Chalet-appartement Aubepine - 10 personen
De chalet-appartementen Aubepine bevinden zich op 150 meter afstand van de piste en stoeltjeslift Morel in Méribel. Bovenaan deze stoeltjeslift kun je afdalen naar het centrale vertrekpunt van diverse skiliften, aan de rand van Méribel. Hier kun je verder het skigebied in, in de richting van Courchevel of Les Menuires/Val Thorens. Het centrum van Méribel heeft vele voorzieningen, waaronder een uitgebreid aanbod aan restaurants en bars, (sport)winkels en skischolen. Verder zijn er in het dorp o.a. kinderopvang en een sportcentrum met overdekt zwembad, schaatsbaan, bowling en wellnessfaciliteiten aanwezig. Je vindt het centrum op ca. 1 km afstand en de gratis skibus vertrekt ongeveer 80 meter van de chalet-appartementen vandaan. Binnen een straal van 300 meter van de chalet-appartementen Aubepine bevinden zich al enkele winkels en restaurants. Résidence Aubepine is onderverdeeld in 18 appartementen. De appartementen zijn verzorgd ingericht en beschikken elk over een balkon op het zuiden. Verder heeft de résidence een skiberging en er is Wi-Fi mogelijk in de appartementen (d.m.v. Wi-Fi box, opgeven bij boeking). Dit appartement heeft één parkeerplaats in de parkeergarage van de résidence (max. hoogte 2.20 meter).
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Le Roc Noir type 2, 91 m² - 8-10 personen
De recent gebouwde résidence Le Roc Noir (2015) heeft een gunstige ligging in het wintersportdorp La Rosière. Vanuit de résidence heb je namelijk direct toegang tot de skipiste en ook de verzamelplaats van de ESF skischool bevindt zich voor de deur! De stoeltjeslift Roches Noires Express ligt slechts 100 meter van de résidence vandaan. La Rosière behoort samen met het Italiaanse La Thuile tot het skigebied Espace San Bernardo, met ca. 160 km piste. Aan het einde van je skidag ski je gemakkelijk weer terug tot aan de voordeur! Op slechts 100 meter loopafstand van résidence Le Roc Noir bevindt zich het dorpscentrum met o.a. een supermarkt, diverse sportwinkels met skiverhuur en een aantal restaurants en bars. Résidence Le Roc Noir bestaat uit 34 comfortabele en sfeervol ingerichte appartementen, geschikt voor 2 tot 20 personen. Alle appartementen hebben een Wi-Fi internetverbinding en een groot deel beschikt over een balkon. In de résidence bevindt zich een grote wellnessruimte (400 m²) met een zwembad, kinderbad, sauna's en hammam, waar je gratis gebruik van kunt maken! Daarnaast zijn er een gemeenschappelijke wasruimte met wasmachine en droger, beveiligde bagageruimte, een lift en een skiberging met skilockers met skischoenendrogers aanwezig. Alle appartementen beschikken over één parkeerplaats in de parkeergarage, m.u.v. de studio's. De studio's beschikken over één parkeerplaats buiten.
Vanaf € 473,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Le Haut - 12-14 personen
Les Balcons de Val Cenis Le Haut bestaat uit prima chalet-appartementen die in typisch Savoyaardse stijl zijn gebouwd en ingericht. Er is veel gewerkt met hout en andere natuurlijke materialen waardoor het een gezellige uitstraling heeft. De résidence heeft een mooi uitzicht over de vallei. Een kleine supermarkt en bakker vind je direct bij de appartementen, voor de overige faciliteiten kun je terecht in het centrum van Lanslevillard, dat op ca. 500 meter afstand is gelegen. De appartementen zijn prima gelegen, op slechts 150 meter van de piste, skischool en de cabinelift (TC Val Cenis Le Haut). Bij voldoende sneeuw ski je zo naar de piste en lift (off-piste, niet voor absolute beginners). Om terug te komen, maak je gebruik van de sleeplift die begint bij de cabinelift en vlakbij de appartementen eindigt. Je kunt gratis gebruik maken van de fitnessruimte en de twee sauna's van Les Balcons de Val Cenis Le Haut. Elk appartement heeft een eigen skiberging. Op ca. 500 meter van de résidence is een overdekt zwembad met ijsbaan (Parc des Glières) gelegen, waar de gasten van deze appartementen gratis gebruik van kunnen maken. Bij de receptie en in alle appartementen kun je gebruikmaken van gratis Wi-Fi internet. Bij de résidence kun je tegen betaling de auto parkeren in de parkeergarage onder de résidence (hoogte 2.00 meter).
Vanaf € 235,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Manali Lodge Kangto - met open haard - 6 personen
Op zoek naar een luxe wintersportverblijf direct aan de piste? Dan ben je bij Manali Lodge aan het juiste adres! Deze résidence ligt in het wintersportdorp Courchevel 1650, aan de voet van de piste en op slechts 100 meter afstand van de Ariondaz cabinelift en de skischool. De cabinelift brengt je het Les Trois Vallées skigebied in, waar maar liefst 600 km aan pistes te vinden is! Manali Lodge is in 2019 compleet gerenoveerd en beschikt over verschillende faciliteiten. Zo is er een wellnessruimte met zwembad, hammam en sauna, waar je gratis gebruik van kunt maken, en zijn er massagebehandelingen te boeken. In het sfeervolle restaurant met bar en terras kun je genieten van een lekkere maaltijd of een drankje. Verder heeft de résidence o.a. een fitnessruimte, skiberging met skischoenendrogers, parkeergarage (één parkeerplaats per appartement inclusief) en een receptie met lounge. De appartementen van Manali Lodge zijn ruim en stijlvol ingericht. Ze zijn allemaal voorzien van een Wi-Fi internetverbinding en één of meerdere balkons en sommige appartementen hebben een open haard. Op aanvraag kun je ontbijt laten bezorgen in je appartement (tegen betaling). Op ongeveer 250 meter loopafstand vind je de eerste voorzieningen van het centrum van Courchevel 1650. Hier zijn o.a. supermarkten, een bakker, sportwinkels en verschillende restaurants en barretjes te vinden. In het Aquamotion Courchevel, dat net buiten het dorp ligt, vind je zwembaden met waterglijbanen, allerlei sportfaciliteiten en een uitgebreid wellnesscentrum. De receptie is op zaterdag geopend tot 20.00 uur. Later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal er dan een toeslag van ? 60,00 per appartement in rekening worden gebracht. De résidence wordt voor winterseizoen 2019-2020 volledig gerenoveerd. De foto's zijn voorbeeldfoto's en geven je alvast een goede impressie.
Vanaf € 961,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Paradis de St. Martin met sauna - 10-12 personen
Chalet Paradis de St. Martin is gebouwd in traditionele stijl met gebruik van natuursteen en hout. Dit comfortabele chalet beschikt over een privé-sauna en is voorzien van een balkon en terras. Het chalet is gelegen in het hogere gedeelte van het authentieke dorp St. Martin de Belleville en heeft een prachtig panoramisch uitzicht. De piste is gelegen op ca. 150 meter afstand van het chalet en de skilift op ca. 250 meter afstand. Het centrum van St. Martin de Belleville, met alle benodigde faciliteiten zoals een supermarkt, winkels, restaurants en diverse après-ski bars, vind je op ca. 400 meter afstand. Het onderste deel van het chalet is voor privé gebruik van de eigenaar en wordt niet verhuurd. Nabij het chalet is er gratis parkeergelegenheid.
Vanaf € 353,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Le Vermont - 4-6 personen
Direct aan de piste in Valmeinier 1800 liggen de appartementen van Résidence Le Vermont. Le Vermont is eind 2009 geopend en herbergt 47 appartementen, geschikt voor maximaal 10 personen. Je kunt gratis gebruik maken van de sauna en jacuzzi. Winkels, restaurants en de skischool vind je in de directe omgeving van de résidence. Broodjesservice is via de receptie mogelijk.
Vanaf € 208,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
