Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Emma - 12 personen

Het recent gebouwde chalet Emma is gunstig gelegen; net onder het centrum van Les Menuires en op slechts 25 meter afstand van de blauwe skipiste. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir. De stoeltjeslift Tortollet brengt je, in een paar minuten, naar het centrum van Les Menuires, waar skiliften vertrekken naar de Col de la Chambre en de 3 Marches. Hiervandaan kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. De cabinelift Rocher Noir brengt je naar de Point de la Masse, waar een aantal zeer mooie pistes gelegen is. Je kunt vanaf het chalet ook de piste oversteken en de 'Preyerand' personenlift naar het centrum van Les Menuires nemen. In het centrum van Les Menuires vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants met heerlijke zonneterrassen en er zijn diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er in het dorp o.a. een aantal supermarkten, allerlei winkels, skiverhuur, skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten te vinden. Binnen een straal van 200 meter van het chalet bevinden zich o.a. al een aantal restaurants, winkels en skiverhuur. In chalet Emma zijn de afgelopen jaren zes chalet-appartementen gerealiseerd, de eerste zijn in December 2015 opgeleverd. In totaal zijn er één 8-persoons appartement, twee 10-persoons appartementen, twee 12-persoons appartementen en één 14-persoons appartement ondergebracht. De chalet-appartementen zijn netjes ingericht en beschikken elk over een Wi-Fi internetverbinding en balkons. Daarnaast zijn alle slaapkamers voorzien van een en-suite badkamer. Bij chalet Emma is voldoende gratis parkeergelegenheid. Net boven de chalets Emma, en toegankelijk via een trap, ligt piste-restaurant La Ruade. Dit restaurant, met groot zonneterras en een enorme open haard, biedt een mooie kaart met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Leuk detail; de eigenaren zijn familie van de eigenaren van Chalet Emma.

Vanaf € 282,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Les Fermes de Méribel - 6-7 personen

Appartement Les Fermes de Méribel - 6-7 personen
Chalet.nl

Les Fermes de Méribel ligt in het hart van Méribel Village, in een rustige, bosrijke omgeving. De résidence bevindt zich direct bij de blauwe piste "Lapin" en tegenover de stoeltjeslift "Golf". Deze stoeltjeslift geeft je toegang tot de pistes van het immense Les Trois Vallées skigebied! In Méribel Village vind je enkele voorzieningen, zoals een kleine supermarkt, bakker, sportwinkel en twee restaurants/bars. Het levendige centrum van Méribel Centre ligt op ongeveer 2 km afstand van Méribel Village en beschikt over een uitgebreider aanbod aan voorzieningen. Vanuit Méribel Village rijdt er een gratis bus naar Méribel Centre. Résidence Les Fermes de Méribel is gebouwd in traditionele stijl, met veel hout en natuursteen. De résidence bestaat uit zes chalets, waar in totaal 62 appartementen in zijn ondergebracht. De appartementen zijn allemaal voorzien van een balkon of terras en een Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling is er high-speed internet mogelijk). In de résidence kun je gratis gebruik maken van de Spa met verwarmd binnenzwembad, sauna's, hammam en fitnessapparatuur. Bij de receptie vind je een lounge en een kinderspeelhoek en je hebt er de mogelijkheid om broodjesservice te regelen. Verder is er een skiberging aanwezig en in de parkeergarage van de résidence kun je tegen betaling je auto parkeren.

Chalet-appartement Montagnettes Taos supérieur - 4 personen

Chalet-appartement Montagnettes Taos supérieur - 4 personen
Chalet.nl

De chalet-appartementen Taos zijn recent gebouwde (geopend december 2015) appartementen van het bekende Montagnettes, op een fantastische locatie in Tignes Le Lac. De appartementen zijn ski-in en ski-out, direct aan de piste. Via deze piste daal je gemakkelijk af naar de 'Paquis' stoeltjeslift, die je gelijk een eind omhoog brengt. Ook kun je er voor kiezen om bijvoorbeeld gebruik te maken van de 'Palafour' stoeltjeslift, gelegen op een afstand van zo'n 200 meter. Dankzij de centrale ligging van résidence Taos heb je in de de directe omgeving alle faciliteiten die je nodig hebt, zoals de skiverhuur, skischool, winkeltjes en restaurants. De résidence is verder van alle gemakken voorzien. Zo beschikt het over een restaurant en ook een eigen wellness, met o.a. een zwembad, sauna's en een relaxruimte. Het is in Tignes verplicht om je auto in één van de openbare parkeergarages of op één van de openbare parkeerplaatsen in het dorp te parkeren (tegen betaling).

Chalet Le Pure Altitude - 10 personen

Chalet Le Pure Altitude - 10 personen
Chalet.nl

Chalet Le Pure Altitude ligt in de wijk Les Clots in het authentieke bergdorp Valloire. De piste en stoeltjeslift Moulin Benjamin zijn op ca. 700 meter afstand te vinden. Met deze skilift heb je toegang tot de 150 km piste van het Galibier-Thabor skigebied. De gratis skibus naar de skilift en het centrum van Valloire vertrekt slechts 50 meter van het chalet vandaan. In het centrum van Valloire, gelegen op ongeveer 1,7 km afstand van chalet Le Pure Altitude, vind je een ruim aanbod aan restaurants, bars en winkels. Ook de skischool met kinderclub en kinderopvang zijn in het centrum te vinden, evenals een schaatsbaan en diverse wellnessfaciliteiten. Vanaf het ruime terras van chalet Le Pure Altitude heb je een schitterend uitzicht op het dorp en de berg Le Galibier. Dit 10-persoons chalet is comfortabel en sfeervol ingericht en heeft onder meer een Wi-Fi internetverbinding, wasruimte en skiberging met skischoenendrogers. Parkeren kan direct bij het chalet.

Chalet Le Village Gaulois - 5-7 personen

Chalet Le Village Gaulois - 5-7 personen
Chalet.nl

Le Village Gaulois zijn prachtige vrijstaande chalets op slechts 100 meter van de eerste skilift (Marquis) en ca. 200 meter verwijderd van de pistes. De chalets zijn geheel van hout gemaakt en zijn in lokale stijl gebouwd. Naast de receptie met open haard en gratis Wi-Fi-internetverbinding (tijdens openingstijden) vind je in de Le Village Gaulois een overdekt verwarmd zwembad (gratis) en twee sauna's (tegen betaling). Tegen betaling is er Wi-Fi internetverbinding mogelijk in de chalets. Binnen een straal van 100 meter vind je o.a. een bar, supermarkt, restaurant, bakker en het verzamelpunt voor de skischool. Op 200 meter afstand is er een wasserette.

Appartement Mont Royal nr. 401B - 10 personen

Appartement Mont Royal nr. 401B - 10 personen
Chalet.nl

De recent gebouwde appartementen Mont Royal liggen in de wijk Vonnes in het wintersportdorp Châtel. Op ongeveer 750 meter afstand vind je de cabinelift Super Châtel in het centrum van Châtel en op ongeveer 1 km afstand de stoeltjesliften Portes du Soleil en Gabelou in de wijk Vonnes. Vanuit het Super Châtel gebied kun je naar het Zwitserse deel van Les Portes du Soleil en vanaf de stoeltjeslift Gabelou naar het Linga/Pré-la-Joux gebied skiën (met aansluiting op Avoriaz/Morzine). Het skigebied van Les Portes du Soleil heeft maar liefst 650 kilometer aan pistes, genoeg om je te vermaken! Circa elke 15 minuten gaat er een skibus naar het centrum van Châtel en naar de stoeltjesliften Portes du Soleil en Gabelou. De skibus stopt op 25 meter afstand van de appartementen. In het centrum van Châtel vind je leuke barretjes, pubs en restaurants voor de après-ski! Verder heeft Châtel o.a. (sport)winkels, skischolen, een schaatsbaan, een overdekt zwembad met wellnesscentrum en uitgebreide langlauf- en wandelmogelijkheden. De ruime appartementen Mont Royal zijn sfeervol en modern ingericht. De résidence bestaat uit twee naast elkaar gelegen gebouwen (beide met lift) verbonden door een lobby en de garage. In de résidence vind je ook een gemeenschappelijke sauna en elk appartement heeft een eigen skilocker en Wi-Fi internetverbinding. Dit appartement beschikt over twee parkeerplaatsen in de garage van de résidence. Meer auto's kun je parkeren in de overdekte parkeergarage in het centrum van Châtel (tegen betaling).