Chalet de Bellecôte Type 2, Chalet de Neige - 8 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet de Neige is op de bovenste rand van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om tot de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via het paadje langs een paar andere chalets en kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Des Neiges - 4 personen
Chalet des Neiges zijn comfortabele, netjes ingerichte chalet-appartementen geschikt voor 2 tot 14 personen. De chalet-appartementen zijn verdeeld over vijf grote vrijstaande chalets en zijn centraal gelegen in het sfeervolle chaletdorp Oz-en-Oisans; direct naast de skischool (met kinderopvang!) en langs de blauwe piste. Vanaf de voordeur ski je zo naar de twee gondels toe die vanuit Oz-en-Oisans vertrekken. Met beide gondels kom je direct middenin het gevarieerde skigebied van Alpe d'Huez uit. Chalet des Neiges ligt in het autovrije centrum van Oz-en-Oisans en is dan ook niet per auto te bereiken. Je vindt de (sport)winkels, supermarkt, bakker, enkele restaurants en bars met terrasjes in de directe omgeving (max. 150 meter). Broodjesservice is mogelijk via de receptie en er is gratis Wi-Fi bij de receptie. De appartementen vanaf 8 personen hebben een open haard. In het hoofdgebouw zijn een sauna, zwembad en fitnessruimte aanwezig, van deze faciliteiten kun je gratis gebruik maken! Let op; in de week van 14/03/2020 is de inbegrepen skipas alleen de eerste twee dagen geldig in het hele skigebied. De andere vier dagen is deze alleen geldig in het gebied van Vaujany en Oz-en-Oisans (ca. 53 kilometer piste).
Vanaf € 384,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement CGH Le Cristal de l'Alpe - 4-6 personen
CGH résidence Le Cristal de l'Alpe (open sinds eind 2011) is een 4-sterren résidence, midden in het centrum van Alpe d'Huez. De (groene) piste ligt op ca. 150 meter van de résidence. Winkels, restaurants en skiverhuur zijn in de directe omgeving te vinden. Résidence Le Cristal de l'Alpe beschikt over een compleet wellnesscentrum met zwembad met apart kinderbad, jacuzzi's, sauna's, Turkse stoombaden en fitnessruimte (gratis te gebruiken). Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages, en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. Tevens is in alle appartementen Wi-Fi internet beschikbaar (één code per appartement) en er is een parkeergarage (tegen betaling, maximale hoogte 1.90 meter). Broodjesservice is via de receptie te regelen en elk appartement heeft zijn eigen skiberging met skischoenendroger.
Vanaf € 558,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Lumières de Neige - 4-6 personen
Panoramisch gelegen appartementen op slechts 100 meter van de eerste pistes. Naast een skiberging is er een wasserette (tegen betaling) en kan er overdekt worden geparkeerd (max. hoogte 1.90 meter, beperkt aantal plaatsen). In de nabije omgeving zijn er gratis onoverdekte parkeerplaatsen. Tevens is er (tegen betaling) Wi-Fi internetverbinding bij de receptie. De meeste appartementen hebben een balkon, sommige hebben een terras met uitzicht op de vallei of résidence. Het centrum van Valmeinier met diverse winkels is gemakkelijk te voet te bereiken.
Vanaf € 208,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Les Balcons du Quiet - 12-14 personen
Het mooie chalet Les Balcons du Quiet is rustig gelegen in het dorpje Le Villaret. Het chalet ligt op een gunstige locatie, weg van alle drukte, maar met een snelle verbinding naar de Paradiski skiregio. De Télévillage Lonzagne naar het skigebied van Les Arcs en naar de Vanoise-Express richting La Plagne ligt op circa 500 meter afstand. Na een lange dag skiën kun je ook weer met deze lift terug naar het dorp. Het centrum van Peisey, met een supermarkt en een aantal winkels, restaurants en bars, is gelegen op circa 900 meter afstand van chalet Les Balcons du Quiet. De skibus vertrekt op ongeveer 400 meter afstand. Chalet Les Balcons du Quiet is een ruim chalet, geschikt voor groepen tot 14 personen. Het chalet heeft een gezellige inrichting en een warme uitstraling door het gebruik van veel hout. Het beschikt o.a. over de luxe van een privé-sauna, een massage-douche en een massage-bad. Ook zijn er een biljarttafel, skiberging, Wi-Fi en meerdere balkons aanwezig die een schitterend uitzicht bieden op de omliggende bergwereld en het dal van Isère.
Vanaf € 396,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Chalets et Balcons de la Vanoise - 2-4 personen
Résidence Les Chalets et Balcons de la Vanoise ligt in het familievriendelijke wintersportdorp La Norma. De résidence bestaat uit netjes ingerichte appartementen voor 4 tot 10 personen, verdeeld over vijf gebouwen. Er is een gratis parkeergarage en parkeergelegenheid buiten bij de résidence (naar beschikbaarheid). De receptie bevindt zich in het gebouw Chalets de la Vanoise. Bij de receptie is er gratis Wi-Fi. De loopafstand vanaf de appartementen naar de piste en skiliften is ongeveer 250 meter. Hier vind je ook de skischool, kinderopvang en kinderclub. Het skigebied van La Norma bestaat uit 65 km piste en is uiterst geschikt voor beginners en families met kinderen. La Norma heeft een autovrij centrum met een gemoedelijke sfeer. Het centrum ligt slechts 150 meter van Résidence Les Chalets et Balcons de La Vanoise vandaan. Je vindt er een aantal restaurants, bars, winkels en een supermarkt. Verder heeft het dorp o.a. een schaatsbaan, bowling en bioscoop en er worden allerlei leuke activiteiten georganiseerd.
Vanaf € 224,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
