Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Gremelle appartement 6 personen - 4-6 personen

Chalet-appartement Gremelle is gelegen net boven het centrum van Saint Martin de Belleville. Gremelle is verdeeld in twee appartementen en is ook te huren als geheel chalet. Op ongeveer 1 km afstand kan je de cabinelift Saint Martin 1 nemen naar het grote Les Trois Vallées skigebied. Bovenaan de cabinelift kan je twee kanten op, richting Les Menuires of Méribel. De skibus stopt op ca. 60 meter afstand van Gremelle. Het centrum van Saint Martin de Belleville is op ca. 300 meter afstand en is voorzien van alle benodigde faciliteiten zoals een supermarkt, bakker, restaurants, cafés en diverse winkels. Het chalet beschikt over gratis Wi-Fi internetverbinding en een skiberging. Er bevinden zich gratis parkeerplaatsen in het dorp.

Vanaf € 264,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Le Spencer met sauna en jacuzzi - 14 personen

Chalet Le Spencer met sauna en jacuzzi - 14 personen
Chalet.nl

In het authentieke bergdorp Châtel ligt het luxe chalet Le Spencer met privé-sauna en privé-jacuzzi. Het chalet is in 2019 gebouwd en wordt voor het winterseizoen van 2019/2020 opgeleverd. Op ca. 250 meter afstand van het chalet kan je de stoeltjeslift Barbossine/Petit Châtel nemen, die je direct naar het skigebied van Super Châtel brengt. Bij deze stoeltjeslift is een sportwinkel te vinden. De skibushalte ligt vlakbij het chalet op 100 meter afstand. De skibus rijdt ongeveer elke 20 minuten naar het centrum, waar ook een cabinelift naar het skigebied van Super Châtel vertrekt (2 km afstand). Vanaf Super-Châtel heb je aansluiting op het skigebied van Linga/Prè la Joux en het Zwitserse deel van Les Portes du Soleil. Het centrum van Châtel ligt op 1,6 km afstand van chalet Le Spencer en heeft alle faciliteiten, zoals diverse restaurants, winkels en cafés. Voor langlaufers zijn er ook veel mogelijkheden in en rondom het nabijgelegen dorp La Chapelle d'Abondance, met in totaal 21 km aan loipes. Chalet Le Spencer is geschikt voor 14 personen en voorzien van een privé-sauna en privé-jacuzzi buiten op het terras, om in bij te komen na een dag skiën. Verder is er een Wi-Fi internetverbinding, biljart, pelletkachel, wasmachine en skiberging. Er zijn vier tot vijf parkeerplaatsen voor het chalet en een garage met twee parkeerplaatsen. Omdat het chalet momenteel nog in aanbouw is, zijn er nog geen foto's beschikbaar. De getoonde afbeeldingen geven alvast een impressie. Chalet Le Spencer ligt vlakbij chalet Le Whymper.

Chalet Les Fermes du Planet geschakeld chalet - 10-12 personen

Chalet Les Fermes du Planet geschakeld chalet - 10-12 personen
Chalet.nl

Chalet Les Fermes du Planet ligt in de wijk Les Verneys, 2 km buiten het centrum van Valloire. Dit sfeervol en comfortabel ingerichte chalet is o.a. voorzien van een open haard, terras en Wi-Fi internetverbinding. De stoeltjeslift Verneys en piste liggen op ca. 300 meter loopafstand. Bovenaan de stoeltjeslift heb je de mogelijkheid om af te dalen naar Valloire of om richting Valmeinier te skiën. Bij de stoeltjeslift zijn ook een skischool, oefenlift en kinderclub gelegen. Slechts 50 meter van chalet Les Fermes du Planet vandaan vertrekt de gratis skibus naar het centrum van Valloire. Deze skibus rijdt ongeveer elke 30 minuten. In het centrum van Valloire is een ruim aanbod aan restaurants, bars en winkels te vinden. De wijk Les Verneys zelf heeft een bakker en enkele winkels en restaurants/bars. Het dichtstbijzijnde restaurant ligt slechts 25 meter van het chalet vandaan. Er is een gezamenlijke wellnessruimte met een jacuzzi, sauna, stoombad en fitness. Deze wordt gedeeld met de naastgelegen chalet-appartementen en de tegenover gelegen chalet-appartementen Le Plane. Je kunt hier gratis gebruik van maken. Voor het opbergen van je skimateriaal is er een skiberging met skischoenendrogers. Je beschikt over een garage met plaats voor één auto (gelegen tegenover het chalet) en een parkeerplaats buiten.

Chalet-appartement des Neiges Hermine - 6 personen

Chalet-appartement des Neiges Hermine - 6 personen
Chalet.nl

Zeer luxe chalet-appartementen, opgetrokken uit originele oude bouwmaterialen. De chalet-appartementen zijn onderverdeeld in twee gebouwen en zijn beide op het zuiden gericht. De chalets liggen vrijwel direct aan de piste en op 200 meter van de skilift. Winkels, restaurants en het uitgaanscentrum van Val Thorens met vele bars liggen op slechts ca. 300 meter afstand. Broodjesservice is mogelijk via de receptie. Chalet des Neiges Hermine heeft diverse luxe voorzieningen zoals een sauna en verwarmd zwembad. Hier kun je gratis gebruik van maken! Verder kan er gebruik gemaakt worden van de fitness van Chalet Plein Sud (gelegen op ca. 200 meter). Elk appartement heeft een eigen skiberging met skischoendroger. Er is gratis Wi-Fi bij de receptie en tegen betaling (? 30,- tot ? 60,- per week) in het appartement. Er is één zak openhaardhout inclusief. Chalet des Neiges Hermine beschikt over een eigen parkeergarage met een beperkt aantal plaatsen. Plaatsen hiervoor zijn op aanvraag beschikbaar en kosten ? 85,00 tot ? 120,00 per week. De hoogte van deze garage is 2.10 meter. Openbare parkeergarage P0 van Val Tho Parc is op ca. 300 meter van de appartementen gelegen (vooraf reserveren via www.valthoparc.com).

Chalet Blanchot (voorheen Carlina) inclusief catering met sauna en jacuzzi - 14-18 personen

Chalet Blanchot (voorheen Carlina) inclusief catering met sauna en jacuzzi - 14-18 personen
Chalet.nl

Chalet Blanchot (voorheen Carlina) ligt direct aan de blauwe piste, bij de skilift en de skischool. Het chalet ligt op een hoogte van zo'n 2000 meter en is één van de mooiste en meest luxe chalets in de bekende chaletwijk "Reberty Village" in Les Menuires. Vanuit het chalet stap je direct de sneeuw in en ski je over de blauwe piste naar de Les Bruyeres gondellift. Met deze lift ga je gelijk hoog het gebied in en kun je over een blauwe, rode of zwarte piste weer naar beneden. De stoeltjeslift "Sunny Express" begint ook vlakbij het chalet. Aan het einde van de dag ski je zo het terras van het chalet op! Naast de toplocatie biedt chalet Blanchot je ook een hoop luxe, comfort en ruimte. Het is comfortabel ingericht en geeft je dat echte 'wintersportgevoel'. De houten wanden en plavuizen vloer dragen zeker onverminderd bij aan de authentieke sfeer. De ruime woonkamer heeft een grote en sfeervolle centrale open haard met comfortabele banken, om na een dag lang skiën heerlijk tot rust te komen. Hier staat ook een flatscreen-televisie. Vanuit de woonkamer stap je zo het balkon op en heb je een prachtig uitzicht op het alpenlandschap en direct zicht op de piste. Chalet Blanchot beschikt ook over een eigen buiten-jacuzzi op het terras en een sauna. Winkels, skiverhuur, supermarkt en de skischool vind je op korte afstand van het chalet. Het eerste restaurant vind je vlakbij het chalet, maar ook het centrum van Les Menuires is lopend al binnen 15 minuten te bereiken. Het is ook mogelijk om de gratis skibus te gebruiken, de halte is op zo'n 50 meter. Het chalet heeft een bergruimte met skischoendroger om je ski's en skischoenen op te bergen. Tevens is er gratis Wi-Fi. Een verblijf in Chalet Blanchot is inclusief uitgebreide cateringservice. Deze service bestaat uit zeven keer uitgebreid ontbijt, vijf keer iets lekkers na het skiën en zes keer een uitgebreid 3-gangen diner. Tijdens je verblijf zijn alle drankjes inclusief (uitgezonderd sterke drank). Meer informatie kun je vinden onder "Extra te boeken". Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken, je kunt gewoon volop genieten van alles wat het uitgebreide skigebied Les Trois Vallées je te bieden heeft. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder niet in de tekst omschreven.

Appartement Caribou combinatie nr. 1 + 2, inclusief catering, zondag t/m zondag - 12 personen

Appartement Caribou combinatie nr. 1 + 2, inclusief catering, zondag t/m zondag - 12 personen
Chalet.nl

De appartementen Caribou zijn gelegen op maximaal 5 minuten loopafstand van het centrum van Morzine, de Pleney cabinelift en de Super Morzine cabinelift. De appartementen bevinden zich in een gezellige straat en de bars, winkels en restaurants zijn direct rond de appartementen gelegen. Er is een gratis skibus die vertrekt op 100 meter afstand. De appartementen Caribou worden alleen inclusief cateringservice verhuurd. Dit houdt in dat de cateringstaf heerlijke maaltijden voor je bereidt en ervoor zorgt dat je appartement schoon en gezellig is. De catering service omvat o.a. 7x ontbijt en 6x drie-gangen diner (zie Extra te boeken voor volledige omschrijving). Met deze service hoef je je nergens meer druk over te maken, alleen nog maar te genieten van het enorme skigebied van Les Portes du Soleil! Beide appartementen zijn voorzien van o.a. een open haard of houtkachel, Wi-Fi internetverbinding, balkon en een privé-parkeerplaats. De appartementen kunnen ook in combinatie worden gehuurd voor groepen van maximaal 14 personen. Het levendige Morzine heeft een gezellig centrum met winkels, supermarkten, restaurants en bars. Daarnaast biedt het dorp een aantal faciliteiten zoals een schaatsbaan, rodelbaan, overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten. In Morzine en omgeving zijn voldoende wandelmogelijkheden (dichtstbijzijnde op 200 meter). Er ligt ongeveer 95 km aan wandelpaden. Andere activiteiten die je kunt doen zijn o.a. langlaufen (dichtstbijzijnde op 200 meter), paragliden, rijden op een sneeuwscooter en heli-skiën. Een supermarkt is gelegen op 100 meter van de appartementen Caribou.

Vanaf € 6.695,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje