Chalet-appartement Emma - 12 personen
Het recent gebouwde chalet Emma is gunstig gelegen; net onder het centrum van Les Menuires en op slechts 25 meter afstand van de blauwe skipiste. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir. De stoeltjeslift Tortollet brengt je, in een paar minuten, naar het centrum van Les Menuires, waar skiliften vertrekken naar de Col de la Chambre en de 3 Marches. Hiervandaan kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. De cabinelift Rocher Noir brengt je naar de Point de la Masse, waar een aantal zeer mooie pistes gelegen is. Je kunt vanaf het chalet ook de piste oversteken en de 'Preyerand' personenlift naar het centrum van Les Menuires nemen. In het centrum van Les Menuires vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants met heerlijke zonneterrassen en er zijn diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er in het dorp o.a. een aantal supermarkten, allerlei winkels, skiverhuur, skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten te vinden. Binnen een straal van 200 meter van het chalet bevinden zich o.a. al een aantal restaurants, winkels en skiverhuur. In chalet Emma zijn de afgelopen jaren zes chalet-appartementen gerealiseerd, de eerste zijn in December 2015 opgeleverd. In totaal zijn er één 8-persoons appartement, twee 10-persoons appartementen, twee 12-persoons appartementen en één 14-persoons appartement ondergebracht. De chalet-appartementen zijn netjes ingericht en beschikken elk over een Wi-Fi internetverbinding en balkons. Daarnaast zijn alle slaapkamers voorzien van een en-suite badkamer. Bij chalet Emma is voldoende gratis parkeergelegenheid. Net boven de chalets Emma, en toegankelijk via een trap, ligt piste-restaurant La Ruade. Dit restaurant, met groot zonneterras en een enorme open haard, biedt een mooie kaart met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Leuk detail; de eigenaren zijn familie van de eigenaren van Chalet Emma.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Résidence Le Grand Panorama I met cabine - 4-6 personen
Résidence Le Grand Panorama I is gelegen aan het begin van het dorp Valmeinier 1800. Het bestaat uit individuele chalets, geschakelde chalets en vier chalet-gebouwen met in totaal 115 appartementen. De groene "Epiboles" piste slingert langs de accommodatie en brengt je naar de stoeltjeslift "Le Roi", die vanuit Valmeinier 1500 vertrekt. Hier vandaan kun je ook gemakkelijk richting Valloire en alle pistes die het gebied heeft ontdekken. De stoeltjesliften 'Pre Aynard' en 'Les Jeux', die vanuit het centrum van Valmeinier 1800 vertrekker, zijn gelegen op ca. 800 meter afstand. Hier vind je ook diverse winkels, restaurants en een aantal barretjes. Verder is er in Valmeinier een bioscoop, een schaatsbaan en kinderopvang. De gratis skibus, die vertrekt op ca. 100 meter, brengt je er in enkele minuten naar toe. Na een dag skiën kunnen de gasten van Le Grand Panorama I gratis gebruik maken van het verwarmde buitenzwembad en tegen betaling van de sauna. Verder is er een receptie met Wi-Fi internetverbinding en een biljarttafel, voor elk appartement is er een ski-locker. In de directe omgeving van de résidence kun je gratis parkeren. Bij de appartementen zijn ook overdekte plaatsen, deze zijn wel tegen betaling.
Vanaf € 198,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Opaline met privé-sauna - 10-12 personen
Chalet Opaline ligt midden in het dorp Vaujany, in het skigebied Alpe d'Huez - Le Grand Domaine. Het chalet is in 2018 volledig gerenoveerd en is onderverdeeld in twee ruime appartementen met privé-sauna. Op slechts 25 meter afstand van het chalet vind je een roltrap, die beneden in het dorp bij de skiliften uitkomt. Aangezien er geen afdaling is naar Vaujany, kun je aan het einde van je skidag met deze skiliften ook weer terugkomen in het dorp. Boven het chalet bevindt zich een winkelgebied met o.a. een supermarkt en enkele restaurants/bars. Tegenover de skiliften vind je o.a. een skischool en sportwinkels. Verder heeft Vaujany een sportcentrum met een binnenzwembad, schaatsbaan, fitness, wellness en een bowling. In chalet Opaline vind je een gezamenlijke skiberging. Er bevindt zich een gratis openbare parkeergarage op slechts 25 meter afstand van het chalet.
Vanaf € 419,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Montagnettes Hameau du Soleil II - 10 personen
De résidence Montagnettes Hameau du Soleil II heeft een zonnige ligging in Val Thorens, direct aan de blauwe piste die langs dit bekende skistation loopt. Hier vind je ook direct de skischool en de kinderclubs. Het levendige centrum van Val Thorens ligt op ca. 5 minuten lopen, maar ook in de directe omgeving vind je al voldoende bars, restaurants en winkels. Montagnettes Hameau du Soleil II is een kleinschalig appartementengebouw in Val Thorens. De appartementen zijn ruim en sfeervol ingericht met een open haard (behalve het appartement voor 4 personen) en balkon op het zuiden of zuid-oosten. Er is een Wi-Fi internetverbinding aanwezig in alle appartementen (1 code voor 1 apparaat inbegrepen). De accommodatie beschikt over een eigen parkeergarage met een beperkt aantal plaatsen. Plaatsen hiervoor zijn op aanvraag beschikbaar en kosten ? 77,00 per week. De hoogte van deze garage is 1.90 meter. Openbare parkeergarages P1 en P2 van Val Tho Parc zijn op een paar minuten lopen van Hameau du Soleil II gelegen (vooraf reserveren via www.valthoparc.com).
Vanaf € 660,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement L'Orée des Pistes - 2-4 personen
Résidence L'Oree des Pistes is gelegen in het hogere gedeelte van het vriendelijke Superdévoluy. Het geheel bestaat uit appartementen en twee-onder-één-kap chalets. De appartementen en chalets zijn comfortabel ingericht en gebouwd in Savoyaarde stijl met gebruik van veel hout. De groene piste loopt direct langs de résidence en de eerste skiliften vind je op ca. 200 meter (gemakkelijk per ski bereikbaar). Het centrum van het moderne skistation Superdévoluy, met winkels, ijsbaan, bioscoop, restaurants en discotheek, bevindt zich op ongeveer 600 meter. In dit centrum vind je ook de skischool en de kinderopvang voor de allerkleinsten. In het hoofdgebouw vind je de receptie, een salon met open haard, bar, een verwarmd binnen zwembad (gratis) en een sauna (tegen betaling). Tevens is er gratis Wi-Fi internetverbinding bij de receptie. Het park beschikt over gratis overdekte parkeergelegenheid.
Vanaf € 198,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Balcons Etoiles Appartement B09 - 4-6 personen
In februari 2018 heeft Résidence Les Balcons Etoiles haar deuren geopend in het charmante wintersportdorp Champagny en Vanoise. Deze nieuwgebouwde résidence ligt op een zeer gunstige locatie in het dorp, direct bij de piste, cabinelift en de skischool. De cabinelift brengt je in ongeveer 8 minuten naar de pistes van het La Plagne skigebied. Het centrum van Champagny en Vanoise ligt slechts 100 meter van de résidence vandaan. Je vindt hier o.a. een supermarkt, diverse (sport)winkels, restaurants en bars. Les Balcons Etoiles beschikt over 18 comfortabele appartementen voor 4 tot 10 personen, verdeeld over twee chaletgebouwen. De appartementen zijn allemaal voorzien van o.a. een Wi-Fi internetverbinding en een balkon op het zuidwesten. Voor gezamenlijk gebruik zijn er in de résidence een skiberging met skischoenendrogers en een wasruimte aanwezig. Parkeren kan op gratis openbare parkeerplaatsen, gelegen op slechts 20 meter afstand van de résidence.
Vanaf € 350,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
