Chalet-appartement Emma - 12 personen
Het recent gebouwde chalet Emma is gunstig gelegen; net onder het centrum van Les Menuires en op slechts 25 meter afstand van de blauwe skipiste. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir. De stoeltjeslift Tortollet brengt je, in een paar minuten, naar het centrum van Les Menuires, waar skiliften vertrekken naar de Col de la Chambre en de 3 Marches. Hiervandaan kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. De cabinelift Rocher Noir brengt je naar de Point de la Masse, waar een aantal zeer mooie pistes gelegen is. Je kunt vanaf het chalet ook de piste oversteken en de 'Preyerand' personenlift naar het centrum van Les Menuires nemen. In het centrum van Les Menuires vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants met heerlijke zonneterrassen en er zijn diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er in het dorp o.a. een aantal supermarkten, allerlei winkels, skiverhuur, skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten te vinden. Binnen een straal van 200 meter van het chalet bevinden zich o.a. al een aantal restaurants, winkels en skiverhuur. In chalet Emma zijn de afgelopen jaren zes chalet-appartementen gerealiseerd, de eerste zijn in December 2015 opgeleverd. In totaal zijn er één 8-persoons appartement, twee 10-persoons appartementen, twee 12-persoons appartementen en één 14-persoons appartement ondergebracht. De chalet-appartementen zijn netjes ingericht en beschikken elk over een Wi-Fi internetverbinding en balkons. Daarnaast zijn alle slaapkamers voorzien van een en-suite badkamer. Bij chalet Emma is voldoende gratis parkeergelegenheid. Net boven de chalets Emma, en toegankelijk via een trap, ligt piste-restaurant La Ruade. Dit restaurant, met groot zonneterras en een enorme open haard, biedt een mooie kaart met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Leuk detail; de eigenaren zijn familie van de eigenaren van Chalet Emma.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Montagnettes Les Cimes - 6 personen
Direct aan de piste, bovenin Belle Plagne, ligt de Résidence Montagnettes Les Cimes (ski-in en ski-out mogelijk). Het centrum met diverse winkels en restaurants ligt op ca. 10 minuten lopen vanaf de résidence. De ruime, comfortabele appartementen bieden een prachtig uitzicht en zijn sfeervol ingericht met o.a. een open haard in de woonkamer. De résidence beschikt over een wellnessruimte met jacuzzi) sauna en hammam (geopend van zondag tot vrijdag, 17.00-19.00 uur, op basis van reservering, tegen betaling). Verder is er is een parkeergarage (tegen betaling). Met het verzamelpunt van de skischool direct tegenover de receptie, kun je 's morgens lekker snel op pad om de vele pistes van La Plagne te ontdekken.
Vanaf € 410,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Le Pure Altitude - 10 personen
Chalet Le Pure Altitude ligt in de wijk Les Clots in het authentieke bergdorp Valloire. De piste en stoeltjeslift Moulin Benjamin zijn op ca. 700 meter afstand te vinden. Met deze skilift heb je toegang tot de 150 km piste van het Galibier-Thabor skigebied. De gratis skibus naar de skilift en het centrum van Valloire vertrekt slechts 50 meter van het chalet vandaan. In het centrum van Valloire, gelegen op ongeveer 1,7 km afstand van chalet Le Pure Altitude, vind je een ruim aanbod aan restaurants, bars en winkels. Ook de skischool met kinderclub en kinderopvang zijn in het centrum te vinden, evenals een schaatsbaan en diverse wellnessfaciliteiten. Vanaf het ruime terras van chalet Le Pure Altitude heb je een schitterend uitzicht op het dorp en de berg Le Galibier. Dit 10-persoons chalet is comfortabel en sfeervol ingericht en heeft onder meer een Wi-Fi internetverbinding, wasruimte en skiberging met skischoenendrogers. Parkeren kan direct bij het chalet.
Vanaf € 342,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Daria-I Nor met cabine - 6 personen
Résidence Daria-I Nor is een nieuwe résidence (geopend in December 2018) met een zeer centrale ligging in de wijk Eclose in Alpe d'Huez. De piste en de cabinelift Alpe Express vind je op slechts 100 meter en hiermee heb je direct toegang tot het veelzijdige skigebied. Het centrum met diverse (sport)winkels, restaurants en bars vind je op ongeveer 1 km afstand, maar op ca. 200 meter vind je een supermarkt en enkele winkels. Daria-I Nor bestaat uit 48 appartementen, geschikt voor 2 tot 10 personen. De résidence beschikt over een wellnessruimte met o.a. een binnenzwembad, sauna en hammam en een fitness ruimte, waar je gratis gebruik van mag maken. Tegen betaling kun je bovendien gebruik maken van de spa van het naastgelegen hotel met o.a. zwembad, sauna, jacuzzi, speciale douches en massagebehandelingen. Verder zijn er twee restaurants, een gratis Wi-Fi Internetverbinding, gratis shuttle service (op aanvraag, via de receptie te regelen), broodjesservice (tegen betaling) en wasservice (tegen betaling). Elk appartement heeft een eigen skiberging met skischoendroger en parkeren kan in de parkeergarage (tegen betaling, maximale hoogte 2.05 meter).
Vanaf € 681,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de Bettaix Ski Royal + Perle des Trois Vallées - 28 personen
Chalet de Bettaix zijn twee mooie en ruim opgezette identieke chalets, beide met eigen sauna en jacuzzi. De chalets zijn gelegen in het knusse Le Bettaix, met de piste en de stoeltjeslift op zo'n 150 meter. De oude stoeltjeslift van Le Bettaix is eind 2015 vervangen door een snellere en langere lift. Deze nieuwe lift biedt goede aansluiting op het verdere skigebied van Les Menuires en Les Trois Vallées. Op een afstand van ongeveer 100 meter vind je een kleine supermarkt met bakker en een sportwinkel met skiverhuur. Via de stoeltjeslift en de piste kun je ook gemakkelijk in Les Menuires komen. Natuurlijk is deze plaats ook met de auto te bereiken, je doet er dan ongeveer 5 tot 10 minuten over. In Les Menuires zijn vele voorzieningen te vinden, waaronder een skischool, een groot sportcentrum met zwembad, een ijsbaan, restaurants, winkels en diverse uitgaansgelegenheden. Bij de chalets is voldoende parkeergelegenheid, er zijn twee privé-parkeerplaatsen bij het chalet, overige plaatsen op ca. 50 meter van het chalet. Het chalet beschikt over een gratis Wi-Fi verbinding en broodjesservice is mogelijk.
Vanaf € 393,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet L'Pentu - 16-20 personen
Chalet L'Pentu is in 2016 gebouwd op een goede locatie in het skidorp Châtel. Dit vrijstaande chalet ligt aan de Linga piste, wat het mogelijk maakt om vanaf de piste tot aan de voordeur terug te skiën! De Télécabine du Linga ligt op slechts 150 meter loopafstand en brengt je naar de pistes richting Avoriaz en Morzine. Het Linga/Pré-la-Joux gebied is door middel van twee nieuwe stoeltjesliften aangesloten op het Super-Châtel gebied, dat toegang geeft tot het Zwitserse gedeelte van Les Portes du Soleil. In de gehele Les Portes du Soleil skiregio geniet je van zo'n 650 km piste! Met de skibus sta je in 5 à 10 minuten in het sfeervolle centrum van Châtel, waar een ruim aanbod is aan winkels, restaurants en barretjes. Ook skischolen en kinderopvang vind je hier. De skibus vertrekt op slechts 100 meter afstand. Echter bevinden zich binnen een straal van 500 meter van het chalet ook al diverse sportwinkels en bars/restaurants. Een grote Intermarché supermarkt ligt op ongeveer 3,5 km afstand. In Châtel is veel meer te doen dan skiën alleen. Breng eens een bezoekje aan het Forme d'O Centre Aquatique, dat o.a. een binnenzwembad, sauna's, stoombaden en massagemogelijkheden heeft, of ga schaatsen op het Lac du Vonnes. Chalet L'Pentu is perfect voor grotere groepen die graag dichtbij de piste willen verblijven. Het chalet heeft naast een ruime woonkamer nog een aparte speelkamer, waar je o.a. een tweede zithoek met televisie en een tafelvoetbalspel vindt. Verder zorgen moderne faciliteiten zoals Wi-Fi, vloerverwarming en een verwarmde skiberging voor een comfortabel verblijf. Auto's kunnen direct bij het chalet geparkeerd worden.
Vanaf € 422,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
