Appartement Principe Marmolada Type 1 - 2-4 personen
Naast de cabinelift 'Malga Banc' in Malga Ciapele is dit appartementencomplex gelegen. Hierin kunnen wij een aantal appartementen aanbieden. De cabinelift brengt je rechtstreeks naar de Marmolada gletsjer. Hier vandaan kun je meerdere skigebieden aan doen met in totaal ruim 500 km aaneengesloten pistes. Om in de morgen eens te beginnen aan een andere kant van het skigebied, kun je naar de 'Arei 1' sleeplift toe, deze is gelegen op ca. 450 meter van de appartementen. Lopen is mogelijk (let op: geen vlakke weg), ook is er een grote parkeerplaats bij deze lift voor auto's. De basis benodigdheden zijn te vinden in Malga Ciapele, voor overige winkels kun je beter naar Rocca Pietore of Alleghe. Malga Ciapele ligt op ca. 5 km van Rocca Pietore en 13 kilometer vanaf Alleghe. Sommige appartementen beschikken over een balkon. In het gebouw is een lift aanwezig.
Vergelijkbare Accommodaties
Villa Chiara
Villa Chiara ligt te midden van het Umbrische platteland. Een typisch landhuis, dat onlangs is gerenoveerd, het onderhoud ervan's kenmerken zoals houten balken, terracotta vloeren en stenen muren en het toevoegen van alle gemakken voorzien. Villa Chiara is ingericht met een fotovoltaïsch systeem. Het pand van 1hectar, met zwembad, pergola met tafel en stoelen en een overdekte parkeerplaats is volledig omheind en neemt een deel van de wijk Lago Trasimeno. De eigenaar is een zeer behulpzaam en prachtige persoon advertentie kan toegang krijgen tot het terrein elke dag om te zorgen voor het zwembad en de tuin. Goed onderhouden rustieke stijl ingericht met antieke meubels. Toegang via 800 m onverharde weg in goede omstandigheden. Eindschoonmaak en airconditioning inbegrepen in de huurprijs.
Vanaf € 1.400,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Casa Vacanze Con Piscina Alessandra
Een knusse residentie, bestaande uit 12 comfortabele appartementen, met een zonnige en panoramische ligging met uitzicht over de heuvels van Montagnola Senese. Smaakvolle inrichting met een aantal rustieke stukken - eenvoudig, maar comfortabel en doet denken aan de oude Toscaanse landelijke stijl Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.
Vanaf € 882,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Fiore Bucaneve - 5 personen
Sfeervol chalet-appartement met gunstige ligging nabij de skilift in Livigno. Er zijn vier appartementen in het chalet, die allemaal zeer sfeervol zijn ingericht. De appartementen liggen op slechts 200 meter van de 'Cassana' cabinelift. Vanuit deze lift heb je een goede toegang tot de rest van het gebied. Ook zijn er een aantal oefenweides in de buurt van de appartementen gelegen. Wil je aan de andere kant, in Trepalle in de Tiefschnee gaan skiën kun je de 'Mottolino' skilift nemen, deze ligt op ongeveer 1.5 km van de appartementen. Tussen de verschillende liften, die door heel het langgerekte dorp gelegen zijn, rijdt een gratis skibus. Een skibushalte is gelegen op loopafstand. Het centrum is binnen een kilometer te bereiken, maar de eerste winkels en restaurants vind je al op 300 meter. Het chalet-appartement beschikt over een verwarmde skiberging, Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling) en parkeergelegenheid. Inclusief: Privilege Card (deze krijg je ter plaatse), hiermee krijg je kortingen in/op bepaalde winkels, restaurants, huurmateriaal en het publieke Wellness Centre van Livigno. Gratis skipas inbegrepen voor boekingen in de periodes van 14/12/19 - 21/12/19 en van 11/04/20 - 18/04/20!
Vanaf € 2.235,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Villa Trebbio
An exclusive Villa with private pool in Tuscany, set in 400m a.s.l with nice views over the Arno Valley (Valle dell' Arno). Ancient traditions, herb garden secrets and a comfortable garden with pool to relax with family and friends. Typical Tuscan style furnishings with a few antique furniture pieces. Trekking and bike tours along the signposted trails.
Vanaf € 3.430,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Villa Vittoria
Prachtige vrijstaande vakantievilla met zwembad met een geweldig uitzicht over het meer van Trasimeno en de Val di Chiana. De woning is omgeven door wijngaarden, olijfbomen en bossen, met inbegrip van het Parco del Trasimeno, een park dat behoort tot de Comunità Montana (een vereniging van dorpen van een bepaald gebied), met wandelpaden en picknickplaatsen. Mooi ingericht in rustieke stijl. Toegang via 700 m onverharde weg. Onafhankelijk verwarming. Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs.
Vanaf € 1.232,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
