Appartement Principe Marmolada Type 1 - 2-4 personen
Naast de cabinelift 'Malga Banc' in Malga Ciapele is dit appartementencomplex gelegen. Hierin kunnen wij een aantal appartementen aanbieden. De cabinelift brengt je rechtstreeks naar de Marmolada gletsjer. Hier vandaan kun je meerdere skigebieden aan doen met in totaal ruim 500 km aaneengesloten pistes. Om in de morgen eens te beginnen aan een andere kant van het skigebied, kun je naar de 'Arei 1' sleeplift toe, deze is gelegen op ca. 450 meter van de appartementen. Lopen is mogelijk (let op: geen vlakke weg), ook is er een grote parkeerplaats bij deze lift voor auto's. De basis benodigdheden zijn te vinden in Malga Ciapele, voor overige winkels kun je beter naar Rocca Pietore of Alleghe. Malga Ciapele ligt op ca. 5 km van Rocca Pietore en 13 kilometer vanaf Alleghe. Sommige appartementen beschikken over een balkon. In het gebouw is een lift aanwezig.
Vergelijkbare Accommodaties
Villa Mulina
Luxury villa in Tuscany, between the regions of Siena and Arezzo, a strategic location that allows to visit the main tourist cities in the region, medieval villages, wine estates of the famous Chianti wine, spas and much more. The villa is very attention to detail, and boasts a nice and quaint with objects and refined furniture, old paintings and antique quality floors. The villa is equipped with the latest technological systems and is supported energetically by a modern photovoltaic system 20kW used for lighting and heating of the house, through floor heating, and for heating swimming pool water. Completely fenced, enjoys absolute privacy. A quiet road passes 300m from the villa. Final cleaning and air conditioning are included in the rental price.
Vanaf € 4.494,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Casale Biancospino
Mooi vrijstaand landhuis, onlangs gerestaureerd, gelegen in de heuvels bij Chianciano Terme. Het huis bestaat uit 2 aangrenzende appartementen ieder met eigen ingang, zodat de privacy verzekerd is voor twee samen reizende families. De eigenaar hield zelf toezicht bij de restauratie en gebruikte de typische stenen uit de streek. Het huis biedt een mooi uitzicht over het landschap en heeft een terras in de tuin om buiten te eten. Het panoramisch gelegen zwembad wordt soms ook gebruikt foor de eigenaar van het huis. Nieuwe meubels in rustieke stijl.
Vanaf € 1.589,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Excalibur 1
Twee onafhankelijke woningen, ontstaan na restauratie van een boerderij en het naastgelegen huis, gelegen op een panoramische en rustige locatie in de heuvels van de provincie Grosseto. Het pand wordt omringd door de bossen en biedt een ontspannen geheel. Het is de ideale locatie voor wie op zoek is naar ontspanning te midden van de natuur, maar op hetzelfde moment ook wanneer u geïnteresseerd bent in ongerepte plaatsen en dorpen buiten de gemeenschappelijke Toscaanse tours! Mooi en compleet meubilair. Single verwarming met GPL.Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs..
Vanaf € 924,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Villa Chiara
Villa Chiara ligt te midden van het Umbrische platteland. Een typisch landhuis, dat onlangs is gerenoveerd, het onderhoud ervan's kenmerken zoals houten balken, terracotta vloeren en stenen muren en het toevoegen van alle gemakken voorzien. Villa Chiara is ingericht met een fotovoltaïsch systeem. Het pand van 1hectar, met zwembad, pergola met tafel en stoelen en een overdekte parkeerplaats is volledig omheind en neemt een deel van de wijk Lago Trasimeno. De eigenaar is een zeer behulpzaam en prachtige persoon advertentie kan toegang krijgen tot het terrein elke dag om te zorgen voor het zwembad en de tuin. Goed onderhouden rustieke stijl ingericht met antieke meubels. Toegang via 800 m onverharde weg in goede omstandigheden. Eindschoonmaak en airconditioning inbegrepen in de huurprijs.
Vanaf € 1.400,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Fiore Viola - 4 personen
Sfeervol chalet-appartement met gunstige ligging nabij de skilift in Livigno. Er zijn vier appartementen in het chalet, die allemaal zeer sfeervol zijn ingericht. De appartementen liggen op slechts 200 meter van de 'Cassana' cabinelift. Vanuit deze lift heb je een goede toegang tot de rest van het gebied. Ook zijn er een aantal oefenweides in de buurt van de appartementen gelegen. Wil je aan de andere kant, in Trepalle in de Tiefschnee gaan skiën kun je de 'Mottolino' skilift nemen, deze ligt op ongeveer 1.5 km van de appartementen. Tussen de verschillende liften, die door heel het langgerekte dorp gelegen zijn, rijdt een gratis skibus. Een skibushalte is gelegen op loopafstand. Het centrum is binnen een kilometer te bereiken, maar de eerste winkels en restaurants vind je al op 300 meter. Het chalet-appartement beschikt over een verwarmde skiberging, Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling) en parkeergelegenheid. Inclusief: Privilege Card (deze krijg je ter plaatse), hiermee krijg je kortingen in/op bepaalde winkels, restaurants, huurmateriaal en het publieke Wellness Centre van Livigno. Gratis skipas inbegrepen voor boekingen in de periodes van 14/12/19 - 21/12/19 en van 11/04/20 - 18/04/20!
Vanaf € 1.810,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
