Chalet-appartement Emma - 12 personen
Het recent gebouwde chalet Emma is gunstig gelegen; net onder het centrum van Les Menuires en op slechts 25 meter afstand van de blauwe skipiste. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir. De stoeltjeslift Tortollet brengt je, in een paar minuten, naar het centrum van Les Menuires, waar skiliften vertrekken naar de Col de la Chambre en de 3 Marches. Hiervandaan kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. De cabinelift Rocher Noir brengt je naar de Point de la Masse, waar een aantal zeer mooie pistes gelegen is. Je kunt vanaf het chalet ook de piste oversteken en de 'Preyerand' personenlift naar het centrum van Les Menuires nemen. In het centrum van Les Menuires vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants met heerlijke zonneterrassen en er zijn diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er in het dorp o.a. een aantal supermarkten, allerlei winkels, skiverhuur, skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten te vinden. Binnen een straal van 200 meter van het chalet bevinden zich o.a. al een aantal restaurants, winkels en skiverhuur. In chalet Emma zijn de afgelopen jaren zes chalet-appartementen gerealiseerd, de eerste zijn in December 2015 opgeleverd. In totaal zijn er één 8-persoons appartement, twee 10-persoons appartementen, twee 12-persoons appartementen en één 14-persoons appartement ondergebracht. De chalet-appartementen zijn netjes ingericht en beschikken elk over een Wi-Fi internetverbinding en balkons. Daarnaast zijn alle slaapkamers voorzien van een en-suite badkamer. Bij chalet Emma is voldoende gratis parkeergelegenheid. Net boven de chalets Emma, en toegankelijk via een trap, ligt piste-restaurant La Ruade. Dit restaurant, met groot zonneterras en een enorme open haard, biedt een mooie kaart met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Leuk detail; de eigenaren zijn familie van de eigenaren van Chalet Emma.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Mont Blanc Alpine Estate - 4-5 personen
De luxe appartementen Mont Blanc Alpine Estate zijn rustig gelegen nabij het centrum van La Chapelle d'Abondance. Er zijn twee gebouwen, in chalet-stijl, met ieder 12 appartementen (beide gebouwen beschikken over een lift). De résidence is direct bij de pistes van het kleinere skigebied La Chapelle d'Abondance (ca. 75 km piste) gelegen. De skilift Crêt Béni vind je al op 50 meter. Bij deze lift is ook de start van de langlaufloipes. Op loopafstand van de appartementen is een skischool te vinden en om de hoek een skiverhuurwinkel. In de directe omgeving van de résidence vertrekt een skibus, deze brengt je naar de lift Panthiaz of naar Châtel (ca. 10 minuten), waar je aansluiting hebt op de rest van het skigebied van Les Portes du Soleil. Het centrum van La Chapelle, met een aantal winkels en restaurants, is te vinden op ca. 400 meter afstand. Het centrum van Châtel ligt ca. 5 km van de appartementen Mont Blanc Alpine Estate vandaan. Mont Blanc Alpine Estate beschikt o.a. over een luxe wellnessruimte (zwemkleding verplicht) met sauna, jacuzzi en fitnessapparatuur. Verder beschikt de résidence over een skiberging, wasmachine en droger (tegen betaling), kinderspeelkamer met tafelvoetbal en tafeltennis en een ondergrondse parkeergarage. Via de receptie kun je broodjesservice regelen.
Vanaf € 575,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement L'Ours Blanc - 2-4 personen
Résidence L'Ours Blanc is een verbouwd hotel dat nu over 66 mooie appartementen beschikt. De appartementen zijn verdeeld over 6 verdiepingen en zijn geschikt voor 2 tot 10 personen. De appartementen zijn van alle gemakken voorzien, evenals de résidence. De résidence ligt in het centrum van Les Deux Alpes met diverse winkels, gezellige bars en restaurants al op 50 meter afstand. De stoeltjeslift 'Du Diable' ligt op slechts 300 meter, evenals de piste. De gratis skibus vertrekt op slechts 200 meter afstand van de appartementen. Résidence L'Ours Blanc beschikt onder andere over een verwarmd overdekt zwembad, sauna, hammam, relaxruimte met fitnesszaal, een wasserette en een skiberging, waar men (tegen betaling) gebruik van kan maken. Broodjesservice is mogelijk via de receptie. Tegen betaling kan men gebruik maken van de Wi-Fi in de appartementen.
Vanaf € 408,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Les Lions Blancs - 12 personen
Op een prachtige locatie vlakbij de skipiste Edelweiss in Valloire is chalet Les Lions Blancs gelegen! 's Ochtends stap je de piste op, ski je een stukje naar de cabinelift Crêt de la Brive en kun je vervolgens het skigebied van Galibier-Thabor gaan ontdekken met 150 km aan pistes. Beginnende skiërs kunnen hier goed oefenen op de groene en blauwe pistes en voor de gevorderden skiërs zijn er ook genoeg mogelijkheden. In het authentieke centrum van Valloire, gelegen op ongeveer 500 meter afstand, kun je leuke winkeltjes, restaurants, een skischool, kinderopvang, schaatsbanen en wellnessfaciliteiten vinden. Echte après-ski moet je in Valloire niet verwachten, maar er zijn genoeg barretjes en restaurants waar je gezellig een drankje kunt drinken. Chalet Les Lions Blancs is modern en gezellig ingericht. Na het skiën kun je heerlijk bijkomen in het chalet en gezellig een film kijken in je eigen bioscoop. Verder beschikt het chalet o.a. over een skiberging met skischoendrogers, wasmachine, Wi-Fi internetverbinding en balkon. Bij het chalet zijn er twee parkeerplaatsen.
Vanaf € 454,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Nubuck - 8-10 personen
Chalet Nubuck is een comfortabel chalet, gelegen in het authentieke dorpje Saint Marcel de Belleville tussen de dorpen Saint Martin de Belleville (ca. 1,5 km) en Les Menuires (ca. 6 km). Het chalet is gebouwd met een mix van natuurlijke materialen zoals hout en steen en is onder andere voorzien van een terras met privé-jacuzzi, Wi-Fi internetverbinding en twee parkeerplaatsen. De skipistes en skiliften bevinden zich op circa 1,5 km afstand van het chalet, in het dorpje Saint Martin de Belleville. Met de cabinelift ben je binnen enkele minuten in het hart van Les Trois Vallées! Vanuit Saint Marcel rijden er gratis skibussen naar Saint Martin de Belleville en Les Menuires. Deze skibus rijdt 's morgens 2x en aan het eind van de dag ook 2 en vertrekt op ca. 100 meter afstand van chalet Nubuck. In het nabijgelegen dorp Saint Martin vind je een gezellig dorpscentrum met onder andere een aantal restaurants, bars, winkels en supermarkten.
Vanaf € 370,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Châtel CAN01 - 18-21 personen
Prachtig, nieuw, luxe en groot chalet op een ideale locatie in Châtel; tegenover de "Linga Telecabine" die je direct in het Portes du Soleil skigebied brengt. Het chalet heeft een eigen wellnessruimte met sauna, whirlpool en massagedouche. Het levendige dorpscentrum van Châtel, met vele faciliteiten zoals cafés, restaurants, ijsbanen en een wellnesscentrum, vind je op ongeveer één kilometer. Hier rijdt een gratis skibus naartoe. Naast de "Linga Telecabine" is een skishop en een skischool te vinden.
Vanaf € 482,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
