Chalet-appartement Emma - 12 personen
Het recent gebouwde chalet Emma is gunstig gelegen; net onder het centrum van Les Menuires en op slechts 25 meter afstand van de blauwe skipiste. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir. De stoeltjeslift Tortollet brengt je, in een paar minuten, naar het centrum van Les Menuires, waar skiliften vertrekken naar de Col de la Chambre en de 3 Marches. Hiervandaan kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. De cabinelift Rocher Noir brengt je naar de Point de la Masse, waar een aantal zeer mooie pistes gelegen is. Je kunt vanaf het chalet ook de piste oversteken en de 'Preyerand' personenlift naar het centrum van Les Menuires nemen. In het centrum van Les Menuires vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants met heerlijke zonneterrassen en er zijn diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er in het dorp o.a. een aantal supermarkten, allerlei winkels, skiverhuur, skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten te vinden. Binnen een straal van 200 meter van het chalet bevinden zich o.a. al een aantal restaurants, winkels en skiverhuur. In chalet Emma zijn de afgelopen jaren zes chalet-appartementen gerealiseerd, de eerste zijn in December 2015 opgeleverd. In totaal zijn er één 8-persoons appartement, twee 10-persoons appartementen, twee 12-persoons appartementen en één 14-persoons appartement ondergebracht. De chalet-appartementen zijn netjes ingericht en beschikken elk over een Wi-Fi internetverbinding en balkons. Daarnaast zijn alle slaapkamers voorzien van een en-suite badkamer. Bij chalet Emma is voldoende gratis parkeergelegenheid. Net boven de chalets Emma, en toegankelijk via een trap, ligt piste-restaurant La Ruade. Dit restaurant, met groot zonneterras en een enorme open haard, biedt een mooie kaart met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Leuk detail; de eigenaren zijn familie van de eigenaren van Chalet Emma.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Les Chalets du Forum - 6-10 personen
Résidence Les Chalets du Forum is gelegen in het centrum van Courchevel 1850. De résidence bestaat uit 51 appartementen en is in traditionele Savoyaardse stijl gebouwd. De résidence heeft een gunstige ligging; de cabinelift Chenus en de piste bevinden zich namelijk direct tegenover de résidence (ca. 50 meter)! Courchevel 1850 ligt aan de rand van het immense Les Trois Vallées skigebied, dat 600 km aan gevarieerde pistes te bieden heeft! Het dorp Courchevel 1850 biedt een gezellig nachtleven en beschikt over een uitgebreid aanbod aan faciliteiten, waaronder een schaatsbaan, diverse (luxe) winkels en restaurants en een skischool. De appartementen Les Chalets du Forum zijn allemaal voorzien van een Wi-Fi internetverbinding (high-speed internet tegen betaling). Bij de receptie zijn een bagageruimte en kinderspeelruimte aanwezig en je kunt er broodjesservice regelen. Verder vind je in de résidence een kleine levensmiddelenwinkel en per appartement beschik je over één ski-locker met skischoenendroger. In de parkeergarage van de résidence kun je tegen betaling de auto parkeren. Parkeerplaatsen zijn niet vooraf te reserveren, dit kan alleen ter plaatse.
Vanaf € 620,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Aconit - 4-7 personen
Résidence Aconit ligt in het hart van de levendige wijk Bruyères, in Les Menuires. De résidence ligt aan de voet van de pistes en de stoeltjeslift 'Arcosses'. De cabinelift 'Bruyères 1' vind je op slechts 100 meter afstand. Alle denkbare faciliteiten zijn in de directe omgeving van résidence Aconit te vinden; winkels, restaurants, bars, een schaatsbaan, een overdekt zwembad, een bioscoop en de skischool (met kinderopvang). Er is een parkeergarage (tegen betaling) en verder zijn er openbare parkeerplaatsen in de buurt van de accommodatie (gratis). De résidence beschikt over een skiberging en er is Wi-Fi aanwezig bij de receptie en in de appartementen.
Vanaf € 400,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de Bellecôte Type 2, Château Doggestein - 8 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Château Doggestein (nummer 16 op het park, zie plattegrond bij de foto's) is een mooi chalet dat met veel zorg door de eigenaren is ingericht.
Vanaf € 422,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Terrasses d'Hélios - 2-4 personen
De recent gebouwde résidence Les Terrasses d'Hélios (2015) is gelegen in de nieuwe wijk Montsoleil in Flaine. De résidence is direct aan de piste gelegen en het centrum ligt op slechts 500 meter afstand. Kortom, alle ingrediënten voor een perfecte wintersportvakantie zijn aanwezig! Vanuit de résidence stap je zo op de groene piste, die je naar Flaine Forum leidt. Vanuit het centrum kun je via verschillende liften het enorme Grand Massif skigebied in. De appartementen Les Terrasses d'Hélios zijn modern en stijlvol ingericht, met gebruik van veel licht hout. De appartementen zijn voorzien van een balkon of terras en een gratis Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling is er high-speed internet mogelijk). Na het skiën kun je in de résidence heerlijk ontspannen in de luxe wellnessruimte! Deze wellnessruimte is voorzien van een verwarmd binnenzwembad, jacuzzi, hammam, sauna en fitnessruimte, die allemaal gratis te gebruiken zijn. Verder zijn er in de résidence een mini-supermarkt, restaurant, skiwinkel en wasservice te vinden en via de receptie kun je broodjesservice regelen. De résidence heeft een eigen parkeergarage, waar je tegen betaling je auto kunt parkeren.
Vanaf € 427,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Les Cristaux - 4-6 personen
Nette en comfortabel ingerichte appartementen, op slechts 20 meter van de pistes, in de wijk Preyerand in Les Menuires. De appartementen van Les Cristaux zijn over twee, direct naast elkaar gelegen, gebouwen verdeeld. Eén van de gebouwen beschikt over een mooie wellnessruimte met sauna en hammam. Hier maak je gratis gebruik van. Door de prima ligging van de appartementen stap je zo op de latten, de piste brengt je naar de Tortollet of Rocher Noir stoeltjesliften. Beide liften hebben een goede aansluiting op het gebied. Het centrum van Les Menuires, met vele winkels, barretjes en restaurants is ongeveer op tien minuten loopafstand. Een bakker en pizzeria vind je direct bij résidence Les Cristaux. In de kelder vind je een verwarmde skiberging en parkeren kan gratis en direct voor de deur. Alle appartementen beschikken over gratis Wi-Fi.
Vanaf € 384,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
