het dorp, op ongeveer 1 km afstand van de résidence, kun je een bezoek brengen aan het Aquamotion Courchevel. Hier vind je o.a. zwembaden met waterglijbanen, een uitgebreid wellnesscentrum en diverse sportfaciliteiten. De receptie van résidence Le C is op zaterdag geopend tot 20.00 uur. Later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal er dan een toeslag van ? 60,00 per appartement in rekening worden gebracht.
Vanaf € 756,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Geffriand - 12 personen
Mooie chalet-appartementen aan de blauwe piste in de wijk Preyerand. Deze kleinschalige résidence herbergt 4 ruime en gezellige chalet-appartementen met een houtkachel. De piste, die direct langs het gebouw loopt, brengt je naar de Bettex, Tortollet en Rocher Noir stoeltjesliften. Met deze laatste twee liften heb je goede aansluiting op het enorme skigebied van Les 3 Vallées. Deze piste is ook voor beginners goed te doen. Het centrum van Les Menuires, met vele winkels, barretjes en restaurants is ongeveer tien minuten lopen. Op de begane grond van het gebouw vind je ook een bakker en pizzeria. Ook vind je in de kelder een skiberging en skischoendroger. Alle chalet-appartementen in dit gebouw zijn verdeeld over drie verdiepingen en beschikken over gratis Wi-Fi-aansluiting. Parkeren kan gratis vlakbij het gebouw.
Vanaf € 306,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
