Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Gremelle appartement 6 personen - 4-6 personen

Chalet-appartement Gremelle is gelegen net boven het centrum van Saint Martin de Belleville. Gremelle is verdeeld in twee appartementen en is ook te huren als geheel chalet. Op ongeveer 1 km afstand kan je de cabinelift Saint Martin 1 nemen naar het grote Les Trois Vallées skigebied. Bovenaan de cabinelift kan je twee kanten op, richting Les Menuires of Méribel. De skibus stopt op ca. 60 meter afstand van Gremelle. Het centrum van Saint Martin de Belleville is op ca. 300 meter afstand en is voorzien van alle benodigde faciliteiten zoals een supermarkt, bakker, restaurants, cafés en diverse winkels. Het chalet beschikt over gratis Wi-Fi internetverbinding en een skiberging. Er bevinden zich gratis parkeerplaatsen in het dorp.

Vanaf € 264,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Les Balcons Etoiles Appartement B12 - 4-6 personen

Appartement Les Balcons Etoiles Appartement B12 - 4-6 personen
Chalet.nl

In februari 2018 heeft Résidence Les Balcons Etoiles haar deuren geopend in het charmante wintersportdorp Champagny en Vanoise. Deze nieuwgebouwde résidence ligt op een zeer gunstige locatie in het dorp, direct bij de piste, cabinelift en de skischool. De cabinelift brengt je in ongeveer 8 minuten naar de pistes van het La Plagne skigebied. Het centrum van Champagny en Vanoise ligt slechts 100 meter van de résidence vandaan. Je vindt hier o.a. een supermarkt, diverse (sport)winkels, restaurants en bars. Les Balcons Etoiles beschikt over 18 comfortabele appartementen voor 4 tot 10 personen, verdeeld over twee chaletgebouwen. De appartementen zijn allemaal voorzien van o.a. een Wi-Fi internetverbinding en een balkon op het zuidwesten. Voor gezamenlijk gebruik zijn er in de résidence een skiberging met skischoenendrogers en een wasruimte aanwezig. Parkeren kan op gratis openbare parkeerplaatsen, gelegen op slechts 20 meter afstand van de résidence.

Appartement Les Chalets du Forum - 6-10 personen

Appartement Les Chalets du Forum - 6-10 personen
Chalet.nl

Résidence Les Chalets du Forum is gelegen in het centrum van Courchevel 1850. De résidence bestaat uit 51 appartementen en is in traditionele Savoyaardse stijl gebouwd. De résidence heeft een gunstige ligging; de cabinelift Chenus en de piste bevinden zich namelijk direct tegenover de résidence (ca. 50 meter)! Courchevel 1850 ligt aan de rand van het immense Les Trois Vallées skigebied, dat 600 km aan gevarieerde pistes te bieden heeft! Het dorp Courchevel 1850 biedt een gezellig nachtleven en beschikt over een uitgebreid aanbod aan faciliteiten, waaronder een schaatsbaan, diverse (luxe) winkels en restaurants en een skischool. De appartementen Les Chalets du Forum zijn allemaal voorzien van een Wi-Fi internetverbinding (high-speed internet tegen betaling). Bij de receptie zijn een bagageruimte en kinderspeelruimte aanwezig en je kunt er broodjesservice regelen. Verder vind je in de résidence een kleine levensmiddelenwinkel en per appartement beschik je over één ski-locker met skischoenendroger. In de parkeergarage van de résidence kun je tegen betaling de auto parkeren. Parkeerplaatsen zijn niet vooraf te reserveren, dit kan alleen ter plaatse.

Chalet-appartement Altitude Le Refuge - 6-8 personen

Chalet-appartement Altitude Le Refuge - 6-8 personen
Chalet.nl

Altitude le Refuge is een kleinschalige résidence waarin in totaal 11 appartementen zijn ondergebracht. Het chalet ligt op slechts 200 meter afstand van de skilift en de piste, bij voldoende sneeuw kun je terug skiën naar de résidence (off-piste). Ook het centrum van de wijk "Les Eucherts" is op ca. 200 meter gelegen. In dit centrum vind je alle benodigde faciliteiten zoals de skischool, skiverhuur, supermarkt, restaurants en bar. Het centrum van La Rosière zelf vind je op ongeveer 15 minuten lopen, dit kan over een speciaal wandelpad dat in de avonduren verlicht wordt. De ruime appartementen zijn luxe ingericht en voorzien van een gezellige open haard in de woonkamer. Alle slaapkamers hebben een eigen badkamer. Er is één zak openhaardhout inclusief. Na het skiën kun je heerlijk ontspannen in het wellness centrum van de résidence, hier vind je een zwembad en sauna. Bij de receptie van Chalet Le Refuge, bestel je broodjes zodat je 's morgens de deur niet uit hoeft! Skilockers zijn aanwezig.

Chalet-appartement CGH Résidence Le Hameau du Beaufortain Zilver - 4-6 personen

Chalet-appartement CGH Résidence Le Hameau du Beaufortain Zilver - 4-6 personen
Chalet.nl

Le Hameau du Beaufortain is ca. 2 km boven het centrum van Les Saisies gelegen. De résidence is gelegen in een bosrijke omgeving en biedt een prachtig uitzicht over het omliggende berglandschap. De résidence ligt direct aan de piste waardoor er van en naar de résidence geskied worden. De résidence beschikt over luxe chalet-appartementen en diverse faciliteiten zoals een overdekt en verwarmd zwembad, sauna, Turks stoombad en fitnessruimte. Hier kun je gratis gebruik van maken. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages, en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen.

Vanaf € 1.005,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Annapurna penthouse - 10 personen

Appartement Annapurna penthouse - 10 personen
Chalet.nl

Résidence Annapurna heeft een centrale ligging in het authentieke wintersportdorp Les Gets. Zowel de Mont Chéry cabinelift, piste en het centrum vind je binnen een straal van 200 meter! De Mont Chéry cabinelift brengt je het gelijknamige skigebied in, waar voornamelijk rode en zwarte pistes te vinden zijn. Aan de andere kant van het centrum (ca. 300 meter loopafstand) liggen de skischolen en de Chavannes skiliften. Met deze skiliften begeef je je in het Chavannes/Ranfoilly skigebied, dat aangesloten is op de pistes van Morzine. Aan luxe en comfort geen gebrek bij een verblijf in Résidence Annapurna! Deze résidence bestaat uit ruime, smaakvol ingerichte appartementen voor 6 tot 12 personen. In de mooie wellnessruimte is het heerlijk vertoeven na een dag in de sneeuw. Je vindt hier een verwarmd zwembad, jacuzzi, sauna en hammam, waar je allemaal gratis gebruik van kunt maken (van zondag t/m vrijdag). Voor een hapje en drankje kun je terecht in het tapasrestaurant met wijnbar en terras en ook is er een skishop in de résidence. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en één of meerdere balkons. Er is een gemeenschappelijke skiberging met skischoenendrogers aanwezig en de auto kun je parkeren in de parkeergarage onder de résidence (één parkeerplaats per appartement). Extra parkeerplaatsen zijn op aanvraag en tegen betaling. De receptie is op zaterdag geopend tot 20.00 uur. Later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal er dan een toeslag van ? 60,00 per appartement in rekening worden gebracht.