Chalet-appartement Residence Adler - 2-4 personen
In het centrum van het gezellige Moena is Residence Adler gelegen. Moena is een kleine stad met de sfeer van een Italiaans bergdorp, er zijn op korte afstand dus genoeg winkeltjes, cafés en restaurants te vinden. Vanuit Moena is het mogelijk in meerdere skigebieden te skiën (koop dan wel de Super Dolomiti Skipas), denk hierbij aan Lusia op zo'n 3 kilometer afstand en Passo San Pellegrino op zo'n 8 kilometer afstand (beide gelegen het skigebied Tre Valli) en Val di Fassa op 15 kilometer afstand, bekend van o.a. Canazei en Campitello met een aansluiting op de Sella Ronda. De skibushalte is voor Residence Adler gelegen. In Residence Adler is aan alles gedacht! Zo is er een mooie wellness area (AquaVitalis) met o.a. een sauna, Turks Bad, relax ruimte, fitness ruimte, zwembad en een kinderbad. Voor de oudere kinderen is er een spelletjeskamer met o.a. tafeltennis en tafelvoetbal en een game-room aanwezig, voor de kleinere kinderen is er een mini-club, ook is er op specifieke tijden kinderopvang mogelijk. Er is een algemene wasmachine voorhanden (tegen betaling) en ieder appartement beschikt over een kluisje en heeft de beschikking over een eigen skilocker. Parkeerplaatsen in de garage zijn (tegen betaling) bij te reserveren. Ter plaatse is ontbijt bij te boeken (ca. ? 8,- p.p.p.d.). Wi-Fi aanwezig.
Vergelijkbare Accommodaties
Excalibur 1
Twee onafhankelijke woningen, ontstaan na restauratie van een boerderij en het naastgelegen huis, gelegen op een panoramische en rustige locatie in de heuvels van de provincie Grosseto. Het pand wordt omringd door de bossen en biedt een ontspannen geheel. Het is de ideale locatie voor wie op zoek is naar ontspanning te midden van de natuur, maar op hetzelfde moment ook wanneer u geïnteresseerd bent in ongerepte plaatsen en dorpen buiten de gemeenschappelijke Toscaanse tours! Mooi en compleet meubilair. Single verwarming met GPL.Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs..
Vanaf € 924,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Lama 3
Een oud gehucht midden in de Chianti-heuvels, met panoramisch uitzicht over de wijngaarden en de vallei. Borgo Lama is omgeven door bossen met talloze wandelpaden en deze magische plek is ideaal om een idyllische vakantie door te brengen in Toscane. De 12 appartementen zijn gerenoveerd in verschillende periodes en sommige zijn modern, terwijl andere meer rustieke stijl met hun bijzondere charme hebben. Ze zitten allemaal in het gehucht en de afhankelijkheid dicht bij het zwembad. Een restaurant is in het gehucht open voor publiek. Toegang tot een onverharde weg in goede omstandigheden.
Vanaf € 756,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Casa Metz - 2-4 personen
Het gezellige appartementencomplex Casa Metz ligt midden in het centrum van Santa Cristina. Op een loopafstand van 300 meter is de eerste lift al te vinden (Monte Pana stoeltjeslift), hiervandaan sta je in een korte tijd midden in het immense skigebied van ca. 500 km aaneengesloten pistes. Bij deze skilift is ook een skischool gelegen. Een supermarkt en overige winkels en restaurants zijn te vinden in de nabije omgeving van Casa Metz. In Casa Metz is er een wellness ruimte aanwezig met sauna. Verder is er een lift, algemene wasmachine, een barretje en een skiberging met skischoenen droger. Parkeergarage op basis van beschikbaarheid (niet van te voren te reserveren, kosteloos). Wi-Fi bij de receptie en in de appartementen is gratis beschikbaar.
Vanaf € 825,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Villa Claudia - Pievasciata
Deze mooie onlangs gerestaureerde boerderij met een prachtig uitzicht over de stad en de omliggende heuvels, is gelegen op slechts een paar kilometer ver van Siena. Het huis is gebouwd op een heuvel en wordt omgeven door wijngaarden en olijfbomen die de sfeer ontspannen en vriendelijk maken en u helemaal in contact met de natuur brengen. De eigenaren zijn erg vriendelijke en vertrouwelijke personen. Zij hebben toegang tot het pand voor het dagelijkse onderhoud van de tuin en het zwembad. Meubilering in typische rustieke Toscaanse stijl. Onafhankelijke verwarming. Op de begane grond is er een magazijn niet toegankelijk voor. Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs.
Vanaf € 840,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Podere Valli
Deze comfortabele vakantievilla met zwembad is gelegen op een heuvel en ondergedompeld in het Toscaanse platteland met een prachtig uitzicht over de Orcia vallei .De absolute rust wordt soms onderbroken door het geluid van een aantal wilde dieren die dit gebied bewonen . Het huis is onderdeel van een 80 hectare groot landgoed waar wijn , olijfolie en " vin santo " geproduceerd wordt. Al deze producten kunnen geproefd worden in de wijnwinkel van de eigenaren. Rustiek ingericht met terracotta vloeren . Toegang via 5km onverharde weg. Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs .
Vanaf € 1.400,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
