Appartement Principe Marmolada Type 1 - 2-4 personen
Naast de cabinelift 'Malga Banc' in Malga Ciapele is dit appartementencomplex gelegen. Hierin kunnen wij een aantal appartementen aanbieden. De cabinelift brengt je rechtstreeks naar de Marmolada gletsjer. Hier vandaan kun je meerdere skigebieden aan doen met in totaal ruim 500 km aaneengesloten pistes. Om in de morgen eens te beginnen aan een andere kant van het skigebied, kun je naar de 'Arei 1' sleeplift toe, deze is gelegen op ca. 450 meter van de appartementen. Lopen is mogelijk (let op: geen vlakke weg), ook is er een grote parkeerplaats bij deze lift voor auto's. De basis benodigdheden zijn te vinden in Malga Ciapele, voor overige winkels kun je beter naar Rocca Pietore of Alleghe. Malga Ciapele ligt op ca. 5 km van Rocca Pietore en 13 kilometer vanaf Alleghe. Sommige appartementen beschikken over een balkon. In het gebouw is een lift aanwezig.
Vergelijkbare Accommodaties
Campobello
Vier aangename appartementen met pool onlangs gerenoveerd en gelegen in een karakteristiek landhuis ten midden van een landgoed van 30ha met bossen en weilanden. De boerderij produceert olijfolie en fokt paarden. De ligging is uniek, natuurlijke terrassen (350m bzn) met panoramische uitzichten van Siena tot aan de Monte Amiata. Absolute rust. Meubels in rustieke stijl in perfecte harmonie met zijn omgeving. Centrale verwarming. Toegang via een onverharde weg van 2,3km. De zeer vriendelijke eigenaars verblijven soms in het appartement Ulivo op de begane grond. Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.
Vanaf € 371,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Villa Vittoria
Prachtige vrijstaande vakantievilla met zwembad met een geweldig uitzicht over het meer van Trasimeno en de Val di Chiana. De woning is omgeven door wijngaarden, olijfbomen en bossen, met inbegrip van het Parco del Trasimeno, een park dat behoort tot de Comunità Montana (een vereniging van dorpen van een bepaald gebied), met wandelpaden en picknickplaatsen. Mooi ingericht in rustieke stijl. Toegang via 700 m onverharde weg. Onafhankelijk verwarming. Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs.
Vanaf € 1.232,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Girolama
Dit imposante negentiende - eeuwse herenhuis is gelegen op een dominante positie op een natuurlijk terras , waar het uitzicht zich uitstrekt over de heuvels van Chianti naar Monte Amiata . De restauratie heeft de ware sfeer van een authentieke oude Toscaanse villa terug in het leven geroepen zodat u de sfeer , de traditie en de smaken van deze streek ultiem kunt ervaren. Het landgoed produceert een goede Chianti wijn die geproefd kan worden in de typische kelders en die bij de receptie verkocht wordt. Het interieur is ingericht met antieke meubels en toont de karakteristieke details van de Toscaanse architectuur : balkenplafond , terracotta vloer , ijzeren armaturen. Onafhankelijke verwarming. Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs . Afstanden : San Gusme met kruidenier, postkantoor en restaurant 400m, Castelnuovo Berardenga met allerlei winkels, banken , restaurants en benzinestation 5km, Gaiole in Chianti (L' Eroica ) 17km , Siena 26km , Rapolano Terme (kuuroord) 27km , Volterra 78km , Pisa 175km , Lucca 202km , Rome 223km . Ter beschikking van de gasten : panoramisch gelegen zwembad ( 4m x 12m , diepte 1,20 m - 1 , 40m , geopend 01/06-30/09 ), veranda met tafel en stoelen , omheinde tuin met speeltuin en een omheind gebied voor honden . Barbecue . Aankoop van olijfolie , wijn en vinsanto bij de receptie. Internet Wi -Fi ( gratis ) . Huisdieren toegestaan. Op aanvraag en tegen betaling ter plaatse: wasservice. Parkeren op het landgoed. Verdieping: Woonkamer met open haard SAT-TV, DVD-speler en een volledig uitgeruste keukenhoek ( koelkast met vriesvak , vaatwasser, oven ), 2 slaapkamers, badkamer met douche (dakraam).
Vanaf € 1.050,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Sella Ronda - 4-5 personen
Mooie en ruime appartementen verdeeld over meerdere chalets nabij het gezellige centrum van Arabba (400 meter afstand) in het hart van de Dolomieten. De chalet-appartementen zijn gelegen op ca. 75 à 250 meter van de piste. Vanaf deze piste kan in de morgen gemakkelijk naar twee stoeltjesliften en de skischool in het centrum van Arabba geskied worden. In de middag kan men weer eenvoudig terug skiën naar de accommodatie. De dichtstbijzijnde stoeltjeslift zit rechtstreeks aangesloten op de beroemde Sella Ronda. Via de Sella Ronda is het skigebied van Arabba-Marmolada ook direct aangesloten op het gebied van Val Gardena, Alta Badia en Val di Fassa met in totaal ongeveer 465 km piste. Bij alle appartementen is een skilocker aanwezig. Ter plaatse is het ook mogelijk in Hotel Alpenrose (50m tot 200m afstand van de appartementen) halfpension bij te boeken (ca. ? 35,- p.p.p.n.). De appartementen beschikken ieder over één parkeerplaats. De receptie is op zaterdag geopend tot 20.00 uur, later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal een extra bijdrage in rekening worden gebracht (zie het 'Prijzen en boeken' gedeelte).
Vanaf € 1.465,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Corallo
Dit nieuwe vakantieoord, bestaande uit 27 vakantiewoning, ligt op slechts 500m van het strand, op een rustige locatie in de buurt van Scarlino. Scarlino is een klein middeleeuws gehucht op een steenworp afstand van Follonica, een bekende badplaats aan de Toscaanse kust. Voor die mensen die van een "strand" vakantie willen genieten, maar tegelijkertijd ook geïnteresseerd zijn in natuur-en toeristische attracties zoals het Parco dell'Uccellina of Etruskische dorpen zoals Pitigliano, Sorano e Populonia is dit de ideale locatie! De appartementen zijn onlangs gerestaureerd en ingericht met moderne stukken waarbij rekening is gehouden met het milieu. Enkele verwarming.
Vanaf € 497,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
