Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Les Balcons de Pierre Pomme appartement 2 - 8 personen

De chalet-appartementen Les Balcons de Pierre Pomme bevinden zich in de wijk Les Verneys. Op ca. 450 meter is de piste en stoeltjeslift Verneys, die je naar het skigebied van Galibier-Thabor brengt met meer dan 150 km aan piste. Hier bevindt zich ook een skischool. Vanuit Valloire kan je skiën naar Valmeinier. De skibushalte is op ongeveer 100 meter afstand. Binnen een straal van 400 meter is een restaurant, bakker en een aantal winkels te vinden. Het centrum van Valloire is op ca. 2 km en heeft een ruim aanbod aan voorzieningen zoals restaurants, bars en winkels. In het gebied Galibier-Thabor is 21 km aan loipes en 10 km aan wandelpaden te vinden. De chalet-appartementen zijn recentelijk gebouwd en modern ingericht. De appartementen beschikken over een gezamenlijke skiberging en parkeerplaats.

Vanaf € 372,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Oz Gelinotte inclusief catering, sauna en jacuzzi - 18-20 personen

Chalet Oz Gelinotte inclusief catering, sauna en jacuzzi - 18-20 personen
Chalet.nl

De ruime chalets Oz zijn ideaal gelegen, aan een doodlopende straat boven de dorpskern van het vriendelijke Oz-en-Oisans, mooie vergezichten over de vallei zijn hierdoor gegarandeerd! Aan het eind van de straat (max. 75 meter) vind je een kort maar steil pad, waarmee je zo bij de cabinelift "Alpette" komt, die een prima toegang tot het enorme skigebied van Alpe d'Huez biedt. Het centrum van Oz-en-Oisans, met diverse bars, restaurants, winkels en skischool ligt op ca. 500 meter afstand over de weg. Per ski is het centrum sneller te bereiken. Chalet Gelinotte wordt alleen inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd. Dit houdt in dat de cateringstaf heerlijke maaltijden voor je bereidt en ervoor zorgt dat het chalet schoon en gezellig is. De cateringservice omvat o.a. 7x ontbijt en 6x drie-gangen diner (zie Extra te boeken voor volledige omschrijving). Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken, alleen nog maar te genieten van het enorme skigebied van Oz-en-Oisans!

Appartement Résidence Le Hors Piste Appartement F3 - 4-6 personen

Appartement Résidence Le Hors Piste Appartement F3 - 4-6 personen
Chalet.nl

In het centrum van Saint Martin de Belleville, direct aan de voet van de piste liggen de appartementen Le Hors Piste. Op ca. 50 meter is de sleeplift gelegen die je naar het hogere gedeelte van St. Martin brengt. Vanuit het hogere gedeelte is er met de cabinelift aansluiting op het skigebied van Les Menuires en Méribel. De supermarkt, restaurants, skiverhuur liggen allemaal binnen een straal van 50 meter van de appartementen. Via de VVV is tegen betaling Wi-Fi te regelen.

Chalet-appartement Montagnettes Hameau de la Sapinière met cabine - 6 personen

Chalet-appartement Montagnettes Hameau de la Sapinière met cabine - 6 personen
Chalet.nl

Direct aan de groene piste, vlak boven het centrum van Les Menuires ligt Résidence Montagnettes Le Hameau de la Sapinière. De negen chaletgebouwen herbergen in totaal 59 appartementen en het geheel is opgezet in de stijl van een klein bergdorpje. De appartementen zijn ruim en comfortabel ingericht en beschikken ieder over een Wi-Fi internetverbinding (1 verbinding per appartement) en de meesten zijn voorzien van een open haard. Tegen betaling (? 8,00 p.p. voor 45 minuten, geopend van 16:00-19:00 uur, op reservering via receptie) kun je gebruik maken van de spa met een sauna, jacuzzi en hammam. Daarnaast is het ook mogelijk om tegen betaling massages te ondergaan. Broodjesservice is via de receptie te regelen en een skiberging is aanwezig. Op ca. 500 meter vind je het centrum van Réberty 1850. Hier zijn alle benodigde faciliteiten zoals een supermarkt, restaurants en dergelijke. Het centrum van Les Menuires, waar ook de lessen van de skischool (ook voor kinderen) beginnen, ligt op ca. 10 minuten lopen via een speciaal wandelpad. Echter, via de groene piste is het centrum gemakkelijker te bereiken, ook voor de beginnende skiërs. Gehuurd skimateriaal haal je op bij de verhuurwinkel op het parkje, makkelijker kan niet! Er zijn diverse parkeermogelijkheden bij Montagnettes Le Hameau de la Sapinière (vooraf reserveren zeer aanbevolen, ter plaatse te voldoen): - Onoverdekte parkeerplaats: ? 49,00 per week. - Overdekte parkeerplaats (carport, maximale hoogte 2.20 meter): ? 105,00 per week voor 2 auto's en ? 147,00 voor 3 auto's. - Parkeergarage (maximale hoogte 1.90 meter): ? 147,00 per week voor 2 auto's.

Chalet-appartement CGH Le Village de Lessy goud - 4-6 personen

Chalet-appartement CGH Le Village de Lessy goud - 4-6 personen
Chalet.nl

CGH Residence Le Village de Lessy bestaat uit 140 appartementen, verdeeld over 10 chalets. Deze luxe résidence is gelegen in het kleine Franse plaatsje Chinaillon in de Franse Alpen, op slechts 400 meter van de pistes en de 'La Floria' skilift, die je naar 1800 meter hoogte brengt. Het is een gevarieerd skigebied, maar de trajecten die je in Chinaillon kunt vinden, zullen gevorderden meer aanspreken dan beginners. Het is een rustig plaatsje, maar je kunt er wel wat leuke restaurants en winkels vinden. Gasten van de résidence kunnen gebruik maken van de vele luxe faciliteiten, zoals het verwarmde binnenzwembad, jacuzzi, sauna en fitnessruimte. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. In alle appartementen is internet aanwezig (één code per appartement). Tevens beschikt de résidence over een lift, bagage opslag, ski berging en overdekte parkeergarage. Bij de receptie is het mogelijk om broodjesservice te regelen.

Vanaf € 1.050,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement L'Etrye - 8-10 personen

Chalet-appartement L'Etrye - 8-10 personen
Chalet.nl

Chalet L'Etrye ligt ca. 2 km buiten het centrum van het bergdorp Châtel, op slechts 200 meter van de piste en de Linga cabinelift. Via de skilift kom je terecht in het skigebied Linga / Pré la Joux. Door middel van twee stoeltjesliften is het skigebied verbonden met het skigebied van Super Châtel. Op ongeveer 100 meter is de skibushalte. Met de skibus kan je naar het centrum van Châtel, waar ook een cabinelift naar het Super Châtel skigebied gaat. Op ca. 150 meter van L'Etrye zijn meerdere sportwinkels met skiverhuur te vinden en ook bevinden zich in de directe omgeving van het chalet enkele restaurants/bars. Voor een supermarkt en meer restaurants, bars en winkels kan je terecht in het centrum van Châtel, op ca. 2 km. Er zijn diverse loipes te vinden in en rondom het dorp. Er bevinden zich vijf appartementen in chalet L'Etrye. Vanaf de balkons heb je mooi uitzicht op de dalafdaling. Voor het chalet is er een parkeerplaats beschikbaar voor de gasten.