Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Nuance de Gris met buiten-jacuzzi - 8 personen

In het hart van het dorp Huez, op ca. 5 km van het bekende Alpe d'Huez liggen de aangrenzende chalets Nuances. Deze nieuwe, luxueuze chalets hebben een moderne inrichting met veel gebruik van natuurlijke materialen waardoor ze een warme uitstraling hebben. De drie chalets zijn van alle gemakken voorzien en beschikken allemaal over een riant terras met buiten-jacuzzi waar je heerlijk kunt bijkomen na een dag op de piste. Vanuit je jacuzzi heb je een prachtig uitzicht over de omliggende besneeuwde bergtoppen en als je geluk hebt kun je hier aan het einde van de dag genieten van de laatste winterse zonnestralen. De drie aangrenzende chalets zijn gunstig gelegen. De blauwe piste en de skilift 'Televillage' liggen al op 280 meter afstand. Met deze lift heb je direct toegang tot het veelzijdige skigebied van Alpe d'Huez welke zo'n 250 km aan pistes telt. Het skigebied Alpe d'Huez Grand Domaine Ski heeft zo'n 300 zonnige dagen per jaar en wordt hierdoor ook wel het eiland in de zon genoemd. De reden dat het vaak zonnig is omdat veel pistes op het zuiden liggen. In het dorpje Huez vind je diverse faciliteiten zoals winkels, restaurants en enkele gezellige bars. Ben je op zoek naar wat meer levendigheid? Dan kun je het beste naar het naastgelegen en populaire Alpe d'Huez welke op zo'n 10 minuten rijden ligt. Verder beschikken de chalets allemaal over privé-parkeerplaatsen en een skikluis met skischoendroger.

Vanaf € 446,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Le Hameau de Valloire - 4-6 personen

Chalet-appartement Le Hameau de Valloire - 4-6 personen
Chalet.nl

Résidence Le Hameau de Valloire is gelegen bij de entree van het dorp Valloire. Het geheel herbergt in totaal 54 comfortabele appartementen, verdeeld over vijf verdiepingen (met lift). Het centrum van het gezellig Valloire, met een ruime keuze aan winkels en restaurants, is gelegen op ongeveer 1500 meter afstand. De skilift en piste zijn op ca. 1200 meter van Le Hameau du Valloire te vinden. Voor de résidence vertrekt de gratis skibus elke 30 minuten. De résidence beschikt over een wasserette, een gezamenlijke skiberging en over diverse luxe faciliteiten zoals een overdekt en verwarmd zwembad (8 x 14 meter), hammam en sauna (vanaf 16 jaar) en een fitnessruimte. Verder vind je er een squashbaan en een pooltafel. Er is Wi-Fi in het appartement en gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid). Broodjesservice is via de receptie mogelijk.

Appartement Le Tikal studio - 1-2 personen

Appartement Le Tikal studio - 1-2 personen
Chalet.nl

Résidence Le Tikal bestaat uit ruime en comfortabel ingerichte appartementen. De résidence heeft een gunstige ligging bij de entree van Val Thorens. De skipiste loopt vlak langs de appartementen en hier ski je zo naar toe! Via de piste bereik je gemakkelijk diverse skiliften, die je verder toegang geven tot het grote Les Trois Vallées skigebied. Binnen een straal van 500 meter van de résidence vind je o.a. een bakker, supermarkt en allerlei (sport)winkels, restaurants en bars. De (kinder)skischool ligt slechts 300 meter verwijderd van résidence Le Tikal. In Val Thorens is een groot sportcentrum te vinden met o.a. twee zwembaden, diverse wellnessvoorzieningen en een groot aantal sportfaciliteiten voor jong en oud. Alle appartementen hebben een Wi-Fi internetverbinding en een balkon met uitzicht op de pistes of het dorp. In de résidence zijn verder o.a. een receptie met kinderspeelhoek en bagageruimte en een skiberging met verwarmde ski-lockers met skischoenendrogers aanwezig. Op ca. 30 meter afstand van de résidence bevindt zich een openbare parkeergarage, waar je tegen betaling je auto kunt parkeren (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, ca. ? 84,00 per auto per week).

Chalet Hameau de Flaine chalet 110 m² - 8 personen

Chalet Hameau de Flaine chalet 110 m² - 8 personen
Chalet.nl

De chalets Hameau de Flaine zijn gelegen in het hoogste gedeelte van Flaine, in de prachtige gelijknamige chaletwijk 'Le Hameau de Flaine'. De chalets zijn in de Scandinavische stijl gebouwd en zijn comfortabel ingericht. Centraal in de wijk vind je de 'General Store' met o.a. de receptie, een supermarkt, skiverhuur en een restaurant. Om te gaan skiën of snowboarden kun je ervoor kiezen een (vrij vlak) skipad te nemen dat direct naar de blauwe "Opale" piste leidt, of je neemt de gratis skibus naar de piste (ca. 3 minuten) die de hele dag om de 10 à 15 minuten rijdt. De skibushalte vind je aan de onderzijde van het park en aan het pad naar de piste aan de bovenzijde van het park. De wijk 'Flaine Foret' met meer winkels, restaurants en overige faciliteiten, ligt op ca. 1 km afstand. De skischool bevindt zich op ca. 1,5 km afstand. Voor de gasten die in de Chalets Hameau de Flaine verblijven is er van 's avonds tot middernacht een gratis taxi-busje beschikbaar die je van en naar het centrum van Flaine brengt. Het is dus zeer eenvoudig om in het gezellige centrum van Flaine te dineren, want je wordt voor de deur opgehaald en ook weer netjes "thuisgebracht"!

Chalet de Bellecôte Le Morey - 10 personen

Chalet de Bellecôte Le Morey - 10 personen
Chalet.nl

Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Le Morey is een echt ski-in en ski-out chalet; je skiet tot bij de voordeur van het chalet. 's Morgens neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.

Chalet-appartement Des Neiges - 8-10 personen

Chalet-appartement Des Neiges - 8-10 personen
Chalet.nl

Chalet des Neiges zijn comfortabele, netjes ingerichte chalet-appartementen geschikt voor 2 tot 14 personen. De chalet-appartementen zijn verdeeld over vijf grote vrijstaande chalets en zijn centraal gelegen in het sfeervolle chaletdorp Oz-en-Oisans; direct naast de skischool (met kinderopvang!) en langs de blauwe piste. Vanaf de voordeur ski je zo naar de twee gondels toe die vanuit Oz-en-Oisans vertrekken. Met beide gondels kom je direct middenin het gevarieerde skigebied van Alpe d'Huez uit. Chalet des Neiges ligt in het autovrije centrum van Oz-en-Oisans en is dan ook niet per auto te bereiken. Je vindt de (sport)winkels, supermarkt, bakker, enkele restaurants en bars met terrasjes in de directe omgeving (max. 150 meter). Broodjesservice is mogelijk via de receptie en er is gratis Wi-Fi bij de receptie. De appartementen vanaf 8 personen hebben een open haard. In het hoofdgebouw zijn een sauna, zwembad en fitnessruimte aanwezig, van deze faciliteiten kun je gratis gebruik maken! Let op; in de week van 14/03/2020 is de inbegrepen skipas alleen de eerste twee dagen geldig in het hele skigebied. De andere vier dagen is deze alleen geldig in het gebied van Vaujany en Oz-en-Oisans (ca. 53 kilometer piste).