Chalet de Bellecôte Type 2, Chalet de Neige - 8 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet de Neige is op de bovenste rand van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om tot de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via het paadje langs een paar andere chalets en kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Iselime - 8-10 personen
Chalet Iselime is een recent gebouwd chalet (open sinds December 2015) in Les Menuires, waarin vier luxe en hoogwaardig afgewerkte appartementen zijn ondergebracht. Het chalet is voorzien van een verwarmde skiberging met individuele skikluisjes. Elk appartement beschikt over een privé-garage met plaats voor een auto. Twee overige auto's kunnen naast het chalet geparkeerd worden. Kenmerkend aan deze locatie is de gunstige ligging die het heeft. De blauwe piste ''Bettex'' slingert aan de overkant van de straat langs het chalet, zo kun je 's morgens vroeg zo snel mogelijk op pad om het uitgestrekte skigebied Les Trois Vallées te verkennen. Deze blauwe piste brengt je naar de Tortollet en Rocher Noir stoeltjesliften. De Tortollet eindigt vlak boven het centrum van Les Menuires en is ideaal voor de beginnende skiërs die naar de skischool gaan. Na een dag actief in sneeuw ben je in een mum van tijd ook zo weer thuis over dezelfde piste. Direct bij Chalet Iselime is een pizzeria en voor wie van verse broodjes houdt zit er ook een bakkerij. Voor de wat grotere boodschappen, skiverhuur, een hapje en een lekker drankje kun je terecht in het winkelcentrum van de wijk Preyerand. Dit winkelcentrum vind je op ca. 600 meter. Ga je liever naar het centrum (La Croisette) van Les Menuires? Dan is dit ook mogelijk, je komt er zo via de piste en stoeltjeslift of via de gratis skibus, die voor de deur stopt. In dit centrum vind je vele gezellige terrasjes in de ''ski-kom'' van Les Menuires. Hier is het goed vertoeven voor een lekkere lunch met zicht op de gezellige bedrijvigheid van de beginnersheuvel en de diverse pistes en liften!
Vanaf € 397,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Loriquet Jaune - 16-20 personen
In het hart van het charmante en traditionele Le Bettaix vind je het chalet Loriquet. Dit luxe chalet met wellness ligt zo'n 150 meter van de piste en de Bettex stoeltjeslift vandaan. Deze stoeltjeslift eindigt boven Les Menuires, waar je kunt afdalen naar dit gezellige skistation. Vanuit Les Menuires heb je een goede aansluiting op de rest van het immense Les Trois Vallées skigebied. Het is mogelijk om terug te skiën tot een afstand van ongeveer 100 meter van het chalet. In Le Bettaix vind je enkele voorzieningen, waaronder een sportwinkel en skiverhuur. Met de auto is het centrum van Les Menuires in ca. 5-10 minuten bereikbaar, maar je kunt Les Menuires ook via de stoeltjeslift en piste bereiken. In Les Menuires zijn vele voorzieningen te vinden, waaronder een skischool, groot sportcentrum met zwembad, schaatsbaan, restaurants, winkels en diverse uitgaansgelegenheden. Het chalet Loriquet is goed onderhouden en is zorgvuldig en smaakvol ingericht. Bij het chalet is parkeergelegenheid voor twee auto's (buiten). Overige auto's kunnen geparkeerd worden op ca. 20 meter afstand van het chalet. Broodjesservice is mogelijk. Chalet Loriquet Jaune beschikt o.a. over een thuisbioscoop met 3D-scherm, ruim balkon met buiten-jacuzzi en sauna, ruimte met pooltafel en tafelvoetbal, internetverbinding (Wi-Fi) en een centrale open haard in de woonkamer.
Vanaf € 555,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Les Chalets Koh-i-Nor Orlov met sauna en hammam - 8-10 personen
Les Chalets Koh-i-Nor bestaat uit drie geschakelde en zeer luxe chalets. De chalets liggen naast de gelijknamige résidence, helemaal bovenin het populaire skidorp Val Thorens. De blauwe piste "Plein Sud" loopt langs Koh-i-Nor en je kunt dus zo je ski's of snowboard onderbinden en het immense Les Trois Vallées skigebied gaan ontdekken. Het centrum van Val Thorens met diverse winkels, restaurants en bars vind je op ca. 300 meter. Er is een gratis shuttle service (exclusief voor deze drie chalets) beschikbaar. Na een actieve dag in de sneeuw kun je heerlijk bijkomen op deze prachtige locatie. Geniet in de ruime woonkamer van de open haard of in je eigen wellnessruimte van de luxe faciliteiten. Door de hoge ligging heb je vanaf het balkon een prachtig uitzicht over het dorp en de omliggende besneeuwde bergtoppen. Als gast van Les Chalets Koh-i-Nor mag je gratis gebruik maken van de spa in het naastgelegen hotel. Hier vind je o.a. een zwembad, sauna, jacuzzi, hammam, speciale douches en een fitnessruimte. Tegen betaling zijn ook massages en beautybehandelingen mogelijk. Het is mogelijk om vooraf maaltijden bij te boeken (op basis van beschikbaarheid). Verder beschikt elk chalet over Wi-Fi internetverbinding, een eigen verwarmde skiberging met skischoen- en handschoendroger. Per chalet zijn er drie parkeerplaatsen in de gezamenlijke parkeergarage beschikbaar.
Vanaf € 1.447,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement CGH Résidence Le Telemark - 8-10 personen
CGH Résidence Le Telemark is een mooie résidence, centraal gelegen aan het begin van de wijk Tignes le Lac. De gehele résidence bestaat uit in totaal 52 appartementen. Le Telemark is direct op de piste (Bleuet piste) gelegen. De Chaudannes skilift is op loopafstand van de résidence gelegen. CGH Résidence Le Telemark is van alle luxe voorzien, zo is er een overdekt en verwarmd zwembad, een jacuzzi, sauna, Turks stoombad en een fitnessruimte. Hier kun je gratis gebruik van maken. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages, en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. Verder is er voor ieder appartement een skiberging en Wi-Fi internetverbinding (één code per appartement). Broodjesservice is te regelen via de receptie.
Vanaf € 561,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Des Neiges - 2 personen
Chalet des Neiges zijn comfortabele, netjes ingerichte chalet-appartementen geschikt voor 2 tot 14 personen. De chalet-appartementen zijn verdeeld over vijf grote vrijstaande chalets en zijn centraal gelegen in het sfeervolle chaletdorp Oz-en-Oisans; direct naast de skischool (met kinderopvang!) en langs de blauwe piste. Vanaf de voordeur ski je zo naar de twee gondels toe die vanuit Oz-en-Oisans vertrekken. Met beide gondels kom je direct middenin het gevarieerde skigebied van Alpe d'Huez uit. Chalet des Neiges ligt in het autovrije centrum van Oz-en-Oisans en is dan ook niet per auto te bereiken. Je vindt de (sport)winkels, supermarkt, bakker, enkele restaurants en bars met terrasjes in de directe omgeving (max. 150 meter). Broodjesservice is mogelijk via de receptie en er is gratis Wi-Fi bij de receptie. De appartementen vanaf 8 personen hebben een open haard. In het hoofdgebouw zijn een sauna, zwembad en fitnessruimte aanwezig, van deze faciliteiten kun je gratis gebruik maken! Let op; in de week van 14/03/2020 is de inbegrepen skipas alleen de eerste twee dagen geldig in het hele skigebied. De andere vier dagen is deze alleen geldig in het gebied van Vaujany en Oz-en-Oisans (ca. 53 kilometer piste).
Vanaf € 446,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
