Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Emma - 12 personen

Het recent gebouwde chalet Emma is gunstig gelegen; net onder het centrum van Les Menuires en op slechts 25 meter afstand van de blauwe skipiste. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir. De stoeltjeslift Tortollet brengt je, in een paar minuten, naar het centrum van Les Menuires, waar skiliften vertrekken naar de Col de la Chambre en de 3 Marches. Hiervandaan kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. De cabinelift Rocher Noir brengt je naar de Point de la Masse, waar een aantal zeer mooie pistes gelegen is. Je kunt vanaf het chalet ook de piste oversteken en de 'Preyerand' personenlift naar het centrum van Les Menuires nemen. In het centrum van Les Menuires vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants met heerlijke zonneterrassen en er zijn diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er in het dorp o.a. een aantal supermarkten, allerlei winkels, skiverhuur, skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten te vinden. Binnen een straal van 200 meter van het chalet bevinden zich o.a. al een aantal restaurants, winkels en skiverhuur. In chalet Emma zijn de afgelopen jaren zes chalet-appartementen gerealiseerd, de eerste zijn in December 2015 opgeleverd. In totaal zijn er één 8-persoons appartement, twee 10-persoons appartementen, twee 12-persoons appartementen en één 14-persoons appartement ondergebracht. De chalet-appartementen zijn netjes ingericht en beschikken elk over een Wi-Fi internetverbinding en balkons. Daarnaast zijn alle slaapkamers voorzien van een en-suite badkamer. Bij chalet Emma is voldoende gratis parkeergelegenheid. Net boven de chalets Emma, en toegankelijk via een trap, ligt piste-restaurant La Ruade. Dit restaurant, met groot zonneterras en een enorme open haard, biedt een mooie kaart met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Leuk detail; de eigenaren zijn familie van de eigenaren van Chalet Emma.

Vanaf € 282,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Iris 11 personen - 10-11 personen

Chalet-appartement Iris 11 personen - 10-11 personen
Chalet.nl

Het leuke, kleine chalet Iris ligt in Saint Martin de Belleville en is onderverdeeld in een 5-persoons- en een 6-persoonsappartement. Saint Martin de Belleville is een gezellig, authentiek dorp vlakbij het bekende Les Menuires gelegen. Het chalet ligt op circa 250 meter van de dorpskern en de piste. Exclusief voor de gasten die verblijven in chalet Iris is er een saunaruimte met douche (voor algemeen gebruik). Daarnaast beschikken de appartementen over gratis Wi-Fi en is er een wasmachine in het chalet. In de directe omgeving kan gratis worden geparkeerd.

Appartement Le Joker - 2-4 personen

Appartement Le Joker - 2-4 personen
Chalet.nl

Résidence Le Joker is gunstig gelegen in het bruisende wintersportdorp Val Thorens. De résidence ligt tegenover het winkelcentrum Caron en het sportcentrum met zwembad. De piste vind je op slechts 50 meter van de résidence vandaan en leidt naar de skiliften, die je verder het skigebied in brengen. In de directe omgeving van résidence Le Joker zijn allerlei winkels, restaurants, uitgaansgelegenheden en skischolen te vinden. Val Thorens heeft een autovrij centrum. De auto dien je daarom verplicht te parkeren in één van de openbare parkeergarages in het dorp (tegen betaling). Openbare parkeergarages P1 en P2 van Val Tho Parc zijn op een paar minuten lopen van de residence Le Joker gelegen (vooraf reserveren via www.valthoparc.com). Appartement Le Joker is eenvoudig ingericht. Het appartement ligt op de derde verdieping en heeft een klein balkon op het zuidwesten met een mooi uitzicht op de omliggende bergtoppen.

Chalet Emilie met buiten-jacuzzi - 15 personen

Chalet Emilie met buiten-jacuzzi - 15 personen
Chalet.nl

Het charmante chalet Emilie ligt in het bekende wintersportdorp Châtel, op slechts 350 meter afstand van de Linga lift en de skischool. Deze lift brengt je direct naar het Linga/Pré-la-Joux skigebied, dat op zijn beurt weer aansluiting heeft op de bekende skidorpen Avoriaz en Morzine. Het centrum van Châtel ligt op ca. 2,5 km afstand van het chalet. De gratis skibus richting het centrum rijdt ca. elke 20 minuten, de halte is op ca. 350 meter gelegen, bij de Linga lift. In het dorp vind je naast verschillende winkels en restaurants ook een supermarkt, skischolen, skiverhuur en kinderopvang. Na een dag op de pistes kun je bij diverse bars terecht voor een gezellige après-ski, maar je kunt ook een bezoek brengen aan het plaatselijke wellnesscentrum met overdekt zwembad. Châtel is niet alleen geliefd bij skiërs en snowboarders, maar ook bij langlaufers en wandelaars, die in de regio Portes du Soleil goede mogelijkheden aantreffen voor een heerlijke wintersportvakantie. Na een lange dag in de sneeuw kun je in chalet Emilie heerlijk ontspannen in je eigen buiten-jacuzzi! Verder beschikt dit ruime en gemoedelijke chalet o.a. over een fraaie houtkachel, internet (Wi-Fi) en een terras op het zuiden met een geweldig uitzicht op de omliggende bergen! Er is zowel overdekte parkeergelegenheid (voor twee auto's) als een parkeerplaats buiten aanwezig bij het chalet.

Chalet-appartement Les Chalets de Rosaël - 10-12 personen

Chalet-appartement Les Chalets de Rosaël - 10-12 personen
Chalet.nl

Deze mooie, luxe chalet-appartementen "Les Chalets de Rosaël" liggen vlak boven het centrum van Val Thorens, vlakbij de skilift en pistes. De sfeervol ingerichte appartementen zijn verdeeld over een aantal chalets en in Savoyaardse stijl gebouwd met gebruik van veel hout. Door de ligging boven het centrum, heb je vanaf het balkon een prachtig vrij uitzicht. De blauwe piste loopt boven de appartementen langs, hierdoor is (bij voldoende sneeuw) terug skiën tot de deur mogelijk (klein stukje off-piste, niet voor absolute beginners). 's Morgens kun je over een vlak pad (ca. 25 meter) bij de blauwe piste komen. Daarna kun je gemakkelijk overal in het skigebied en ook bij de skischool komen. Een restaurant en skiverhuur vind je direct bij de appartementen. Een supermarkt, meerdere restaurants en bars vind je op ongeveer 200 meter afstand. De gratis skibus stopt op ongeveer 150 meter, lopend is het centrum op ongeveer 350 meter te vinden. De résidence heeft een sauna, hammam, fitness-ruimte en een zwembad waar gratis gebruik van gemaakt kan worden (geopend van 14-21 uur). Tegen betaling parkeer je je auto in de eigen parkeergarage (aanvragen bij boeking, maximale hoogte: 2.10 meter). Elk appartement heeft een eigen skiberging met skischoendroger. Bij de receptie kan broodjesservice geregeld worden. Gratis Wi-Fi-verbinding in de appartementen. Alle appartementen van Les Chalets de Rosaël zijn in de zomers van 2016 en 2017 volledig gerenoveerd en gemoderniseerd en voldoen daarmee aan de eisen van deze tijd. De foto's zijn van een appartement dat in de zomer van 2016 is gerenoveerd.

Chalet Deux Tetes I - 10-12 personen

Chalet Deux Tetes I - 10-12 personen
Chalet.nl

Het charmante chalet Deux Tetes I heeft een rustige ligging in het kleine dorp Les Granges. Op ongeveer 150 meter loopafstand bevindt zich de funiculaire (=treintje), die je naar Arc 1600 brengt. Vanuit Arc 1600 kun je vervolgens verder het skigebied van Les Arcs in, dat meer dan 200 kilometer aan pistes te bieden heeft! Vanuit Arc 1600 kun je via een blauwe of rode piste terugskiën naar Les Granges. De blauwe piste loopt boven het chalet langs. Vanaf deze piste kun je naar het chalet skiën (ca. 50 meter off-piste). Faciliteiten zoals een supermarkt, (sport)winkels, restaurants, bars en een skischool vind je in Arc 1600 (ca. 7 km rijden) of Bourg St. Maurice (ca. 9 km rijden). Deze plaatsen zijn beide ook bereikbaar met de funiculaire. Chalet Deux Tetes I is ruim opgezet en heeft een warme en sfeervolle uitstraling door het vele houtwerk. In de woonkamer bevindt zich een open haard en verder heeft het chalet o.a. een extra zitruimte, Wi-Fi en een terras. Daarnaast hebben alle slaapkamers de luxe van een eigen badkamer! Nabij het chalet is er voldoende parkeergelegenheid (carport voor 3 auto's). Ter plaatse is het mogelijk om broodjesservice te bestellen. Eventueel gehuurd ski- of snowboardmateriaal moet worden opgehaald in Arc 1600.