Chalet-appartement Villarenger Le Petit Chardon + Chalet Chardon - 12-16 personen
Chalet Villarenger ligt in het gelijknamige dorpje Villarenger, op ca. 4 km van het authentieke bergdorp Saint Martin de Belleville. In Saint Martin de Belleville bevinden zich de skipiste en de cabinelift, waarmee je toegang hebt tot de pistes van Les Trois Vallées. Daarnaast heeft dit familievriendelijke dorp een gezellig centrum met een aantal restaurants en bars, sportwinkels, supermarkt en een kinderweide. Bij de cabinelift bevindt zich de skischool. Het chalet is onderverdeeld in twee appartementen, die verzorgd en sfeervol zijn ingericht. Ze zijn voorzien van een Wi-Fi internetverbinding en er is een gedeelde skiberging voor het opbergen van je skimateriaal. Tezamen bieden de appartementen plaats voor maximaal 16 personen. Er zijn openbare parkeerplaatsen in de omgeving van het chalet, waar je gratis je auto kunt parkeren. Bijgeboekt huurmateriaal en de skipassen haal je op in Saint Martin de Belleville.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Le Hameau des Marmottes - 16 personen
Le Hameau des Marmottes is een mooi chalet park, ingeklemd tussen twee blauwe pistes in Preyerand - Les Menuires. Door deze ligging ben je 's morgens snel op pad en kom je aan het einde van de dag ook weer gemakkelijk terug! De stoeltjesliften van Tortellet en Le Bettex bevinden zich in de directe omgeving van de chalets en zijn skiënd bereikbaar over de gemakkelijke blauwe pistes. Het centrum van Les Menuires is gemakkelijk te bereiken m.b.v. de "Preyerand" personenlift (deze draait ook 's avonds). Verder rijdt de gratis skibus naar het centrum de hele dag door de wijk heen (1 halte onderin de wijk en 1 bovenaan). Het park bestaat uit 22 ruime, vrijstaande chalets en drie in chaletstijl gebouwde appartementsgebouwen met elk 12 luxe appartementen. Alle chalets zijn privé eigendom en verschillen daarom van inrichting. Bij voldoende sneeuw kun je terugskiën tot aan de chalets. Deze luxe chalets zijn stijlvol gebouwd met gebruik van veel hout, hebben allen een groot balkon en beschikken over een Wi-Fi aansluiting (gratis). Ze zijn zeer verzorgd en sfeervol ingericht. Qua grootte zijn alle chalets in dit park gelijk, alleen de indeling kan onderling verschillen. Vlakbij het chaletpark vind je een bakker, maar het is ook mogelijk om broodjes aan de deur te laten bezorgen, dat is makkelijk! Verder vind je op loopafstand een aantal restaurants, een kleine supermarkt en de skiverhuur. De skischool is in het centrum en hier vind je ook vele gezellige terrasjes in de ''ski-kom'' van Les Menuires. De auto kun je op één van de parkeerplaatsen van het park parkeren. Dit chalet ligt in het bovenste deel van het park en de blauwe "Bettex" piste loopt vrijwel direct langs het chalet. Skiën tot aan het chalet is hiermee vrijwel het gehele seizoen gegarandeerd. Om 's morgens weg te komen neem je de blauwe piste naar de Tortollet stoeltjeslift, deze lift eindigt in het centrum van Les Menuires. Ook kun je ervoor kiezen om de Rocher Noir stoeltjeslift te nemen, deze vind je naast de Tortollet. Deze brengt je op de Pointe de la Masse. Dit is het rustigste (en misschien wel mooiste) deel van het skigebied waar de zon zich 's morgens als eerste laat zien. Je vindt hier heerlijke blauwe en rode pistes!
Vanaf € 284,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Alpages de Val Cenis - 6-8 personen
Les Alpages de Val Cenis zijn direct bij de piste gelegen chalet-appartementen in het vriendelijke Val Cenis. De comfortabele appartementen zijn in vijf gebouwen ondergebracht en liggen in de wijk Les Champs, vlakbij de Pré Novel stoeltjeslift. Middels een gemakkelijke groene piste is het mogelijk om naar de résidence te skiën. In de directe omgeving (max. 200 meter) zijn een aantal winkels, bar, restaurant, skiverhuur en de skischool al te vinden, voor de overige faciliteiten kun je in het centrum van Val Cenis terecht (gelegen op ca. 400 meter). Er rijdt een (gratis) skibus gedurende de dag door de verschillende wijken, de halte is op ca. 75 meter te vinden. Via de receptie van Les Alpages de Val Cenis kun je broodjesservice regelen en ook is het mogelijk om eten voor lunch en diner te bestellen. Verder beschikt de résidence over diverse gratis luxe faciliteiten, zoals een verwarmd buitenzwembad, fitnesszaal, sauna, jacuzzi, Turks stoombad en solarium. Tegen betaling kun je massages en beauty-behandelingen ondergaan in het beautycentrum. De appartementen zijn allemaal voorzien van een balkon of terras en een Wi-Fi internetverbinding (voor maximaal 2 apparaten). Tevens is er gratis Wi-Fi bij de receptie en een skiberging met skischoenendrogers aanwezig. Er is één overdekte parkeerplaats beschikbaar voor elk appartement. Extra parkeerplaatsen zijn op aanvraag en tegen betaling.
Vanaf € 286,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de Bellecôte Marie-Galante - 14-16 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Dit chalet is ruim opgezet en heeft een heel eigen stijl. Daarnaast is er een eigen wellnessruimte met o.a. sauna en jacuzzi! Marie-Galante is op de bovenste rand van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om tot de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via het paadje langs een paar andere chalets kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.
Vanaf € 386,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Violettes Combinatie 2x 12 personen - 22-24 personen
De chalets Violettes (gebouwd in 2006) zijn gelegen in het gehucht Villarabout, vlakbij het gezellige Saint Martin de Belleville. Deze comfortabele chalets hebben een gemoedelijke inrichting met veel gebruik van hout en beschikken onder andere over een privé-sauna en een open haard. Ook hebben beide chalets een balkon met prachtig uitzicht over de omliggende bergwereld. De skilift en skipiste zijn gelegen op circa 1200 meter afstand, in Saint Martin de Belleville. De skibus vertrekt op circa 250 meter afstand van het chalet. Voor de dagelijkse boodschappen en uitgaansgelegenheden kun je tevens terecht in Saint Martin de Belleville. Ook het populaire Les Menuires ligt vlakbij, op circa 6 km afstand. Er is gratis parkeergelegenheid in de nabije omgeving van het chalet. Het chalet beschikt over gratis Wi-Fi. Het is tevens mogelijk om de chalets in combinatie te huren. Samen bieden de chalets plaats voor groepen tot 24 personen.
Vanaf € 285,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Balcons de La Vanoise - 6-8 personen
Résidence Les Balcons de La Vanoise heeft een ideale ligging in het dorpje Termignon-la-Vanoise, gelegen in de Haute Maurienne-vallei. Deze résidence bevindt zich namelijk aan de voet van de piste en direct bij de skiliften, waardoor je 's ochtends gelijk op je ski's kunt stappen. Tegenover de résidence bevindt zich tevens een kinderweide met oefenpistes en ook de skischool is op loopafstand gelegen. Termignon heeft een klein eigen skigebied met overwegend blauwe en rode pistes. Dit skigebied is aangesloten op dat van Val Cenis, waardoor je in totaal zo'n 125 km piste tot je beschikking hebt. Het dorpscentrum van Termignon ligt op ca. 200 meter van résidence Les Balcons de La Vanoise. Hier vind je o.a. diverse winkels, restaurants en bars. De résidence beschikt in totaal over 65 appartementen, die verspreid liggen over drie kleinschalige gebouwen in chalet-stijl. De appartementen Les Balcons de La Vanoise zijn netjes ingericht en elk voorzien van een balkon of terras. De 'plus' appartementen zijn in 2017 gerenoveerd. In de résidence vind je o.a. een gemeenschappelijke skiberging en bij de receptie is gratis Wi-Fi aanwezig. Buiten is er gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid) en ook kun je tegen betaling je auto parkeren in de overdekte parkeergarage (reserveren noodzakelijk, naar beschikbaarheid).
Vanaf € 284,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
