Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Bella Zaffiro - 4 personen

Het ruim opgezette Chalet Bella is in het centrum van Livigno gelegen. Het chalet herbergt vier appartementen, waardoor het ook gemakkelijk is deze te combineren met een grotere groep. De skilift San Rocco ligt op ca. 100 meter afstand, hier is ook de oefenweide en een skischool te vinden. De Carosello 3000 cabinelift is gelegen op ca. 300 meter afstand van Chalet Bella, deze lift kan ook per ski bereikt worden via de San Rocco lift. Wil je na het skiën heerlijk relaxen, dan is dat mogelijk in de sauna met relaxruimte van Chalet Bella (eerste keer gratis, daarna ? 10,- p.p.p.d.). In de appartementen is Wi-Fi tegen betaling aanwezig, ook is er een verwarmde skiberging. Er is parkeergelegenheid rond het chalet. Wasserette service mogelijk (tegen betaling). Inclusief: Privilege Card (deze krijg je ter plaatse), hiermee krijg je kortingen in/op bepaalde winkels, restaurants, huurmateriaal en het publieke Wellness Centre van Livigno. Gratis skipas inbegrepen voor boekingen in de periodes van 14/12/19 - 21/12/19 en van 11/04/20 - 18/04/20!

Vanaf € 1.570,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Casa Maravilla

Casa Maravilla
Villaexpert.nl

In het hart van de Chianti, op slechts een paar kilometer van Siena, vindt u 'Casa Maravilla'. Lovely villa met zwembad ligt in een rustige en panoramische positie, hoewel een secundaire weg 50 meter. Het pand is volledig omheind-in en het zwembad, net onder het huis grond, heeft een prachtig uitzicht over de vallei en de wijngaarden. Comfortabel en netjes ingericht. Onafhankelijke verwarming. Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs

Vanaf € 1.540,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Casa Metz - 2 personen

Appartement Casa Metz - 2 personen
Chalet.nl

Het gezellige appartementencomplex Casa Metz ligt midden in het centrum van Santa Cristina. Op een loopafstand van 300 meter is de eerste lift al te vinden (Monte Pana stoeltjeslift), hiervandaan sta je in een korte tijd midden in het immense skigebied van ca. 500 km aaneengesloten pistes. Bij deze skilift is ook een skischool gelegen. Een supermarkt en overige winkels en restaurants zijn te vinden in de nabije omgeving van Casa Metz. In Casa Metz is er een wellness ruimte aanwezig met sauna. Verder is er een lift, algemene wasmachine, een barretje en een skiberging met skischoenen droger. Parkeergarage op basis van beschikbaarheid (niet van te voren te reserveren, kosteloos). Wi-Fi bij de receptie en in de appartementen is gratis beschikbaar.

Appartement Casa Mulaz - 4 personen

Appartement Casa Mulaz - 4 personen
Chalet.nl

Het appartementencomplex Casa Mulaz is gelegen in een rustige, maar centrale wijk van Falcade. Het heeft een zonnige ligging. Op ongeveer 5 minuten rijden is de skilift gelegen, er stopt een skibus op ca. 100 meter. Het centrum van Falcade ligt op ca. 200 meter afstand. In het complex is een skiberging en een lift aanwezig. Verder is er parkeergelegenheid aanwezig.

Appartement Cisles - 2-4 personen

Appartement Cisles - 2-4 personen
Chalet.nl

Op een rustige en zonnige plek, net boven het centrum van Selva di Val Gardena (Wolkenstein) ligt de mooie résidence Cicles, bestaande uit vijf verdiepingen. De eerste supermarkt en restaurants zijn al gelegen op 500 meter van het appartement. De skilift 'Nives' is op korte afstand gelegen (ca. 200 meter), dit is een goed startpunt voor o.a. de Sella Ronda ski tour. Ook vind je hier de oefenweide voor de beginners onder ons. Op een afstand van ca. 850 meter ligt de cabinelift 'Ciampioni' (richting Santa Cristina), deze cabinelift brengt je naar het andere gedeelte van dit mooie skigebied. Voor de deur ligt de skibushalte, in de winter zijn hier opstapmogelijkheden om ca. 8.30 uur en 9.30 uur. Appartement Cisles beschikt over een privé terras waar je kunt genieten van een prachtig uitzicht. Bij het appartement is parkeergelegenheid voor één auto. In de winter worden sneeuwkettingen aanbevolen.

Casa Casetta

Casa Casetta
Villaexpert.nl

Mooie gezellig hooizolder, onlangs gerestaureerd in typisch Toscaanse stijl. Rustige ligging temidden van olijfbomen en wijngaarden in de buurt van het huis van de eigenaar. Prachtig uitzicht over het platteland. Comfortabel ingericht. Centrale verwarming. De toegangsweg is een 300m lange onverharde weg die enigszins heuvel op loopt.Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.

Vanaf € 1.015,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje