Appartement Principe Marmolada Type 1 - 2-4 personen
Naast de cabinelift 'Malga Banc' in Malga Ciapele is dit appartementencomplex gelegen. Hierin kunnen wij een aantal appartementen aanbieden. De cabinelift brengt je rechtstreeks naar de Marmolada gletsjer. Hier vandaan kun je meerdere skigebieden aan doen met in totaal ruim 500 km aaneengesloten pistes. Om in de morgen eens te beginnen aan een andere kant van het skigebied, kun je naar de 'Arei 1' sleeplift toe, deze is gelegen op ca. 450 meter van de appartementen. Lopen is mogelijk (let op: geen vlakke weg), ook is er een grote parkeerplaats bij deze lift voor auto's. De basis benodigdheden zijn te vinden in Malga Ciapele, voor overige winkels kun je beter naar Rocca Pietore of Alleghe. Malga Ciapele ligt op ca. 5 km van Rocca Pietore en 13 kilometer vanaf Alleghe. Sommige appartementen beschikken over een balkon. In het gebouw is een lift aanwezig.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Residence Diamant - 4-6 personen
Residence Diamant ligt op een gunstige locatie tussen Ortisei/Sankt Ulrich en Santa Cristina, op 100 meter afstand van de skibushalte waardoor je gemakkelijk verschillende skiliften kan bereiken. De residence biedt verzorgde appartementen met een prachtig uitzicht op de omliggende bergen en bossen. Op ca. 1 kilometer afstand vind je het gemoedelijke centrum van Ortisei/Sankt Ulrich, hier zijn winkels, restaurants, enkele bars en twee oefenweides. Vanuit Ortisei/Sankt Ulrich kan je twee kanten op, namelijk naar het familievriendelijk gebied Alpe di Siusi/Seiseralm, of naar het Seceda gebied dat meer voor gevorderden geschikt is én verbonden is met Santa Cristina. Op ca. 2,5 kilometer van Residence Diamant ligt het centrum van Santa Cristina dat via pistes verbonden is met Selva Gardena/Wolkenstein en daarmee ook met de beroemde Sella Ronda. In de residence zijn vijf nette appartementen, ieder met een balkon en gratis Wi-Fi internetverbinding. Per appartement is er één gratis parkeerplaats in de garage beschikbaar (overige plaatsen op aanvraag en tegen betaling). Verder is er een wasmachine en een skiberging met schoenendroger die voor alle gasten van de residence te gebruiken zijn (beiden gratis). De gasten die in Residence Diamant verblijven kunnen gratis gebruik maken van de wellness-faciliteiten van Hotel Diamant, gelegen op ca. 500 meter afstand van de appartementen. Het hotel beschikt over o.a. een zwembad, whirlpool en fitnessruimte. Tevens zijn er een sauna, Turks stoombad en relaxruimte (deze faciliteiten zijn alleen voor volwassenenen en kinderen vanaf 14 jaar). De wellness-faciliteiten zijn geopend van 15:00 uur tot 20:00 uur.
Vanaf € 1.225,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Sella Ronda - 2-4 personen
Mooie en ruime appartementen verdeeld over meerdere chalets nabij het gezellige centrum van Arabba (400 meter afstand) in het hart van de Dolomieten. De chalet-appartementen zijn gelegen op ca. 75 à 250 meter van de piste. Vanaf deze piste kan in de morgen gemakkelijk naar twee stoeltjesliften en de skischool in het centrum van Arabba geskied worden. In de middag kan men weer eenvoudig terug skiën naar de accommodatie. De dichtstbijzijnde stoeltjeslift zit rechtstreeks aangesloten op de beroemde Sella Ronda. Via de Sella Ronda is het skigebied van Arabba-Marmolada ook direct aangesloten op het gebied van Val Gardena, Alta Badia en Val di Fassa met in totaal ongeveer 465 km piste. Bij alle appartementen is een skilocker aanwezig. Ter plaatse is het ook mogelijk in Hotel Alpenrose (50m tot 200m afstand van de appartementen) halfpension bij te boeken (ca. ? 35,- p.p.p.n.). De appartementen beschikken ieder over één parkeerplaats. De receptie is op zaterdag geopend tot 20.00 uur, later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal een extra bijdrage in rekening worden gebracht (zie het 'Prijzen en boeken' gedeelte).
Vanaf € 1.085,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Bella Diamante - 6-8 personen
Het ruim opgezette Chalet Bella is in het centrum van Livigno gelegen. Het chalet herbergt vier appartementen, waardoor het ook gemakkelijk is deze te combineren met een grotere groep. De skilift San Rocco ligt op ca. 100 meter afstand, hier is ook de oefenweide en een skischool te vinden. De Carosello 3000 cabinelift is gelegen op ca. 300 meter afstand van Chalet Bella, deze lift kan ook per ski bereikt worden via de San Rocco lift. Wil je na het skiën heerlijk relaxen, dan is dat mogelijk in de sauna met relaxruimte van Chalet Bella (eerste keer gratis, daarna ? 10,- p.p.p.d.). In de appartementen is Wi-Fi tegen betaling aanwezig, ook is er een verwarmde skiberging. Er is parkeergelegenheid rond het chalet. Wasserette service mogelijk (tegen betaling). Inclusief: Privilege Card (deze krijg je ter plaatse), hiermee krijg je kortingen in/op bepaalde winkels, restaurants, huurmateriaal en het publieke Wellness Centre van Livigno. Gratis skipas inbegrepen voor boekingen in de periodes van 14/12/19 - 21/12/19 en van 11/04/20 - 18/04/20!
Vanaf € 2.595,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Casa Vacanze Con Piscina Alessandra
Een knusse residentie, bestaande uit 12 comfortabele appartementen, met een zonnige en panoramische ligging met uitzicht over de heuvels van Montagnola Senese. Smaakvolle inrichting met een aantal rustieke stukken - eenvoudig, maar comfortabel en doet denken aan de oude Toscaanse landelijke stijl Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.
Vanaf € 882,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Villa Ceppato
Villa Ceppato, vakantievilla met zwembad is gelegen op de heuvels van Pisa in het onderste deel van de Valdarno-vallei . De villa is verdeeld over twee verdiepingen en volledig omheind en is recentelijk gerestaureerd door de eigenaar die er een aangenaam en comfortabel verblijf van gemaakt heeft. Tijdens mooie zonnige dagen kunt u genieten van een prachtig uitzicht, dat zich uitstrekt van de scheve toren van Pisa tot de Apuaanse Alpen - terwijl u ontspant bij het zwembad aan de voorkant van het huis. Comfortabele meubels. Centrale verwarming. Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs. Afstanden : Casciana Terme met allerlei winkels , een cafe, een postkantoor, banken , apotheek , winkelcentrum 3.5 km , Ponsacco 15km , Pontedera 20 km , Castiglioncello met stranden 31km , Leghorn ( Livorno ) met poort met vertrek naar Sardinië en Corsica 32km , Pisa 35km, Quercianella 42km , Volterra 44km , Lucca 50km, Vinci geboorteplaats van Leonardo en San Gimignano 55 km , Viareggio 65km , Florence 82km , Piombino met haven met vertrek naar Ile Elba 89km , Siena 93km , Vagliagli met ABV kantoren 98km , Rome 342km.
Vanaf € 1.400,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
