Chalet Le Prestige Lodge met privé-zwembad - 14 personen
Chalet Le Prestige Lodge is een nieuw gebouwd chalet met een gunstige ligging in Les Deux Alpes. Het chalet is ruim opgezet en beschikt onder andere over een privé-zwembad en sauna! Het chalet ligt in Les Deux Alpes vlak bij Place de Venosc met verschillende winkels, gezellige bars en restaurants. De groene piste eindigt op ca. 200 meter van het chalet. De cabinelift 'Du Diable' is ook gelegen op zo'n 200 meter lopen. Deze lift brengt je direct een heel eind het skigebied in naar 2400 meter hoogte. Vervolgens kun je overstappen op de 'Super Diable' die je naar ruim 2800 meter hoogte brengt. De skibus vertrekt op zo'n 250 meter van het chalet. Er is één zak openhaardhout inclusief en bij het chalet zijn drie parkeerplaatsen.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement CGH Résidence Les Cimes Blanches - 8-10 personen
CGH Résidence Les Cimes Blanches is een résidence met 145 mooie, luxe chalet-appartementen verdeeld over meerdere chaletgebouwen in La Rosière. Les Cimes Blanches ligt direct aan de piste en is zonnig gelegen. Het centrum van La Rosière is lopend te bereiken via een wandelpad (ca. 15 min.), tevens rijdt er regelmatig een pendelbus (ca. 4 min.) van en naar het centrum. In de wijk waarin residence Les Cimes Blanches gelegen is, vind je alle benodigde faciliteiten zoals een bowling, supermarkt, cafés, restaurants, skiverhuur en skischool. De résidence beschikt over diverse luxe faciliteiten zoals een overdekt, verwarmd zwembad, een sauna, Turks stoombad, jacuzzi en fitnessruimte (gratis te gebruiken). Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages, en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. In de résidence bevindt zich een skiwinkel. Er is een parkeergarage met een maximale hoogte van 2.10 meter (op aanvraag, tegen betaling). Elk appartement beschikt over Wi-Fi internetverbinding (één code per appartement) en een skiberging met schoenendrogers. Broodjesservice is te regelen via de receptie.
Vanaf € 413,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Hauts de Comborcière - 2-4 personen
Les Hauts de Comborcière is een résidence in Savoyaardse stijl gebouwd in het zonnig gelegen La Toussuire. Het bestaat uit 115 appartementen, verdeeld over drie chalet-gebouwen (met lift). De appartementen zijn hoog gelegen in het dorp en de blauwe piste loopt langs de résidence. Ook kun je lopend verschillende skiliften bereiken. Het gezellige centrum van La Toussuire met verschillende winkels, restaurants, barretjes en schaatsbanen vind je op slechts 100 meter afstand van de appartementen. De résidence beschikt onder andere over een receptie met lounge en biljarttafel, een restaurant, een verwarmd binnenzwembad met bubbelbad, sauna en Hammam (1 sessie gratis). Broodjesservice en maaltijden zijn mogelijk bij te boeken. Er is een parkeergarage (max. 1.90m) onder de residence.
Vanaf € 335,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Chalet 2000 met buiten jacuzzi - 6 personen
Chalet 2000 is een luxe chalet met vijf chalet-appartementen gelegen in de hoogstgelegen wijk van Les Menuires, Reberty 2000. De chalet-appartementen liggen slechts 100 meter van de blauwe piste vandaan. Via deze piste bereik je de Sunny Express stoeltjeslift en Bruyères cabinelift die je toegang geven tot maar liefst 600 km aan pistes in het skigebied van Les Trois Vallées. De skibushalte is op ca. 20 meter. Op ca. 40 meter afstand bevindt zich een supermarkt. Het centrum van Les Menuires bevindt zich op ca. 2,5 km afstand en heeft een uitgebreid aanbod aan restaurants, après-ski bars, winkels, een kinderopvang en een overdekt zwembad. Je kan het centrum ook bereiken met de skibus. Chalet 2000 wordt nog gebouwd en zal eind januari 2020 openen, waardoor er alleen nog impressiefoto's beschikbaar zijn. Het chalet beschikt over een parkeergarage en parkeerplaats voor het chalet.
Vanaf € 532,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Arkor inclusief catering - 10-11 personen
In het levendige centrum van Avoriaz in de wijk Ruches ligt chalet Arkor met ski-in en ski-out mogelijkheid. Doordat het chalet aan de piste ligt (10 m) kun je 's ochtends direct de latten onder binden en het veelzijdige skigebied ontdekken! De eerste skilift vind je al op 100 meter afstand. In het wintersportdorp Avoriaz lopen de skiliften en pistes tot midden in het dorp. Het autovrije dorp is het meest sneeuwzekere dorp in het hart van Les Portes du Soleil en staat ook wel bekend om haar kindvriendelijke karakter. Het sfeervolle dorpscentrum van Avoriaz ligt op drie minuten lopen. Hier vind je alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo zijn er verschillende leuke restaurants, bars, een supermarkt, diverse winkels, skiverhuur en een oefenweide voor kinderen. Ook is er naast skiën genoeg te beleven. Zo is er in het dorp een overdekt zwembad, wellnesscentrum, schaatsbaan, bowlingbaan, zijn er vier funparken. Ook kun je (in hoogseizoen) meelopen met de wekelijkse fakkeltocht. Chalet Arkor is een comfortabel en ruim opgezet chalet met een centrale ligging. Het chalet heeft verschillende faciliteiten te bieden. Zo beschikt het chalet over een sauna waar je na een dag actief in de buitenlucht lekker kunt ontspannen. Tussen 17.00 en 19.00 uur kun je de sauna gratis gebruiken. Daarbuiten wordt een toeslag berekend van ? 15,- per dag. Ook is er in de woonkamer een open haard waar je 's avonds gezellig met een drankje kunt nagenieten van je dag. Avoriaz is een autovrij dorp en daarom is er de mogelijkheid om je auto te parkeren op de openbare parkeerplaats of in een parkeergarage bij de ingang van het dorp. Vanaf daar wordt je bagage, tegen betaling, per sneeuwscooter of arrenslee naar de résidence gebracht. Chalet Arkor wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd! Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft. De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletboy of -girl een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen.
Vanaf € 6.950,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de Bellecôte Type 2, Château Doggestein - 8 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Château Doggestein (nummer 16 op het park, zie plattegrond bij de foto's) is een mooi chalet dat met veel zorg door de eigenaren is ingericht.
Vanaf € 422,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
