Chalet-appartement Emma - 12 personen
Het recent gebouwde chalet Emma is gunstig gelegen; net onder het centrum van Les Menuires en op slechts 25 meter afstand van de blauwe skipiste. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir. De stoeltjeslift Tortollet brengt je, in een paar minuten, naar het centrum van Les Menuires, waar skiliften vertrekken naar de Col de la Chambre en de 3 Marches. Hiervandaan kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. De cabinelift Rocher Noir brengt je naar de Point de la Masse, waar een aantal zeer mooie pistes gelegen is. Je kunt vanaf het chalet ook de piste oversteken en de 'Preyerand' personenlift naar het centrum van Les Menuires nemen. In het centrum van Les Menuires vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants met heerlijke zonneterrassen en er zijn diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er in het dorp o.a. een aantal supermarkten, allerlei winkels, skiverhuur, skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten te vinden. Binnen een straal van 200 meter van het chalet bevinden zich o.a. al een aantal restaurants, winkels en skiverhuur. In chalet Emma zijn de afgelopen jaren zes chalet-appartementen gerealiseerd, de eerste zijn in December 2015 opgeleverd. In totaal zijn er één 8-persoons appartement, twee 10-persoons appartementen, twee 12-persoons appartementen en één 14-persoons appartement ondergebracht. De chalet-appartementen zijn netjes ingericht en beschikken elk over een Wi-Fi internetverbinding en balkons. Daarnaast zijn alle slaapkamers voorzien van een en-suite badkamer. Bij chalet Emma is voldoende gratis parkeergelegenheid. Net boven de chalets Emma, en toegankelijk via een trap, ligt piste-restaurant La Ruade. Dit restaurant, met groot zonneterras en een enorme open haard, biedt een mooie kaart met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Leuk detail; de eigenaren zijn familie van de eigenaren van Chalet Emma.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Alba - 10 personen
Résidence Alba is een recent gebouwd, kleinschalige résidence bestaande uit 5 verdiepingen (met lift) met in totaal 23 luxe appartementen. De résidence is gelegen bij de entree van Les Deux Alpes direct bij de stoeltjeslift Vallée Blanche en aan de gelijknamige blauwe piste. Zowel de skischool alsmede de nodige faciliteiten zoals een supermarkt, bakker en restaurant vind je op ongeveer 300 meter van résidence Alba. Het centrum van Les Deux Alpes ligt op ongeveer 1 kilometer, de gratis skibus stopt op ca. 50 meter van de résidence. Het centrum is ook met de skilift en dan over de piste te bereiken. Verder is er voor ieder appartement een skiberging en Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling, één code per apparaat). Er is gratis parkeergelegenheid in de openlucht en tegen betaling overdekt.
Vanaf € 560,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Chalets du Forum - 2-5 personen
Résidence Les Chalets du Forum is gelegen in het centrum van Courchevel 1850. De résidence bestaat uit 51 appartementen en is in traditionele Savoyaardse stijl gebouwd. De résidence heeft een gunstige ligging; de cabinelift Chenus en de piste bevinden zich namelijk direct tegenover de résidence (ca. 50 meter)! Courchevel 1850 ligt aan de rand van het immense Les Trois Vallées skigebied, dat 600 km aan gevarieerde pistes te bieden heeft! Het dorp Courchevel 1850 biedt een gezellig nachtleven en beschikt over een uitgebreid aanbod aan faciliteiten, waaronder een schaatsbaan, diverse (luxe) winkels en restaurants en een skischool. De appartementen Les Chalets du Forum zijn allemaal voorzien van een Wi-Fi internetverbinding (high-speed internet tegen betaling). Bij de receptie zijn een bagageruimte en kinderspeelruimte aanwezig en je kunt er broodjesservice regelen. Verder vind je in de résidence een kleine levensmiddelenwinkel en per appartement beschik je over één ski-locker met skischoenendroger. In de parkeergarage van de résidence kun je tegen betaling de auto parkeren. Parkeerplaatsen zijn niet vooraf te reserveren, dit kan alleen ter plaatse.
Vanaf € 514,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement La Cime des Arcs duplex - 6-8 personen
Direct aan de piste, bij de stoeltjeslift en in het centrum van Arc 2000 ligt résidence La Cime des Arcs. Deze résidence, onderdeel van het bekende Chalet des Neiges, herbergt 57 appartementen, variërend in grootte voor 2 tot 10 personen. Elk appartement beschikt over een ski-locker met schoendroger. De résidence beschikt over diverse faciliteiten zoals een fitnessruimte met sauna, zwembad, bowlingbaan, pooltafel en skiwinkel. Direct tegenover de appartementen vind je de skischool, kinderopvang, winkels, restaurants en bars. Broodjesservice via de receptie is mogelijk. Gratis Wi-Fi bij de receptie.
Vanaf € 376,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Balcons de La Rosière - 6-8 personen
Recent gebouwde chaletappartementen in Savoyaardse stijl met veel aandacht voor ruimte en privacy, gelegen in de chalet-wijk Les Eucherts in La Rosière. Les Balcons de la Rosière bestaat uit acht chalets waarin de appartementen zijn ondergebracht. Op maximaal 150 meter vind je de eerste stoeltjeslift (Eucherts Express) en het is mogelijk terug te skiën tot de appartementen (bij voldoende sneeuw). In de directe omgeving van Les Balcons de La Rosière vind je een aantal winkels, skiverhuur, bowling, restaurants, bars en terrasjes. Ook de skischool en het VVV zijn op 150 meter afstand gelegen. Meer faciliteiten zijn te vinden in het (oude) centrum van La Rosière, gelegen op ca. 1 kilometer afstand en is te voet bereikbaar via een speciaal wandelpad ('s avonds verlicht). In de résidence bevindt zich het restaurant La Grange, waar zowel het ontbijt als het diner genuttigd kan worden. Ook is er in de résidence een Sherpa supermarkt, hier kan tevens broodjesservice worden geregeld. In alle appartementen en bij de receptie is er gratis Wi-Fi internetverbinding. Elk appartement heeft een eigen skilocker. Les Balcons de la Rosière beschikt over een eigen wellness ruimte met twee sauna's, een jacuzzi en een hammam. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten (niet toegestaan voor kinderen tot en met 13 jaar, kinderen van 14 - 16 jaar dienen te worden begeleid door een volwassene). Tegen betaling kun je er ook gemasseerd worden! Bij de résidence kun je tegen betaling de auto parkeren in de parkeergarage (hoogte 1.90 meter). Nieuw voor December 2018: Een tweede wellness centrum (1000 m²) met zwembad (90 m²), kinderbadje, 2 sauna's, 2 hammams, 1 jacuzzi en fitnessruimte. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten (kinderen onder de 16 alleen onder begeleiding van een volwassene)!
Vanaf € 336,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement CGH Résidence La Ferme du Val Claret - 6-8 personen
La Ferme du Val Claret is ideaal gelegen aan de rand van de wijk Val Claret. De résidence is gebouwd in traditionele stijl, waarbij veel gebruik is gemaakt van materialen uit de streek, zoals hout en natuursteen. De résidence ligt aan de voet van de pistes en dichtbij zijn diverse winkels en restaurants te vinden. Verder beschikt elk appartement over een eigen skilocker met schoenendroger en gratis Wi-Fi-verbinding (één code per appartement). Broodjesservice is gemakkelijk via de receptie te regelen. Als gast van résidence La Ferme du Val Claret kun je gratis gebruik maken van het zwembad, jacuzzi, Turks stoombad, sauna en fitness in de CGH résidence Nevada (ook in de wijk Val Claret, op ca. 500 meter) en CGH résidence Le Telemark (in Tignes Le Lac, op ca. 2,7 km). Ook kun je tegen betaling allerlei behandelingen ondergaan zoals massages en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen.
Vanaf € 571,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
