Appartement Principe Marmolada Type 1 - 2-4 personen
Naast de cabinelift 'Malga Banc' in Malga Ciapele is dit appartementencomplex gelegen. Hierin kunnen wij een aantal appartementen aanbieden. De cabinelift brengt je rechtstreeks naar de Marmolada gletsjer. Hier vandaan kun je meerdere skigebieden aan doen met in totaal ruim 500 km aaneengesloten pistes. Om in de morgen eens te beginnen aan een andere kant van het skigebied, kun je naar de 'Arei 1' sleeplift toe, deze is gelegen op ca. 450 meter van de appartementen. Lopen is mogelijk (let op: geen vlakke weg), ook is er een grote parkeerplaats bij deze lift voor auto's. De basis benodigdheden zijn te vinden in Malga Ciapele, voor overige winkels kun je beter naar Rocca Pietore of Alleghe. Malga Ciapele ligt op ca. 5 km van Rocca Pietore en 13 kilometer vanaf Alleghe. Sommige appartementen beschikken over een balkon. In het gebouw is een lift aanwezig.
Vergelijkbare Accommodaties
Podere Valli
Deze comfortabele vakantievilla met zwembad is gelegen op een heuvel en ondergedompeld in het Toscaanse platteland met een prachtig uitzicht over de Orcia vallei .De absolute rust wordt soms onderbroken door het geluid van een aantal wilde dieren die dit gebied bewonen . Het huis is onderdeel van een 80 hectare groot landgoed waar wijn , olijfolie en " vin santo " geproduceerd wordt. Al deze producten kunnen geproefd worden in de wijnwinkel van de eigenaren. Rustiek ingericht met terracotta vloeren . Toegang via 5km onverharde weg. Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs .
Vanaf € 1.400,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Panorama - 4-6 personen
De appartementen Panorama hebben een perfecte ligging aan de blauwe piste, midden in de Dolomieten. De liften om je verder in het prachtige gebied van Tre Valli te brengen, zijn dan ook gemakkelijk per ski te bereiken en hier is ook de skischool aanwezig. De appartementen zijn ruim en van alle gemakken voorzien. In het appartementencomplex is een wellness ruimte aanwezig met o.a. sauna, jacuzzi en Turks bad (vooraf te reserveren, kinderen onder de 18 jaar zijn niet toegestaan). Verder is er een eigen bar, een skilocker met skischoendrogers en een wasruimte aanwezig (gebruik van wasmachine is tegen betaling). Een ontbijt buffet is tevens tegen betaling bij te reserveren, ook is het mogelijk simpelweg broodjes te bestellen voor het ontbijt. Het gezellige centrum van Falcade met restaurants en winkels ligt op een afstand van 4,5 kilometer. Dit centrum is met de auto in 5 tot 10 minuten bereikbaar. Naast de appartementen Panorama bevindt zich ook een restaurant en een aprés-ski bar om na het skiën gezellig een drankje te nuttigen. Appartement Panorama wordt standaard aangeboden van zaterdag t/m zaterdag, maar op aanvraag is een verblijf van zondag t/m zondag ook mogelijk!
Vanaf € 1.170,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Casa Tavarnuzze
Villa Tavernuzze is gelegen op een heuvel ten zuiden van Florence, is een middeleeuwse boerderij: het gebouw was in slechte omstandigheden in de late jaren vijftig, toen het werd gekocht door een Italiaans-Nederlands jong stel, die besloten om hier te settelen. Een recente restauratie heeft weer de originele sfeer gegeven aan de villa met lichte ruimtes en gezellige kamers; Het biedt een slaapgedeelte op de eerste verdieping met 5 slaapkamers (3 dubbele en 2 aparte bedden) en 3 badkamers + 1 badkamer. Twee van de slaapkamers zijn met elkaar verbonden als familiekamer (de tweede kamer wordt bereikt via de eerste kamer). De derde slaapkamer met balken plafond en heeft een grote badkamer met bad en douche. Er zijn 2 woonkamers, beide met open haard, een van hen echt typische groot land met een open haard zitten in de ruimte ideaal om kastanjes te koken tijdens de herfst. Een grote eetkamer met uitzicht op de tuin is verbonden met de andere woonkamer. Ideaal om een beetje te rusten na de lunch :). De gezellige en volledig uitgeruste keuken is het gezicht van de binnenplaats aan brede verharde buitenruimte, wat een ideale speelplaats is voor kinderen of voor volwassenen, als dansvloer en geeft toegang tot de eettafel, de boom- en olijfgaard en de tuin. Naast de binnenplaats ligt de weide met een zwembad en ligstoelen. Dit is de perfecte plek om te rusten na een dag dwalen door het prachtige nabijgelegen Florence. Parkeerplaats in het pand, poort breedte 2,30 m.
Vanaf € 1.500,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Villa Mulina
Luxury villa in Tuscany, between the regions of Siena and Arezzo, a strategic location that allows to visit the main tourist cities in the region, medieval villages, wine estates of the famous Chianti wine, spas and much more. The villa is very attention to detail, and boasts a nice and quaint with objects and refined furniture, old paintings and antique quality floors. The villa is equipped with the latest technological systems and is supported energetically by a modern photovoltaic system 20kW used for lighting and heating of the house, through floor heating, and for heating swimming pool water. Completely fenced, enjoys absolute privacy. A quiet road passes 300m from the villa. Final cleaning and air conditioning are included in the rental price.
Vanaf € 4.494,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Casa Casetta
Mooie gezellig hooizolder, onlangs gerestaureerd in typisch Toscaanse stijl. Rustige ligging temidden van olijfbomen en wijngaarden in de buurt van het huis van de eigenaar. Prachtig uitzicht over het platteland. Comfortabel ingericht. Centrale verwarming. De toegangsweg is een 300m lange onverharde weg die enigszins heuvel op loopt.Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.
Vanaf € 1.015,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
