Chalet Grand Pares inclusief catering - 12 personen
Chalet Grand Pares is een warm en authentiek ingericht chalet aan de rand van het charmante dorp Val d'Isere. Ondanks de ligging aan de rand van het dorp, ligt de skilift 'Fornet' op slechts een paar meter van het chalet. Vanuit het chalet stap je ook direct de piste op. Eenmaal boven kun je overstappen op de 'Vallon de l'Iseran' lift en ben je meteen op zo'n 2650 meter hoogte. De skibus stopt direct voor het chalet, deze brengt je in slechts 2 minuten naar de andere wijken van Val d'Isere en naar het centrum. Vanuit het centrum vertrekken verschillende liften, waaronder de l'Olympique lift, waarna je gemakkelijk Tignes kunt bereiken. Ook kun je diverse skischolen en winkels vinden in het centrum. Het chalet is goed verzorgd en ingericht in Savoyaardse stijl met veel hout en natuursteen. Verder beschikt het chalet over meerdere zonnige balkons en heb je vanuit de eetkamer een majestueus uitzicht op de bergen en de pistes. Beneden in het chalet kun je in een aparte ruimte je ski's en skischoenen opbergen. Er zijn bij het chalet voldoende parkeerplaatsen. Het chalet beschikt over gratis Wi-Fi. Een verblijf in Chalet Grand Pares is inclusief uitgebreide cateringservice. Deze service bestaat uit zeven keer uitgebreid ontbijt, vijf keer iets lekkers na het skiën en zes keer een uitgebreid 3-gangen diner. Tijdens je verblijf zijn alle drankjes inclusief (uitgezonderd sterke drank). Meer informatie kun je vinden onder "Extra te boeken". Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken, je kunt gewoon volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder niet in de tekst omschreven.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Neve - 6-8 personen
Chalet Neve heeft een rustige en gunstige ligging in de wijk Tignes Lavachet. Het chalet is gebouwd met een mix van natuurlijke materialen zoals hout en steen, wat voor een warme sfeer zorgt en bestaat uit vijf appartementen, waarvan wij er drie aanbieden. De loopafstand vanaf het chalet Neve naar de piste en de stoeltjesliften Chaudannes en Pâquis, is ongeveer 100 meter. Deze skiliften geven je toegang tot het sneeuwzekere en moderne Espace Killy skigebied, dat 300 km gevarieerdere pistes te bieden heeft. Blauwe pistes brengen je terug naar het chalet. Ca. 500 meter van het chalet vandaan vind je o.a. een supermarkt, bakker, bar, restaurant en sportwinkel. Het centrum van Tignes-Le-Lac ligt op slechts 7 minuten lopen van het chalet. In Tignes is het verplicht om te parkeren in één van de openbare parkeergarages of op één van de openbare parkeerplaatsen in het dorp (tegen betaling, vooraf te reserveren).
Vanaf € 475,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Acacia - 16-24 personen
Chalet Acacia is een recent gerenoveerd chalet waarin drie appartementen zijn ondergebracht; twee 12-persoonsappartementen en één 6-persoonsappartement. Direct naast Acacia is chalet Balcons Acacia gelegen, deze kunnen eventueel gecombineerd worden voor grote groepen. Het chalet is gelegen in St. Marcel, een karakteristiek bergdorpje tussen St. Martin de Belleville en Les Menuires. De cabinelift en skipiste liggen circa 1,1 km van chalet Acacia vandaan, in St. Martin de Belleville. Naar St. Martin en Les Menuires is een busverbinding. De skibushalte ligt op ca. 150 meter afstand. Binnen het chalet kan er gratis gebruik gemaakt worden van de wellness ruimte met twee sauna's en een douche. Verder is er een skiberging en een skischoenendroger.
Vanaf € 264,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Résidence Eden Arc - 4-6 personen
Résidence Eden Arc is hoog gelegen net boven Arc 1800 en heeft een prachtig uitzicht op de Mont Blanc en de Tarentaise vallei. Er zijn in totaal 133 appartementen verdeeld over drie chaletgebouwen. De résidence ligt direct aan de blauwe piste en het beginnersgebied van Arc 1800. Na ongeveer 300 meter skiën vind je de stoeltjesliften "Chântel 21" en "Vagere 24". Vooral de Vagere 24 biedt een snelle en uitstekende toegang tot het enorme skigebied van Les Arcs. Via de piste ski je tevens direct naar het centrum, met de auto is de afstand naar het centrum ongeveer 2 km. Voor de résidence vertrekt er een skibus naar het centrum van Arc 1800 en naar de andere dorpen. Eden Arc beschikt over een complete wellnessruimte met een overdekt verwarmd zwembad (met buitengedeelte) met kinderbad, jacuzzi, Turks Stoombad, sauna en een fitnessruimte. Deze is gratis te gebruiken door de gasten. Gratis Wi-Fi in de appartementen. In Eden Arc is een lift aanwezig. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de overdekte parkeergarage van de résidence te parkeren (op basis van beschikbaarheid, deze plekken zijn niet vooraf te reserveren). Bij de receptie kun je broodjes bestellen.
Vanaf € 369,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement L'Ecrin des Neiges 61 m² - 6-8 personen
Résidence L'Ecrin des Neiges is ideaal gelegen in de wijk Val Claret in Tignes met in de omgeving tal van uitgaansmogelijkheden. De résidence is in traditionele Savoyaardse stijl gebouwd waarbij veel gebruik gemaakt is van traditionele bouwmaterialen als hout en natuursteen. De résidence heeft in totaal 43 luxe appartementen, die van alle gemakken zijn voorzien. De winkels en restaurants zijn gelegen op zo'n 100 meter. De piste (en de start van de skilessen) bevindt zich op 200 meter van de appartementen. Ook de skischool is gelegen op 200 meter. Er vertrekt direct voor de résidence een skibus. In de appartementen L'Ecrin des Neiges is een Wi-Fi internetverbinding beschikbaar (tegen betaling is high-speed internet mogelijk). Verder beschikt de résidence over een receptie, bagageruimte, wasruimte, skiberging, broodjesservice en een parkeergarage. Parkeerplaatsen zijn tegen betaling en zijn niet vooraf te reserveren.
Vanaf € 454,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de Bellecôte Marie-Galante - 14-16 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Dit chalet is ruim opgezet en heeft een heel eigen stijl. Daarnaast is er een eigen wellnessruimte met o.a. sauna en jacuzzi! Marie-Galante is op de bovenste rand van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om tot de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via het paadje langs een paar andere chalets kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.
Vanaf € 386,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |