Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Principe Marmolada Type 1 - 2-4 personen

Naast de cabinelift 'Malga Banc' in Malga Ciapele is dit appartementencomplex gelegen. Hierin kunnen wij een aantal appartementen aanbieden. De cabinelift brengt je rechtstreeks naar de Marmolada gletsjer. Hier vandaan kun je meerdere skigebieden aan doen met in totaal ruim 500 km aaneengesloten pistes. Om in de morgen eens te beginnen aan een andere kant van het skigebied, kun je naar de 'Arei 1' sleeplift toe, deze is gelegen op ca. 450 meter van de appartementen. Lopen is mogelijk (let op: geen vlakke weg), ook is er een grote parkeerplaats bij deze lift voor auto's. De basis benodigdheden zijn te vinden in Malga Ciapele, voor overige winkels kun je beter naar Rocca Pietore of Alleghe. Malga Ciapele ligt op ca. 5 km van Rocca Pietore en 13 kilometer vanaf Alleghe. Sommige appartementen beschikken over een balkon. In het gebouw is een lift aanwezig.

Vanaf € 645,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Villa Torrecini

Villa Torrecini
Villaexpert.nl

Een indrukwekkende vakantievilla met zwembad die dateert uit de 17e eeuw, zorgvuldig gerestaureerd met behoud van de karakteristieke kenmerken van de oude villa zoals tegelvloeren en versierde wanden; het meubilair bestaat uit authentieke zorgvuldig gerestaureerde kunststukken. De villa is eigendom van een bedrijf dat drie huizen in het zelfde gebied in bezit heeft. Naast Villa Torrecini ligt Villa Podere Nova, deze villa's hebben een gedeeld zwembad. Het is een rustgevende ligging met een prachtig uitzicht over de vallei en de omliggende heuvels. Ruime groene omgeving. Toevang via een onverharde weg van 700m in goede condititie. Centrale verwarming.Eindschoonmaak is inbegrepen in de huurprijs.

Vanaf € 1.610,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Casa Mulaz - 6 personen

Appartement Casa Mulaz - 6 personen
Chalet.nl

Het appartementencomplex Casa Mulaz is gelegen in een rustige, maar centrale wijk van Falcade. Het heeft een zonnige ligging. Op ongeveer 5 minuten rijden is de skilift gelegen, er stopt een skibus op ca. 100 meter. Het centrum van Falcade ligt op ca. 200 meter afstand. In het complex is een skiberging en een lift aanwezig. Verder is er parkeergelegenheid aanwezig.

Vakantie In Boerderij Met Zwembad Gelsi

Vakantie In Boerderij Met Zwembad Gelsi
Villaexpert.nl

Typisch Toscaans landhuis in 6 gezellige vakantie-appartementen. Agriturismo Molinello maakt deel uit van een grote zomer met olijf- en fruitbomen, 11 hectare bossen en truffelvelden. De eigenaren wonen op het terrein en beheren het land, de gewassen en de gasten. Elke vorm van comfort toevoegen. 500 m onverharde weg in goede omstandigheden

Appartement Residence Casa Canazei - 2-5 personen

Appartement Residence Casa Canazei - 2-5 personen
Chalet.nl

In het mooie skigebied van Val di Fassa vind je Residence Casa Canazei. De Pecol skilift in Canazei geeft een aansluiting op de Sella Ronda Skitour en is gelegen op ca. 900 meter van de residence. Voor de deur van Residence Casa Canazei is een skibushalte gelegen, deze brengt je naar Canazei (900m) of naar Alba (1,5 km). Vanuit Alba heb je geen aansluiting op de Sella Ronda, maar wel mooie pistes die iets minder druk zijn. Residence Casa Canazei is verdeeld over vier gebouwen met in totaal 38 appartementen. Het beschikt over een eigen stube, waar je gezellig met z'n allen bij elkaar kunt komen in de avond. Overigens zou je eerst ook lekker kunnen genieten in de sauna (tegen betaling). Er is gratis Wi-Fi aanwezig bij de receptie. Het dichtstbijzijnde restaurant is gelegen op ca. 300 meter en de eerste winkels vind je al op 500 meter afstand. Ook is er op 300 meter een ijsbaan te vinden en beschikt Canazei over een groot openbaar zwembad. Er is één gratis parkeerplaats gereserveerd per appartement. Er is een skiberging aanwezig.

Oliva

Oliva
Villaexpert.nl

Drie vakantiewoning met zwembad in een elegante boerenhoeve op slechts enkele kilometers van het schilderachtige stadje Montalcino. Panoramisch gelegen in de Orcia vallei, met adembenemende vergezichten over het heuvellandschap. De eigenaar is een bekende wijnbouwer van rode Brunello wijn. Het huis is onlangs gerestaureerd met behoud van het originele Toscaanse karakter. Comfortabel en rustiek ingericht met tevens enkele antieke meubels. Elk appartement beschikt over een alarmsysteem, eigen verwarming en heeft een haardroger in de hoofdbadkamer. Aankomst op zaterdag voor 18.00 uur.Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.

Vanaf € 1.197,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje