Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Emma - 12 personen

Het recent gebouwde chalet Emma is gunstig gelegen; net onder het centrum van Les Menuires en op slechts 25 meter afstand van de blauwe skipiste. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir. De stoeltjeslift Tortollet brengt je, in een paar minuten, naar het centrum van Les Menuires, waar skiliften vertrekken naar de Col de la Chambre en de 3 Marches. Hiervandaan kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. De cabinelift Rocher Noir brengt je naar de Point de la Masse, waar een aantal zeer mooie pistes gelegen is. Je kunt vanaf het chalet ook de piste oversteken en de 'Preyerand' personenlift naar het centrum van Les Menuires nemen. In het centrum van Les Menuires vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants met heerlijke zonneterrassen en er zijn diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er in het dorp o.a. een aantal supermarkten, allerlei winkels, skiverhuur, skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten te vinden. Binnen een straal van 200 meter van het chalet bevinden zich o.a. al een aantal restaurants, winkels en skiverhuur. In chalet Emma zijn de afgelopen jaren zes chalet-appartementen gerealiseerd, de eerste zijn in December 2015 opgeleverd. In totaal zijn er één 8-persoons appartement, twee 10-persoons appartementen, twee 12-persoons appartementen en één 14-persoons appartement ondergebracht. De chalet-appartementen zijn netjes ingericht en beschikken elk over een Wi-Fi internetverbinding en balkons. Daarnaast zijn alle slaapkamers voorzien van een en-suite badkamer. Bij chalet Emma is voldoende gratis parkeergelegenheid. Net boven de chalets Emma, en toegankelijk via een trap, ligt piste-restaurant La Ruade. Dit restaurant, met groot zonneterras en een enorme open haard, biedt een mooie kaart met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Leuk detail; de eigenaren zijn familie van de eigenaren van Chalet Emma.

Vanaf € 282,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Altitude Le Refuge met sauna - 12-14 personen

Chalet-appartement Altitude Le Refuge met sauna - 12-14 personen
Chalet.nl

Altitude le Refuge is een kleinschalige résidence waarin in totaal 11 appartementen zijn ondergebracht. Het chalet ligt op slechts 200 meter afstand van de skilift en de piste, bij voldoende sneeuw kun je terug skiën naar de résidence (off-piste). Ook het centrum van de wijk "Les Eucherts" is op ca. 200 meter gelegen. In dit centrum vind je alle benodigde faciliteiten zoals de skischool, skiverhuur, supermarkt, restaurants en bar. Het centrum van La Rosière zelf vind je op ongeveer 15 minuten lopen, dit kan over een speciaal wandelpad dat in de avonduren verlicht wordt. De ruime appartementen zijn luxe ingericht en voorzien van een gezellige open haard in de woonkamer. Alle slaapkamers hebben een eigen badkamer. Er is één zak openhaardhout inclusief. Na het skiën kun je heerlijk ontspannen in het wellness centrum van de résidence, hier vind je een zwembad en sauna. Bij de receptie van Chalet Le Refuge, bestel je broodjes zodat je 's morgens de deur niet uit hoeft! Skilockers zijn aanwezig.

Chalet Les Lauzes - 8-10 personen

Chalet Les Lauzes - 8-10 personen
Chalet.nl

Het vrijstaande chalet Les Lauzes ligt op een rustige locatie in het authentieke dorp Champagny en Vanoise, dat onderdeel uitmaakt van het skigebied Paradiski-La Plagne. Het chalet ligt ongeveer 500 meter verwijderd van het dorpscentrum en op ca. 600 meter afstand vind je de piste en cabinelift. Met de cabinelift sta je in ongeveer 8 minuten boven op de berg, waar je vervolgens richting La Plagne kunt skiën. In het centrum van Champagny en Vanoise vind je o.a. een supermarkt, sportwinkels met skiverhuur en een aantal restaurants/bars. De skischool bevindt zich bij de cabinelift. Op ongeveer 700 meter afstand van het chalet bevindt zich een openbaar binnenzwembad. In chalet Les Lauzes kun je na het skiën lekker opwarmen bij de houtkachel, maar ook op het terras met uitzicht op Courchevel en de bergen is het heerlijk vertoeven in het winterzonnetje. Er zijn privé-parkeerplaatsen bij het chalet.

Chalet-appartement Iris 6 personen - 6 personen

Chalet-appartement Iris 6 personen - 6 personen
Chalet.nl

Het leuke, kleine chalet Iris ligt in Saint Martin de Belleville en is onderverdeeld in een 5-persoons- en een 6-persoonsappartement. Saint Martin de Belleville is een gezellig, authentiek dorp vlakbij het bekende Les Menuires gelegen. Het chalet ligt op circa 250 meter van de dorpskern en de piste. Exclusief voor de gasten die verblijven in chalet Iris is er een saunaruimte met douche (voor algemeen gebruik). Daarnaast beschikken de appartementen over gratis Wi-Fi en is er een wasmachine in het chalet. In de directe omgeving kan gratis worden geparkeerd.

Appartement Les Suites du Palafour appartement 2 - 8 personen

Appartement Les Suites du Palafour appartement 2 - 8 personen
Chalet.nl

Appartementengebouw Les Suites du Palafour is gelegen op een toplocatie: direct aan de piste en bij de skilift in Tignes. Tignes behoort tot één van 's werelds beste skigebieden en biedt uitdagende pistes voor zowel de beginnende als ervaren skiër. Ook ten opzichte van allerlei voorzieningen in het dorp liggen de appartementen zeer centraal. De skischool, diverse (sport)winkels, allerlei restaurants en bars voor een gezellige après-ski zijn in de directe omgeving gelegen. Les Suites du Palafour bestaat uit zes mooie appartementen, die allemaal smaakvol zijn ingericht en voorzien zijn van veel luxe en comfort. Alle appartementen zijn gelegen op de eerste verdieping (er is een lift in het gebouw aanwezig) en beschikken o.a. over Wi-Fi internetverbinding en een eigen skikluis met skischoendroger in de gezamenlijke skiberging op de begane grond. Tegenover de appartementen Les Suites du Palafour bevindt zich het Lagon Aquacenter met een overdekt zwembad (gratis toegang met een Espace Killy skipas) en wellness- en fitnessfaciliteiten (tegen betaling). In Tignes is het verplicht om te parkeren in één van de openbare parkeergarages of op één van de openbare parkeerplaatsen in het dorp (tegen betaling).

Appartement Résidence Les Cristaux Appartement 25 - 6-8 personen

Appartement Résidence Les Cristaux Appartement 25 - 6-8 personen
Chalet.nl

Nette en comfortabel ingerichte appartementen, op slechts 20 meter van de pistes, in de wijk Preyerand in Les Menuires. De appartementen van Les Cristaux zijn over twee, direct naast elkaar gelegen, gebouwen verdeeld. Eén van de gebouwen beschikt over een mooie wellnessruimte met sauna en hammam. Hier maak je gratis gebruik van. Door de prima ligging van de appartementen stap je zo op de latten, de piste brengt je naar de Tortollet of Rocher Noir stoeltjesliften. Beide liften hebben een goede aansluiting op het gebied. Het centrum van Les Menuires, met vele winkels, barretjes en restaurants is ongeveer op tien minuten loopafstand. Een bakker en pizzeria vind je direct bij résidence Les Cristaux. In de kelder vind je een verwarmde skiberging en parkeren kan gratis en direct voor de deur. Alle appartementen beschikken over gratis Wi-Fi.