Chalet-appartement La Cime des Arcs - 6-8 personen
Direct aan de piste, bij de stoeltjeslift en in het centrum van Arc 2000 ligt résidence La Cime des Arcs. Deze résidence, onderdeel van het bekende Chalet des Neiges, herbergt 57 appartementen, variërend in grootte voor 2 tot 10 personen. Elk appartement beschikt over een ski-locker met schoendroger. De résidence beschikt over diverse faciliteiten zoals een fitnessruimte met sauna, zwembad, bowlingbaan, pooltafel en skiwinkel. Direct tegenover de appartementen vind je de skischool, kinderopvang, winkels, restaurants en bars. Broodjesservice via de receptie is mogelijk. Gratis Wi-Fi bij de receptie.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Altitude - 12-14 personen
Chalet-appartement Altitude beschikt over ruime en zeer comfortabele chalet-appartementen met open haard, gebouwd in Savoyaardse stijl. De 41 appartementen zijn in de zomer van 2016 en 2017 compleet gerestyled. Op zeer korte afstand van de piste en sleeplift (ca. 50 meter) gelegen en op ca. 5 minuutjes lopen van het centrum van Arc 2000. De résidence heeft een sfeervolle wellnessruimte met o.a. een verwarmd zwembad, een kinderbad, een fitnessruimte met diverse toestellen en een sauna (geopend van 10.00 tot 20.00 uur). Hier kun je gratis gebruik maken. Daarnaast beschikt de résidence over een skiberging en een parkeergarage (de parkeergarage bevindt zich onder de résidence (hoogte 2.10 meter) met een directe verbinding naar boven door middel van een lift). Op slechts 25 meter van de appartementen vind je een supermarkt en twee pubs. De skiverhuur is op zo'n 25 meter afstand gelegen, je gereserveerde materiaal haal je daar dus snel op! De skischool en restaurants liggen in het centrum van Arc 2000, op ongeveer 200 meter afstand en zijn gemakkelijk met een personenlift bereikbaar (bevindt zich in het gebouw tegenover Chalet Altitude). De skischool is ook te bereiken met een sleeplift die op ca. 50 meter van de receptie begint. Deze lift gaat ruim voordat de lessen beginnen open. Met deze lift heb je direct toegang tot het fantastische skigebied van Les Arcs met meer dan 200 kilometer piste. Het is mogelijk om broodjesservice te bestellen bij de nabijgelegen supermarkt.
Vanaf € 494,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de Bellecôte Le Morey - 10 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Le Morey is een echt ski-in en ski-out chalet; je skiet tot bij de voordeur van het chalet. 's Morgens neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.
Vanaf € 365,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Résidence Village Montana - 4-6 personen
Résidence Village Montana bestaat uit luxe chalet-appartementen, die zich bevinden op een zonnige en rustige locatie in de wijk Tignes-le-Lac. Vanuit de accommodatie is er directe toegang tot de pistes. De winkels bevinden zich op ca. 200 meter. Résidence Village Montana heeft de volgende faciliteiten: receptie (24/7 geopend), liften, twee restaurants (een traditioneel en een Savoyaards restaurant), pianobar, salon met open haard en een sportwinkel. Ook is er een recreatieruimte met o.a. biljart, een skiberging en een bagageruimte. In het bijbehorende hotel kun je tegen betaling gebruik maken van de wellnessruimte met o.a. een jacuzzi, hammam, sauna's en een verwarmd buitenbad. Alle appartementen beschikken over een Wi-Fi internetverbinding.
Vanaf € 482,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Valmonts - 4-6 personen
De appartementen Les Valmonts bevinden zich in de levendige buurt 'Les Balcons des Bruyères' in Les Menuires. De residence kenmerkt zich door haar gunstige en centrale ligging. Er loopt een blauwe piste vlak langs de appartementen en bij voldoende sneeuw is het mogelijk direct vanuit de residence op je ski's naar de liften te skiën. De Bruyères cabinelift ligt op ca. 200 meter. Via deze lift heb je toegang tot de Mont de la Chambre en Val Thorens. Voor een hapje en een drankje kun je terecht in het gezellige centrum van Bruyères, wat op ca. 200 meter afstand ligt. Hier vind je verschillende winkels, restaurants, een ijsbaan, bioscoop, verwarmd openluchtzwembad, skiverhuur en skischool. Kortom; er valt genoeg te doen. De residence Les Valmonts beschikt over een skiberging en een lift. Er zijn gratis openbare onoverdekte parkeerplaatsen (naar beschikbaarheid).
Vanaf € 310,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement du Kandahar inclusief catering, zondag t/m zondag - 10 personen
Les Chalets du Kandahar bestaat uit vier grote chalet-appartementen, waarvan er twee geschikt zijn voor 10 personen en twee voor 12 personen. De appartementen liggen in de wijk Les Eucherts in La Rosière, op ongeveer 300 meter loopafstand van de blauwe piste. Via deze piste bereik je de stoeltjeslift Les Eucherts, die je toegang geeft tot het Espace San Bernardo skigebied. Bij de piste en stoeltjeslift bevinden zich een skischool en een Centre Commercial met o.a. een supermarkt, sportwinkels, restaurants, bowling en een schaatsbaan. Vanaf de appartementen kun je ook gemakkelijk via een wandelpad naar het centrum van La Rosière lopen (ca. 600 meter), waar je meer voorzieningen vindt. Dit wandelpad is in de avonduren verlicht. Na het skiën heb je bij Les Chalets du Kandahar de mogelijkheid gebruik te maken van de gezamenlijke wellnessruimte, waar je kunt relaxen in de sauna en buiten-jacuzzi (overdekt). Daarnaast zijn er o.a. een skiberging met skischoenendrogers voor gezamenlijk gebruik en een parkeergarage aanwezig. De parkeerplaatsen in de parkeergarage zijn gratis, maar wel vooraf te reserveren. De appartementen zelf zijn allemaal voorzien van Wi-Fi en balkons met een zonnige ligging op het zuiden, die je een schitterend uitzicht bieden op de Haute Tarentaise vallei! Bij de chalet-appartementen du Kandahar is cateringservice inclusief. De cateringstaf bereidt de lekkerste maaltijden voor je en zorgt ervoor dat het chalet schoon en gezellig is. De cateringservice omvat o.a. 7x ontbijt en 6x drie-gangen diner (zie 'Extra te boeken' voor een volledige omschrijving). Terwijl de cateringstaf je alle zorgen uit handen neemt, kun je volop genieten van het prachtige skigebied en de luxe faciliteiten die de accommodatie je te bieden heeft.
Vanaf € 660,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |