Appartement Principe Marmolada Type 1 - 2-4 personen
Naast de cabinelift 'Malga Banc' in Malga Ciapele is dit appartementencomplex gelegen. Hierin kunnen wij een aantal appartementen aanbieden. De cabinelift brengt je rechtstreeks naar de Marmolada gletsjer. Hier vandaan kun je meerdere skigebieden aan doen met in totaal ruim 500 km aaneengesloten pistes. Om in de morgen eens te beginnen aan een andere kant van het skigebied, kun je naar de 'Arei 1' sleeplift toe, deze is gelegen op ca. 450 meter van de appartementen. Lopen is mogelijk (let op: geen vlakke weg), ook is er een grote parkeerplaats bij deze lift voor auto's. De basis benodigdheden zijn te vinden in Malga Ciapele, voor overige winkels kun je beter naar Rocca Pietore of Alleghe. Malga Ciapele ligt op ca. 5 km van Rocca Pietore en 13 kilometer vanaf Alleghe. Sommige appartementen beschikken over een balkon. In het gebouw is een lift aanwezig.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Residence Al Sole Superior - 2-4 personen
De mooie en moderne residence Al Sole ligt midden in het centrum van het gezellige en typisch Italiaanse Canazei. Op korte loopafstand kun je al veel winkels, restaurants en barretjes vinden. In de morgen is het mogelijk in 5 minuten lopend naar de cabinelift 'Pecol' te gaan, vanuit hier heb je direct toegang tot het immense Dolomieten skigebied. Bij deze lift is ook de skischool gelegen. De pistes rond Canazei zijn een schakel in de beroemde Sella Ronda skitour, vanuit hier kun je dus ook per ski naar o.a. Selva/Wolkenstein, Arabba en Corvara. Canazei beschikt over één (rode) dalafdaling, Residence Al Sole is perfect gelegen aan het eind van deze piste. Mocht je na het skiën nog heerlijk willen genieten in de wellness area is dit geen probleem! Wellness center AquaVitalis biedt voor de gasten een zwembad, kinderbadje omringd door ligstoelen, sauna, Turks bad en een fitness ruimte. Verder hoeven de kinderen zich ook niet te vervelen, voor hen is er een kinderspeelkamer met animatie in de middag (voor kinderen van 3 t/m 10 jaar). Residence Al Sole in Canazei beschikt over een restaurant en bijbehorende bar, een eigen parkeergarage (tegen betaling), een wasserette (tegen betaling) en elk appartement beschikt over een kluisje en een individuele skilocker. Bij de receptie is gratis Wi-Fi beschikbaar. Kortom, alle ingrediënten voor een geweldige vakantie zijn aanwezig in Residence Al Sole!
Vanaf € 1.050,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Girolama
Dit imposante negentiende - eeuwse herenhuis is gelegen op een dominante positie op een natuurlijk terras , waar het uitzicht zich uitstrekt over de heuvels van Chianti naar Monte Amiata . De restauratie heeft de ware sfeer van een authentieke oude Toscaanse villa terug in het leven geroepen zodat u de sfeer , de traditie en de smaken van deze streek ultiem kunt ervaren. Het landgoed produceert een goede Chianti wijn die geproefd kan worden in de typische kelders en die bij de receptie verkocht wordt. Het interieur is ingericht met antieke meubels en toont de karakteristieke details van de Toscaanse architectuur : balkenplafond , terracotta vloer , ijzeren armaturen. Onafhankelijke verwarming. Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs . Afstanden : San Gusme met kruidenier, postkantoor en restaurant 400m, Castelnuovo Berardenga met allerlei winkels, banken , restaurants en benzinestation 5km, Gaiole in Chianti (L' Eroica ) 17km , Siena 26km , Rapolano Terme (kuuroord) 27km , Volterra 78km , Pisa 175km , Lucca 202km , Rome 223km . Ter beschikking van de gasten : panoramisch gelegen zwembad ( 4m x 12m , diepte 1,20 m - 1 , 40m , geopend 01/06-30/09 ), veranda met tafel en stoelen , omheinde tuin met speeltuin en een omheind gebied voor honden . Barbecue . Aankoop van olijfolie , wijn en vinsanto bij de receptie. Internet Wi -Fi ( gratis ) . Huisdieren toegestaan. Op aanvraag en tegen betaling ter plaatse: wasservice. Parkeren op het landgoed. Verdieping: Woonkamer met open haard SAT-TV, DVD-speler en een volledig uitgeruste keukenhoek ( koelkast met vriesvak , vaatwasser, oven ), 2 slaapkamers, badkamer met douche (dakraam).
Vanaf € 1.050,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Villa Vigna
Luxury Villa in midst of a farm in the Maremma area, just a few km from the Tuscan coast, with famous beaches and ancient hamlets. The Villa has been restored recently and is presented now in all its Tuscan splendor. Villa Vigna is surrounded by a wonderful Pine and Cypress park. Panoramic view over the surrounding landscapes. Typical and careful chosen Tuscan style furnishings with beautiful decorations and large rooms. Central heating. Access throughout 1.5km of unpaved roads non suitable for low riding cars (sports cars). Heating included in the rental price.
Vanaf € 3.850,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Casa Tavarnuzze
Villa Tavernuzze is gelegen op een heuvel ten zuiden van Florence, is een middeleeuwse boerderij: het gebouw was in slechte omstandigheden in de late jaren vijftig, toen het werd gekocht door een Italiaans-Nederlands jong stel, die besloten om hier te settelen. Een recente restauratie heeft weer de originele sfeer gegeven aan de villa met lichte ruimtes en gezellige kamers; Het biedt een slaapgedeelte op de eerste verdieping met 5 slaapkamers (3 dubbele en 2 aparte bedden) en 3 badkamers + 1 badkamer. Twee van de slaapkamers zijn met elkaar verbonden als familiekamer (de tweede kamer wordt bereikt via de eerste kamer). De derde slaapkamer met balken plafond en heeft een grote badkamer met bad en douche. Er zijn 2 woonkamers, beide met open haard, een van hen echt typische groot land met een open haard zitten in de ruimte ideaal om kastanjes te koken tijdens de herfst. Een grote eetkamer met uitzicht op de tuin is verbonden met de andere woonkamer. Ideaal om een beetje te rusten na de lunch :). De gezellige en volledig uitgeruste keuken is het gezicht van de binnenplaats aan brede verharde buitenruimte, wat een ideale speelplaats is voor kinderen of voor volwassenen, als dansvloer en geeft toegang tot de eettafel, de boom- en olijfgaard en de tuin. Naast de binnenplaats ligt de weide met een zwembad en ligstoelen. Dit is de perfecte plek om te rusten na een dag dwalen door het prachtige nabijgelegen Florence. Parkeerplaats in het pand, poort breedte 2,30 m.
Vanaf € 1.500,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Podere Querci
Klein karakteristiek boerenhuis gerestaureerd met behoud van de originale eigenschappen zoals de terracotta vloeren. Gelegen ten zuiden van Siena in het hart van de Chiana vallei dichtbij de grens tussen Toscane en Umbrië, ideaal om deze twee regios' te ontdekken. Uitzicht over het heuvellandschap. Onverharde toegangsweg van 350m in goede staat. Simpel en landelijk ingericht. Centrale verwarming. Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.
Vanaf € 1.204,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
