Chalet-appartement Emma - 12 personen
Het recent gebouwde chalet Emma is gunstig gelegen; net onder het centrum van Les Menuires en op slechts 25 meter afstand van de blauwe skipiste. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir. De stoeltjeslift Tortollet brengt je, in een paar minuten, naar het centrum van Les Menuires, waar skiliften vertrekken naar de Col de la Chambre en de 3 Marches. Hiervandaan kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. De cabinelift Rocher Noir brengt je naar de Point de la Masse, waar een aantal zeer mooie pistes gelegen is. Je kunt vanaf het chalet ook de piste oversteken en de 'Preyerand' personenlift naar het centrum van Les Menuires nemen. In het centrum van Les Menuires vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants met heerlijke zonneterrassen en er zijn diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er in het dorp o.a. een aantal supermarkten, allerlei winkels, skiverhuur, skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten te vinden. Binnen een straal van 200 meter van het chalet bevinden zich o.a. al een aantal restaurants, winkels en skiverhuur. In chalet Emma zijn de afgelopen jaren zes chalet-appartementen gerealiseerd, de eerste zijn in December 2015 opgeleverd. In totaal zijn er één 8-persoons appartement, twee 10-persoons appartementen, twee 12-persoons appartementen en één 14-persoons appartement ondergebracht. De chalet-appartementen zijn netjes ingericht en beschikken elk over een Wi-Fi internetverbinding en balkons. Daarnaast zijn alle slaapkamers voorzien van een en-suite badkamer. Bij chalet Emma is voldoende gratis parkeergelegenheid. Net boven de chalets Emma, en toegankelijk via een trap, ligt piste-restaurant La Ruade. Dit restaurant, met groot zonneterras en een enorme open haard, biedt een mooie kaart met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Leuk detail; de eigenaren zijn familie van de eigenaren van Chalet Emma.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Au Coeur des Ours - 6-8 personen
Résidence Au Coeur des Ours bestaat uit 28 modern ingerichte appartementen verdeeld over twee chaletgebouwen. Beide chaletgebouwen beschikken over een lift. De résidence is gelegen aan het begin van het dorp Les Deux Alpes. De Vallée Blanche stoeljeslift bevindt zich op ca. 100 meter en de piste is op ca. 75 meter vanaf de résidence. Binnen een straal van 200 meter vind je de skischool, een kleine supermarkt, (sport)winkels, skiverhuur en diverse bars en restaurants. Het centrum van Les Deux Alpes is op ongeveer 750 meter. Er rijdt een gratis skibus naar het centrum, de halte is op ca. 50 meter vanaf de résidence. De appartementen van Résidence Au Coeur des Ours beschikken allemaal over een balkon of een terras en er is een Wi-Fi internetverbinding (één code voor één apparaat per appartement). Parkeren kan op de onoverdekte parkeerplaats (gratis, op basis van beschikbaarheid) of in de parkeergarage (tegen betaling, vooraf reserveren).
Vanaf € 514,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Koh-i Nor met cabine - 4-6 personen
Koh-I Nor is een recent gebouwde en luxe 5-sterren résidence met in totaal 35 appartementen. Koh-I Nor is zeer gunstig gelegen bovenin Val Thorens. De luxe, moderne en zeer comfortabele appartementen zijn sinds eind december 2013 open. De naam 'Koh-I Nor' is ontleend aan de gelijknamige diamant, één van de kroonjuwelen van het Britse koningshuis. Koh-I Nor is gelegen op een uitstekende locatie, met directe toegang tot de blauwe piste (Plein Sud) waarmee je een snelle aansluiting op het skigebied hebt. De résidence is gelegen op zo'n 200 meter van het (uitgaans-)centrum, waar je een ruime keus aan restaurants, bars en discotheken vindt. Koh-I Nor heeft diverse luxe voorzieningen zoals een brasserie met een prestigieuze wijnkelder, een lounge bar en een spa. Hier vind je een zwembad, sauna en een fitnessruimte. Men kan hier gratis gebruik van maken. Tegen betaling kun je gebruik maken van de spa van het naastgelegen hotel met hammam, sauna, jacuzzi en speciale douches. Verder beschikt de résidence over een lift, gratis Wi-Fi bij de receptie en broodjesservice. Ook beschikt elk appartement over een ski-locker met schoendroger en één overdekte parkeerplaats in de parkeergarage onder de résidence (overige parkeerplaatsen op aanvraag en tegen betaling).
Vanaf € 692,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Les Gentianes met privé-sauna - 8-10 personen
Chalet Les Gentianes ligt bovenin het dorpje Les Coches. Het chalet ligt op een toplocatie, tussen twee skipistes in! 's Ochtends sta dus je meteen op je ski's en aan het einde van de middag kun je ook weer terug naar het chalet skiën. Via de piste bereik je de Plan Bois stoeltjeslift. Het chalet is centraal gelegen in het skigebied 'Paradiski', dat wordt gevormd door de skigebieden van Les Arcs en La Plagne. De 2-etage cabinelift Vanoise Express op ca. 1 km afstand verbindt deze gebieden met elkaar, wat een enorm skigebied creëert met mogelijkheden voor de zeer ervaren en de beginnende skiër. De skibus stopt op 300 meter afstand van het chalet. Het comfortabele chalet Les Gentianes heeft een gezellige en rustieke uitstraling door het houtwerk. Er is een privé-sauna, waar men lekker in kan ontspannen na een lange dag op de piste. Verder beschikt het chalet over gratis Wi-Fi en een skiberging. Het chalet ligt op een rustige locatie met uitzicht op de Mont Blanc en de Isère-vallei. Je kunt chalet Les Gentianes tot ongeveer 300 meter afstand bereiken met de auto, daarna kun je te voet verder. Het is mogelijk om tegen betaling de bagage naar het chalet te laten vervoeren (op aanvraag). Het kleine, gezellige centrum van Les Coches ligt op zo'n 2 km afstand van het chalet. In het centrum zijn diverse restaurants, barretjes en winkels gelegen. De chalets Les Gentianes en Les Violettes liggen naast elkaar.
Vanaf € 370,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Mont Blanc Alpine Estate - 4-5 personen
De luxe appartementen Mont Blanc Alpine Estate zijn rustig gelegen nabij het centrum van La Chapelle d'Abondance. Er zijn twee gebouwen, in chalet-stijl, met ieder 12 appartementen (beide gebouwen beschikken over een lift). De résidence is direct bij de pistes van het kleinere skigebied La Chapelle d'Abondance (ca. 75 km piste) gelegen. De skilift Crêt Béni vind je al op 50 meter. Bij deze lift is ook de start van de langlaufloipes. Op loopafstand van de appartementen is een skischool te vinden en om de hoek een skiverhuurwinkel. In de directe omgeving van de résidence vertrekt een skibus, deze brengt je naar de lift Panthiaz of naar Châtel (ca. 10 minuten), waar je aansluiting hebt op de rest van het skigebied van Les Portes du Soleil. Het centrum van La Chapelle, met een aantal winkels en restaurants, is te vinden op ca. 400 meter afstand. Het centrum van Châtel ligt ca. 5 km van de appartementen Mont Blanc Alpine Estate vandaan. Mont Blanc Alpine Estate beschikt o.a. over een luxe wellnessruimte (zwemkleding verplicht) met sauna, jacuzzi en fitnessapparatuur. Verder beschikt de résidence over een skiberging, wasmachine en droger (tegen betaling), kinderspeelkamer met tafelvoetbal en tafeltennis en een ondergrondse parkeergarage. Via de receptie kun je broodjesservice regelen.
Vanaf € 575,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement CGH Résidence Les Granges du Soleil - 2-4 personen
Deze résidence is zonnig gelegen in het hart van Plagne Soleil, met prachtig uitzicht op de Mont Blanc en het Beaufortain Massief. De appartementen zijn verdeeld over vier chaletgebouwen. De résidence ligt direct aan de piste en op loopafstand kun je winkels en skiliften vinden. Résidence Les Granges du Soleil beschikt over diverse faciliteiten zoals een receptie met open haard en Centre Spa & Beauté met overdekt zwembad, fitnessruimte, jacuzzi's, sauna en Turks stoombad. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages, en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. Tevens is in alle appartementen gratis Wi-Fi internet aanwezig (één code per appartement) en er is een parkeergarage (tegen betaling, maximale hoogte 2.00 meter). Broodjesservice is via de receptie te regelen en elk appartement heeft zijn eigen skiberging met skischoenendroger.
Vanaf € 433,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
