Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Dame Blanche met sauna - 12-14 personen

Direct aan de gemakkelijke blauwe piste (Boyes), in de wijk Bruyeres in Les Menuires, ligt Résidence Dame Blanche. Deze kleinschalige résidence (slechts 13 appartementen) is open sinds eind 2008 en in traditionele chaletstijl gebouwd. Het geheel bestaat uit 4 verdiepingen (met lift). De appartementen zijn geschikt voor 4 tot 14 personen en het merendeel beschikt over een open haard (inclusief één gratis zak openhaardhout) en een aantal zelfs over een privé-sauna (zie indeling appartement). Verder is er een Wi-Fi-verbinding (gratis), een skiberging met schoendroger, een wasmachine en droger (tegen betaling) en is broodjesservice mogelijk (tegen betaling). Je auto parkeer je tegen betaling in de eigen parkeergarage (max. hoogte: 2.00 meter) of op de gratis openbare parkeerplaatsen naast het gebouw. Je kunt 's morgens naar beneden skiën vanwaar je de Pointe de la Masse of de Mont de la Chambre op gaat met een van de skiliften. Na het skiën keer je gemakkelijk weer terug naar de résidence over de blauwe piste. Deze piste is ook voor beginners goed te doen. Alle nodige faciliteiten zoals een bakker, supermarkt, slager, diverse restaurants en bars, de skischool, ski-verhuur, kinderopvang, de bioscoop en een zwembad (met kinderbad) vind je binnen een straal van ongeveer 200 meter van Chalet Dame Blanche.

Vanaf € 324,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Eglantines - 4-6 personen

Chalet-appartement Eglantines - 4-6 personen
Chalet.nl

Chalet Eglantines is een mooi chalet dat drie appartementen herbergt. Het chalet ligt aan het einde van een doodlopende straat boven de dorpskern van het vriendelijke Oz-en-Oisans, mooie vergezichten over de vallei zijn hierdoor gegarandeerd. De "Alpette" skilift en piste zijn gelegen op ongeveer 500 meter. Aan het eind van de straat vind je een steil pad (bij voldoende sneeuw is dit voor de ervaren skiër ook te skiën), waarmee je ook bij de cabinelift "Alpette" kunt komen. Off-piste is het (voor de goede skiër) mogelijk om ook weer tot het eind van de straat te komen. Anderen kunnen tot de cabinelift skiën (rode of blauwe piste) en lopend naar het chalet komen. Het autovrije centrum van Oz-en-Oisans, met diverse bars, restaurants, supermarkt, skiverhuur, winkels en skischool ligt op 500 meter vanaf Chalet Eglantines. Alle drie de appartementen zijn voorzien van o.a. een open haard en Wi-Fi en onder het chalet bevinden zich een parkeergarage, skiberging en wasruimte voor gezamenlijk gebruik. De bakker in het dorp kan broodjesservice verzorgen.

Chalet-appartement du Kandahar inclusief catering, zondag t/m zondag - 10 personen

Chalet-appartement du Kandahar inclusief catering, zondag t/m zondag - 10 personen
Chalet.nl

Les Chalets du Kandahar bestaat uit vier grote chalet-appartementen, waarvan er twee geschikt zijn voor 10 personen en twee voor 12 personen. De appartementen liggen in de wijk Les Eucherts in La Rosière, op ongeveer 300 meter loopafstand van de blauwe piste. Via deze piste bereik je de stoeltjeslift Les Eucherts, die je toegang geeft tot het Espace San Bernardo skigebied. Bij de piste en stoeltjeslift bevinden zich een skischool en een Centre Commercial met o.a. een supermarkt, sportwinkels, restaurants, bowling en een schaatsbaan. Vanaf de appartementen kun je ook gemakkelijk via een wandelpad naar het centrum van La Rosière lopen (ca. 600 meter), waar je meer voorzieningen vindt. Dit wandelpad is in de avonduren verlicht. Na het skiën heb je bij Les Chalets du Kandahar de mogelijkheid gebruik te maken van de gezamenlijke wellnessruimte, waar je kunt relaxen in de sauna en buiten-jacuzzi (overdekt). Daarnaast zijn er o.a. een skiberging met skischoenendrogers voor gezamenlijk gebruik en een parkeergarage aanwezig. De parkeerplaatsen in de parkeergarage zijn gratis, maar wel vooraf te reserveren. De appartementen zelf zijn allemaal voorzien van Wi-Fi en balkons met een zonnige ligging op het zuiden, die je een schitterend uitzicht bieden op de Haute Tarentaise vallei! Bij de chalet-appartementen du Kandahar is cateringservice inclusief. De cateringstaf bereidt de lekkerste maaltijden voor je en zorgt ervoor dat het chalet schoon en gezellig is. De cateringservice omvat o.a. 7x ontbijt en 6x drie-gangen diner (zie 'Extra te boeken' voor een volledige omschrijving). Terwijl de cateringstaf je alle zorgen uit handen neemt, kun je volop genieten van het prachtige skigebied en de luxe faciliteiten die de accommodatie je te bieden heeft.

Appartement Les Temples du Soleil - 4-7 personen

Appartement Les Temples du Soleil - 4-7 personen
Chalet.nl

Résidence Les Temples du Soleil heeft een perfecte ligging in het populaire wintersportoord Val Thorens. De résidence bevindt zich namelijk direct aan de skipiste en slechts 20 meter van de skiliften vandaan! Hierdoor kun je 's ochtends dus meteen de ski's onderbinden en het ruim 600 km piste tellende skigebied Les Trois Vallées gaan ontdekken! De appartementen Les Temples du Soleil liggen verspreid over twee gebouwen en hebben een eenvoudige inrichting. Alle appartementen zijn voorzien van een Wi-Fi internetverbinding (high-speed internet tegen betaling) en een balkon met een mooi uitzicht op de bergachtige omgeving. In de résidence zijn diverse faciliteiten aanwezig, zoals een wellnessruimte (tegen betaling, kinderen onder de 18 jaar alleen toegestaan onder begeleiding van een volwassene) met een sauna, hammam, twee jacuzzi's en fitnessapparatuur, een kleine supermarkt, sportwinkel, bar, restaurant, kinderclub en wasserette. Auto's kun je tegen betaling parkeren in één van de openbare parkeergarages in het dorp (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, ca. ? 84,00 per auto per week).

Chalet de Bellecôte Marie-Galante - 14-16 personen

Chalet de Bellecôte Marie-Galante - 14-16 personen
Chalet.nl

Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Dit chalet is ruim opgezet en heeft een heel eigen stijl. Daarnaast is er een eigen wellnessruimte met o.a. sauna en jacuzzi! Marie-Galante is op de bovenste rand van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om tot de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via het paadje langs een paar andere chalets kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.

Chalet-appartement Le Hameau de Valloire - 8-10 personen

Chalet-appartement Le Hameau de Valloire - 8-10 personen
Chalet.nl

Résidence Le Hameau de Valloire is gelegen bij de entree van het dorp Valloire. Het geheel herbergt in totaal 54 comfortabele appartementen, verdeeld over vijf verdiepingen (met lift). Het centrum van het gezellig Valloire, met een ruime keuze aan winkels en restaurants, is gelegen op ongeveer 1500 meter afstand. De skilift en piste zijn op ca. 1200 meter van Le Hameau du Valloire te vinden. Voor de résidence vertrekt de gratis skibus elke 30 minuten. De résidence beschikt over een wasserette, een gezamenlijke skiberging en over diverse luxe faciliteiten zoals een overdekt en verwarmd zwembad (8 x 14 meter), hammam en sauna (vanaf 16 jaar) en een fitnessruimte. Verder vind je er een squashbaan en een pooltafel. Er is Wi-Fi in het appartement en gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid). Broodjesservice is via de receptie mogelijk.