Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Gremelle appartement 6 personen - 4-6 personen

Chalet-appartement Gremelle is gelegen net boven het centrum van Saint Martin de Belleville. Gremelle is verdeeld in twee appartementen en is ook te huren als geheel chalet. Op ongeveer 1 km afstand kan je de cabinelift Saint Martin 1 nemen naar het grote Les Trois Vallées skigebied. Bovenaan de cabinelift kan je twee kanten op, richting Les Menuires of Méribel. De skibus stopt op ca. 60 meter afstand van Gremelle. Het centrum van Saint Martin de Belleville is op ca. 300 meter afstand en is voorzien van alle benodigde faciliteiten zoals een supermarkt, bakker, restaurants, cafés en diverse winkels. Het chalet beschikt over gratis Wi-Fi internetverbinding en een skiberging. Er bevinden zich gratis parkeerplaatsen in het dorp.

Vanaf € 264,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Village - 8-10 personen

Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Village - 8-10 personen
Chalet.nl

Mooie, recent gebouwde luxe chalet-appartementen ingericht en gebouwd in typisch Savoyaardse stijl. Er is gewerkt met veel hout en andere natuurlijke materialen, waardoor het geheel een gezellige uitstraling heeft gekregen. Les Balcons de Val Cenis Village bestaat uit een negental chalet-gebouwen waarin de appartementen zijn ondergebracht. De gebouwen zijn als een klein dorpje opgezet en dit "dorpje" heeft een aantal eigen faciliteiten voor de eerste behoeftes zoals een bakker, skiverhuur en een supermarkt. Bij de receptie en in alle appartementen is er gratis Wi-Fi verbinding. Elk appartement heeft een eigen skilocker. Les Balcons de Val Cenis Village ligt direct aan een eenvoudige groene piste (Hermine). Via deze piste zijn de cabinelift (TC 10 Val Cenis Le Haut) en de skischool met kinderclub gemakkelijk bereikbaar (ca. 150 meter). De cabinelift heeft een snelle aansluiting op het beginnersgebied van Val Cenis, hier vind je vele groene pistes. De gevorderde wintersporter neemt na de cabinelift nog een snelle stoeltjeslift (Arcelle) waarna je het hele skigebied (125 km piste) door kunt. De appartementen zijn op loopafstand van het centrum van Val Cenis gelegen. Op ca. 200 meter van de résidence is een overdekt zwembad gelegen met een kinderbad (Parc des Glières) waar gratis gebruik van kan worden gemaakt. Ook is er een jacuzzi (tegen betaling). Les Balcons de Val Cenis Village heeft ook een eigen restaurant met zonneterras direct naast de piste; La Bergerie. Maaltijden kun je alvast van tevoren bij ons reserveren, wel zo makkelijk!

Appartement Le Christiana - 2-5 personen

Appartement Le Christiana - 2-5 personen
Chalet.nl

In de wintersportplaats La Tania bevindt zich de ski-in-ski-out résidence Le Christiana. Deze résidence ligt direct aan de blauwe skipiste, die naar de Télécabine de La Tania en de sleeplift du Gros Murger leidt. Met deze skiliften heb je toegang tot het immense skigebied Les Trois Vallées met ca. 600 km piste! La Tania is een autovrij en familievriendelijk dorp. In de directe omgeving van de résidence bevinden zich o.a. de skischool, skiverhuur, (sport)winkels, kinderopvang en een aantal restaurants en bars. De résidence bestaat uit goed verzorgde appartementen geschikt voor 2 tot 8 personen. Alle appartementen zijn voorzien van gratis Wi-Fi (high-speed internet mogelijk tegen betaling) en een balkon of terras. In de résidence zijn o.a. een receptie, kinderspeelruimte, bagageruimte en skiberging aanwezig. Via de receptie is het mogelijk om broodjesservice te regelen. Parkeren kan op één van de gratis openbare parkeerplaatsen of in de openbare parkeergarage (tegen betaling) van La Tania.

Chalet-appartement l'Orée des Pistes - 4-6 personen

Chalet-appartement l'Orée des Pistes - 4-6 personen
Chalet.nl

Résidence l'Orée des Pistes bestaat uit een aantal chalets met appartementen, gebouwd in typisch Savoyaardse stijl, vlakbij diverse voorzieningen en aan de voet van de piste. Het centrum van Saint Sorlin d'Arves is gelegen op ca. 1 km van de résidence. In dit centrum bevinden zich allerlei winkels en restaurants. Naast skiën en snowboarden is het in het centrum van Saint Sorlin d'Arves ook mogelijk om een tocht te organiseren op raquettes, met een sneeuwscooter, sledehonden of te gaan langlaufen of parapenten. Ook is er een bioscoop in Saint Sorlin d'Arves. In de résidence kunnen gasten gebruikmaken van het verwarmde en overdekte zwembad en (tegen betaling) van de sauna of hammam. Ook is er een skiberging en Wi-Fi bij de receptie. Wanneer je geen zin hebt om te koken kun je eten in het restaurant van de résidence, 'Le Barock'.

Appartement Les Suites du Palafour appartement 2 - 8 personen

Appartement Les Suites du Palafour appartement 2 - 8 personen
Chalet.nl

Appartementengebouw Les Suites du Palafour is gelegen op een toplocatie: direct aan de piste en bij de skilift in Tignes. Tignes behoort tot één van 's werelds beste skigebieden en biedt uitdagende pistes voor zowel de beginnende als ervaren skiër. Ook ten opzichte van allerlei voorzieningen in het dorp liggen de appartementen zeer centraal. De skischool, diverse (sport)winkels, allerlei restaurants en bars voor een gezellige après-ski zijn in de directe omgeving gelegen. Les Suites du Palafour bestaat uit zes mooie appartementen, die allemaal smaakvol zijn ingericht en voorzien zijn van veel luxe en comfort. Alle appartementen zijn gelegen op de eerste verdieping (er is een lift in het gebouw aanwezig) en beschikken o.a. over Wi-Fi internetverbinding en een eigen skikluis met skischoendroger in de gezamenlijke skiberging op de begane grond. Tegenover de appartementen Les Suites du Palafour bevindt zich het Lagon Aquacenter met een overdekt zwembad (gratis toegang met een Espace Killy skipas) en wellness- en fitnessfaciliteiten (tegen betaling). In Tignes is het verplicht om te parkeren in één van de openbare parkeergarages of op één van de openbare parkeerplaatsen in het dorp (tegen betaling).

Chalet-appartement Les Origanes - 4-6 personen

Chalet-appartement Les Origanes - 4-6 personen
Chalet.nl

Résidence Les Origanes is gelegen in Les Menuires, in de wijk Reberty 1850. De résidence heeft een gunstige ligging, direct aan de piste. De stoeltjeslift Sunny Express ligt op slechts 50 meter afstand en de skibus vertrekt vlak voor de résidence. Reberty 1850 beschikt o.a. over een supermarkt, restaurants, ESF skischool, schaatsbaan en een SkiSet winkel. Het centrum van La Croisette is gelegen op ongeveer 800 meter. Appartement Les Origanes is verzorgd ingericht en is voorzien van een balkon op het zuiden met uitzicht op de piste en het omliggende berglandschap. De résidence beschikt verder over een lift, skiberging en een overdekte parkeergarage, waar je één parkeerplaats tot je beschikking hebt.