Chalet de Bellecôte Type 2, Chalet de Neige - 8 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet de Neige is op de bovenste rand van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om tot de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via het paadje langs een paar andere chalets en kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Iselime - 8-9 personen
Chalet Iselime is een recent gebouwd chalet (open sinds December 2015) in Les Menuires, waarin vier luxe en hoogwaardig afgewerkte appartementen zijn ondergebracht. Het chalet is voorzien van een verwarmde skiberging met individuele skikluisjes. Elk appartement beschikt over een privé-garage met plaats voor een auto. Twee overige auto's kunnen naast het chalet geparkeerd worden. Kenmerkend aan deze locatie is de gunstige ligging die het heeft. De blauwe piste ''Bettex'' slingert aan de overkant van de straat langs het chalet, zo kun je 's morgens vroeg zo snel mogelijk op pad om het uitgestrekte skigebied Les Trois Vallées te verkennen. Deze blauwe piste brengt je naar de Tortollet en Rocher Noir stoeltjesliften. De Tortollet eindigt vlak boven het centrum van Les Menuires en is ideaal voor de beginnende skiërs die naar de skischool gaan. Na een dag actief in sneeuw ben je in een mum van tijd ook zo weer thuis over dezelfde piste. Direct bij Chalet Iselime is een pizzeria en voor wie van verse broodjes houdt zit er ook een bakkerij. Voor de wat grotere boodschappen, skiverhuur, een hapje en een lekker drankje kun je terecht in het winkelcentrum van de wijk Preyerand. Dit winkelcentrum vind je op ca. 600 meter. Ga je liever naar het centrum (La Croisette) van Les Menuires? Dan is dit ook mogelijk, je komt er zo via de piste en stoeltjeslift of via de gratis skibus, die voor de deur stopt. In dit centrum vind je vele gezellige terrasjes in de ''ski-kom'' van Les Menuires. Hier is het goed vertoeven voor een lekkere lunch met zicht op de gezellige bedrijvigheid van de beginnersheuvel en de diverse pistes en liften!
Vanaf € 420,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Aconit - 4-7 personen
Résidence Aconit ligt in het hart van de levendige wijk Bruyères, in Les Menuires. De résidence ligt aan de voet van de pistes en de stoeltjeslift 'Arcosses'. De cabinelift 'Bruyères 1' vind je op slechts 100 meter afstand. Alle denkbare faciliteiten zijn in de directe omgeving van résidence Aconit te vinden; winkels, restaurants, bars, een schaatsbaan, een overdekt zwembad, een bioscoop en de skischool (met kinderopvang). Er is een parkeergarage (tegen betaling) en verder zijn er openbare parkeerplaatsen in de buurt van de accommodatie (gratis). De résidence beschikt over een skiberging en er is Wi-Fi aanwezig bij de receptie en in de appartementen.
Vanaf € 400,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Chalets et Balcons de la Vanoise - 6-8 personen
Résidence Les Chalets et Balcons de la Vanoise ligt in het familievriendelijke wintersportdorp La Norma. De résidence bestaat uit netjes ingerichte appartementen voor 4 tot 10 personen, verdeeld over vijf gebouwen. Er is een gratis parkeergarage en parkeergelegenheid buiten bij de résidence (naar beschikbaarheid). De receptie bevindt zich in het gebouw Chalets de la Vanoise. Bij de receptie is er gratis Wi-Fi. De loopafstand vanaf de appartementen naar de piste en skiliften is ongeveer 250 meter. Hier vind je ook de skischool, kinderopvang en kinderclub. Het skigebied van La Norma bestaat uit 65 km piste en is uiterst geschikt voor beginners en families met kinderen. La Norma heeft een autovrij centrum met een gemoedelijke sfeer. Het centrum ligt slechts 150 meter van Résidence Les Chalets et Balcons de La Vanoise vandaan. Je vindt er een aantal restaurants, bars, winkels en een supermarkt. Verder heeft het dorp o.a. een schaatsbaan, bowling en bioscoop en er worden allerlei leuke activiteiten georganiseerd.
Vanaf € 212,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Chamois - 4-6 personen
In het charmante plaatsje Le Levassaix, vlakbij het populaire Les Menuires, bevindt zich chalet-appartement Chamois. Dit appartement ligt slechts 100 meter van de blauwe piste (Bettex) vandaan, die uitkomt bij de stoeltjeslift Bettex. Deze stoeltjeslift eindigt boven Les Menuires, maar ook rijdt er een gratis skibus vanuit Le Levassaix naar Les Menuires. Aangezien er in Le Levassaix zelf geen winkels en restaurants te vinden zijn, kun je hiervoor uitwijken naar het centrum van Les Menuires. Dit centrum bevindt zich op ongeveer 1 km afstand van chalet-appartement Chamois. Naast supermarkten, (sport)winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden, zijn in Les Menuires ook de skischool en kinderopvang te vinden. Dit 4-6-persoons appartement bevindt zich op de eerste verdieping van chalet Chamois. Het appartement heeft o.a. gratis Wi-Fi en een balkon. De open haard in de woonkamer is ter decoratie. In het chalet is een skiberging met skischoenendrogers en er is parkeergelegenheid. In het op ca. 200 meter afstand gelegen chalet Cristal kun je gratis gebruik maken van de gemeenschappelijke wasruimte. Verder is het mogelijk om 's ochtends verse broodjes te laten bezorgen bij je appartement.
Vanaf € 294,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Montagnettes Hameau de la Sapinière met cabine - 6 personen
Direct aan de groene piste, vlak boven het centrum van Les Menuires ligt Résidence Montagnettes Le Hameau de la Sapinière. De negen chaletgebouwen herbergen in totaal 59 appartementen en het geheel is opgezet in de stijl van een klein bergdorpje. De appartementen zijn ruim en comfortabel ingericht en beschikken ieder over een Wi-Fi internetverbinding (1 verbinding per appartement) en de meesten zijn voorzien van een open haard. Tegen betaling (? 8,00 p.p. voor 45 minuten, geopend van 16:00-19:00 uur, op reservering via receptie) kun je gebruik maken van de spa met een sauna, jacuzzi en hammam. Daarnaast is het ook mogelijk om tegen betaling massages te ondergaan. Broodjesservice is via de receptie te regelen en een skiberging is aanwezig. Op ca. 500 meter vind je het centrum van Réberty 1850. Hier zijn alle benodigde faciliteiten zoals een supermarkt, restaurants en dergelijke. Het centrum van Les Menuires, waar ook de lessen van de skischool (ook voor kinderen) beginnen, ligt op ca. 10 minuten lopen via een speciaal wandelpad. Echter, via de groene piste is het centrum gemakkelijker te bereiken, ook voor de beginnende skiërs. Gehuurd skimateriaal haal je op bij de verhuurwinkel op het parkje, makkelijker kan niet! Er zijn diverse parkeermogelijkheden bij Montagnettes Le Hameau de la Sapinière (vooraf reserveren zeer aanbevolen, ter plaatse te voldoen): - Onoverdekte parkeerplaats: ? 49,00 per week. - Overdekte parkeerplaats (carport, maximale hoogte 2.20 meter): ? 105,00 per week voor 2 auto's en ? 147,00 voor 3 auto's. - Parkeergarage (maximale hoogte 1.90 meter): ? 147,00 per week voor 2 auto's.
Vanaf € 378,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
