Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Emma - 12 personen

Het recent gebouwde chalet Emma is gunstig gelegen; net onder het centrum van Les Menuires en op slechts 25 meter afstand van de blauwe skipiste. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir. De stoeltjeslift Tortollet brengt je, in een paar minuten, naar het centrum van Les Menuires, waar skiliften vertrekken naar de Col de la Chambre en de 3 Marches. Hiervandaan kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. De cabinelift Rocher Noir brengt je naar de Point de la Masse, waar een aantal zeer mooie pistes gelegen is. Je kunt vanaf het chalet ook de piste oversteken en de 'Preyerand' personenlift naar het centrum van Les Menuires nemen. In het centrum van Les Menuires vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants met heerlijke zonneterrassen en er zijn diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er in het dorp o.a. een aantal supermarkten, allerlei winkels, skiverhuur, skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten te vinden. Binnen een straal van 200 meter van het chalet bevinden zich o.a. al een aantal restaurants, winkels en skiverhuur. In chalet Emma zijn de afgelopen jaren zes chalet-appartementen gerealiseerd, de eerste zijn in December 2015 opgeleverd. In totaal zijn er één 8-persoons appartement, twee 10-persoons appartementen, twee 12-persoons appartementen en één 14-persoons appartement ondergebracht. De chalet-appartementen zijn netjes ingericht en beschikken elk over een Wi-Fi internetverbinding en balkons. Daarnaast zijn alle slaapkamers voorzien van een en-suite badkamer. Bij chalet Emma is voldoende gratis parkeergelegenheid. Net boven de chalets Emma, en toegankelijk via een trap, ligt piste-restaurant La Ruade. Dit restaurant, met groot zonneterras en een enorme open haard, biedt een mooie kaart met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Leuk detail; de eigenaren zijn familie van de eigenaren van Chalet Emma.

Vanaf € 282,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Dame Blanche met sauna en open haard - 8 personen

Chalet-appartement Dame Blanche met sauna en open haard - 8 personen
Chalet.nl

Direct aan de gemakkelijke blauwe piste (Boyes), in de wijk Bruyeres in Les Menuires, ligt Résidence Dame Blanche. Deze kleinschalige résidence (slechts 13 appartementen) is open sinds eind 2008 en in traditionele chaletstijl gebouwd. Het geheel bestaat uit 4 verdiepingen (met lift). De appartementen zijn geschikt voor 4 tot 14 personen en het merendeel beschikt over een open haard (inclusief één gratis zak openhaardhout) en een aantal zelfs over een privé-sauna (zie indeling appartement). Verder is er een Wi-Fi-verbinding (gratis), een skiberging met schoendroger, een wasmachine en droger (tegen betaling) en is broodjesservice mogelijk (tegen betaling). Je auto parkeer je tegen betaling in de eigen parkeergarage (max. hoogte: 2.00 meter) of op de gratis openbare parkeerplaatsen naast het gebouw. Je kunt 's morgens naar beneden skiën vanwaar je de Pointe de la Masse of de Mont de la Chambre op gaat met een van de skiliften. Na het skiën keer je gemakkelijk weer terug naar de résidence over de blauwe piste. Deze piste is ook voor beginners goed te doen. Alle nodige faciliteiten zoals een bakker, supermarkt, slager, diverse restaurants en bars, de skischool, ski-verhuur, kinderopvang, de bioscoop en een zwembad (met kinderbad) vind je binnen een straal van ongeveer 200 meter van Chalet Dame Blanche.

Chalet-appartement des Neiges Hermine - 4 personen

Chalet-appartement des Neiges Hermine - 4 personen
Chalet.nl

Zeer luxe chalet-appartementen, opgetrokken uit originele oude bouwmaterialen. De chalet-appartementen zijn onderverdeeld in twee gebouwen en zijn beide op het zuiden gericht. De chalets liggen vrijwel direct aan de piste en op 200 meter van de skilift. Winkels, restaurants en het uitgaanscentrum van Val Thorens met vele bars liggen op slechts ca. 300 meter afstand. Broodjesservice is mogelijk via de receptie. Chalet des Neiges Hermine heeft diverse luxe voorzieningen zoals een sauna en verwarmd zwembad. Hier kun je gratis gebruik van maken! Verder kan er gebruik gemaakt worden van de fitness van Chalet Plein Sud (gelegen op ca. 200 meter). Elk appartement heeft een eigen skiberging met skischoendroger. Er is gratis Wi-Fi bij de receptie en tegen betaling (? 30,- tot ? 60,- per week) in het appartement. Er is één zak openhaardhout inclusief. Chalet des Neiges Hermine beschikt over een eigen parkeergarage met een beperkt aantal plaatsen. Plaatsen hiervoor zijn op aanvraag beschikbaar en kosten ? 85,00 tot ? 120,00 per week. De hoogte van deze garage is 2.10 meter. Openbare parkeergarage P0 van Val Tho Parc is op ca. 300 meter van de appartementen gelegen (vooraf reserveren via www.valthoparc.com).

Appartement Résidence Le Panoramic - 2-4 personen

Appartement Résidence Le Panoramic - 2-4 personen
Chalet.nl

Aan de voet van de stoeltjeslift Les Grands Vans bevindt zich de nieuwgebouwde Résidence Le Panoramic. Deze résidence bestaat uit 75 appartementen voor 4 tot 8 personen. Vanuit de résidence sta je direct op de piste die eindigt bij de stoeltjeslift. Hier bevindt zich tevens de skischool. Met de stoeltjeslift Les Grands Vans bereik je de pistes van het uitgestrekte Le Grand Massif skigebied met zo'n 266 km piste. Op ca. 100 meter afstand van Résidence Le Panoramic ligt de personenlift naar het centrum van Flaine. In het centrum zijn diverse winkels, restaurants en barretjes gelegen en je kunt er o.a. schaatsen en rodelen. Résidence Le Panoramic beschikt over diverse faciliteiten. Zo kun je gratis gebruik maken van het overdekte zwembad en er is een wellnessruimte (tegen betaling) met sauna en hammam. Daarnaast zijn er o.a. een gemeenschappelijke skiberging en bagageruimte aanwezig en kun je tegen betaling gebruik maken van de Wi-Fi internetverbinding. Er is een ondergrondse parkeergarage waar je tegen betaling je auto kunt parkeren.

Chalet-appartement CGH Le Village de Lessy zilver - 4-6 personen

Chalet-appartement CGH Le Village de Lessy zilver - 4-6 personen
Chalet.nl

CGH Residence Le Village de Lessy bestaat uit 140 appartementen, verdeeld over 10 chalets. Deze luxe résidence is gelegen in het kleine Franse plaatsje Chinaillon in de Franse Alpen, op slechts 400 meter van de pistes en de 'La Floria' skilift, die je naar 1800 meter hoogte brengt. Het is een gevarieerd skigebied, maar de trajecten die je in Chinaillon kunt vinden, zullen gevorderden meer aanspreken dan beginners. Het is een rustig plaatsje, maar je kunt er wel wat leuke restaurants en winkels vinden. Gasten van de résidence kunnen gebruik maken van de vele luxe faciliteiten, zoals het verwarmde binnenzwembad, jacuzzi, sauna en fitnessruimte. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. In alle appartementen is internet aanwezig (één code per appartement). Tevens beschikt de résidence over een lift, bagage opslag, ski berging en overdekte parkeergarage. Bij de receptie is het mogelijk om broodjesservice te regelen.

Vanaf € 1.020,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet de Bellecôte Type 2, Chalet de Neige - 8 personen

Chalet de Bellecôte Type 2, Chalet de Neige - 8 personen
Chalet.nl

Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet de Neige is op de bovenste rand van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om tot de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via het paadje langs een paar andere chalets en kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.