Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Emma - 12 personen

Het recent gebouwde chalet Emma is gunstig gelegen; net onder het centrum van Les Menuires en op slechts 25 meter afstand van de blauwe skipiste. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir. De stoeltjeslift Tortollet brengt je, in een paar minuten, naar het centrum van Les Menuires, waar skiliften vertrekken naar de Col de la Chambre en de 3 Marches. Hiervandaan kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. De cabinelift Rocher Noir brengt je naar de Point de la Masse, waar een aantal zeer mooie pistes gelegen is. Je kunt vanaf het chalet ook de piste oversteken en de 'Preyerand' personenlift naar het centrum van Les Menuires nemen. In het centrum van Les Menuires vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants met heerlijke zonneterrassen en er zijn diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er in het dorp o.a. een aantal supermarkten, allerlei winkels, skiverhuur, skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten te vinden. Binnen een straal van 200 meter van het chalet bevinden zich o.a. al een aantal restaurants, winkels en skiverhuur. In chalet Emma zijn de afgelopen jaren zes chalet-appartementen gerealiseerd, de eerste zijn in December 2015 opgeleverd. In totaal zijn er één 8-persoons appartement, twee 10-persoons appartementen, twee 12-persoons appartementen en één 14-persoons appartement ondergebracht. De chalet-appartementen zijn netjes ingericht en beschikken elk over een Wi-Fi internetverbinding en balkons. Daarnaast zijn alle slaapkamers voorzien van een en-suite badkamer. Bij chalet Emma is voldoende gratis parkeergelegenheid. Net boven de chalets Emma, en toegankelijk via een trap, ligt piste-restaurant La Ruade. Dit restaurant, met groot zonneterras en een enorme open haard, biedt een mooie kaart met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Leuk detail; de eigenaren zijn familie van de eigenaren van Chalet Emma.

Vanaf € 282,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Le Village Gaulois - 5-7 personen

Chalet Le Village Gaulois - 5-7 personen
Chalet.nl

Le Village Gaulois zijn prachtige vrijstaande chalets op slechts 100 meter van de eerste skilift (Marquis) en ca. 200 meter verwijderd van de pistes. De chalets zijn geheel van hout gemaakt en zijn in lokale stijl gebouwd. Naast de receptie met open haard en gratis Wi-Fi-internetverbinding (tijdens openingstijden) vind je in de Le Village Gaulois een overdekt verwarmd zwembad (gratis) en twee sauna's (tegen betaling). Tegen betaling is er Wi-Fi internetverbinding mogelijk in de chalets. Binnen een straal van 100 meter vind je o.a. een bar, supermarkt, restaurant, bakker en het verzamelpunt voor de skischool. Op 200 meter afstand is er een wasserette.

Appartement Résidence Les Cristaux - 8-10 personen

Appartement Résidence Les Cristaux - 8-10 personen
Chalet.nl

Nette en comfortabel ingerichte appartementen, op slechts 20 meter van de pistes, in de wijk Preyerand in Les Menuires. De appartementen van Les Cristaux zijn over twee, direct naast elkaar gelegen, gebouwen verdeeld. Eén van de gebouwen beschikt over een mooie wellnessruimte met sauna en hammam. Hier maak je gratis gebruik van. Door de prima ligging van de appartementen stap je zo op de latten, de piste brengt je naar de Tortollet of Rocher Noir stoeltjesliften. Beide liften hebben een goede aansluiting op het gebied. Het centrum van Les Menuires, met vele winkels, barretjes en restaurants is ongeveer op tien minuten loopafstand. Een bakker en pizzeria vind je direct bij résidence Les Cristaux. In de kelder vind je een verwarmde skiberging en parkeren kan gratis en direct voor de deur. Alle appartementen beschikken over gratis Wi-Fi.

Chalet-appartement Les Flocons d'Argent - 2-4 personen

Chalet-appartement Les Flocons d'Argent - 2-4 personen
Chalet.nl

Les Flocons d'Argent zijn eenvoudige maar mooie appartementen, pal naast de piste in het vriendelijke en gemoedelijke bergdorp Aussois. Deze résidence bestaat uit 8 chalets, ieder met twee tot vijf verdiepingen. Faciliteiten zoals een skiwinkel, skischool, kleine levensmiddelenwinkel/bakker en restaurant vind je direct in de résidence. Het centrum van Aussois, met alle benodigde overige faciliteiten vind je op ca. 300 meter. Vanuit het centrum van Aussois vertrekken er skiliften een flink eind omhoog. Je kunt er voor kiezen een van de stoeltjesliften te nemen of de cabinelift 'Gran Jeu' die je direct naar 2150 meter hoogte brengt, met aansluiting op de 'l'Armoise' die je naar 2750 meter brengt. Op deze hoogte kun je genieten van een aantal leuke restaurants, maar je kunt er natuurlijk ook voor kiezen om in één keer naar beneden te skiën. Via één van de eenvoudige pistes keer je dan prachtig terug in het dorp. Les Flocons d'Argent beschikt over verschillende faciliteiten zoals een overdekt zwembad, twee sauna's (tegen betaling), een kleine fitnesszaal en een wasserette. Verder is er een skiberging en zijn er overdekte parkeerplaatsen (max. 1 per appartement en tegen betaling), maar er is ook gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid). Er is gratis Wi-Fi bij de receptie (indien open).

Chalet-appartement Koh-i Nor type C - 86 m² - 6 personen

Chalet-appartement Koh-i Nor type C - 86 m² - 6 personen
Chalet.nl

Koh-I Nor is een recent gebouwde en luxe 5-sterren résidence met in totaal 35 appartementen. Koh-I Nor is zeer gunstig gelegen bovenin Val Thorens. De luxe, moderne en zeer comfortabele appartementen zijn sinds eind december 2013 open. De naam 'Koh-I Nor' is ontleend aan de gelijknamige diamant, één van de kroonjuwelen van het Britse koningshuis. Koh-I Nor is gelegen op een uitstekende locatie, met directe toegang tot de blauwe piste (Plein Sud) waarmee je een snelle aansluiting op het skigebied hebt. De résidence is gelegen op zo'n 200 meter van het (uitgaans-)centrum, waar je een ruime keus aan restaurants, bars en discotheken vindt. Koh-I Nor heeft diverse luxe voorzieningen zoals een brasserie met een prestigieuze wijnkelder, een lounge bar en een spa. Hier vind je een zwembad, sauna en een fitnessruimte. Men kan hier gratis gebruik van maken. Tegen betaling kun je gebruik maken van de spa van het naastgelegen hotel met hammam, sauna, jacuzzi en speciale douches. Verder beschikt de résidence over een lift, gratis Wi-Fi bij de receptie en broodjesservice. Ook beschikt elk appartement over een ski-locker met schoendroger en één overdekte parkeerplaats in de parkeergarage onder de résidence (overige parkeerplaatsen op aanvraag en tegen betaling).

Vanaf € 1.220,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Les Portes du Grand Massif Chalet - 10-12 personen

Chalet-appartement Les Portes du Grand Massif Chalet - 10-12 personen
Chalet.nl

Les Portes du Grand Massif (voorheen: Le Refuge du Golf) is geopend sinds december 2010 en bestaat uit een aantal vrijstaande en twee-onder-1-kap chalets en meerdere chaletgebouwen met daarin zeer comfortabele en modern ingerichte chalet-appartementen. Het geheel ligt boven de chaletwijk Hameau de Flaine. In deze wijk vind je een kleine supermarkt, skiverhuur en een restaurant. In het receptiegebouw zijn een bar en restaurant (met 's morgens broodjes-service en 's avonds meeneem maaltijden). Daarnaast zijn er een verwarmd zwembad, fitnesszaal, sauna, hammam en jacuzzi waarvan je gratis gebruik kunt maken. Om te gaan skiën of snowboarden kun je ervoor kiezen een (vrij vlak) skipad te nemen dat direct naar de blauwe "Opale" piste leidt, of je neemt de gratis skibus naar de piste (ca. 3 minuten) die de hele dag om de 10 à 15 minuten rijdt. De skibushalte vind je vlakbij de receptie en het pad naar de piste begint daar ook. Het centrum van Flaine is op zo'n 2 kilometer afstand gelegen. In dit centrum vind je de skiliften en de pistes van het uitgebreide skigebied. Alle accommodaties hebben een flat-screen televisie en gratis Wi-Fi (max. 3 apparaten). De auto moet (tegen betaling) worden geparkeerd in de ondergrondse parkeergarage (max. hoogte 2.20 meter) van de appartementen.