Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Principe Marmolada Type 1 - 2-4 personen

Naast de cabinelift 'Malga Banc' in Malga Ciapele is dit appartementencomplex gelegen. Hierin kunnen wij een aantal appartementen aanbieden. De cabinelift brengt je rechtstreeks naar de Marmolada gletsjer. Hier vandaan kun je meerdere skigebieden aan doen met in totaal ruim 500 km aaneengesloten pistes. Om in de morgen eens te beginnen aan een andere kant van het skigebied, kun je naar de 'Arei 1' sleeplift toe, deze is gelegen op ca. 450 meter van de appartementen. Lopen is mogelijk (let op: geen vlakke weg), ook is er een grote parkeerplaats bij deze lift voor auto's. De basis benodigdheden zijn te vinden in Malga Ciapele, voor overige winkels kun je beter naar Rocca Pietore of Alleghe. Malga Ciapele ligt op ca. 5 km van Rocca Pietore en 13 kilometer vanaf Alleghe. Sommige appartementen beschikken over een balkon. In het gebouw is een lift aanwezig.

Vanaf € 645,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Vakantie In Boerderij Met Zwembad Gelsi

Vakantie In Boerderij Met Zwembad Gelsi
Villaexpert.nl

Typisch Toscaans landhuis in 6 gezellige vakantie-appartementen. Agriturismo Molinello maakt deel uit van een grote zomer met olijf- en fruitbomen, 11 hectare bossen en truffelvelden. De eigenaren wonen op het terrein en beheren het land, de gewassen en de gasten. Elke vorm van comfort toevoegen. 500 m onverharde weg in goede omstandigheden

Chalet Zirm inclusief catering - 10-13 personen

Chalet Zirm inclusief catering - 10-13 personen
Chalet.nl

Chalet Zirm ligt op ca. 400 meter afstand van het gezellige centrum van Santa Cristina. De gondel Col Raiser ligt op zo'n 300 meter van het chalet en is ook per bus makkelijk bereikbaar. In de middag is het mogelijk om terug naar het chalet te skiën (bij voldoende sneeuw) en van de zon te genieten op het balkon. In Chalet Zirm is ook een skiberging aanwezig en je hebt Wi-Fi internetverbinding in de woonkamer. Het chalet is verdeeld over drie verdiepingen, waarvan de begane grond en tweede verdieping verhuurd worden. Deze verdiepingen zijn elk apart via een eigen toegang buitenom te bereiken. In het chalet zijn meerdere kleinere woonkamers te vinden, op die manier kun je ook genieten van je eigen privacy in het chalet. Doordat de woon- en eetkamer zich op de bovenste verdieping van het chalet bevinden is er een prachtig uitzicht over het dorp. Chalet Zirm wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd. Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletboy of -girl een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.

Vanaf € 5.450,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Casale Biancospino

Casale Biancospino
Villaexpert.nl

Mooi vrijstaand landhuis, onlangs gerestaureerd, gelegen in de heuvels bij Chianciano Terme. Het huis bestaat uit 2 aangrenzende appartementen ieder met eigen ingang, zodat de privacy verzekerd is voor twee samen reizende families. De eigenaar hield zelf toezicht bij de restauratie en gebruikte de typische stenen uit de streek. Het huis biedt een mooi uitzicht over het landschap en heeft een terras in de tuin om buiten te eten. Het panoramisch gelegen zwembad wordt soms ook gebruikt foor de eigenaar van het huis. Nieuwe meubels in rustieke stijl.

Vanaf € 1.589,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Le Grance

Le Grance
Villaexpert.nl

Zes mooie en comfortabele vakantiewoning met zwembad in een oud boerenhuis met bijgebouw, onlangs zorgvuldig en smaakvol gerestaureerd, gelegen op een beroemde wijnboerderij waar heerlijke wijn en olijfolijfolie geproduceerd worden. Speciale en rustige ligging tussen kostbare wijngaarden en olijfbomen, op een natuurlijk terras hoog in de Chianti heuvels. Magnifiek uitzicht tot aan de stad Siena in de verte. Grote, verzorgde tuin (6000m2), mooi panoramisch zwembad met overloop-effect. Comfortabele inrichting in landelijke stijl met tevens enige antieke stukken. Centrale verwarming. Aankomst op zaterdag voor 18.00 uur. Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.

Vanaf € 1.302,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Residence Adler - 6-7 personen

Chalet-appartement Residence Adler - 6-7 personen
Chalet.nl

In het centrum van het gezellige Moena is Residence Adler gelegen. Moena is een kleine stad met de sfeer van een Italiaans bergdorp, er zijn op korte afstand dus genoeg winkeltjes, cafés en restaurants te vinden. Vanuit Moena is het mogelijk in meerdere skigebieden te skiën (koop dan wel de Super Dolomiti Skipas), denk hierbij aan Lusia op zo'n 3 kilometer afstand en Passo San Pellegrino op zo'n 8 kilometer afstand (beide gelegen het skigebied Tre Valli) en Val di Fassa op 15 kilometer afstand, bekend van o.a. Canazei en Campitello met een aansluiting op de Sella Ronda. De skibushalte is voor Residence Adler gelegen. In Residence Adler is aan alles gedacht! Zo is er een mooie wellness area (AquaVitalis) met o.a. een sauna, Turks Bad, relax ruimte, fitness ruimte, zwembad en een kinderbad. Voor de oudere kinderen is er een spelletjeskamer met o.a. tafeltennis en tafelvoetbal en een game-room aanwezig, voor de kleinere kinderen is er een mini-club, ook is er op specifieke tijden kinderopvang mogelijk. Er is een algemene wasmachine voorhanden (tegen betaling) en ieder appartement beschikt over een kluisje en heeft de beschikking over een eigen skilocker. Parkeerplaatsen in de garage zijn (tegen betaling) bij te reserveren. Ter plaatse is ontbijt bij te boeken (ca. ? 8,- p.p.p.d.). Wi-Fi aanwezig.

Vanaf € 1.320,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje