Chalet-appartement Emma - 12 personen
Het recent gebouwde chalet Emma is gunstig gelegen; net onder het centrum van Les Menuires en op slechts 25 meter afstand van de blauwe skipiste. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir. De stoeltjeslift Tortollet brengt je, in een paar minuten, naar het centrum van Les Menuires, waar skiliften vertrekken naar de Col de la Chambre en de 3 Marches. Hiervandaan kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. De cabinelift Rocher Noir brengt je naar de Point de la Masse, waar een aantal zeer mooie pistes gelegen is. Je kunt vanaf het chalet ook de piste oversteken en de 'Preyerand' personenlift naar het centrum van Les Menuires nemen. In het centrum van Les Menuires vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants met heerlijke zonneterrassen en er zijn diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er in het dorp o.a. een aantal supermarkten, allerlei winkels, skiverhuur, skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten te vinden. Binnen een straal van 200 meter van het chalet bevinden zich o.a. al een aantal restaurants, winkels en skiverhuur. In chalet Emma zijn de afgelopen jaren zes chalet-appartementen gerealiseerd, de eerste zijn in December 2015 opgeleverd. In totaal zijn er één 8-persoons appartement, twee 10-persoons appartementen, twee 12-persoons appartementen en één 14-persoons appartement ondergebracht. De chalet-appartementen zijn netjes ingericht en beschikken elk over een Wi-Fi internetverbinding en balkons. Daarnaast zijn alle slaapkamers voorzien van een en-suite badkamer. Bij chalet Emma is voldoende gratis parkeergelegenheid. Net boven de chalets Emma, en toegankelijk via een trap, ligt piste-restaurant La Ruade. Dit restaurant, met groot zonneterras en een enorme open haard, biedt een mooie kaart met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Leuk detail; de eigenaren zijn familie van de eigenaren van Chalet Emma.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Adelphine met jacuzzi - 14-16 personen
De chalets Adelphine liggen in het authentieke dorpje Les Gets. De afstand tot de skipiste en de Chavannes skiliften is ca. 250 meter. Het gezellige centrum van Les Gets vind je op ca. 500 meter afstand van het chalet. Je kunt hier o.a. terecht voor de dagelijkse boodschappen, restaurants en bars, maar ook skischolen en kinderopvang zijn aanwezig. Deze geschakelde chalets zijn comfortabel ingericht en o.a. voorzien van een open haard, skiberging met skischoenendroger, Wi-Fi , balkon en een terras. Het 14-16-persoons chalet beschikt daarnaast over een privé-jacuzzi! Achter de chalets is een chalet gelegen met daarin een gemeenschappelijke wellnessruimte met een verwarmd zwembad, sauna, jacuzzi en hammam. Als gast van de chalets Adelphine kun je gratis gebruik van deze wellnessruimte. Er is parkeergelegenheid aanwezig bij de chalets. Ter plaatse heb je de mogelijkheid om ontbijt en/of diner bij te boeken (tegen betaling). Je kunt het dan laten bezorgen in je chalet of gebruik maken van het buffet in het nabijgelegen hotel Alpina (gelegen op ca. 200 meter afstand).
Vanaf € 752,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Les Sybelles - 6-8 personen
Résidence Les Sybelles bestaat uit verscheidene chalets, gebouwd in de traditionele stijl. Het complex bevindt zich bijna aan de pistes, op 600 meter van de dichtsbijzijnde winkels en op 1500 meter van het dorpscentrum. De résidence beschikt over diverse faciliteiten zoals een lounge met biljarttafel (tegen betaling), open haard, bar (alleen alcoholvrije dranken), skiberging, Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling). U kunt ook gratis gebruik maken van het overdekte zwembad van de résidence L'Orée des Pistes. Het complex beschikt over eigen (gratis) parkeergelegenheid en overdekte parkeerplaatsen tegen betaling (beperkt).
Vanaf € 218,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Chalets de Wengen met slaaphoek of mezzanine - 4-6 personen
Les Chalets de Wengen is een recent gebouwde, mooie résidence in het gezellige dorp Les Coches. De résidence bestaat uit 117 appartementen verdeeld over drie chaletgebouwen (met lift) en tien kleine chalets met ieder 3 à 5 appartementen. De résidence heeft een gunstige ligging, op 100 meter van de winkels en op ca. 200 meter van de skilift en de skischool. De résidence heeft diverse luxe faciliteiten zoals een overdekt verwarmd zwembad (10x5 meter, gratis), jacuzzi en sauna (tegen betaling). Gratis Wi-Fi bij de receptie (tijdens openingstijden). In de appartementen is Wi-Fi ook mogelijk (ca. ? 20,00 per week, alleen per creditcard ter plaatse te betalen). De residence beschikt over overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling).
Vanaf € 304,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Le Grand Panorama I met cabine - 2-4 personen
Résidence Le Grand Panorama I is gelegen aan het begin van het dorp Valmeinier 1800. Het bestaat uit individuele chalets, geschakelde chalets en vier chalet-gebouwen met in totaal 115 appartementen. De groene "Epiboles" piste slingert langs de accommodatie en brengt je naar de stoeltjeslift "Le Roi", die vanuit Valmeinier 1500 vertrekt. Hier vandaan kun je ook gemakkelijk richting Valloire en alle pistes die het gebied heeft ontdekken. De stoeltjesliften 'Pre Aynard' en 'Les Jeux', die vanuit het centrum van Valmeinier 1800 vertrekker, zijn gelegen op ca. 800 meter afstand. Hier vind je ook diverse winkels, restaurants en een aantal barretjes. Verder is er in Valmeinier een bioscoop, een schaatsbaan en kinderopvang. De gratis skibus, die vertrekt op ca. 100 meter, brengt je er in enkele minuten naar toe. Na een dag skiën kunnen de gasten van Le Grand Panorama I gratis gebruik maken van het verwarmde buitenzwembad en tegen betaling van de sauna. Verder is er een receptie met Wi-Fi internetverbinding en een biljarttafel, voor elk appartement is er een ski-locker. In de directe omgeving van de résidence kun je gratis parkeren. Bij de appartementen zijn ook overdekte plaatsen, deze zijn wel tegen betaling.
Vanaf € 219,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Hameau de Flaine chalet met sauna 200 m² - 12 personen
De chalets Hameau de Flaine zijn gelegen in het hoogste gedeelte van Flaine, in de prachtige gelijknamige chaletwijk 'Le Hameau de Flaine'. De chalets zijn in de Scandinavische stijl gebouwd en zijn comfortabel ingericht. Centraal in de wijk vind je de 'General Store' met o.a. de receptie, een supermarkt, skiverhuur en een restaurant. Om te gaan skiën of snowboarden kun je ervoor kiezen een (vrij vlak) skipad te nemen dat direct naar de blauwe "Opale" piste leidt, of je neemt de gratis skibus naar de piste (ca. 3 minuten) die de hele dag om de 10 à 15 minuten rijdt. De skibushalte vind je aan de onderzijde van het park en aan het pad naar de piste aan de bovenzijde van het park. De wijk 'Flaine Foret' met meer winkels, restaurants en overige faciliteiten, ligt op ca. 1 km afstand. De skischool bevindt zich op ca. 1,5 km afstand. Voor de gasten die in de Chalets Hameau de Flaine verblijven is er van 's avonds tot middernacht een gratis taxi-busje beschikbaar die je van en naar het centrum van Flaine brengt. Het is dus zeer eenvoudig om in het gezellige centrum van Flaine te dineren, want je wordt voor de deur opgehaald en ook weer netjes "thuisgebracht"!
Vanaf € 575,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
