Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Le Whymper met sauna en jacuzzi - 12 personen

In het authentieke bergdorp Châtel ligt het luxe chalet Le Whymper met privé-sauna en privé-jacuzzi. Het chalet is in 2019 gebouwd en wordt voor het winterseizoen van 2019/2020 opgeleverd. Op ca. 200 meter afstand van het chalet kan je de stoeltjeslift Barbossine/Petit Châtel nemen, die je direct naar het skigebied van Super Châtel brengt. Bij deze stoeltjeslift is een sportwinkel te vinden. De skibushalte ligt vlakbij het chalet op 50 meter afstand. De skibus rijdt ongeveer elke 20 minuten naar het centrum, waar ook een cabinelift naar het skigebied van Super Châtel vertrekt (2 km afstand). Vanaf Super-Châtel heb je aansluiting op het skigebied van Linga/Prè la Joux en het Zwitserse deel van Les Portes du Soleil. Het centrum van Châtel ligt op 1,6 km afstand van chalet Le Whymper en heeft alle faciliteiten, zoals diverse restaurants, winkels en cafés. Voor langlaufers zijn er ook veel mogelijkheden in en rondom het nabijgelegen dorp La Chapelle d'Abondance, met in totaal 21 km aan loipes. Chalet Le Whymper is geschikt voor 12 personen en is voorzien van een privé-sauna en een privé-jacuzzi buiten op het terras, om in bij te komen na een dag skiën. Verder is er een Wi-Fi internetverbinding, biljart, pelletkachel, wasmachine, skiberging, balkon met een gasbarbecue en vier tot vijf parkeerplaatsen voor het chalet.

Vanaf € 375,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet de L'Altiport Type DHB o.a. Diesse, Diana - 14-15 personen

Chalet de L'Altiport Type DHB o.a. Diesse, Diana - 14-15 personen
Chalet.nl

Het park 'Chalets de l'Altiport' bestaat uit recent gebouwde chalets die direct aan de piste zijn gelegen. De kleinere types zijn veelal twee-onder-een-kap en de grotere types zijn vrijstaand. Deze luxe chalets zijn ruimtelijk en mooi gedecoreerd met veel hout en allen voorzien van eigen terras en balkon. Op ongeveer 500 meter afstand van het Bergers winkelcentrum, via de piste is dit nog iets korter. In dit winkelcentrum zijn onder andere diverse restaurants, een supermarkt, barretjes met terras, skiverhuur en de skischool (ESF) te vinden. De chalets de l'Altiport liggen iets boven het dorp, de groene piste die naar het dorp toegaat (Altiport), loopt door het parkje heen en is ook goed te doen voor de beginners. Zo zijn de liften en de skischool ook voor hen gemakkelijk en snel bereikbaar! De gratis skibus stopt aan het begin van het park.

Chalet de Bellecôte Type 2, Chalet de Neige - 8 personen

Chalet de Bellecôte Type 2, Chalet de Neige - 8 personen
Chalet.nl

Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet de Neige is op de bovenste rand van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om tot de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via het paadje langs een paar andere chalets en kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.

Chalet-appartement Epinette - 10-12 personen

Chalet-appartement Epinette - 10-12 personen
Chalet.nl

Chalet-appartement Epinette heeft een gunstige ligging op slechts 150 meter van het authentieke centrum van Valloire. Bij de kerk vind je een supermarkt en diverse (sport)winkels. Meerdere restaurants zijn in de directe omgeving van het appartement te vinden. Toegang tot het Galibier-Thabor skigebied heb je met de Crêt de la Brive cabinelift, gelegen op zo'n 300 meter. Hier eindigen ook een blauwe en een rode piste en bevindt zich de skischool. Het gebouw bestaat uit meerdere verdiepingen met appartementen, waarbij wij appartement Epinette in ons aanbod hebben. Dit appartement is gelegen op de bovenste verdieping en er is een lift aanwezig. Het appartement is modern ingericht en beschikt over o.a. een pelletkachel, groot terras op het zuiden, skiberging met verwarmde skischoendrogers en gratis Wi-Fi internetverbinding. Er zijn drie parkeerplaatsen in de parkeergarage beschikbaar.

Appartement Les Balcons Etoiles Appartement A04 - 4-6 personen

Appartement Les Balcons Etoiles Appartement A04 - 4-6 personen
Chalet.nl

In februari 2018 heeft Résidence Les Balcons Etoiles haar deuren geopend in het charmante wintersportdorp Champagny en Vanoise. Deze nieuwgebouwde résidence ligt op een zeer gunstige locatie in het dorp, direct bij de piste, cabinelift en de skischool. De cabinelift brengt je in ongeveer 8 minuten naar de pistes van het La Plagne skigebied. Het centrum van Champagny en Vanoise ligt slechts 100 meter van de résidence vandaan. Je vindt hier o.a. een supermarkt, diverse (sport)winkels, restaurants en bars. Les Balcons Etoiles beschikt over 18 comfortabele appartementen voor 4 tot 10 personen, verdeeld over twee chaletgebouwen. De appartementen zijn allemaal voorzien van o.a. een Wi-Fi internetverbinding en een balkon op het zuidwesten. Voor gezamenlijk gebruik zijn er in de résidence een skiberging met skischoenendrogers en een wasruimte aanwezig. Parkeren kan op gratis openbare parkeerplaatsen, gelegen op slechts 20 meter afstand van de résidence.

Chalet-appartement CGH Résidence Le Hameau de Pierre Blanche - 6-8 personen

Chalet-appartement CGH Résidence Le Hameau de Pierre Blanche - 6-8 personen
Chalet.nl

CGH Résidence Le Hameau de Pierre Blanche is tegen het bos aan gelegen en bestaat uit zes chaletgebouwen met ieder zes à zeven appartementen. Bij de bouw van de résidence is gebruik gemaakt van traditionele materialen uit de streek, zoals hout en natuursteen. De Bellevue cabinelift is op loopafstand gelegen en de Prarion skilift ligt op 300 meter afstand. Gasten van de résidence mogen gebruik maken van diverse luxe faciliteiten zoals verwarmde ski lockers, Centre Spa & Beauté met overdekt verwarmd zwembad, fitnessruimte, jacuzzi's, sauna en Turks stoombad. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages, en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. Verder beschikken alle appartementen over Wi-Fi internetverbinding (één gratis code per appartement). Broodjesservice is mogelijk via de receptie.

Vanaf € 1.620,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje