Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Le Chamois met privé-sauna en buiten-jacuzzi - 15-18 personen

Chalet Le Chamois is gelegen in de wijk "Reberty Village" in Les Menuires. Vanuit het chalet stap je zo de blauwe piste op en kun je de gevarieerde pistes van het immense Les Trois Valées skigebied gaan verkennen. Via deze blauwe piste kom je bij de Les Bruyeres gondellift, die je naar een hoogte van 2850 meter brengt. Aan het einde van de dag kun je via de blauwe piste weer tot aan het chalet komen. In de directe omgeving van het chalet vind je een supermarkt, enkele restaurants, de skiverhuur en de skischool. In het centrum van Les Menuires vind je meer faciliteiten zoals een overdekt zwembad, meerdere bars en restaurants en diverse winkels. Het centrum is lopend in ca. 15 minuten te bereiken, maar je kunt ook de gratis skibus nemen (halte op ca. 150 meter). Na een inspannende dag in de sneeuw kun je in het chalet Le Chamois heerlijk bijkomen in de privé-sauna (gratis tussen 17:00 - 19:00 uur, daarbuiten een toeslag van ? 15,00 per dag) of de buiten-jacuzzi op het balkon. Verder beschikt het chalet over een open haard, een skiberging met skischoenendrogers en Wi-Fi internetverbinding. Bij chalet Le Chamois is cateringservice inclusief. Met deze service hoef je je nergens meer druk om te maken en kun je optimaal genieten van alles wat het skigebied je te bieden heeft! De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden in de week heeft de chaletstaf een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.

Vanaf € 871,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet de Bettaix Ski Royal met sauna en jacuzzi - 14 personen

Chalet de Bettaix Ski Royal met sauna en jacuzzi - 14 personen
Chalet.nl

Chalet de Bettaix zijn twee mooie en ruim opgezette identieke chalets, beide met eigen sauna en jacuzzi. De chalets zijn gelegen in het knusse Le Bettaix, met de piste en de stoeltjeslift op zo'n 150 meter. De oude stoeltjeslift van Le Bettaix is eind 2015 vervangen door een snellere en langere lift. Deze nieuwe lift biedt goede aansluiting op het verdere skigebied van Les Menuires en Les Trois Vallées. Op een afstand van ongeveer 100 meter vind je een kleine supermarkt met bakker en een sportwinkel met skiverhuur. Via de stoeltjeslift en de piste kun je ook gemakkelijk in Les Menuires komen. Natuurlijk is deze plaats ook met de auto te bereiken, je doet er dan ongeveer 5 tot 10 minuten over. In Les Menuires zijn vele voorzieningen te vinden, waaronder een skischool, een groot sportcentrum met zwembad, een ijsbaan, restaurants, winkels en diverse uitgaansgelegenheden. Bij de chalets is voldoende parkeergelegenheid, er zijn twee privé-parkeerplaatsen bij het chalet, overige plaatsen op ca. 50 meter van het chalet. Het chalet beschikt over een gratis Wi-Fi verbinding en broodjesservice is mogelijk.

Chalet-appartement Chalet 2000 met buiten jacuzzi - 6 personen

Chalet-appartement Chalet 2000 met buiten jacuzzi - 6 personen
Chalet.nl

Chalet 2000 is een luxe chalet met vijf chalet-appartementen gelegen in de hoogstgelegen wijk van Les Menuires, Reberty 2000. De chalet-appartementen liggen slechts 100 meter van de blauwe piste vandaan. Via deze piste bereik je de Sunny Express stoeltjeslift en Bruyères cabinelift die je toegang geven tot maar liefst 600 km aan pistes in het skigebied van Les Trois Vallées. De skibushalte is op ca. 20 meter. Op ca. 40 meter afstand bevindt zich een supermarkt. Het centrum van Les Menuires bevindt zich op ca. 2,5 km afstand en heeft een uitgebreid aanbod aan restaurants, après-ski bars, winkels, een kinderopvang en een overdekt zwembad. Je kan het centrum ook bereiken met de skibus. Chalet 2000 wordt nog gebouwd en zal eind januari 2020 openen, waardoor er alleen nog impressiefoto's beschikbaar zijn. Het chalet beschikt over een parkeergarage en parkeerplaats voor het chalet.

Chalet-appartement Les Balcons de La Vanoise studio - 2-4 personen

Chalet-appartement Les Balcons de La Vanoise studio - 2-4 personen
Chalet.nl

Résidence Les Balcons de La Vanoise heeft een ideale ligging in het dorpje Termignon-la-Vanoise, gelegen in de Haute Maurienne-vallei. Deze résidence bevindt zich namelijk aan de voet van de piste en direct bij de skiliften, waardoor je 's ochtends gelijk op je ski's kunt stappen. Tegenover de résidence bevindt zich tevens een kinderweide met oefenpistes en ook de skischool is op loopafstand gelegen. Termignon heeft een klein eigen skigebied met overwegend blauwe en rode pistes. Dit skigebied is aangesloten op dat van Val Cenis, waardoor je in totaal zo'n 125 km piste tot je beschikking hebt. Het dorpscentrum van Termignon ligt op ca. 200 meter van résidence Les Balcons de La Vanoise. Hier vind je o.a. diverse winkels, restaurants en bars. De résidence beschikt in totaal over 65 appartementen, die verspreid liggen over drie kleinschalige gebouwen in chalet-stijl. De appartementen Les Balcons de La Vanoise zijn netjes ingericht en elk voorzien van een balkon of terras. De 'plus' appartementen zijn in 2017 gerenoveerd. In de résidence vind je o.a. een gemeenschappelijke skiberging en bij de receptie is gratis Wi-Fi aanwezig. Buiten is er gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid) en ook kun je tegen betaling je auto parkeren in de overdekte parkeergarage (reserveren noodzakelijk, naar beschikbaarheid).

Chalet-appartement Les Fermes de Châtel met cabine - 4-6 personen

Chalet-appartement Les Fermes de Châtel met cabine - 4-6 personen
Chalet.nl

Résidence Les Fermes de Châtel is een nieuwgebouwde résidence in het centrum van Châtel (geopend in december 2015). De résidence heeft 87 appartementen, verdeeld over 3 chalet-gebouwen met elk vier verdiepingen. De résidence is ideaal gelegen, direct tegenover de piste en 'Super Châtel' cabinelift. Deze cabinelift brengt je direct het skigebied van Châtel in. Je vindt bij deze lift tevens de skischool. Met de gratis skibus kun je gemakkelijk de andere skiliften bereiken, zoals de Linga Télécabine en de Pré-la-Joux stoeltjeslift. Deze brengen je naar het Linga/Pré-la-Joux skigebied, met aansluiting op Avoriaz/Morzine. De skibushalte ligt op ca. 250 meter afstand en de skibus rijdt ca. elke 15 minuten. In het centrum van Châtel kun je terecht voor een ruim aanbod aan restaurants, bars en winkels. Na een dag skiën kun je in résidence Les Fermes de Châtel gratis gebruik maken van het verwarmde binnenzwembad met kinderbad. Ook is er een solarium en een Spa met jacuzzi, stoombad en massagemogelijkheden (allen tegen betaling). Verder heeft de résidence o.a. een wasserette (tegen betaling), een lounge met bar en open haard en er is gratis Wi-Fi in de gehele résidence. Per appartement heb je één parkeerplaats gratis tot je beschikking in de parkeergarage van résidence Les Fermes de Châtel.

Chalet Le Soleil Levant met privé-zwembad - 12 personen

Chalet Le Soleil Levant met privé-zwembad - 12 personen
Chalet.nl

Chalet Soleil Levant is gelegen aan de zuidkant van Les Deux Alpes, vlakbij het Place de Venosc. Het chalet ligt op ca. 400 meter van de piste en vlakbij de vele restaurants en uitgaansgelegenheden van Les Deux Alpes. Ook winkels en dergelijke vind je in de directe omgeving. Parkeergelegenheid is op ca. 150 meter van het chalet. Het chalet is gebouwd met gebruik van veel hout en heeft een terras van 40 m² met verwarmd privé-buitenzwembad! Direct naast Le Soleil Levant ligt chalet Le Ponton. De chalets zijn goed in combinatie te huren voor een grote groep!