Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Emma - 12 personen

Het recent gebouwde chalet Emma is gunstig gelegen; net onder het centrum van Les Menuires en op slechts 25 meter afstand van de blauwe skipiste. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir. De stoeltjeslift Tortollet brengt je, in een paar minuten, naar het centrum van Les Menuires, waar skiliften vertrekken naar de Col de la Chambre en de 3 Marches. Hiervandaan kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. De cabinelift Rocher Noir brengt je naar de Point de la Masse, waar een aantal zeer mooie pistes gelegen is. Je kunt vanaf het chalet ook de piste oversteken en de 'Preyerand' personenlift naar het centrum van Les Menuires nemen. In het centrum van Les Menuires vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants met heerlijke zonneterrassen en er zijn diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er in het dorp o.a. een aantal supermarkten, allerlei winkels, skiverhuur, skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten te vinden. Binnen een straal van 200 meter van het chalet bevinden zich o.a. al een aantal restaurants, winkels en skiverhuur. In chalet Emma zijn de afgelopen jaren zes chalet-appartementen gerealiseerd, de eerste zijn in December 2015 opgeleverd. In totaal zijn er één 8-persoons appartement, twee 10-persoons appartementen, twee 12-persoons appartementen en één 14-persoons appartement ondergebracht. De chalet-appartementen zijn netjes ingericht en beschikken elk over een Wi-Fi internetverbinding en balkons. Daarnaast zijn alle slaapkamers voorzien van een en-suite badkamer. Bij chalet Emma is voldoende gratis parkeergelegenheid. Net boven de chalets Emma, en toegankelijk via een trap, ligt piste-restaurant La Ruade. Dit restaurant, met groot zonneterras en een enorme open haard, biedt een mooie kaart met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Leuk detail; de eigenaren zijn familie van de eigenaren van Chalet Emma.

Vanaf € 282,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement L'Ours Blanc - 2-4 personen

Appartement L'Ours Blanc - 2-4 personen
Chalet.nl

Résidence L'Ours Blanc is een verbouwd hotel dat nu over 66 mooie appartementen beschikt. De appartementen zijn verdeeld over 6 verdiepingen en zijn geschikt voor 2 tot 10 personen. De appartementen zijn van alle gemakken voorzien, evenals de résidence. De résidence ligt in het centrum van Les Deux Alpes met diverse winkels, gezellige bars en restaurants al op 50 meter afstand. De stoeltjeslift 'Du Diable' ligt op slechts 300 meter, evenals de piste. De gratis skibus vertrekt op slechts 200 meter afstand van de appartementen. Résidence L'Ours Blanc beschikt onder andere over een verwarmd overdekt zwembad, sauna, hammam, relaxruimte met fitnesszaal, een wasserette en een skiberging, waar men (tegen betaling) gebruik van kan maken. Broodjesservice is mogelijk via de receptie. Tegen betaling kan men gebruik maken van de Wi-Fi in de appartementen.

Appartement Orelle 3 Vallées - 2-4 personen

Appartement Orelle 3 Vallées - 2-4 personen
Chalet.nl

In het kleine, rustige bergdorpje Orelle, gelegen in het hart van de Maurienne vallei, vind je résidence Orelle 3 Vallées. Deze résidence bestaat uit acht gebouwen met in totaal 111 verzorgde appartementen, die allemaal voorzien zijn van een balkon of terras. De appartementen vormen een prima uitgangspunt voor wie wil verblijven in een rustige omgeving, maar dichtbij een groot skigebied. Vanuit Orelle brengt de cabinelift '3 Vallées Express', die op ca. 800 meter van de résidence gelegen is, je in ca. 15 minuten naar Plan Bouchet (2350 m), waar je vervolgens de stoeltjeslift naar de Col de Rosaël kunt nemen. Hier kun je via blauwe en rode pistes afdalen naar Val Thorens. Bij Val Thorens vind je al ca. 140 km piste, maar ook heb je vanuit deze bekende wintersportplaats een goede aansluiting op de rest van het immense Les Trois Vallées skigebied. Er rijdt een gratis shuttlebus van de résidence naar de cabinelift. In het centrum van Orelle vind je de skischool en skiverhuur en ook is er kinderopvang in het dorp. In de résidence is er een wellnesscentrum met o.a. een verwarmd zwembad, jacuzzi, sauna, hammam en fitness, waar je gratis gebruik van kunt maken. Tegen betaling zijn er massages en schoonheidsbehandelingen mogelijk. Verder heeft de résidence o.a. een restaurant en bar, kleine supermarkt, wasserette, kinderspeelkamer en een skiberging. Er is gratis Wi-Fi in de appartementen en bij de receptie. Er is gratis parkeergelegenheid buiten bij de résidence (naar beschikbaarheid). Je kunt de auto ook tegen betaling in de overdekte parkeergarage parkeren (vooraf te reserveren).

Chalet-appartement Epinette - 10-12 personen

Chalet-appartement Epinette - 10-12 personen
Chalet.nl

Chalet-appartement Epinette heeft een gunstige ligging op slechts 150 meter van het authentieke centrum van Valloire. Bij de kerk vind je een supermarkt en diverse (sport)winkels. Meerdere restaurants zijn in de directe omgeving van het appartement te vinden. Toegang tot het Galibier-Thabor skigebied heb je met de Crêt de la Brive cabinelift, gelegen op zo'n 300 meter. Hier eindigen ook een blauwe en een rode piste en bevindt zich de skischool. Het gebouw bestaat uit meerdere verdiepingen met appartementen, waarbij wij appartement Epinette in ons aanbod hebben. Dit appartement is gelegen op de bovenste verdieping en er is een lift aanwezig. Het appartement is modern ingericht en beschikt over o.a. een pelletkachel, groot terras op het zuiden, skiberging met verwarmde skischoendrogers en gratis Wi-Fi internetverbinding. Er zijn drie parkeerplaatsen in de parkeergarage beschikbaar.

Appartement Résidence Les Sybelles - 6-8 personen

Appartement Résidence Les Sybelles - 6-8 personen
Chalet.nl

Résidence Les Sybelles bestaat uit verscheidene chalets, gebouwd in de traditionele stijl. Het complex bevindt zich bijna aan de pistes, op 600 meter van de dichtsbijzijnde winkels en op 1500 meter van het dorpscentrum. De résidence beschikt over diverse faciliteiten zoals een lounge met biljarttafel (tegen betaling), open haard, bar (alleen alcoholvrije dranken), skiberging, Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling). U kunt ook gratis gebruik maken van het overdekte zwembad van de résidence L'Orée des Pistes. Het complex beschikt over eigen (gratis) parkeergelegenheid en overdekte parkeerplaatsen tegen betaling (beperkt).

Appartement Les Valmonts - 4-6 personen

Appartement Les Valmonts - 4-6 personen
Chalet.nl

De appartementen Les Valmonts bevinden zich in de levendige buurt 'Les Balcons des Bruyères' in Les Menuires. De residence kenmerkt zich door haar gunstige en centrale ligging. Er loopt een blauwe piste vlak langs de appartementen en bij voldoende sneeuw is het mogelijk direct vanuit de residence op je ski's naar de liften te skiën. De Bruyères cabinelift ligt op ca. 200 meter. Via deze lift heb je toegang tot de Mont de la Chambre en Val Thorens. Voor een hapje en een drankje kun je terecht in het gezellige centrum van Bruyères, wat op ca. 200 meter afstand ligt. Hier vind je verschillende winkels, restaurants, een ijsbaan, bioscoop, verwarmd openluchtzwembad, skiverhuur en skischool. Kortom; er valt genoeg te doen. De residence Les Valmonts beschikt over een skiberging en een lift. Er zijn gratis openbare onoverdekte parkeerplaatsen (naar beschikbaarheid).