Chalet-appartement Gremelle appartement 6 personen - 4-6 personen
Chalet-appartement Gremelle is gelegen net boven het centrum van Saint Martin de Belleville. Gremelle is verdeeld in twee appartementen en is ook te huren als geheel chalet. Op ongeveer 1 km afstand kan je de cabinelift Saint Martin 1 nemen naar het grote Les Trois Vallées skigebied. Bovenaan de cabinelift kan je twee kanten op, richting Les Menuires of Méribel. De skibus stopt op ca. 60 meter afstand van Gremelle. Het centrum van Saint Martin de Belleville is op ca. 300 meter afstand en is voorzien van alle benodigde faciliteiten zoals een supermarkt, bakker, restaurants, cafés en diverse winkels. Het chalet beschikt over gratis Wi-Fi internetverbinding en een skiberging. Er bevinden zich gratis parkeerplaatsen in het dorp.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Les Chalets de Rosaël Mouflon - 8-10 personen
Deze mooie, luxe chaletappartementen Les Chalets de Rosaël Mouflon liggen vlak boven het centrum van Val Thorens, vlakbij de skilift en pistes. Les Chalets de Rosaël Mouflon maakt onderdeel uit van Les Chalets de Rosaël, maar het betreft dan de gerenoveerde en modern ingerichte appartementen die in een apart chalet zijn gelegen. De blauwe piste loopt boven de appartementen langs, hierdoor is (bij voldoende sneeuw) terugskiën tot de deur mogelijk (off-piste, niet voor beginners). 's Morgens kun je over een vrij vlak pad, bij de blauwe piste komen. Daarna kun je gemakkelijk overal in het skigebied en ook bij de skischool komen. Een restaurant en skiwinkel vind je direct bij de appartementen. Een supermarkt, meerdere restaurants en bars vind je op ongeveer 200 meter afstand. De gratis skibus stopt op ongeveer 150 meter, lopend is het centrum op ongeveer 350 meter te vinden. In het hoofdgebouw bevindt zich een sauna, hammam, fitness ruimte en een zwembad waar gratis gebruik van gemaakt kan worden (geopend van 14-21 uur). Elk appartement heeft gratis Wi-Fi-verbinding en een eigen skiberging met skischoendroger. Bij de receptie kan broodjesservice geregeld worden.
Vanaf € 531,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Lacuzon met privé-sauna - 14 personen
De chalets Lacuzon zijn gunstig gelegen in het vriendelijke en gemoedelijke bergdorpje Le Bettaix. Deze mooie chalets zijn sfeervol en luxe ingericht, met gebruik van veel hout. Ze zijn allemaal voorzien van een open haard, meerdere balkons en een privé-sauna! Daarnaast hebben alle slaapkamers een en-suite badkamer. Vlakbij de chalets eindigt de blauwe piste en ook de stoeltjeslift vertrekt op ca. 150-250 meter afstand van de chalets vandaan (=vrij vlakke weg). Deze nieuwe lift biedt goede aansluiting op het verdere skigebied van Les Menuires en Les Trois Vallées. Met de auto is het centrum van Les Menuires in ongeveer 5-10 minuten bereikbaar, maar je kunt Les Menuires ook via de stoeltjeslift en de piste bereiken. In Les Menuires zijn vele voorzieningen te vinden, waaronder een skischool, een groot sportcentrum met zwembad, een ijsbaan, restaurants, winkels en diverse uitgaansgelegenheden. Ook het gezellige dorp Saint Martin de Belleville met allerlei voorzieningen bevindt zich op ca. 3 km afstand. Bij de chalets zijn er 2 à 3 privé-parkeerplaatsen, overige plaatsen vind je op zo'n 50 meter. Deze chalets beschikken over een gratis Wi-Fi verbinding en broodjesservice is mogelijk.
Vanaf € 450,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Annapurna penthouse - 8 personen
Résidence Annapurna heeft een centrale ligging in het authentieke wintersportdorp Les Gets. Zowel de Mont Chéry cabinelift, piste en het centrum vind je binnen een straal van 200 meter! De Mont Chéry cabinelift brengt je het gelijknamige skigebied in, waar voornamelijk rode en zwarte pistes te vinden zijn. Aan de andere kant van het centrum (ca. 300 meter loopafstand) liggen de skischolen en de Chavannes skiliften. Met deze skiliften begeef je je in het Chavannes/Ranfoilly skigebied, dat aangesloten is op de pistes van Morzine. Aan luxe en comfort geen gebrek bij een verblijf in Résidence Annapurna! Deze résidence bestaat uit ruime, smaakvol ingerichte appartementen voor 6 tot 12 personen. In de mooie wellnessruimte is het heerlijk vertoeven na een dag in de sneeuw. Je vindt hier een verwarmd zwembad, jacuzzi, sauna en hammam, waar je allemaal gratis gebruik van kunt maken (van zondag t/m vrijdag). Voor een hapje en drankje kun je terecht in het tapasrestaurant met wijnbar en terras en ook is er een skishop in de résidence. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en één of meerdere balkons. Er is een gemeenschappelijke skiberging met skischoenendrogers aanwezig en de auto kun je parkeren in de parkeergarage onder de résidence (één parkeerplaats per appartement). Extra parkeerplaatsen zijn op aanvraag en tegen betaling. De receptie is op zaterdag geopend tot 20.00 uur. Later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal er dan een toeslag van ? 60,00 per appartement in rekening worden gebracht.
Vanaf € 745,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement l'Orée des Pistes - 2-4 personen
Résidence l'Orée des Pistes bestaat uit een aantal chalets met appartementen, gebouwd in typisch Savoyaardse stijl, vlakbij diverse voorzieningen en aan de voet van de piste. Het centrum van Saint Sorlin d'Arves is gelegen op ca. 1 km van de résidence. In dit centrum bevinden zich allerlei winkels en restaurants. Naast skiën en snowboarden is het in het centrum van Saint Sorlin d'Arves ook mogelijk om een tocht te organiseren op raquettes, met een sneeuwscooter, sledehonden of te gaan langlaufen of parapenten. Ook is er een bioscoop in Saint Sorlin d'Arves. In de résidence kunnen gasten gebruikmaken van het verwarmde en overdekte zwembad en (tegen betaling) van de sauna of hammam. Ook is er een skiberging en Wi-Fi bij de receptie. Wanneer je geen zin hebt om te koken kun je eten in het restaurant van de résidence, 'Le Barock'.
Vanaf € 229,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Châteaux d'Abondance penthouse - 6 personen
In februari 2019 heeft Résidence Les Châteaux d'Abondance haar deuren geopend op een rustige locatie tussen de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance in. De résidence bestaat uit 20 luxe appartementen en 5 penthouses, geschikt voor 4 tot 8 personen. Deze liggen verspreid over 3 appartementengebouwen, die gebouwd zijn in chalet-stijl. Met de Panthiaz cabinelift, gelegen op ongeveer 7,5 km afstand in La Chapelle d'Abondance, heb je toegang tot de pistes van Châtel. Vanuit Châtel kun je vervolgens verschillende kanten op in het skigebied van Les Portes du Soleil, dat in totaal maar liefst 650 pistekilometers telt! Echter hebben de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance ook ieder een apart, kleinschalig skigebied, met voornamelijk blauwe en rode pistes. De cabinelift de L'Essert in Abondance vind je op ongeveer 2,2 km afstand en de stoeltjeslift Crêt Béni in La Chapelle d'Abondance op ongeveer 6,5 km afstand van de résidence. Zowel in Abondance als in La Chapelle d'Abondance kun je terecht voor voorzieningen als een skischool, supermarkt, sportwinkels en restaurants. De résidence heeft een receptie met lounge, gezamenlijke wasmachine en droger, skiberging met skischoenendrogers en alle appartementengebouwen zijn voorzien van een lift. Je kunt je auto gratis parkeren in de parkeergarage, hier bevindt zich tevens een algemeen oplaadpunt voor elektrische auto's (? 10,- per oplaadbeurt). Alle appartementen zijn luxe ingericht met een ruime woonkamer, meerdere smart-tv's, Wi-Fi en in de gehele woning is vloerverwarming aanwezig. Daarnaast hebben alle appartementen een balkon of terras. De gloednieuwe appartementen van Les Châteaux d'Abondance zijn in februari 2019 opgeleverd. Er zijn nog geen foto's beschikbaar, de getoonde foto's geven je een impressie. Vanaf winter 2019/2020 zal de résidence ook beschikken over een wellnessruimte, waar je o.a. een zwembad, sauna, jacuzzi en fitnessapparatuur vindt.
Vanaf € 980,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
