Appartement Principe Marmolada Type 1 - 2-4 personen
Naast de cabinelift 'Malga Banc' in Malga Ciapele is dit appartementencomplex gelegen. Hierin kunnen wij een aantal appartementen aanbieden. De cabinelift brengt je rechtstreeks naar de Marmolada gletsjer. Hier vandaan kun je meerdere skigebieden aan doen met in totaal ruim 500 km aaneengesloten pistes. Om in de morgen eens te beginnen aan een andere kant van het skigebied, kun je naar de 'Arei 1' sleeplift toe, deze is gelegen op ca. 450 meter van de appartementen. Lopen is mogelijk (let op: geen vlakke weg), ook is er een grote parkeerplaats bij deze lift voor auto's. De basis benodigdheden zijn te vinden in Malga Ciapele, voor overige winkels kun je beter naar Rocca Pietore of Alleghe. Malga Ciapele ligt op ca. 5 km van Rocca Pietore en 13 kilometer vanaf Alleghe. Sommige appartementen beschikken over een balkon. In het gebouw is een lift aanwezig.
Vergelijkbare Accommodaties
Suite The Passenger
19th century villa on the outskirts of Pisa. Recently restored by the owner who furnished the villa with design pieces making it a high-class, stylish and relaxing villa. The villa and its pool is made of 4 independent buildings that can be booked separately: the villa, the dependence with garden, the suite and the ? Casa delle Lanterne? (House of Lanterns), a small house characterized by a charming living room with lanterns (hence its name) hanging from the ceiling, facing the swimming pool. The owner, friendly, nice and discreet person, lives in a wing of the property with three dogs on the other side of the swimming pool and has access to the garden and pool. The property includes a spacious park, fully fenced, where you can have pleasant walks. Peaceful position even though the technological center is set close to the property and a street transited by residents passes nearby. Fine furnishing with some authentic pieces of art. Central heating.
Vanaf € 917,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Colonna 3
Comfortable Agriturismo just 2km from Leonardo da Vincis birth town ?Vinci?. One can visit here the Museo Leonardiano, the Castello dei Conti Guidi and the Church Santa Croce, where throughout the year exhibitions of Leonardos most famous works are held. The property is surrounded by olive trees and vineyards and is divided into 7 rustic style holiday apartments. Agriturismo Colonna is very indicated for families and people in search of history, culture and art of Tuscany.
Vanaf € 490,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Casa Tavarnuzze
Villa Tavernuzze is gelegen op een heuvel ten zuiden van Florence, is een middeleeuwse boerderij: het gebouw was in slechte omstandigheden in de late jaren vijftig, toen het werd gekocht door een Italiaans-Nederlands jong stel, die besloten om hier te settelen. Een recente restauratie heeft weer de originele sfeer gegeven aan de villa met lichte ruimtes en gezellige kamers; Het biedt een slaapgedeelte op de eerste verdieping met 5 slaapkamers (3 dubbele en 2 aparte bedden) en 3 badkamers + 1 badkamer. Twee van de slaapkamers zijn met elkaar verbonden als familiekamer (de tweede kamer wordt bereikt via de eerste kamer). De derde slaapkamer met balken plafond en heeft een grote badkamer met bad en douche. Er zijn 2 woonkamers, beide met open haard, een van hen echt typische groot land met een open haard zitten in de ruimte ideaal om kastanjes te koken tijdens de herfst. Een grote eetkamer met uitzicht op de tuin is verbonden met de andere woonkamer. Ideaal om een beetje te rusten na de lunch :). De gezellige en volledig uitgeruste keuken is het gezicht van de binnenplaats aan brede verharde buitenruimte, wat een ideale speelplaats is voor kinderen of voor volwassenen, als dansvloer en geeft toegang tot de eettafel, de boom- en olijfgaard en de tuin. Naast de binnenplaats ligt de weide met een zwembad en ligstoelen. Dit is de perfecte plek om te rusten na een dag dwalen door het prachtige nabijgelegen Florence. Parkeerplaats in het pand, poort breedte 2,30 m.
Vanaf € 1.500,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Civetta - 2-4 personen
In het hart van de Dolomieten en op 100 meter van de piste en cabinelift liggen de recent gebouwde (2011) chalet-appartementen Civetta. De Pecol cabinelift brengt je direct naar het centrum van het Civetta skigebied, met haar prachtige vergezichten. Ook is bij het beginpunt van de lift de skischool aanwezig. In Zoldo Alto is het ook mogelijk te avondskiën, de pistes waar dit mogelijk is liggen recht tegenover chalet-appartementen Civetta en hiermee is het avondskiën zeker een aanrader! Het centrum van Zoldo Alto ligt op korte loopafstand gelegen, hier is zijn verscheidene winkels en restaurants aanwezig. Ook is er op loopafstand van de chalet-appartementen Civetta een kleine aprés-ski bar gelegen. Er is een game-room voor de kleinsten onder ons aanwezig. Verder kan het skimateriaal in de skiroom met verwarmde schoendrogers geplaatst worden. In de residence zijn liften aanwezig.
Vanaf € 1.000,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Colonna 1
Comfortable Agriturismo just 2km from Leonardo da Vincis birth town ?Vinci?. One can visit here the Museo Leonardino, the Castello dei Conti Guidi and the Church Santa Croce, where throughout the year exhibitions of Leonardos most famous works are held. The property is surrounded by olive trees and vineyards and is divided into 7 rustic style holiday apartments. Agriturismo Colonna is very indicated for families and people in search of history, culture and art of Tuscany.
Vanaf € 525,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
