Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Levanna Orientale - 12 personen

Chalet Levanna Orientale is een recent gebouwd (opening sinds december 2014) half vrijstaand chalet met een gunstige ligging in Les Deux Alpes. Het is direct aan chalet Levanna Occidentale, samen is het geschikt voor 26 personen. Het chalet is gelegen bij de entree van het bruisende wintersport dorp Les Deux Alpes, op ongeveer 700 meter van het centrum. Vlak voor het chalet stopt een gratis skibus die je naar het centrum brengt. De piste is gelegen op nog geen 50 meter van het chalet. Wanneer je via deze blauwe piste naar beneden skiet kom je op het punt terecht waar je kunt kiezen of je het grote skigebied van Les Deux Alpes in gaat met de 'Petite Aiguille' lift of dat je de 'Côte' skilft neemt het kleine skigebied in. De skischool is te vinden in het centrum van Les Deux Alpes. Parkeren kan direct bij het chalet. Ook beschikt het chalet over gratis Wi-Fi. Er is één zak openhaardhout inclusief.

Vanaf € 418,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement CGH Résidence La Reine des Prés - 6-8 personen

Chalet-appartement CGH Résidence La Reine des Prés - 6-8 personen
Chalet.nl

CGH Résidence La Reine des Pres bestaat uit 79 luxe appartementen, verdeeld over 7 chaletgebouwen. De résidence is centraal gelegen op 5 minuten loopafstand van het centrum van Samoëns, waar je verschillende bars, restaurantjes en wat winkels kunt vinden. Verder is de "Grand Massif Express" gondel met aansluiting op het skigebied van Le Grand Massif gelegen op een afstand van ca. 300 meter. Gasten kunnen gratis gebruik maken van de vele luxe faciliteiten die de résidence te bieden heeft. Zo is er een verwarmd binnenzwembad, jacuzzi, sauna, Turks stoombad en fitnessruimte. Tevens is er Wi-Fi internetverbinding (één code per appartement), een skiberging en een parkeergarage (tegen betaling, maximale hoogte 2.30 meter) aanwezig. Ook is het mogelijk om bij de receptie broodjesservice te regelen.

Appartement Club MMV L'Altaviva - 6-8 personen

Appartement Club MMV L'Altaviva - 6-8 personen
Chalet.nl

In december 2018 zijn in Tignes 1800 de deuren geopend van de gloednieuwe résidence L'Altaviva. Deze résidence ligt direct aan de blauwe piste en naast de Boisses cabinelift, zodat je 's ochtends meteen op pad kunt gaan om het Espace Killy skigebied te gaan ontdekken! Aan het einde van je skidag kun je gemakkelijk weer terugskiën naar de résidence. Door middel van twee overdekte tapijtliften sta je vanaf de résidence in 5 minuten in het kleine centrum van Tignes 1800, waar je o.a. een skischool, sportwinkels met skiverhuur, supermarkt en enkele bars/restaurants vindt. De loopafstand naar het centrum is ongeveer 300 meter. Résidence L'Altaviva bestaat uit 142 sfeervolle appartementen, geschikt voor 2 tot 8 personen, en heeft daarnaast een uitgebreid aanbod aan faciliteiten. Zo is er een verwarmd binnenzwembad, waar je gratis gebruik van kunt maken, maar ook in het wellnesscentrum (toegang vanaf 18 jaar, tegen betaling) met o.a. hammam, sauna, jacuzzi en massage-/beautybehandelingen kun je heerlijk ontspannen na een sportieve dag op de piste! Voor een lekker diner (ter plaatse te reserveren) kun je terecht in het restaurant met terras, waar je in het winterzonnetje geniet van een mooi uitzicht op de bergen. Verder is er in de résidence een receptie met lounge, broodjesservice, ontbijtservice, kinderclub (4 t/m 10 jaar, vooraf te reserveren en naar beschikbaarheid), gameroom voor tieners (11 t/m 17 jaar), bagageruimte, wasruimte, verwarmde skiberging en een parkeergarage. Er is gratis Wi-Fi beschikbaar in de gehele résidence (low speed inclusief in de appartementen, high speed tegen betaling). Bij dit type appartement heb je 3x gratis toegang (voor 1 persoon vanaf 18 jaar) tot de wellnessruimte!

Appartement Les Gémeaux - 2-4 personen

Appartement Les Gémeaux - 2-4 personen
Chalet.nl

Résidence Les Gémeaux beschikt over 65 comfortabele appartementen. Vanuit de résidence is het slechts 100 meter lopen naar de piste en de cabinelift. Belle Plagne heeft een centrale ligging in het skigebied van La Plagne, waar je ruim 200 km piste tot je beschikking hebt. Door middel van de Vanoise Express is het skigebied van La Plagne aangesloten op dat van Les Arcs. Samen vormen deze skigebieden de Paradiski skiregio met 425 km piste. Ook ten opzichte van voorzieningen als winkels, bars en restaurants is résidence Les Gémeaux gunstig gelegen. Het centrum van Belle Plagne bevindt zich al op slechts 100 meter loopafstand. De appartementen zijn allemaal voorzien van een balkon of terras, Wi-Fi internetverbinding (high-speed internet mogelijk tegen betaling) en een ski-locker in de gemeenschappelijke skiberging. De résidence heeft een parkeergarage, waar je tegen betaling de auto kunt parkeren. Parkeerplaatsen zijn niet vooraf te reserveren, dit kan alleen ter plaatse.

Appartement Cap Neige - 2-4 personen

Appartement Cap Neige - 2-4 personen
Chalet.nl

In het populaire wintersportoord Tignes is in december 2016 de nieuwe résidence Cap Neige geopend. Deze résidence met wellness bevindt zich in de wijk Tignes Le Lac, op ongeveer 300 meter loopafstand van de piste en het vertrekpunt van de skiliften. Deze skiliften geven je toegang tot de pistes van het moderne en sneeuwzekere skigebied Espace Killy, dat mogelijkheden biedt voor wintersporters van alle niveaus! Voorzieningen als (sport)winkels, de skischool, restaurants, après-ski bars en de skibushalte bevinden zich binnen een straal van 300 meter. De résidence bestaat uit 12 sfeervolle appartementen, geschikt voor 4 tot 16 personen. De appartementen bieden alle comfort en ruimte en het merendeel is voorzien van één of meerdere balkons. In de eigen wellnessruimte van résidence Cap Neige kun je na het skiën heerlijk ontspannen in het zwembad, de sauna en de hammam. Deze wellnessruimte is dagelijks (m.u.v. zaterdag) geopend van 16.00 tot 20.00 uur. Verder is er o.a. een bagageruimte, wasruimte, skiberging met individuele skikluisjes met skischoenendrogers en broodjesservice. In alle appartementen is Wi-Fi aanwezig. Dit appartement beschikt over één gratis parkeerplaats in een openbare parkeergarage in het dorp. Extra parkeerplaatsen kun je zelf vooraf reserveren via https://en.tignes.net/holidays/booking/online-car-parks (dichtstbijzijnde parkeergarage op ca. 500 meter: Lac 3).

Chalet Le Hameau des Marmottes met familiekamer en sauna - 12-14 personen

Chalet Le Hameau des Marmottes met familiekamer en sauna - 12-14 personen
Chalet.nl

Le Hameau des Marmottes is een mooi chalet park, ingeklemd tussen twee blauwe pistes in Preyerand - Les Menuires. Door deze ligging ben je 's morgens snel op pad en kom je aan het einde van de dag ook weer gemakkelijk terug! De stoeltjesliften van Tortellet en Le Bettex bevinden zich in de directe omgeving van de chalets en zijn skiënd bereikbaar over de gemakkelijke blauwe pistes. Het centrum van Les Menuires is gemakkelijk te bereiken m.b.v. de "Preyerand" personenlift (deze draait ook 's avonds). Verder rijdt de gratis skibus naar het centrum de hele dag door de wijk heen (1 halte onderin de wijk en 1 bovenaan). Het park bestaat uit 22 ruime, vrijstaande chalets en drie in chaletstijl gebouwde appartementsgebouwen met elk 12 luxe appartementen. Alle chalets zijn privé eigendom en verschillen daarom van inrichting. Bij voldoende sneeuw kun je terugskiën tot aan de chalets. Deze luxe chalets zijn stijlvol gebouwd met gebruik van veel hout, hebben allen een groot balkon en beschikken over een Wi-Fi aansluiting (gratis). Ze zijn zeer verzorgd en sfeervol ingericht. Qua grootte zijn alle chalets in dit park gelijk, alleen de indeling kan onderling verschillen. Vlakbij het chaletpark vind je een bakker, maar het is ook mogelijk om broodjes aan de deur te laten bezorgen, dat is makkelijk! Verder vind je op loopafstand een aantal restaurants, een kleine supermarkt en de skiverhuur. De skischool is in het centrum en hier vind je ook vele gezellige terrasjes in de ''ski-kom'' van Les Menuires. De auto kun je op één van de parkeerplaatsen van het park parkeren. De blauwe "Bettex" piste loopt direct voor dit chalet langs. Skiën tot aan de voordeur is hiermee vrijwel het gehele seizoen gegarandeerd. Om 's morgens weg te komen neem je deze blauwe piste die eindigt in Le Bettex. Daar neem je de nieuwe, snelle stoeltjeslift waarna je over een eenvoudige piste het centrum van Les Menuires bereikt. Aan het eind van de dag ski je door het centrum van Les Menuires en neem je de blauwe piste tot de voordeur.