Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Résidence L'Ouillon - 4-6 personen

Résidence L'Ouillon bestaat uit drie traditionele chalets met appartementen, gelegen in het centrum van Saint Sorlin d'Arves. Op korte afstand zijn de pistes, liften, het VVV, diverse winkels en faciliteiten te vinden. De résidence beschikt over een lounge, internetverbinding (tegen betaling), skiberging en eigen (gratis) parkeergelegenheid. Naast skiën en snowboarden is het in het centrum van Saint Sorlin d'Arves ook mogelijk om een tocht te organiseren op raquettes, met een sneeuwscooter, sledehonden of te gaan langlaufen of parapenten. Ook is er een bioscoop in Saint Sorlin d'Arves.

Vanaf € 211,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Le Hameau du Puy appartement - 2-4 personen

Appartement Le Hameau du Puy appartement - 2-4 personen
Chalet.nl

In het vriendelijke Superdévoluy liggen de comfortabele appartementen en twee-onder-één-kap chalets van Le Hameau du Puy. De appartementen en de chalets zijn beide met gebruik van veel hout in lokale stijl gebouwd en ingericht. De skilift, skischool en de piste vind je op ca. 200 meter afstand en het centrum van Superdévoluy, met al zijn voorzieningen zoals winkels, schaatsbaan, bioscoop, restaurant en discotheek, ligt op ca. 150 meter afstand. In het gemeenschappelijke gebouw vind je de receptie, een verwarmd binnenzwembad en een sauna waar je gratis gebruik van kunt maken. Het park beschikt over gratis parkeergelegenheid (niet overdekt). Tegen betaling kun je de auto ook overdekt parkeren.

Chalet-appartement Les Balcons de La Rosière - 8-10 personen

Chalet-appartement Les Balcons de La Rosière - 8-10 personen
Chalet.nl

Recent gebouwde chaletappartementen in Savoyaardse stijl met veel aandacht voor ruimte en privacy, gelegen in de chalet-wijk Les Eucherts in La Rosière. Les Balcons de la Rosière bestaat uit acht chalets waarin de appartementen zijn ondergebracht. Op maximaal 150 meter vind je de eerste stoeltjeslift (Eucherts Express) en het is mogelijk terug te skiën tot de appartementen (bij voldoende sneeuw). In de directe omgeving van Les Balcons de La Rosière vind je een aantal winkels, skiverhuur, bowling, restaurants, bars en terrasjes. Ook de skischool en het VVV zijn op 150 meter afstand gelegen. Meer faciliteiten zijn te vinden in het (oude) centrum van La Rosière, gelegen op ca. 1 kilometer afstand en is te voet bereikbaar via een speciaal wandelpad ('s avonds verlicht). In de résidence bevindt zich het restaurant La Grange, waar zowel het ontbijt als het diner genuttigd kan worden. Ook is er in de résidence een Sherpa supermarkt, hier kan tevens broodjesservice worden geregeld. In alle appartementen en bij de receptie is er gratis Wi-Fi internetverbinding. Elk appartement heeft een eigen skilocker. Les Balcons de la Rosière beschikt over een eigen wellness ruimte met twee sauna's, een jacuzzi en een hammam. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten (niet toegestaan voor kinderen tot en met 13 jaar, kinderen van 14 - 16 jaar dienen te worden begeleid door een volwassene). Tegen betaling kun je er ook gemasseerd worden! Bij de résidence kun je tegen betaling de auto parkeren in de parkeergarage (hoogte 1.90 meter). Nieuw voor December 2018: Een tweede wellness centrum (1000 m²) met zwembad (90 m²), kinderbadje, 2 sauna's, 2 hammams, 1 jacuzzi en fitnessruimte. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten (kinderen onder de 16 alleen onder begeleiding van een volwassene)!

Chalet-appartement Goélia - 2-4 personen

Chalet-appartement Goélia - 2-4 personen
Chalet.nl

Les Chalets Goélia zijn mooie, in traditionele stijl gebouwde chalet-appartementen waarbij veel gebruik is gemaakt van hout. Er zijn in totaal 126 appartementen verdeeld over 10 chalet-gebouwen. De appartementen zijn direct aan de piste gelegen en op slechts 50 meter van de stoeltjeslift "Du Soleil". Naast een receptie met open haard en gratis Wi-Fi (tijdens openingsuren) vind je een aantal winkels (kleine supermarkt en bakker) en een bar-restaurant bij de chalets. Op zaterdag is de lokale skischool vertegenwoordigd bij de receptie. Je kunt skilessen dan direct bij hen reserveren. In het centrum van het levendige La Toussuire vind je alle faciliteiten voor een geslaagde vakantie; 16 restaurants, 10 bars, 2 discotheken, een bowlingbaan en een bioscoop. In het chaletpark is er een gezamenlijke skiberging. Wi-Fi internetverbinding in de appartementen is mogelijk tegen betaling. Verder is er een wasserette en overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling), maar er is ook gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid).

Appartement Résidence Le Grand Panorama I - 4-6 personen

Appartement Résidence Le Grand Panorama I - 4-6 personen
Chalet.nl

Résidence Le Grand Panorama I is gelegen aan het begin van het dorp Valmeinier 1800. Het bestaat uit individuele chalets, geschakelde chalets en vier chalet-gebouwen met in totaal 115 appartementen. De groene "Epiboles" piste slingert langs de accommodatie en brengt je naar de stoeltjeslift "Le Roi", die vanuit Valmeinier 1500 vertrekt. Hier vandaan kun je ook gemakkelijk richting Valloire en alle pistes die het gebied heeft ontdekken. De stoeltjesliften 'Pre Aynard' en 'Les Jeux', die vanuit het centrum van Valmeinier 1800 vertrekker, zijn gelegen op ca. 800 meter afstand. Hier vind je ook diverse winkels, restaurants en een aantal barretjes. Verder is er in Valmeinier een bioscoop, een schaatsbaan en kinderopvang. De gratis skibus, die vertrekt op ca. 100 meter, brengt je er in enkele minuten naar toe. Na een dag skiën kunnen de gasten van Le Grand Panorama I gratis gebruik maken van het verwarmde buitenzwembad en tegen betaling van de sauna. Verder is er een receptie met Wi-Fi internetverbinding en een biljarttafel, voor elk appartement is er een ski-locker. In de directe omgeving van de résidence kun je gratis parkeren. Bij de appartementen zijn ook overdekte plaatsen, deze zijn wel tegen betaling.

Chalet Hameau des Cimes - 10 personen

Chalet Hameau des Cimes - 10 personen
Chalet.nl

Hameau des Cimes is een chaletpark met een ideale ligging aan de voet van de piste in La Joue du Loup. Via deze piste ski je naar het dorpscentrum en de stoeltjesliften, die je het 100 km piste tellende skigebied Superdévoluy inbrengen. In dit relatief kleine skigebied vind je een gevarieerd pisteaanbod, wat het gebied geschikt maakt voor wintersporters van alle niveaus! De afstand tot het centrum van La Joue du Loup is ongeveer 500 meter. Je vindt hier o.a. de skischool, een supermarkt en een aantal winkels, restaurants en bars. Het chaletpark Hameau des Cimes bestaat uit 17 houten chalets, geschikt voor groepen van maximaal 10 personen. Vanuit de chalets heb je een schitterend uitzicht op het Massif du Dévoluy. De chalets zijn verzorgd ingericht en hebben allemaal een terras en een eigen parkeergarage met plaats voor twee auto's. Op ca. 100 meter afstand van de chalets zijn meer parkeerplaatsen te vinden.