Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Gremelle appartement 6 personen - 4-6 personen

Chalet-appartement Gremelle is gelegen net boven het centrum van Saint Martin de Belleville. Gremelle is verdeeld in twee appartementen en is ook te huren als geheel chalet. Op ongeveer 1 km afstand kan je de cabinelift Saint Martin 1 nemen naar het grote Les Trois Vallées skigebied. Bovenaan de cabinelift kan je twee kanten op, richting Les Menuires of Méribel. De skibus stopt op ca. 60 meter afstand van Gremelle. Het centrum van Saint Martin de Belleville is op ca. 300 meter afstand en is voorzien van alle benodigde faciliteiten zoals een supermarkt, bakker, restaurants, cafés en diverse winkels. Het chalet beschikt over gratis Wi-Fi internetverbinding en een skiberging. Er bevinden zich gratis parkeerplaatsen in het dorp.

Vanaf € 264,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Emma - 12 personen

Chalet-appartement Emma - 12 personen
Chalet.nl

Het recent gebouwde chalet Emma is gunstig gelegen; net onder het centrum van Les Menuires en op slechts 25 meter afstand van de blauwe skipiste. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir. De stoeltjeslift Tortollet brengt je, in een paar minuten, naar het centrum van Les Menuires, waar skiliften vertrekken naar de Col de la Chambre en de 3 Marches. Hiervandaan kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. De cabinelift Rocher Noir brengt je naar de Point de la Masse, waar een aantal zeer mooie pistes gelegen is. Je kunt vanaf het chalet ook de piste oversteken en de 'Preyerand' personenlift naar het centrum van Les Menuires nemen. In het centrum van Les Menuires vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants met heerlijke zonneterrassen en er zijn diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er in het dorp o.a. een aantal supermarkten, allerlei winkels, skiverhuur, skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten te vinden. Binnen een straal van 200 meter van het chalet bevinden zich o.a. al een aantal restaurants, winkels en skiverhuur. In chalet Emma zijn de afgelopen jaren zes chalet-appartementen gerealiseerd, de eerste zijn in December 2015 opgeleverd. In totaal zijn er één 8-persoons appartement, twee 10-persoons appartementen, twee 12-persoons appartementen en één 14-persoons appartement ondergebracht. De chalet-appartementen zijn netjes ingericht en beschikken elk over een Wi-Fi internetverbinding en balkons. Daarnaast zijn alle slaapkamers voorzien van een en-suite badkamer. Bij chalet Emma is voldoende gratis parkeergelegenheid. Net boven de chalets Emma, en toegankelijk via een trap, ligt piste-restaurant La Ruade. Dit restaurant, met groot zonneterras en een enorme open haard, biedt een mooie kaart met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Leuk detail; de eigenaren zijn familie van de eigenaren van Chalet Emma.

Appartement Le 360 Appartement 15 - 6 personen

Appartement Le 360 Appartement 15 - 6 personen
Chalet.nl

Résidence Le 360 ligt op slechts 50 meter afstand van de piste in Châtel. Deze piste komt uit bij de Super Châtel cabinelift (ca. 100 meter), waarmee je het gelijknamige skigebied in gaat. Je kunt vanuit het Super Châtel skigebied twee kanten op; richting Zwitserland of richting het Linga/Pré-la-Joux skigebied. In de Les Portes du Soleil skiregio geniet je van maar liefst 650 km aan gevarieerde pistes! Deze nieuwgebouwde résidence (2017) bestaat uit sfeervolle appartementen, die allemaal voorzien zijn van Wi-Fi en een balkon of terras. Er is een gezamenlijke wellnessruimte waar je kunt ontspannen in de sauna of hammam. De résidence is verder voorzien van een lift en een gemeenschappelijke skiberging met individuele skikluisjes. Het levendige centrum van Châtel ligt op slechts 250 meter loopafstand van Résidence Le 360. Je vindt hier vele voorzieningen, waaronder supermarkten, sportwinkels met skiverhuur, (kinder)skischolen, kinderopvang en verschillende gezellige restaurants en après-ski bars. Ook kun je een bezoek brengen aan het Forme d'O Centre Aquatique met overdekt zwembad of een rondje schaatsen op het Lac du Vonnes. Dit appartement beschikt over twee overdekte parkeerplaatsen (parkeergarage met autolift van lengte 5.46 m x breedte 2.40 m x hoogte 1.95 m).

Chalet Les Mérisiers-en Haut - 6-8 personen

Chalet Les Mérisiers-en Haut - 6-8 personen
Chalet.nl

Chalet Les Mérisiers-en Haut is gelegen op een rustige locatie, net buiten Châtel. Op ca. 1 km afstand kan je de cabinelift Linga nemen naar het skigebied Linga / Pré la Joux. Dit skigebied is verbonden met het skigebied van Super Châtel door twee stoeltjesliften en pistes. In beide skigebieden kan je de oversteek maken naar Zwitserland. Op ca. 50 meter van het chalet kan je de skibus nemen naar de skigebieden. In Les Portes du Soleil geniet je van maar liefst 650 km aan pistes! Het centrum van Châtel is op ca. 3,5 km afstand en heeft een ruim aanbod aan voorzieningen zoals diverse winkels, restaurants en bars, een kinderopvang, skischool en wellnesscentrum Forme d'O. Op ca. 1,2 km zijn een aantal sportwinkels en een restaurant te vinden. In 2018 is het chalet compleet gerenoveerd en sfeervol ingericht. Het chalet beschikt over voorzieningen als gratis Wi-Fi internetverbinding, een wasmachine, skiberging en parkeerplaatsen voor het chalet.

Chalet-appartement Le Hameau des Marmottes 3-kamer + cabine - 6 personen

Chalet-appartement Le Hameau des Marmottes 3-kamer + cabine - 6 personen
Chalet.nl

Le Hameau des Marmottes is een mooi chalet park, ingeklemd tussen twee blauwe pistes in Preyerand - Les Menuires. De stoeltjesliften van Tortellet en Le Bettex bevinden zich in de directe omgeving van de chalets en zijn skiënd bereikbaar over de blauwe piste. Het centrum van Les Menuires is gemakkelijk te bereiken m.b.v. de "Preyerand" personenlift (deze draait ook 's avonds). Verder rijdt de gratis skibus naar het centrum de hele dag door de wijk heen (1 halte onderin de wijk en 1 bovenaan). Het park bestaat uit 22 chalets en drie in chaletstijl gebouwde appartementgebouwen met elk ca. 12 luxe appartementen. Alle verblijven zijn gebouwd in de stijl van de Savoie, waarbij veel gebruik is gemaakt van hout. De appartementen hebben een sfeervolle, luxe inrichting en beschikken over een Wi-Fi aansluiting (gratis). Bij voldoende sneeuw is terugskiën tot aan het appartement mogelijk. In ieder appartementengebouw bevindt zich een skiberging.

Chalet de Bellecôte Le Grizzly - 10 personen

Chalet de Bellecôte Le Grizzly - 10 personen
Chalet.nl

Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Grizzly is in het bovenste deel van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om tot vlakbij de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via het paadje langs een paar andere chalets kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.