Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Gremelle appartement 6 personen - 4-6 personen

Chalet-appartement Gremelle is gelegen net boven het centrum van Saint Martin de Belleville. Gremelle is verdeeld in twee appartementen en is ook te huren als geheel chalet. Op ongeveer 1 km afstand kan je de cabinelift Saint Martin 1 nemen naar het grote Les Trois Vallées skigebied. Bovenaan de cabinelift kan je twee kanten op, richting Les Menuires of Méribel. De skibus stopt op ca. 60 meter afstand van Gremelle. Het centrum van Saint Martin de Belleville is op ca. 300 meter afstand en is voorzien van alle benodigde faciliteiten zoals een supermarkt, bakker, restaurants, cafés en diverse winkels. Het chalet beschikt over gratis Wi-Fi internetverbinding en een skiberging. Er bevinden zich gratis parkeerplaatsen in het dorp.

Vanaf € 264,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement La Clef des Champs met houtkachel - 4 personen

Appartement La Clef des Champs met houtkachel - 4 personen
Chalet.nl

De recent gebouwde résidence La Clef des Champs (2015) ligt op een gunstige locatie in het charmante dorp Les Gets. De cabinelift naar het skigebied op de Mont-Chéry ligt slechts 200 meter van de résidence vandaan en de Télécabine des Chavannes en Chavannes Express vind je op ongeveer 500 meter afstand. De Chavannes skiliften geven je toegang tot het Chavannes/Ranfoilly skigebied, met aansluiting op Morzine. Vanuit Morzine kun je diverse kanten op in de skiregio Les Portes du Soleil. Het sfeervolle centrum van Les Gets is gelegen op ca. 300 meter afstand van résidence La Clef des Champs. In dit centrum vind je een uitgebreid aanbod aan winkels, restaurants en bars. Les Gets biedt daarnaast diverse voorzieningen voor kinderen, zoals kinderopvang, een kinderclub en schaatsbaan en er worden allerlei activiteiten georganiseerd. Résidence La Clef des Champs is onderverdeeld in meerdere appartementen, waarvan wij een 4-persoons en een 6-persoons appartement aanbieden. De appartementen zijn comfortabel ingericht en hebben o.a. een Wi-Fi internetverbinding, ruim terras en ski locker. Je hebt één parkeerplaats buiten bij de résidence tot je beschikking.

Chalet-appartement Mendi Alde - 4-6 personen

Chalet-appartement Mendi Alde - 4-6 personen
Chalet.nl

Mendi Alde is een in Savoyaardse stijl gebouwde résidence met 189 appartementen verdeeld over 5 gebouwen. De résidence beschikt over o.a. een Spa met sauna en Hammam, fitness, restaurant, een wasserette en een kids club. Via de receptie is het tevens mogelijk broodjesservice te regelen. Mendi Alde heeft een gunstige ligging in La CLusaz, de Bossonet skilift ligt op een kleine 200 meter. Ook verschillende pistes eindigen op nog geen 200 meter van de appartementen. La Clusaz heeft een langgerekt centrum, de eerste winkels zijn al te vinden op 300 meter, ca. 5 minuten lopen. Hier bevinden zich tevens diverse restaurants en bars. De appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en de meeste beschikken over een balkon of terras.

Chalet Le Jardin d'Hiver met privé-zwembad - 14 personen

Chalet Le Jardin d'Hiver met privé-zwembad - 14 personen
Chalet.nl

Chalet Le Jardin d'Hiver is een nieuwgebouwd, authentiek en luxe chalet en bevindt zich in het zonnige, op een plateau gelegen, La Toussuire. De eerste piste van het Les Sybelles skigebied (ruim 300 km piste!) vind je op slechts 100 meter van het chalet. Je kunt al skiënd naar de piste gaan en je kunt ook skiënd weer terug bij het chalet komen (bij voldoende sneeuw). Alle benodigde winkels vind je op circa 200 meter van het chalet, daar begint het centrum van la Toussuire. Een gratis shuttlebus naar het centrum van La Toussuire vertrekt vlakbij het chalet. Bij het chalet is parkeergelegenheid voor twee auto's. Er is één zak openhaardhout inclusief. Absoluut uniek aan Le Jardin d'Hiver is het verwarmde indoor zwembad, na een lange dag op de piste is het hier heerlijk bijkomen!

Chalet Caseblanche Eceel met houtkachel - 8-9 personen

Chalet Caseblanche Eceel met houtkachel - 8-9 personen
Chalet.nl

Chalet Caseblanche is een mooi park met luxe, nieuwgebouwde chalets en chalet-appartementen in het vriendelijke bergdorp Saint Martin de Belleville. In december 2018 is het park geopend. Het park bevindt zich op een perfecte locatie, direct aan de blauwe piste en vlak boven het dalstation van cabinelift Saint Martin 1. Hierdoor is er de mogelijkheid voor ski-in & ski-out. Deze cabinelift heeft aansluiting op de pistes die je naar de skigebieden van Les Menuires en Méribel brengen. Het authentieke dorp St. Martin de Belleville heeft een gezellige dorpskern met alle benodigde voorzieningen zoals een supermarkt, diverse winkels en restaurants die op ca. 500 meter afstand van Caseblanche te vinden zijn. Skilessen starten direct bij de cabinelift, 's morgens glij je hier in een paar tellen naar toe! Op het park zijn meerdere voorzieningen te vinden zoals restaurant Simple & Meilleur, waar je in de middag en avond terecht kan voor goed eten en snackbar Bell'Savoie voor brood en diverse snacks. Naast het restaurant heb je toegang tot de piste naar de cabinelift toe. Er zijn chalets en chalet-appartementen voor 6 tot en met 16 personen, sommige zelfs met privé-sauna en/of jacuzzi. De chalets zijn ruim opgezet en modern ingericht. Chalet-appartement Eceel is nummer C24 op de plattegrond (zie foto's).

Chalet-appartement Résidence Izia met open haard of houtkachel - 8 personen

Chalet-appartement Résidence Izia met open haard of houtkachel - 8 personen
Chalet.nl

Chalet Izia is in december 2019 geopend en bevindt zich in het sfeervolle dorp Val d'Isère. Vanuit deze ski-in-ski-out résidence kan je direct op de ski's stappen om vervolgens een paar honderd meter te skiën naar de Solaise cabinelift. Piste M en Rogoney lopen direct langs het chalet. Op ca. 200 meter afstand ligt het Children's Village en het Rond Point des Pistes, waar meerdere skiliften vertrekken en skischolen hun meeting point hebben. Je hebt via deze skiliften toegang tot de 300 km aaneengesloten pistes van het Espace Killy - Tignes skigebied. Het centrum van Val d'Isère ligt op ongeveer 700 meter loopafstand van de résidence. Hier kan je (sport)winkels, restaurants, bars en skischolen vinden. Op ongeveer 200 meter afstand van de résidence zijn ook al enkele restaurants en een sportwinkel gelegen. Voor langlaufers zijn er meerdere loipes in Val d'Isère. Op 600 meter van Chalet Izia begint een tocht vanaf Le Châtelard die eindigt bij de stoeltjeslift Le Manchet. De résidence bestaat uit drie gebouwen met in totaal 51 sfeervolle appartementen voor 4 tot 8 personen. De appartementen zijn allemaal voorzien van een balkon en Wi-Fi en daarnaast heeft elke slaapkamer een eigen badkamer! Ook hebben ze een panoramisch uitzicht over de pistes. In 'Les Bains du Montana', de eigen Spa van Chalet Izia, kun je ontspannen in het binnenzwembad, de sauna en de hammam. Massages en schoonheidsbehandelingen, broodjesservice, wasservice en gebruik van de parkeergarage zijn tegen betaling mogelijk. Verder heeft de résidence een receptie, gezellige lobby met open haard, kinder- en leeshoek, fitnessruimte, skiwinkel, bagageruimte en een skiberging met individuele skikluisjes met skischoenendrogers.

Vanaf € 3.825,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje