Chalet-appartement Emma - 12 personen
Het recent gebouwde chalet Emma is gunstig gelegen; net onder het centrum van Les Menuires en op slechts 25 meter afstand van de blauwe skipiste. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir. De stoeltjeslift Tortollet brengt je, in een paar minuten, naar het centrum van Les Menuires, waar skiliften vertrekken naar de Col de la Chambre en de 3 Marches. Hiervandaan kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. De cabinelift Rocher Noir brengt je naar de Point de la Masse, waar een aantal zeer mooie pistes gelegen is. Je kunt vanaf het chalet ook de piste oversteken en de 'Preyerand' personenlift naar het centrum van Les Menuires nemen. In het centrum van Les Menuires vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants met heerlijke zonneterrassen en er zijn diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er in het dorp o.a. een aantal supermarkten, allerlei winkels, skiverhuur, skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten te vinden. Binnen een straal van 200 meter van het chalet bevinden zich o.a. al een aantal restaurants, winkels en skiverhuur. In chalet Emma zijn de afgelopen jaren zes chalet-appartementen gerealiseerd, de eerste zijn in December 2015 opgeleverd. In totaal zijn er één 8-persoons appartement, twee 10-persoons appartementen, twee 12-persoons appartementen en één 14-persoons appartement ondergebracht. De chalet-appartementen zijn netjes ingericht en beschikken elk over een Wi-Fi internetverbinding en balkons. Daarnaast zijn alle slaapkamers voorzien van een en-suite badkamer. Bij chalet Emma is voldoende gratis parkeergelegenheid. Net boven de chalets Emma, en toegankelijk via een trap, ligt piste-restaurant La Ruade. Dit restaurant, met groot zonneterras en een enorme open haard, biedt een mooie kaart met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Leuk detail; de eigenaren zijn familie van de eigenaren van Chalet Emma.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Almes 1 appartement 5 - 4-6 personen
De recent gebouwde résidence Almes 1 bevindt zich op slechts 50 meter afstand van de skipiste in het op één-na-hoogste wintersportdorp van Europa, Tignes (2100 meter). Almes 1 bestaat uit 14 moderne appartementen en ligt op een ideale locatie in de wijk Le Lac-Almes. Per ski bereik je gemakkelijk de Almes stoeltjeslift, evenals de skiliften Palafour en Aeroski, die je direct het skigebied inbrengen. De afstand via de weg naar deze skiliften is ongeveer 400 à 500 meter. Op ca. 500 meter afstand van de appartementen bevindt zich het centrum van Tignes Le Lac met o.a. verschillende winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden. Hier kun je met het hele gezin aan het einde van de dag een lekker drankje nuttigen. Ook is hier het Lagon Aquacenter met overdekt zwembad, wellness- en fitnessfaciliteiten te vinden. Résidence Almes 1 beschikt over een gezamenlijke wellnessruimte met twee sauna's, een hammam, ligstoelen en douches. Deze wellnessruimte is geopend van zondag t/m vrijdag van 17.00 - 20.00 uur. Verder zijn er een skiberging met skischoenendrogers, wasruimte met wasmachine en droger en een lift aanwezig. In alle appartementen is gratis Wi-Fi. Per appartement heb je één parkeerplaats tot je beschikking in de parkeergarage van het appartementengebouw. Extra parkeerplaatsen, in een openbare parkeergarage in het dorp, zijn op aanvraag en tegen betaling (ca. ? 85,00 p.w.).
Vanaf € 597,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet La Grange aux Fées - 10 personen
Het onlangs gerenoveerde appartement La Grange aux Fées ligt aan de rand van het dorp Les Gets, ongeveer 450 meter van de piste en Pérrières Express stoeltjeslift vandaan. Binnen een straal van 250 meter van het appartement vind je een Sherpa supermarkt, restaurant en skibushalte. Met de skibus sta je binnen enkele minuten in het centrum van Les Gets, waar de Chavannes skiliften en ESF skischool te vinden zijn. Verder beschikt het centrum over een uitgebreid aanbod aan gezellige bars en restaurants, winkels en ski shops met skiverhuur. In Les Gets kan er o.a. geschaatst, gerodeld, gelanglauft en gewandeld worden. De voormalige boerderij La Grange aux Fées is onderverdeeld in vier appartementen, waarvan wij een 10-persoons appartement aanbieden. Het appartement is o.a. voorzien van een balkon, Wi-Fi en een skiberging met skischoenendroger. Er zijn twee parkeerplaatsen beschikbaar voor dit appartement. Elke ochtend worden er gratis broodjes bezorgd bij dit appartement. Verder staat er bij aankomst een welkomstpakketje klaar met koffie, suiker, jam, boter en melk.
Vanaf € 409,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence L'Arollaie - 6-8 personen
Mooie, recent gebouwde résidence met luxe appartementen. Résidence L'Arollaie is gelegen in Plan Peisey op een paar minuten loopafstand van het centrum van Vallandry (ca. 1 km) en op slechts ca. 100 meter van de Vanoise Express die de oversteek naar La Plagne (Paradiski) verzorgt. Ook de piste en de stoeltjeslift "Peisey 61", die je een flink eind het skigebied van Les Arcs in brengt, vind je hier. De résidence beschikt over diverse luxe faciliteiten (sommige tegen betaling) zoals een klein overdekt verwarmd zwembad, whirlpool, sauna, een gezellige lounge met open haard en pooltafel en een wasserette. Broodjesservice is mogelijk via de receptie.
Vanaf € 380,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Des Neiges - 8 personen
Chalet des Neiges zijn comfortabele, netjes ingerichte chalet-appartementen geschikt voor 2 tot 14 personen. De chalet-appartementen zijn verdeeld over vijf grote vrijstaande chalets en zijn centraal gelegen in het sfeervolle chaletdorp Oz-en-Oisans; direct naast de skischool (met kinderopvang!) en langs de blauwe piste. Vanaf de voordeur ski je zo naar de twee gondels toe die vanuit Oz-en-Oisans vertrekken. Met beide gondels kom je direct middenin het gevarieerde skigebied van Alpe d'Huez uit. Chalet des Neiges ligt in het autovrije centrum van Oz-en-Oisans en is dan ook niet per auto te bereiken. Je vindt de (sport)winkels, supermarkt, bakker, enkele restaurants en bars met terrasjes in de directe omgeving (max. 150 meter). Broodjesservice is mogelijk via de receptie en er is gratis Wi-Fi bij de receptie. De appartementen vanaf 8 personen hebben een open haard. In het hoofdgebouw zijn een sauna, zwembad en fitnessruimte aanwezig, van deze faciliteiten kun je gratis gebruik maken! Let op; in de week van 14/03/2020 is de inbegrepen skipas alleen de eerste twee dagen geldig in het hele skigebied. De andere vier dagen is deze alleen geldig in het gebied van Vaujany en Oz-en-Oisans (ca. 53 kilometer piste).
Vanaf € 364,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement L'Orée des Pistes - 2-4 personen
Résidence L'Oree des Pistes is gelegen in het hogere gedeelte van het vriendelijke Superdévoluy. Het geheel bestaat uit appartementen en twee-onder-één-kap chalets. De appartementen en chalets zijn comfortabel ingericht en gebouwd in Savoyaarde stijl met gebruik van veel hout. De groene piste loopt direct langs de résidence en de eerste skiliften vind je op ca. 200 meter (gemakkelijk per ski bereikbaar). Het centrum van het moderne skistation Superdévoluy, met winkels, ijsbaan, bioscoop, restaurants en discotheek, bevindt zich op ongeveer 600 meter. In dit centrum vind je ook de skischool en de kinderopvang voor de allerkleinsten. In het hoofdgebouw vind je de receptie, een salon met open haard, bar, een verwarmd binnen zwembad (gratis) en een sauna (tegen betaling). Tevens is er gratis Wi-Fi internetverbinding bij de receptie. Het park beschikt over gratis overdekte parkeergelegenheid.
Vanaf € 198,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
