Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Emma - 12 personen

Het recent gebouwde chalet Emma is gunstig gelegen; net onder het centrum van Les Menuires en op slechts 25 meter afstand van de blauwe skipiste. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir. De stoeltjeslift Tortollet brengt je, in een paar minuten, naar het centrum van Les Menuires, waar skiliften vertrekken naar de Col de la Chambre en de 3 Marches. Hiervandaan kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. De cabinelift Rocher Noir brengt je naar de Point de la Masse, waar een aantal zeer mooie pistes gelegen is. Je kunt vanaf het chalet ook de piste oversteken en de 'Preyerand' personenlift naar het centrum van Les Menuires nemen. In het centrum van Les Menuires vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants met heerlijke zonneterrassen en er zijn diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er in het dorp o.a. een aantal supermarkten, allerlei winkels, skiverhuur, skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten te vinden. Binnen een straal van 200 meter van het chalet bevinden zich o.a. al een aantal restaurants, winkels en skiverhuur. In chalet Emma zijn de afgelopen jaren zes chalet-appartementen gerealiseerd, de eerste zijn in December 2015 opgeleverd. In totaal zijn er één 8-persoons appartement, twee 10-persoons appartementen, twee 12-persoons appartementen en één 14-persoons appartement ondergebracht. De chalet-appartementen zijn netjes ingericht en beschikken elk over een Wi-Fi internetverbinding en balkons. Daarnaast zijn alle slaapkamers voorzien van een en-suite badkamer. Bij chalet Emma is voldoende gratis parkeergelegenheid. Net boven de chalets Emma, en toegankelijk via een trap, ligt piste-restaurant La Ruade. Dit restaurant, met groot zonneterras en een enorme open haard, biedt een mooie kaart met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Leuk detail; de eigenaren zijn familie van de eigenaren van Chalet Emma.

Vanaf € 282,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Résidence Les Fermes de Samoëns met slaaphoek - 4-6 personen

Chalet-appartement Résidence Les Fermes de Samoëns met slaaphoek - 4-6 personen
Chalet.nl

Résidence Les Fermes de Samoëns is een chaletdorp bestaande uit nieuwe, in traditionele stijl gebouwde chaletappartementen (130 stuks verdeeld over drie chalets) en een aantal semi-geschakelde chalets. Résidence Les Fermes de Samoëns bevindt zich op ca. 800 meter het sfeervolle centrum, maar op 400 meter zijn de eerste winkels al te vinden. De cabinelift naar Samoëns 1600 is op ca. 1 kilometer is gelegen, er is een gratis shuttle service aanwezig. In de résidence bevindt zich onder andere een verwarmd binnenzwembad waar gratis gebruik van gemaakt kan worden. Verder is er tegen betaling een sauna en Turks stoombad (1 sessie gratis) en een biljarttafel. Broodjesservice is mogelijk via de receptie.

Chalet Hameau des Cimes - 10 personen

Chalet Hameau des Cimes - 10 personen
Chalet.nl

Hameau des Cimes is een chaletpark met een ideale ligging aan de voet van de piste in La Joue du Loup. Via deze piste ski je naar het dorpscentrum en de stoeltjesliften, die je het 100 km piste tellende skigebied Superdévoluy inbrengen. In dit relatief kleine skigebied vind je een gevarieerd pisteaanbod, wat het gebied geschikt maakt voor wintersporters van alle niveaus! De afstand tot het centrum van La Joue du Loup is ongeveer 500 meter. Je vindt hier o.a. de skischool, een supermarkt en een aantal winkels, restaurants en bars. Het chaletpark Hameau des Cimes bestaat uit 17 houten chalets, geschikt voor groepen van maximaal 10 personen. Vanuit de chalets heb je een schitterend uitzicht op het Massif du Dévoluy. De chalets zijn verzorgd ingericht en hebben allemaal een terras en een eigen parkeergarage met plaats voor twee auto's. Op ca. 100 meter afstand van de chalets zijn meer parkeerplaatsen te vinden.

Chalet-appartement Le Hameau de Barthélémy - 6-8 personen

Chalet-appartement Le Hameau de Barthélémy - 6-8 personen
Chalet.nl

Résidence Le Hameau de Barthélémy is gelegen in de wijk Les Eucherts in La Rosière. De blauwe piste is gelegen op ca. 300 meter en via deze piste bereik je de Eucherts Express cabinelift. Bij deze skilift vind je ook de skischool, skiverhuur, sportwinkels, een supermarkt, bowling en diverse restaurants. Het centrum van La Rosière vind je op ca. 650 meter en is lopend te bereiken via een wandelpad (ook in de avonduren verlicht) of met de shuttle bus. De luxe appartementen zijn modern ingericht en beschikken allemaal over een balkon of terras. Er is een wellness ruimte met een Finse sauna en een infraroodsauna, hier mag je als gast gratis gebruik van maken. Tegen betaling zijn er massagebehandelingen mogelijk. Verder is er een wasruimte (tegen betaling) en gratis Wi-Fi internetverbinding. Per appartement is er één skilocker en één overdekte parkeerplaats in de parkeergarage (max. hoogte 2.00 meter) inbegrepen. Extra parkeerplaatsen zijn op aanvraag mogelijk.

Appartement Les Côtes d'Or Argentière - 202 - 4 personen

Appartement Les Côtes d'Or Argentière - 202 - 4 personen
Chalet.nl

De appartementen Les Côtes d'Or hebben een gunstige ligging in het familievriendelijke wintersportdorp Les Menuires, in de rustige wijk Reberty. Het resort ligt namelijk aan de voet van de piste en vlakbij de skiliften. Via deze skiliften bereik je het grote skigebied van Les Trois Vallées met ca. 600 kilometer aan piste. Het centrum van Les Menuires ligt op ca. 600 meter, hier vind je alle benodigde faciliteiten. Zo zijn er diverse restaurants, winkels, supermarkten een skischool en gezellige aprés-ski gelegenheden. Ook is er in Les Menuires een sport- en wellnesscentrum met overdekt zwembad, waar je heerlijk kunt relaxen na een dag actief in de sneeuw. De comfortabele appartementen zijn ondergebracht in 3 kleinschalige residenties: Courmayeur, Bossons en Argentière. Ze beschikken over een skiberging en er is gratis parkeergelegenheid.

Appartement La Voûte - 6 personen

Appartement La Voûte - 6 personen
Chalet.nl

Middenin het dorpscentrum van Saint Martin de Belleville, aan het plein tegenover de kerk, bevinden zich de appartementen La Voûte. De appartementen bevinden zich op de bovenste drie verdiepingen van een van oorsprong boerenhuis. De appartementen hebben een comfortabele inrichting met veel gebruik van hout en beschikken over een klein balkon met uitzicht over het centrale dorpsplein en de omliggende bergwereld. De appartementen La Voute hebben een ideale ligging, op slechts 30 meter afstand van de skilift, die tevens aansluiting heeft op de pistes naar Les Menuires en Méribel. In het centrum van Saint Martin de Belleville vind je onder andere een aantal winkels, restaurants en après-ski bars. Op de begane grond van het huis bevindt zich een gezellig restaurant met een groot zonneterras. Tegenover het huis is parkeergelegenheid (openbaar).