Boccherini
Nice Agriturismo in midst of a property of 105 hectares (approx.. 600m a.s.l.) made of vineyards, olive groves, trekking paths, nature reserve, oak and chestnut forests , a restaurant and CASALE BOSCONI (in our offer as well). Wonderful views from the Apuan Alps to the Chianti hills and a lot of privacy. The agriturismo is divided into 8 carefully renovated holiday apartments, whish ar set in the main building and the ex-barn. High quality furnishings in Florentine Style. Central heating.
Vergelijkbare Accommodaties
Lama 2
Een oud gehucht midden in de Chianti-heuvels, met panoramisch uitzicht over de wijngaarden en de vallei. Borgo Lama is omgeven door bossen met talloze wandelpaden en deze magische plek is ideaal om een idyllische vakantie door te brengen in Toscane. De 12 appartementen zijn in verschillende periodes gerenoveerd en sommige zijn modern, terwijl andere meer rustieke stijl met hun bijzondere charme hebben. Ze liggen allemaal in het gehucht en de afhankelijkheid dicht bij het zwembad. Een restaurant is in het gehucht open voor publiek. Toegang tot een onverharde weg in goede omstandigheden.
Vanaf € 672,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Residence Al Sole Prestige - 2-4 personen
De mooie en moderne residence Al Sole ligt midden in het centrum van het gezellige en typisch Italiaanse Canazei. Op korte loopafstand kun je al veel winkels, restaurants en barretjes vinden. In de morgen is het mogelijk in 5 minuten lopend naar de cabinelift 'Pecol' te gaan, vanuit hier heb je direct toegang tot het immense Dolomieten skigebied. Bij deze lift is ook de skischool gelegen. De pistes rond Canazei zijn een schakel in de beroemde Sella Ronda skitour, vanuit hier kun je dus ook per ski naar o.a. Selva/Wolkenstein, Arabba en Corvara. Canazei beschikt over één (rode) dalafdaling, Residence Al Sole is perfect gelegen aan het eind van deze piste. Mocht je na het skiën nog heerlijk willen genieten in de wellness area is dit geen probleem! Wellness center AquaVitalis biedt voor de gasten een zwembad, kinderbadje omringd door ligstoelen, sauna, Turks bad en een fitness ruimte. Verder hoeven de kinderen zich ook niet te vervelen, voor hen is er een kinderspeelkamer met animatie in de middag (voor kinderen van 3 t/m 10 jaar). Residence Al Sole in Canazei beschikt over een restaurant en bijbehorende bar, een eigen parkeergarage (tegen betaling), een wasserette (tegen betaling) en elk appartement beschikt over een kluisje en een individuele skilocker. Bij de receptie is gratis Wi-Fi beschikbaar. Kortom, alle ingrediënten voor een geweldige vakantie zijn aanwezig in Residence Al Sole!
Vanaf € 1.130,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Evaldo type B, 6-personen - 4-6 personen
Appartementen Evaldo zijn gezellig ingericht en zijn erg gunstig gelegen aan de piste en midden in het centrum. De stoeltjesliften Burz (aansluiting op de beroemde Sella Ronda) en Due Baite liggen op zo'n 50 meter afstand, bij deze stoeltjesliften is overigens ook het startpunt van de skischool. De overige cabine en stoeltjesliften in Arabba, zijn ook op loopafstand (350 m) gelegen. In de residence zijn een wasmachine en droger aanwezig (algemeen gebruik, tegen betaling). De appartementen beschikken ieder over een skilocker met skischoendroger en over een Wi-Fi internetverbinding. Broodjesservice mogelijk. Na het skiën kan er genoten worden van de wellness faciliteiten van appartementen Evaldo met met o.a. een sauna, Turks bad en jacuzzi (sauna is gratis, Turks bad, jacuzzi en solarium zijn tegen betaling). Ook is het mogelijk om van de wellness area in Hotel Evaldo gebruik te maken, deze is iets groter en heeft o.a. een zwembad, jacuzzi, sauna en Turks bad. Het hotel ligt ongeveer 400 meter van de appartementen vandaan (beide wellness area's zijn ter plaatse te reserveren, tegen betaling).
Vanaf € 1.450,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Vakantievilla Maria
Vakantievilla mer zwembad gelegen in de heuvels van Mugello. Rustige locatie en wijd uitzicht over de omringende heuvels. Redelijk comfortabele inrichting. Toegang via 500m steile onverharde weg die niet geschikt is voor sportwagens of lage auto's. Centrale verwarming. Huisdieren toegestaan.
Vanaf € 1.372,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Habicher - 8-10 personen
Chalet Habicher is gelegen op een rustige locatie in het centrum van Nauders. De cabinelift Bergkastelbahn ligt op 2 km afstand van het chalet. Deze lift brengt je naar het gebied Nauders Bergkastel, behorend tot het 120 km piste tellende Skiparadies Reschenpass. Tot dit skigebied behoren ook de gebieden Schöneben Belpiano en Haider Alm St. Valentino, beide gelegen in Italië. De gratis skibus die op 150 meter van het chalet stopt brengt je naar de dalstations. Nauders is een oud en authentiek dorp waarvan het stadscentrum officieel onder bescherming van de Oostenrijkse monumentenzorg staat. Met haar hoge ligging (1400 meter) is het één van de meest sneeuwzekere plaatsen in Oostenrijk. Naast skiën en snowboarden kun je er ook prima langlaufen, wandelen en rodelen. Nauders heeft alle benodigde voorzieningen voor een wintersportvakantie, waaronder een grote supermarkt, sportwinkels met skiverhuur, skischolen, bars en restaurants. Verder heeft het dorp o.a. een kinderland en wellnessmogelijkheden. Het dichtstbijzijnde restaurant ligt op ca. 150 meter en een supermarkt op ca. 500 meter. Chalet-appartement Habicher bevindt zich in een traditioneel chalet en heeft een rustieke inrichting. De meeste slaapkamers in het appartement hebben een en-suite badkamer. Het appartement beschikt verder over gratis Wi-Fi, een privé-skiberging met skischoenendroger en een balkon. Er is parkeergelegenheid voor twee auto's bij het chalet.
Vanaf € 1.105,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
