Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Les Chalets Des Ecourts - 2-4 personen

Dit mooie chaletpark bestaat uit 27 chalets met elk 5 appartementen die op het zuiden gelegen zijn. Het chaletpark is gelegen in het oude dorpje St. Jean d'Arves in de wijk 'Les Chambons'. Het beschikt over vele faciliteiten zoals een verwarmd openlucht zwembad, sauna, hammam en fitness. Deze faciliteiten zijn gratis toegankelijk. In het chaletpark is er een gezamenlijke skiberging. De piste en skilift liggen in het dorpsgedeelte 'La Chal', zo'n 2 km van het chaletpark. Elk half uur vertrekt er een gratis skibus van en naar de piste (tussen 08.30-18.30). De bushalte ligt voor het chaletpark. Ook vertrekken er gratis shuttlebussen naar de bioscoop en discotheek. Er is Wi-Fi internetverbinding in de appartementen (tegen betaling). Bij de receptie is er, tijdens de openingstijden, een gratis Wi-Fi internetverbinding. Broodjesservice is mogelijk via de receptie. Er zijn overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling), maar er is ook gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid).

Vanaf € 234,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Rocher Savoyard - 6-7 personen

Appartement Rocher Savoyard - 6-7 personen
Chalet.nl

Chalet Rocher Savoyard is gelegen in Châtel, in de wijk Villapeyron. Het chalet is onderverdeeld in verschillende appartementen, waarvan wij er één verhuren. De Linga cabinelift en de skipiste bevinden zich op ca. 1 km afstand en zijn makkelijk te bereiken met de skibus. Er ligt een skibushalte op ongeveer 100 meter afstand van het chalet. De skibus rijdt ca. elke 15 minuten. Je kunt ook de bus richting het centrum nemen, waar de cabinelift Super-Châtel gelegen is. In het centrum van Châtel, dat op ongeveer 2 km afstand gelegen is, vind je alle gewenste voorzieningen. Het dorp beschikt o.a. over diverse uitgaansgelegenheden, restaurants, winkels, skischolen en kinderopvang. Naast skiën zijn er in het dorp allerlei andere activiteiten mogelijk. Zo zijn er in Châtel bijvoorbeeld ook een schaatsbaan en wellnesscentrum met overdekt zwembad aanwezig. Dit 7-persoons appartement is netjes en comfortabel ingericht en is o.a. voorzien van een houtkachel en een balkon op het oosten. Chalet Rocher Savoyard beschikt over parkeergelegenheid (niet overdekt).

Appartement Résidence Le Grand Panorama I geschakeld chalet - 4-6 personen

Appartement Résidence Le Grand Panorama I geschakeld chalet - 4-6 personen
Chalet.nl

Résidence Le Grand Panorama I is gelegen aan het begin van het dorp Valmeinier 1800. Het bestaat uit individuele chalets, geschakelde chalets en vier chalet-gebouwen met in totaal 115 appartementen. De groene "Epiboles" piste slingert langs de accommodatie en brengt je naar de stoeltjeslift "Le Roi", die vanuit Valmeinier 1500 vertrekt. Hier vandaan kun je ook gemakkelijk richting Valloire en alle pistes die het gebied heeft ontdekken. De stoeltjesliften 'Pre Aynard' en 'Les Jeux', die vanuit het centrum van Valmeinier 1800 vertrekker, zijn gelegen op ca. 800 meter afstand. Hier vind je ook diverse winkels, restaurants en een aantal barretjes. Verder is er in Valmeinier een bioscoop, een schaatsbaan en kinderopvang. De gratis skibus, die vertrekt op ca. 100 meter, brengt je er in enkele minuten naar toe. Na een dag skiën kunnen de gasten van Le Grand Panorama I gratis gebruik maken van het verwarmde buitenzwembad en tegen betaling van de sauna. Verder is er een receptie met Wi-Fi internetverbinding en een biljarttafel, voor elk appartement is er een ski-locker. In de directe omgeving van de résidence kun je gratis parkeren. Bij de appartementen zijn ook overdekte plaatsen, deze zijn wel tegen betaling.

Appartement Résidence Le Vermont - 2-4 personen

Appartement Résidence Le Vermont - 2-4 personen
Chalet.nl

Direct aan de piste in Valmeinier 1800 liggen de appartementen van Résidence Le Vermont. Le Vermont is eind 2009 geopend en herbergt 47 appartementen, geschikt voor maximaal 10 personen. Je kunt gratis gebruik maken van de sauna en jacuzzi. Winkels, restaurants en de skischool vind je in de directe omgeving van de résidence. Broodjesservice is via de receptie mogelijk.

Chalet-appartement Altitude - 10-12 personen

Chalet-appartement Altitude - 10-12 personen
Chalet.nl

Chalet-appartement Altitude beschikt over ruime en zeer comfortabele chalet-appartementen met open haard, gebouwd in Savoyaardse stijl. De 41 appartementen zijn in de zomer van 2016 en 2017 compleet gerestyled. Op zeer korte afstand van de piste en sleeplift (ca. 50 meter) gelegen en op ca. 5 minuutjes lopen van het centrum van Arc 2000. De résidence heeft een sfeervolle wellnessruimte met o.a. een verwarmd zwembad, een kinderbad, een fitnessruimte met diverse toestellen en een sauna (geopend van 10.00 tot 20.00 uur). Hier kun je gratis gebruik maken. Daarnaast beschikt de résidence over een skiberging en een parkeergarage (de parkeergarage bevindt zich onder de résidence (hoogte 2.10 meter) met een directe verbinding naar boven door middel van een lift). Op slechts 25 meter van de appartementen vind je een supermarkt en twee pubs. De skiverhuur is op zo'n 25 meter afstand gelegen, je gereserveerde materiaal haal je daar dus snel op! De skischool en restaurants liggen in het centrum van Arc 2000, op ongeveer 200 meter afstand en zijn gemakkelijk met een personenlift bereikbaar (bevindt zich in het gebouw tegenover Chalet Altitude). De skischool is ook te bereiken met een sleeplift die op ca. 50 meter van de receptie begint. Deze lift gaat ruim voordat de lessen beginnen open. Met deze lift heb je direct toegang tot het fantastische skigebied van Les Arcs met meer dan 200 kilometer piste. Het is mogelijk om broodjesservice te bestellen bij de nabijgelegen supermarkt.

Chalet-appartement Résidence Les Alpages du Corbier - 2-4 personen

Chalet-appartement Résidence Les Alpages du Corbier - 2-4 personen
Chalet.nl

Résidence Les Alpages du Corbier bestaat uit drie gebouwen, die direct aan de voet van de piste zijn gelegen. Via de stoeltjeslift Grand Crozat is er eenvoudig toegang tot het immense Les Sybelles skigebied. Het is mogelijk om tot nabij de appartementen terug te skiën via groene en blauwe pistes. De winkels in het centrum van Le Corbier bevinden zich op een afstand van 300 meter. De résidence heeft verschillende luxe faciliteiten waar gasten gebruik van kunnen maken zoals een verwarmd buitenzwembad en fitnessruimte. Tegen betaling kan men gebruik maken van de sauna en wasserette. Ook heeft de résidence een eigen restaurant, waar klanten ter plaatse kunnen reserveren. Bij de résidence zijn er een beperkt aantal overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling, maximale hoogte 2.10 meter) en onoverdekte parkeerplaatsen.