Chalet-appartement Emma - 12 personen
Het recent gebouwde chalet Emma is gunstig gelegen; net onder het centrum van Les Menuires en op slechts 25 meter afstand van de blauwe skipiste. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir. De stoeltjeslift Tortollet brengt je, in een paar minuten, naar het centrum van Les Menuires, waar skiliften vertrekken naar de Col de la Chambre en de 3 Marches. Hiervandaan kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. De cabinelift Rocher Noir brengt je naar de Point de la Masse, waar een aantal zeer mooie pistes gelegen is. Je kunt vanaf het chalet ook de piste oversteken en de 'Preyerand' personenlift naar het centrum van Les Menuires nemen. In het centrum van Les Menuires vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants met heerlijke zonneterrassen en er zijn diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er in het dorp o.a. een aantal supermarkten, allerlei winkels, skiverhuur, skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten te vinden. Binnen een straal van 200 meter van het chalet bevinden zich o.a. al een aantal restaurants, winkels en skiverhuur. In chalet Emma zijn de afgelopen jaren zes chalet-appartementen gerealiseerd, de eerste zijn in December 2015 opgeleverd. In totaal zijn er één 8-persoons appartement, twee 10-persoons appartementen, twee 12-persoons appartementen en één 14-persoons appartement ondergebracht. De chalet-appartementen zijn netjes ingericht en beschikken elk over een Wi-Fi internetverbinding en balkons. Daarnaast zijn alle slaapkamers voorzien van een en-suite badkamer. Bij chalet Emma is voldoende gratis parkeergelegenheid. Net boven de chalets Emma, en toegankelijk via een trap, ligt piste-restaurant La Ruade. Dit restaurant, met groot zonneterras en een enorme open haard, biedt een mooie kaart met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Leuk detail; de eigenaren zijn familie van de eigenaren van Chalet Emma.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Les Soldanelles nr. 2 - 3-5 personen
De appartementen Les Soldanelles in Châtel hebben een gunstige ligging in het dorp. Het centrum ligt op ongeveer 250 meter loopafstand, echter bevinden zich in de directe omgeving van de appartementen al enkele winkels en restaurantjes. De Super-Châtel cabinelift (ca. 500 meter) brengt je vanuit het centrum het Super-Châtel skigebied in. Vanuit dit gebied heb je aansluiting op de pistes van het Zwitserse gedeelte van Les Portes du Soleil én op het Linga/Pré-la-Joux skigebied, waar je de skilift kunt nemen richting Avoriaz. De Linga cabinelift en Pré-la-Joux stoeltjeslift zijn ook makkelijk te bereiken met de skibus (rijdt ca. elk kwartier), die op ca. 100 meter afstand van de appartementen vertrekt. In Châtel hangt een echte wintersportsfeer! Dit authentieke dorp bestaat veelal uit chalets en telt vele leuke barretjes, pubs en restaurants voor een gezellige après-ski. Ook voor de niet-skiër is er van alles te doen in en rondom het dorp. Zo heeft het dorp o.a. een schaatsbaan, sleepistes, een overdekt zwembad met wellnesscentrum en uitgebreide langlauf- en wandelmogelijkheden. Ook voorzieningen als skischolen, sportwinkels en kinderopvang zijn te vinden in Châtel. Deze sfeervolle appartementen zijn gebouwd in 2016. Alle appartementen zijn voorzien van een balkon en Wi-Fi en in de gezamenlijke skiberging is er voor alle appartementen een skikluisje met skischoenendroger. Parkeren kan tegen betaling in de overdekte parkeergarage in het centrum van Châtel (ca. ? 77,00 per week). Deze parkeergarage ligt op ongeveer 300 meter afstand van het appartementengebouw.
Vanaf € 321,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Pré la Joux met buiten-jacuzzi - 14 personen
Chalet Pré la Joux in Châtel met buiten-jacuzzi heeft een ideale ligging op slechts 250 meter van de piste en de Pré-la-Joux stoeltjeslift. Deze stoeltjeslift (richting Avoriaz) geeft je toegang tot de pistes van het enorme Les Portes du Soleil skigebied. Het gezellige centrum van Châtel bevindt zich ca. 6 km van het chalet vandaan en is bereikbaar met de skibus, die ongeveer elke 15 minuten vertrekt. De dichtstbijzijnde skibushalte ligt op ca. 150 meter afstand. Op ongeveer 500 meter afstand, net voorbij de stoeltjeslift, vind je een sportwinkel, restaurant/bar en een rodelbaan. In het centrum van Châtel vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants, bars en winkels. Daarnaast zijn er in het dorp vele activiteiten te doen. Zo vind je er o.a. een schaatsbaan, wellnesscentrum met overdekt zwembad en ook voor wandelaars en langlaufers zijn er mogelijkheden. In het centrum kun je ook terecht voor een skischool en kinderopvang. Pré la Joux is een comfortabel, recent gebouwd chalet dat plaats biedt voor groepen van maximaal 14 personen. Het chalet is ingericht met veel gebruik van hout, wat zorgt voor een warme sfeer. In de woonkamer bevindt zich een pelletkachel en verder is het chalet o.a. voorzien van Wi-Fi, een terras en balkons. Er is parkeergelegenheid voor ca. 7 auto's bij het chalet, waarvan één plek in de garage.
Vanaf € 381,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Carlina zondag t/m zondag - 12 personen
Résidence Carlina bestaat uit vijf mooie, luxe appartementen. De appartementen zijn direct aan de pistes van Belle Plagne gelegen en hebben een mooi uitzicht. De résidence heeft een eigen spa met zwembad, jacuzzi, sauna en hammam, die gratis toegankelijk is. Tegen betaling zijn er massages en schoonheidsbehandelingen mogelijk. Bij de accommodatie zijn verder o.a. een restaurant en bar aanwezig. Vanuit de appartementen Carlina stap je direct de blauwe piste op, die naar Plagne Bellecôte leidt. Hiervandaan vertrekken diverse skiliften met prima aansluitingen op het enorme skigebied. Onder andere de Bellecôte Gletsjer (met ruim 3000 meter het hoogste punt van het skigebied) is zo snel te bereiken. Winkels en de skibushalte zijn gelegen op ca. 5 minuten loopafstand. Elk appartement beschikt over een privé-sauna, gratis Wi-Fi, balkon en een skilocker met skischoenendroger. Résidence Carlina heeft een overdekte parkeergarage (tegen betaling) en er is gratis parkeergelegenheid buiten.
Vanaf € 873,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement CGH Résidence Le Hameau du Beaufortain - 2-4 personen
Le Hameau du Beaufortain is ca. 2 km boven het centrum van Les Saisies gelegen. De résidence is gelegen in een bosrijke omgeving en biedt een prachtig uitzicht over het omliggende berglandschap. De résidence ligt direct aan de piste waardoor er van en naar de résidence geskied worden. De résidence beschikt over luxe chalet-appartementen en diverse faciliteiten zoals een overdekt en verwarmd zwembad, sauna, Turks stoombad en fitnessruimte. Hier kun je gratis gebruik van maken. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages, en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen.
Vanaf € 825,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Le Tikal - 4-6 personen
Résidence Le Tikal bestaat uit ruime en comfortabel ingerichte appartementen. De résidence heeft een gunstige ligging bij de entree van Val Thorens. De skipiste loopt vlak langs de appartementen en hier ski je zo naar toe! Via de piste bereik je gemakkelijk diverse skiliften, die je verder toegang geven tot het grote Les Trois Vallées skigebied. Binnen een straal van 500 meter van de résidence vind je o.a. een bakker, supermarkt en allerlei (sport)winkels, restaurants en bars. De (kinder)skischool ligt slechts 300 meter verwijderd van résidence Le Tikal. In Val Thorens is een groot sportcentrum te vinden met o.a. twee zwembaden, diverse wellnessvoorzieningen en een groot aantal sportfaciliteiten voor jong en oud. Alle appartementen hebben een Wi-Fi internetverbinding en een balkon met uitzicht op de pistes of het dorp. In de résidence zijn verder o.a. een receptie met kinderspeelhoek en bagageruimte en een skiberging met verwarmde ski-lockers met skischoenendrogers aanwezig. Op ca. 30 meter afstand van de résidence bevindt zich een openbare parkeergarage, waar je tegen betaling je auto kunt parkeren (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, ca. ? 84,00 per auto per week).
Vanaf € 379,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
